وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در گرگان ⚖️【سال1403】

برای رسیدگی به پرونده های مختلف در محاکم قضایی لازم است از یک وکیل کاربلد و خبره استفاده کنیم. وکیل دانش حقوقی بالایی در زمینه های مختلف دارد و می تواند اختلافات پیش آمده را با تجربه ای که دارد حل و فصل نماید. در صورت عدم بهره مندی از یک وکیل مجرب ممکن است خسارات بسیاری به فرد وارد شود و آینده او تحت تاثیر قرار بگیرد. در این بین ترجیح بسیاری از مردم در این است که از یک وکیل زن برای حضور موفق در دادگاه استفاده کنند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در گرگان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر شود. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در گرگان

بهترین وکیل زن در گرگان کیست؟

در شهر گرگان موسسات و دفاتر حقوقی بسیاری وجود دارد که همه روزه تعداد زیادی از وکلای زن در آن ها آماده قبول پرونده های کیفری و حقوقی شما هستند. اما باید دقت داشته باشیم که برای به دست آوردن نتایج مطلوب لازم است به دنبال بهترین ها باشیم. بهترین وکیل زن در گرگان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات حقوقی یک وکیل مجرب و کاربلد به شما این امکان را می دهد تا با احاطه کامل بر پرونده در محاکم قضایی حضور پیدا کنید.

بهترین وکیل زن در گرگان اطلاعات کاملی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد. او همچنین تغییرات قانون در طی سال های مختلف را تحت رصد قرار می دهد تا بتواند دفاع موثری از موکل خود داشته باشد. بهترین وکیل گرگان با سال ها حضور در دادگاه و قبول پرونده های مختلف توانسته تجربیات گران بهایی را به دست بیاورد. همچنین بهترین وکیل زن در گرگان جسارت و شجاعت بالایی دارد و می تواند در دادگاه برای احقاق حقوق ضایع شده موکلش بجنگد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل زن در گرگان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در گرگان سال 1403!

لیلا تقی زاده

لیلا تقی زاده بهترین وکیل زن در گرگان

خانم لیلا تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوص، داور مرکز وکلای قوه قضاییه، مدرس دانشگاه شمس و دارای بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده هستند.

برخی از سوابق خانم لیلا تقی زاده:

 • سابقه تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی شمس
 • نائب رئیس دوره اول دوم و سوم هیات مدیره استان گلستان
 • مدرس سابق دانشگاه آزاد آزادشهر
 • ریئس کمسیون پژوهش و انتشارات در دوره اول و دوم
 • ریئس کمسیون سازش وکلا در دوره اول و‌دوم
 • نماینده امور مالیاتی در شرق گلستان
 • عضو کمیته صلح و سازش و نماینده کمیسیون در شرق گلستان
 • عضو کمسیون نظارت و بازرسی و معاضدت در سنوات گذشته
 • کارشناس ارشد قضائی کمیته مرکز خدمات امداد
 • عضو پژوهشگران جوان در دوره لیسانس
 • نماینده رئیس کل محترم دادگستری سال ۹۴
 • نماینده روسای محترم
 • داوری در امور مختلف حقوقی
 • کارشناس ذیصلاح حقوقی _ داوری خانه تعاونگران ایران_استان گلستان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم لیلا تقی زاده با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس: 01733297118 – 01733234175
تلفن همراه: 09111720072
آدرس دفتر:
 گلستان، گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق1، طبقه3، واحد5
کارت ویزیت الکترونیکی با ارسال لیلا تقی زاده به سر شماره ذیل میسور و لوکیشن دفتر قابل دسترسی است:
10008590

سمیه دیانت

سمیه دیانت

خانم سمیه دیانت وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، مشاور حقوقی و دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی، خانواده، ثبتی، ملکی، کیفری و … می باشند. ارائه مشاوره و قبول وکالت در انواع دعاوی اعم از دعاوی مرتبط با آپارتمان، دعاوی خانوادگی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: گرگان، بلوار ناهارخوران، مجتمع میلاد نور، طبقه ۳، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۹۱۲۸۷

مروه کشیری

مروه کشیری

خانم مروه کشیری وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، مشاور حقوقی و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان دارای دکترای حقوق بین الملل عمومی و مدرس دانشگاه هستند. همینطور به پرونده های دعاوی مرتبط با خانواده و دعاوی ملکی تسلط کامل دارند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، برج سرمایه، طبقه ۹، واحد ۹۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۲۴۲۹

زهرا شریعتی

زهرا شریعتی وکیل زن در گرگان

خانم زهرا شریعتی یکی از وکلای زن متخصص در گرگان هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در شهر گرگان می باشند و به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و … رسیدگی می نمایند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ آریا، طبقه 5، واحد 136

شماره تماس: 09124039659

الهه باب الفتح

الهه باب الفتح وکیل زن در گرگان

خانم الهه باب الفتح وکیل پایه یک زن در گرگان، مشاور حقوقی، دارای بیش از 14 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و … . ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کاشناسی ارشد مجموعه حقوق از دانشگاه آیت الله املی هستند.

آدرس دفتر: گرگان، بلوار ناهارخوران، بین عدالت 2/75 و 77 مجتمع خرم، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09113071006

سمیه هاشمی راد

سمیه هاشمی راد وکیل زن در گرگان

خانم سمیه هاشمی راد وکیل پایه یک دادگستری در گرگان و یکی از وکلای زن خبره در این شهر هستند. ایشان بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … دارند و تلاش می کنند بهترین نتایج را برای موکلان خود به دست بیاورند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ مرسل، طبقه ۴، واحد ۴۱۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۷۳۹۰


مهم ترین ویژگی های وکیل زن در گرگان

تجربه نشان داده است که هر چه ارتباط یک وکیل با موکلش نزدیک تر باشد، احتمال موفقیت پرونده در دادگاه بیشتر است. بهترین وکیل زن در گرگان به دلیل ظرافت های زنانه خود می تواند ارتباط بهتری با موکل خود برقرار کند و همین موضوع باعث می شود تا موکل اعتماد بیشتری به او داشته باشد و بتواند تمامی دغدغه های خود در خصوص پرونده را بازگو نماید. از این رو، بهترین وکیل زن در گرگان می تواند از تمامی جوانب پرونده اطلاع کسب کرده و به موفقیت نزدیک تر شود.

بارها دیده شده است که موکلین با مراجعه به یک وکیل زن، اعتماد قابل توجهی به او داشته اند. در واقع زمانی که از یک وکیل زن استفاده می کنید، می دانید که او منافع شما را به طور کامل درک می کند و می تواند تمام مهارت های خود را به کار بگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. همچنین با مشاهده مهارت های بهترین وکیل زن در گرگان می توان اطمینان حاصل نمود که انتخاب درستی داشته اید. اعتماد و اطمینان به یک وکیل کلید پیروزی در پرونده های مختلف است.

زمانی که یک خانم از یک وکیل زن استفاده می کند، به دلیل هم جنس بودن با او احساس راحتی بیشتری دارد و می تواند تمامی اسرار خود در خصوص پرونده را با خیالی آسوده بازگو نماید. از سوی دیگر وکیل زن با صحبت های خویش به موکل نشان می دهد که اهداف او را به بهترین شکل متوجه می شود و برای رسیدن به آن ها تلاش خواهد کرد. به همین دلیل است که اکثر خانم ها ترجیح می دهند در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی مختلف از یک وکیل خانم مجرب و متعهد استفاده نمایند.

فن بیان مهم ترین ابزار یک وکیل برای کسب پیروزی در دادگاه است. فن بیان باعث می شود تا وکیل بتواند دانش حقوقی خود را به بهترین شکل بروز دهد و قاضی را متقاعد نماید تا به نفع موکل او رای صادر کند. بهترین وکیل زن در گرگان از فن بیان بالایی برخوردار است و می تواند دفاع موثری از موکل خود داشته باشد. او از انرژی بالایی برخوردار است و می تواند با استناد به مواد قانونی راهکاری مناسب را به موکل پیشنهاد دهد. جسارت و جنگندگی وکلای زن مثال زدنی است.

ویژگی وکیل زن در گرگان

مقایسه وکلای زن و مرد در گرگان

ترجیح بسیاری از افراد در این است که برای حل و فصل دعاوی مختلف از یک وکیل زن استفاده کنند. اینکه برای پرونده خود از یک وکیل زن یا مرد استفاده می کنید تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده گرفت. اما باید توجه داشته باشید که جنسیت یک وکیل هیچ تاثیری در کیفیت او ندارد. از این رو، لازم است در انتخاب وکیل معیارهای دیگری نیز در دست داشته باشید تا با اتکا به آن ها بتوانید مهارت های وکیل را محک بزنید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

اگر در انتخاب یک وکیل زن مصر هستید، لازم است در میان بهترین وکیل زن در گرگان، شخصی را انتخاب کنید در مهارت های گوناگون سرآمد باشد. اینکه تنها به دلیل جنسیت یک وکیل را انتخاب نمایید، اشتباهی بزرگ است و ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. معمولا خانم ها ترجیح می دهند وکالت پرونده های حقوقی و کیفری خود را به یک وکیل زن خبره و کاربلد بسپارند. زیرا می توانند ارتباط نزدیک تری با آن ها برقرار کنند و اعتماد بیشتری به آن ها دارند.

از سوی دیگر بسیاری از افراد ترجیح می دهند پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را به وکلای زن بسپارند. اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم متوجه این موضوع خواهیم شد. معمولا وکلای زن در موضوعاتی نظیر نشوز، طلاق، تمکین، نفقه، مهریه، اجرت المثل و حق حضانت به دلیل ویژگی های زنانه، کارایی بیشتری از خود نشان می دهند. وکلای مرد نیز به دلیل ویژگی های مردانه خود اکثرا توانایی بیشتری در دعاوی کیفری مانند قتل، تجاوز، سرقت، توهین، ضرب و جرح و… دارند.

مقایسه وکیل زن و مرد در گرگان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل زن در گرگان آشنا کردیم تا فرآیند انتخاب بیش از هر زمان دیگری برای شما ساده به نظر برسد. در ادامه تلاش ما بر این بود تا مهم ترین ویژگی های یک وکیل زن خبره و کاربلد را برای شما تشریح نماییم. در پایان نیز مقایسه مختصری بین وکلای مرد و زن داشتیم تا اینکه انتخاب میان وکلا برای شما آسان تر شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا