خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در گرگان ⚖️【سال1403】

دعاوی خانواده جزوء آن دسته از دعاوی هستند که در خصوص روابط و حقوق اعضای خانواده نسبت به یکدیگر مطرح می گردند. مسئله مهمی که دعاوی خانواده را نسبت به دیگر دعاوی حقوقی متمایز می سازد، رویه محاکم در دعاوی خانواه است. چرا که هدف و غایت نهایی در این گونه دعاوی، حفظ بنیان خانواده است و یک وکیل خانواده تلاش می کند موکل خویش را در این مسیر کمک کند. در ادامه مقاله اطلاعات مفیدی درباره بهترین وکیل خانواده در گرگان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در گرگان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل گرگان

بهترین وکیل خانواده در گرگان کیست؟

یک از مهم ترین و رایج ترین شاخه های دعاوی حقوقی که در دادگاه ها مطرح می گردد، دعاوی خانوادگی یا همان دعاوی خانواده می باشد. به همین دلیل برخی از وکلا که به شکل کاملا اختصاصی در این حوزه فعالیت می کنند را به عنوان وکیل خانواده و یا متخصص در دعاوی خانواده نامگذاری می کنند، تا به شکل کاملا تخصصی و حرفه ای در این حوزه مشغول شده و به دعاوی خانواده رسیدگی کنند.

یک وکیل خانواده خوب در گرگان می بایست در حوزه دعاوی خانواده کاملا مسلط باشد و به تمامی قوانین حقوقی توجه لازم را داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در گرگان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین خانواده درگرگان سال 1403!

احمد میرزایی نژاد

جناب آقای احمد میرزایی نژاد

جناب آقای احمد میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان می باشد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور گرگان هستند. از خدمات وکالتی آقای احمد میرزایی نژاد می‌ توان به تنظیم شکواییه، اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی، ارائه مشاوره های حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری اشاره نمود. دیگر مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده و طلاق
 • دارای درجه رسمی داوری در اختلافات حقوقی، مالی و بازرگانی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مدیر موسسه حقوقی عدل گستر جهان بین
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان وکیل بانک های صادرات، کشاورزی، موسسه اعتباری کاسپین
 • دیگر حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: مطالبه سهم الشرکه، ابطال گزارش اصلاحی، مطالبه اجور معوقه، پرداخت حق الوکاله، مطالبه ارز خارجی، ثبت واقعه طلاق، قرارداد استخدام رسمی، خسارت تاخیر تادیه در تسهیلات بانکی و …

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 5، مجتمع آپادانا، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 01732260234

مروه کشیری

سرکار خانم مروه کشیری

سرکار خانم مروه کشیری یکی دیگر از وکلای برتر در حوزه دعاوی خانواده در شهر گرگان می باشد. ایشان به عنوان یکی از وکلای موفق در این شهر محسوب می شوند که توانسته اند پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق بین الملل
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، طلاق و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، چک، قراردادها، مناقصات، سفته، برات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، کلاهبرداری و سرقت، روابط نامشروع، خیانت در امانت، مواد مخدر، تقسیم ترکه، منابع طبیعی، اداره کار و …

آدرس دفتر: گرگان، عدالت 14، مجتمع فارابی، طبقه 5

شماره تماس: 09111772429

هادی رافضی

جناب آقای هادی رافضی

جناب آقای هادی رافضی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان هستند. ایشان به عنوان یکی از کاربلدترین وکلا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده محسوب می شوند و در این زمینه بسیار فعال هستند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه وکالت
 • دارای تسلط کامل بر زبان انگلیسی
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق اسناد و قراردادهای تجاری از دانشگاه تهران
 • تنظیم قرارداد و ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، عقود و معاملات و …

آدرس دفتر: گرگان، بلوار ناهارخوران، عدالت 65، مجتمع زرتشت، طبقه 3، واحد 11

شماره تماس: 09113707208

مزدک تابان

جناب آقای مزدک تابان

جناب آقای مزدک تابان یکی از وکلای برجسته و سطح بالا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده در شهر گرگان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای سابقه وکالت به عنوان وکیل بانک اقتصاد نوین
 • نگارش اوراق قضایی و ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری مانند قتل، فروش مال غیر، کلاهبرداری، دیه، ضرب و جرح و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، دعاوی راهنمایی و رانندگی، اسناد رسمی و تجاری، عقود و معاملات، موجر و مستاجر و …

آدرس دفتر: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09112777330

سمیه هاشمی راد

سمیه هاشمی راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

سرکار خانم هاشمی راد وکیل پایه یک دادگستری یک از بهترین وکلا گرگان می باشد وی در تمامی امور خانواده وکالت می پذیرد و به درستی مراجعین را راهنمایی می کند. ایشان پرونده های موفق متعددی در دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی در سابقه وکالت خود دارد.

آدرس دفتر:گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ مرسل، طبقه۴، واحد ۴۱۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۷۳۹۰

سمیه بامری

 سمیه بامری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

خانم سمیه بامری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در گرگان فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره در دعاوی خانواده هستند و پرونده های متعددی را در زمینه طلاق، مهریه، نفقه و … به موفقیت رسانده است. وی برای دفاع از موکل خود در دادگاه تمام تلاش خود را می کند و با رعایت قوانین وکالت پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: گرگان، روبروی انبار جهاد، بین عدالت۴۹و۵۱، مجتمع آناهیتا، طبقه۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۳۷۴۰۰۲۹۰۵


یک وکیل خانواده خوب در گرگان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

داشتن سوابق موفق در حوزه دعاوی خانواده: هیچ گاه نباید سابقه یک وکیل را با تجربه کاری او اشتباه گرفت. منظور از سابقه یعنی اینکه یک وکیل در حوزه دعاوی خانواده، تجارب موفق بسیار زیادی را کسب نموده است و پرونده‌ های حقوقی پیچیده و مهمی را به اتمام رسانده است. در واقع صحیح ترین راه جهت تشخیص یک وکیل خانواده خوب در گرگان و آگاهی از میزان تجربه، دانش و تخصص او این است که میزان موفقیت وی در پرونده‌ های پیشین مورد بررسی قرار گیرد.

وکیلی که در زمینه دعاوی خانواده تجارب موفق زیادی دارد، به آسانی و بدون پیچیدگی مسائل را پیگیری می‌ کند و دچار سردرگمی نمی‌ شود.

داشتن تجربه، دانش و آگاهی بالا: یکی از خصوصیات مهمی که یک وکیل می بایست دارا باشد، دانش، تجربه و میزان آگاهی است. یک وکیل خانواده خوب در گرگان باید به مفاد قانونی و حقوقی خانواده تسلط کامل داشته باشد و در تمامی دعاوی رایج خانوادگی، تجربه لازم را داشته باشد. همچنین می بایست از لحاظ عملی نیز در پروسه‌ های دادگاه خانواده، طریقه بررسی، ارائه دادخواست و … کاملاً حرفه‌ ای باشد.

گاهی ممکن است شرایطی رخ دهد که برای طرح دعاوی نیازی به حضور یافتن وکیل خانواده نباشد و فقط نیاز به گرفتن مشورت از او باشد. در این صورت وکیل خانواده باید با دلسوزی کلیه اطلاعات لازم را در اختیار موکل قرار دهد و با راهنمایی‌ های او بتواند در دادگاه به نتایج قابل قبول دست یابد.

رعایت عدل و انصاف: یک وکیل خانواده خوب باید عدالت و انصاف را به درستی رعایت کند و به خصوص در پرونده‌ های خانوادگی بیشتر تلاش کند صلح را برقرار کند. موفقیت در پرونده های خانواده بسیار با ارزش است، اما مهم این است که همراه با آن حرمت خانواده به خوبی حفظ شود. یک وکیل خانواده خوب در گرگان می‌ تواند با جدا سازی مسائل حرفه‌ ای از مسائل شخصی و همچنین رعایت اصول اخلاقی تا حد زیادی در این زمینه به موکل کمک کند.

یک وکیل خانواده خوب در گرگان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در گرگان

رایج ترین دعاوی خانواده در دادگاه

طلاق به درخواست مرد: طبق قانون مدنی و مقررات شریعت اسلام، مرد بدون نیاز به هیچ گونه دلیلی، هرگاه که بخواهد می تواند همسر خود را طلاق دهد که البته قبل از اقدام به جریان صیغه طلاق می بایست به دادگاه خانواده مراجعه کند و از طریق دادخواست طلاق، تشریفات لازم را در حوزه صدور حکم و اجازه طلاق انجام دهد.

طلاق توافقی: در این نوع طلاق زن و شوهر در خصوص تمامی حقوق و تکالیف نشات گرفته از زندگی مشترک توافق کرده و به اتفاق و با توافق یا مستقیم به دادگاه خانواده مراجعه می کنند و یا اینکه در صورت عدم امکان و عدم تمایل به مراجعه به دادگاه خانواده، برای طلاق توافقی به دو وکیل متخصص دعاوی خانواده و طلاق توافقی وکالت می دهند.

مطالبه و اجرای مهریه: مهریه یکی از اصلی ترین مصادیق دعاوی خانواده است و از ارکان عقد نکاح در حقوق ایران و اسلام به حساب می آید. منظور از مهریه در واقعمالی است که ضمن عقد دایم یا موقت تعیین می شود و بدون نیاز به پرداخت آن حین عقد و همزمان با عقد نکاح، مرد پرداخت آن را تعهد می دهد. به صورت کلی رایج ترین نوع دعاوی خانواده در دادگاه به شرح موارد زیر می باشد:

 • دعاوی خانواده درباره نفقه
 • دعاوی خانواده مرتبط با طلاق
 • دعاوی خانواده مرتبط با نکاح دائم
 • دعاوی خانواده در زمینه تمکین و نشوز
 • دعاوی خانواده مرتبط با ملاقات فرزندان
 • دعاوی خانواده در مورد حضانت فرزندان
 • دعاوی خانواده مربوط با مهریه و جهیزیه
 • دعاوی خانواده مربوط به شروط ضمن عقد
رایج ترین دعاوی خانواده در دادگاه

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در گرگان شما را با تعدادی از وکلای متخصص و کاربلد در این شهر آشنا کردیم. داشتن اطلاعات مفید درباره یک وکیل خانواده خوب در گرگان می تواند بسیار راهگشا باشد. امیدواریم اطلاعات ذکر شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا