وکیل

10 تا از بهترین وکیل گرگان ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که اطلاعاتی در مورد بهترین وکیل گرگان در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. وکیل فردی است که به نیابت از ما کارهای حقوقی پرونده را انجام می دهد. دارای رفتاری کاملا حرفه ای است و به صورت محترمانه با افراد مختلف برخورد می کند. بهترین وکیل از مهارت، تخصص و تجربه کافی برای حل مسائل حقوقی برخوردار است و به تغییرات قوانین آگاهی کامل دارد. در ادامه قصد معرفی وکیل در شهر گرگان را داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل گرگان کیست؟

وکیل خبره در گرگان، دارای وظایف مختلفی است که یکی از مهم ترین آن ها ارائه ی مشاوره کاربردی و درست به موکل می باشد. او همیشه بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل موکل پیشنهاد می دهد. همواره واقعیت را بیان می کند و امید واهی به موکل نمی دهد. از دیگر وظایف وکیل خوب در گرگان، جلب رضایت موکل می باشد و اینکه هزینه حق الوکاله منصفانه در نظر بگیرد.

بهترین وکیل گرگان کیست؟

هر روز شاهد پیشرفت های زیاد تکنولوژی هستیم این عامل باعث شده که مردم در مسائل مختلف زندگی و کار خود با پیچیدگی هایی روبه رو شوند، از طرفی دیگر کمبود اطلاعات در زمینه های قضایی و حقوقی موجب مشکلات مختلف می شود، در این صورت استفاده از یک وکیل با تجربه و ماهر احساس می شود.

دوستان عزیز در ادامه مقاله سعی کردیم که 10 مورد از بهترین وکیل گرگان به همراه شماره تماس و آدرس را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

جناب آقای علی حسن پور

جناب آقای علی حسن پور

آقای علی حسن پور وکیل پایه یک دادگستری و همچنین ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی امور بین الملل، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی و بورس می باشند. عضو کانون وکلای دادگستری، عضو کمیسیون معاضدت قضایی و با سابقه بالا حقوقی در زمینه تنظیم قرارد هستند. تحصیلات آقای حسن پور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 7، پاساژ مرسل، طبقه دوم، واحد 216

شماره تماس: 09113786014

سرکار خانم زهرا شریعتی

سرکار خانم زهرا شریعتی

خانم شریعتی وکیل پایه یک دادگستری مسلط به زبان خارجه می باشد. خانم شریعتی وکیل متخصص با سابقه فعال در زمینه های حقوقی اعسار، امور ثبتی، خانواده، ملکی، قصاص می باشد. از سوابق کاری و آموزشی خانم شریعتی می توان به وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی و وکیل شرکت های ترید اشاره کرد. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضائی، کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژآریا، طبقه 5 واحد 136

شماره تماس: 09124039659

جناب آقای علیرضا حیدری

جناب آقای علیرضا حیدری

آقای علیرضا حیدری وکیل پایه یک دادگستری در گرگان می باشد. آقای حیدری وکیل متخصص با سابقه فعال در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول

شماره تماس: 09116630400

جناب آقای محمد نامنی

جناب آقای محمد نامنی

آقا نامنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و وکیل امور خانواده، بانکی و تنظیم قرارداد می باشد. آقای نامنی وکیل متخصص و با سابقه بالا در زمینه حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری هستند. از سوابق کاری و آموزشی آقای نامنی می توان به کارشناسی حقوقی بانک کشاورزی، وکیل شرکت ملی نفت، پخش و پالایش اشاره کرد. تحصیلات آقای نامنی کارشناسی حقوق می باشد.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 15، ساختمان طبقه 3، ضلع شرقی

شماره تماس: 09113717022

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

آقای میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و وکیل تخصصی پرونده های قتل، مواد مخدر و جرایم مالی هستند. تحصیلات ایشان دکترای تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی است. ایشان وکیل تخصصی پرونده های کیفری، وکیل قتل در دیوان عالی کشور استان گلستان بوده اند. همینطور وکیل بانک صادرات، مشاور اتاق بازرگانی ایران، پژوهشگر اتاق بازرگانی ایران و … از دیگر سوابق آقای میرزایی نژاد است.

آدرس دفتر: گرگان، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه سوم، واحد 12

شماره تماس: 09113775684

جناب آقای مزدک تابان

جناب آقای مزدک تابان

وکیل مزدک تابان، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، وکیل و مشاور حقوقی، وکیل بانک اقتصاد نوین هستند. دارای 11 سال سابقه وکالت درخشان می باشند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل: پرونده‌های مربوط به دعاوی حقوقی، خانوادگی و کیفری در زمینه دعاوی ملک و زمین، تنظیم قراردادها، مطالبات مالی، سفته، چک و …، دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه و … و دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، فروش مال غیر، دیه، ضرب و جرح و … است. ایشان این پرونده ها را با اخذ بیشترین آرا به نفع موکلین پرونده به اتمام می رسانند.

آدرس دفتر: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09112777330

جناب آقای هادی شیرازی

جناب آقای هادی شیرازی

جناب آقای هادی شیرازی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز در شهر گرگان می باشد که وی با سابقه بالایکاری در این زمینه و با داشتن تخصص در موارد زیر توانسته سابقه درخشانی بین وکلای شهر گرگان داشته باشد. پرونده هایی که توسط آقای شیرازی پذیرفته می شود شامل:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی: دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • جرایم علیه اموال و اسناد: کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
 • مواد مخدر و قاچاق: قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و …

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولی عصر، عدالت 8 مجتمع 111 طبقه دوم

شماره تماس: 09120898324

سرکار خانم مریم ابراهیمی

سرکار خانم مریم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر تهران و همینطور فعالیت به طور تخصصی در زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری در کنار آن قبولی دعاوی همچون دعاوی ملکی، خانواده و … را بر عهده دارد.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان اسفند غربی، مجتمع بامداد، طبقه چهارم، واحد ۴۰۵

شماره تماس: 09114103290

سرکار خانم زینب ملک

سرکار خانم زینب ملک، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق، ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک اپارتمان‌ها، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی قاچاق و وکیل ملکی از جمله تخصص‌های وی در مدت 14 سال سابقه وکالت می‌باشد. نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذ پرونده از خدمات وکالتی زینب ملک است.

آدرس دفتر: گرگان، خيابان وليعصر، پاساژ مرسل، طبقه سوم، واحد 309

شماره تماس: 09111703581

انوع وکیل در گرگان

وقتی که دچار مشکل حقوقی می شویم، اکثرا نمی دانیم که به کدام متخصص حقوقی در زمینه مورد نظر خود مراجعه کنیم، اگر بخواهیم که به دنبال بهترین وکیل گرگان باشیم، احتمالا با اصطلاحات وکلای اداره کار، مشاوران حقوقی، وکلای دادگستری و از این دست عناوین روبه رو می شویم. در ادامه قصد داریم که در مورد هر کدام از آنها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

وکلای اداری: وکالت از نوع اداری آن نوع دیگر از پذیرش افراد است. نقش وکلای اداری را هر فردی می تواند ایفا کند و ربطی به رشته و میزان تحصیلات او ندارد. طبق یک سند محضری دقیق، وکالت افراد را بر عهده بگیرند. این اشخاص می توانند افراد خبره در تنظیم قرارداد های اداری و وکالت های شرکتی باشند.

انوع وکیل در گرگان

وکیل اداری صرفا قادر است به اداره های مختلف مراجعه کند. و پیگیر امور شخصی و قانونی موکل خود باشد. همچنین کلیه فعالیت های حقوقی اعم از مراجعه به مراکز قضایی، ارائه مشاوره حقوقی و قانونی، گرفتن وجه حق الوکاله و دخالت در کلیه امور حقوقی برایشان ممنوع است.

وکلای دادگستری یا قضایی: وکلای دادگستری دارای پروانه وکالت هستند و این پروانه بر اساس گذراندن آزمون وکالت و دوره های تخصصی در این زمینه به دست می آید. این وکلا دارای حق وکالت هستند و به سبب پروانه وکالتی که گرفته اند قادر به تشکیل تیم مخصوص هستند.

وکلای قضایی، در رشته حقوق و در دانشگاه های معتبر مورد پذیرش سازمان علوم تحصیل کرده اند. آنان بعد از گرفتن پروانه وکالت، صلاحیت دفاع از مراجعه کنندگان را در برابر مراجع قضایی دارند و وکالت آنان را بر عهده می گیرند.

علاوه بر تخصص، تجربه وکلا در امور محوله و میزان موفقیت آنان در پرونده های حقوقی آن ها بسیار مهم است. این که یک موکل بتواند به هر طریقی متوجه این موفقیت شود، در آینده حقوقی او نیز تاثیر خواهد گذاشت. شهرت وکیل در محافل حقوقی و دادگاه نیز بسیار مهم بوده و بر عملکرد و دیدگاه سایر عوامل موثر است.

مهارت هایی که وکیل گرگان باید داشته باشد؟

مهارت های یک وکیل را برایتان لیست کرده ایم:

 • آشنایی با مسائل مالی و اعداد ارقام به خصوص اگر با اموال و کارهای مالی سروکار داشته باشد.
 • مهارت بالا در سخنوری و نوشتن جهت تنظیم متن دفاعیه و قرائت آن در دادگاه
 • توانایی توضیح موارد قانونی برای افراد غیر متخصص به صورت واضح
 • توانایی تحمل فشار کاری زیاد و انجام چندین کار به طور همزمان
 • اعتماد به نفس زیاد به منظور دفاع کامل در صحن دادگاه
 • توانایی تحلیل میزان زیادی از اطلاعات
 • آشنایی نسبی با علوم جامعه شناسی
 • دقت بالا و توجه زیاد به جزئیات
 • توانایی متقاعد کردن دیگران
 • شهامت و جسارت
 • رازدار بودن
مهارت هایی که وکیل گرگان باید داشته باشد؟

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل گرگان با ما همراه بوده اید. در این مقاله سعی کردیم که 10 نفر از وکلای شهر گرگان را به همراه شماره تماس و آدرس دفتر به شما معرفی کنیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا