خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در گرگان ⚖️【سال1403】

تمامی زوجین زندگی مشترک خود را با عشق و علاقه آغاز می کنند. اما گاهی زندگی آن طور که تصور می کنیم پیش نمی رود و مشکلات زیادی کار را برای تداوم زندگی سخت می کند. در چنین شرایطی ممکن است زوجین برای طلاق اقدام نمایند. طلاق یک روند قانونی است و در آن لازم است طرفین به تعهدات خود عمل نمایند. مهریه در واقع یک تعهد مالی از سوی مرد به زن است. اما در بسیاری از اوقات مطالبه مهریه با چالش های متفاوتی همراه می شود. در چنین شرایطی لازم است دانش حقوقی یک وکیل مجرب استفاده نماییم. در این مطلب سعی داریم شما را بهترین وکیل مهریه در گرگان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب بیش از هر زمان دیگری ساده به نظر برسد. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در گرگان

بهترین وکیل مهریه در گرگان کیست؟

امروزه تعداد زیادی از وکلا در دفاتر و موسسات واقع در شهر گرگان حاضر به پذیرش وکالت پرونده های مربوط به مهریه هستند. اما لازم است برای کسب نتایج مطلوب به دنبال بهترین گزینه ها باشیم. لازم است متر و معیار مشخصی در دست داشته باشیم تا به کمک آن بتوانیم مهارت وکلا را محک بزنیم. بهترین وکیل مهریه در گرگان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات حقوقی بهترین وکیل مهریه در گرگان می تواند در پرونده های مهریه راهگشا باشد.

بهترین وکیل مهریه در گرگان با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مهریه آشنایی کامل دارد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد. بهترین وکیل خانواده در گرگان از جسارت و جنگندگی قابل قبولی در دادگاه برخوردار است و می تواند از حقوق موکل خود دفاع نماید. او سال های زیادی از عمر خود را مشغول رسیدگی به پرونده های مهریه بوده است و توانسته تجربیات خود در این زمینه را افزایش دهد. بهترین وکیل مهریه در گرگان در حفظ اسرار موکل خود کوشا است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مهریه در گرگان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه درگرگان سال 1403!

فاطمه اسلامی

فاطمه اسلامی وکیل مهریه در گرگان

خانم فاطمه اسلامی وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های مهریه و طلاق و دارای سابقه وکالت بالا در پیگیری پرونده ها مهریه هستند. ایشان با دانش و تجربه ای که در وکالت دعاوی خانواده به دست آورده اند، بهتری نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: گلستان، گرگان، گرگان، عدالت ۳۱، مجتمع یاسین، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۴۱۹۲۳۹۶

حبیب اله حبیبی نامقی

حبیب اله حبیبی نامقی وکیل مهریه در گرگان

آقای حبیب اله حبیبی نامقی وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، وکیل متخصص در وکالت دعاوی مهریه و خانواده، دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت، دارای مدارک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی و کارکشناسی ارشد مجموعه الهیات و معارف اسلامی می باشند. در دفتر وکالت ایشان، مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: گرگان، بلوار جانبازان، جانباز ۴۰، اولین ساختمان

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۴۷۳۷۶

علی زاهدیان

علی زاهدیان وکیل مهریه در گرگان

آقای علی زاهدیان وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، وکیل متخصص در رسیدگی به پرونده های خانواده و به ویژه دعاوی مهریه می باشند. پیگیری دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی از دیگر تخصص های آقای وکیل علی زاهدیان است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت43، مجتمع رازی

شماره تماس: 09111713000

فاطمه طیبی

فاطمه طیبی وکیل مهریه در گرگان

خانم فاطمه طیبی وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، وکیل زن خبره در وکالت دعاوی مهریه و موفقیت در آن و همینطور دارای سابقه حقوقی بالا در زمینه کاری خود می باشند.

آدرس دفتر: گرگان، فلکه کاخ، ساختمان گلستان، طبقه 3، واحد 9

شناره تماس: 09112730169

ابوالفضل دنکوب

ابوالفظل دنکوب وکیل مهریه در گرگان

آقای ابوالفظل دنکوب از وکلای متخصص در دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و … در شهر گرگان هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف اعم از کیفری، ملکی، خانواده و … و دارای سابقه وکالت بالا در پیگیری دعاوی مهریه هستند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 22 برج مروارید، طبقه 3، واحد 11

شماره تماس: 09113759134

بیتا هاشمی راد

سرکار خانم بیتا هاشمی راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 10 سال سابقه می باشد. او از بهترین وکلای مهریه در گرگان به حساب می آید و در این زمینه پرونده های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده و همچنین به ارائه ی مشاوره های تخصصی بصورت حضوری و غیرحضوری می پردازد.

آدرس: گرگان، عدالت 5، مجتمع آریا، واحد 100

شماره تماس: 01732339490

حل اختلافات مربوط به مهریه با استخدام وکیل در گرگان

مرد در هنگام ازدواج متعهد می شود تا مقداری از پول یا اموال را به عنوان مهریه برای همسر خود در نظر بگیرد. در واقع مهریه نوعی از تعهد از سوی مرد است که در صورت مطالبه زن ملزم به پرداخت آن است. به جز در مواردی که قانون حق برخورداری از مهریه را از زن سلب می کند، در باقی موارد در هنگام طلاق مرد ملزم به پرداخت کامل مهریه است. همین مسئله باعث شده است که چالش های بسیاری در این زمینه ایجاد شود و همین موضوع گاهی باعث تنش نیز می شود.

بهترین وکیل مهریه در گرگان از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه اطلاع کامل دارد. او در طی سال های مختلف تغییرات قانونی را تحت رصد قرار داده است. همچنین رسیدگی به پرونده های مختلف در دعاوی مهریه باعث شده است تا او تجربیات گران بهایی در این زمینه کسب نماید. از این رو، استخدام بهترین وکیل طلاق در گرگان می تواند به میزان زیادی از بروز اختلافات جدی جلوگیری کند. همچنین او می تواند با اتکا به قانون اجازه ضایع شدن حق موکل خود در دادگاه را ندهد.

گاهی دیده شده است که آقایان برای فرار از پرداخت مهریه تصمیم به انجام معاملات صوری می زنند. قانون معاملات صوری را به منزله فرار از دین می شناسد و در صورت اثبات فرد را لایق مجازات تلقی می کند. در معاملات صوری معمولا مرد اموال خود را برای پرداخت از مهریه به فرد دیگری که معمولا یکی از آشنایان یا دوستان او است، منتقل می کند. همچنین ممکن است مرد نوعی از بدهی صوری را برای خود ایجاد کند تا دوست و آشنای او برای جلب اموالش اقدام نمایند.

در صورتی که معامله قبل از مطالبه مهریه انجام شده باشد، از نظر قانونی ایرادی ندارد. اما انجام معامله پس از مطالبه مهریه توسط زن جرم محسوب می شود. در صورتی که یک زن قصد مطالبه مهریه خود را داشته باشد لازم است پیش از هر اقدامی با بهترین وکیل مهریه در گرگان تماس برقرار کرده و با او در این خصوص مشورت انجام دهد. وکیل می تواند بدون اینکه شوهر متوجه شود، تمامی روند قانونی برای مطالبه مهریه را انجام دهد تا به این شکل از انجام معاملات صوری جلوگیری به عمل آورد.

حق اختلافات مربوط به مهریه به کمک وکیل

در انتخاب وکیل مهریه در گرگان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

لازم است در ابتدا تحقیقات کاملی در خصوص مهارت و توانایی های وکیل مورد نظر انجام دهید تا بتوانید از میان گزینه های موجود، مطلوب ترین و شاخص ترین آن ها را انتخاب نمایید. پس از انتخاب لازم است چند جلسه ملاقات حضوری با بهترین وکیل مهریه در گرگان تدارک ببینید تا به طور کامل از خلقیات و مهارت های وکیل مطلع گردید. لازم است موکل از هر گونه تصمیم احساسی برای امضای قرارداد با وکیل مهریه اجتناب نماید و ابتدا تمامی جوانب امر را بسنجد.

لازم است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه به سراغ وکلایی برویم که در این زمینه متخصص هستند. تجربه نشان داده است بهترین وکیل زن در گرگان به علت ظرافت و دانش حقوقی بالا می تواند احتمال پیروزی در یک پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بهترین وکیل مهریه در گرگان سال های زیادی از سابقه شغلی خود را صرف رسیدگی به پرونده های مهریه کرده است و با پیچ و خم های متنوع این مقوله آشنا شده است. بنابراین او می تواند بهترین راهکار را به موکل ارائه دهد.

در صورتی که مصر به انتخاب یک وکیل مرد یا زن هستید باید این نکته را مد نظر قرار دهید که جنسیت و سن یک وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. در صورتی که قصد انتخاب یک وکیل را دارید، می بایست به دنبال بهترین گزینه در میان آن ها باشید. معمولا تجربه نشان داده است که افراد تمایل دارند در دعاوی مهریه به سراغ وکلای خانم بروند زیرا احساس می کنند با این وکلا می توانند راحتی بیشتری داشته باشند و دغدغه های خود را به ساده ترین شکل ممکن بازگو نمایند.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل مهریه به آن ها توجه کنید

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در گرگان آشنا کنیم تا شما بتوانید برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه مطلوب ترین گزینه ممکن را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش ما بر این بود تا چالش های به وجود آمده میان زوجین بر سر مقوله مهریه را گوشزد نموده و لزوم استفاده از یک وکیل مهریه مجرب را خاطر نشان کنیم. در پایان نیز نکاتی را مطرح نمودیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل مهریه در گرگان الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در این زمینه را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا