طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان ⚖️【سال1403】

گاهی ناهمواری های زندگی باعث بروز مشکلات عمیق میان زوجین می شود و کار را به جایی می رساند که طرفین تصمیم به طلاق می گیرند. طلاق یک روند قانونی است و برای گذراندن آن لازم است دانش حقوقی کافی در اختیار داشته باشید. آگاهی از قوانین و مقررات باعث می شود تا خسارات ناشی از طلاق به حداقل برسد. اما مشکل اینجاست که عموم جامعه از این قوانین بی اطلاع هستند. در چنین شرایطی، استخدام یک وکیل می تواند راهگشا باشد. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در گرگان آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد، همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در گرگان

بهترین وکیل طلاق در گرگان کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر گرگان باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه در میان آن ها کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار درستی برای سنجش توانایی و مهارت های وکلا در اختیار نداشته باشیم ممکن است در انتخاب با مشکل رو به رو شویم. بهترین وکیل طلاق در گرگان دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. تحصیلات دانشگاهی به بهترین وکیل طلاق در گرگان این امکان را می دهد تا اطلاعاتش در خصوص فرآیند طلاق را افزایش دهد.

بهترین وکیل طلاق در گرگان از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق شناخت کامل دارد و همواره تغییرات قانونی را مورد مطالعه قرار می دهد تا بتواند موکل را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نماید. بهترین وکیل خانواده در گرگان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق کرده است و به این شکل توانسته سابقه درخشانی را کسب نماید. تجربیات حاصل شده به او کمک می کند تا بتواند برای حل مشکلات مربوط به طلاق، بهترین روش را پیشنهاد دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در گرگان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان سال 1403!

هدیه عزیزی

هدیه عزیزی بهترین وکیل طلاق در گرگان

خانم هدیه عزیزی وکیل پای یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک فوق لیسانس در رشته حقوق خصوصی
و یکی از وکلای خبره در گرگان می باشند. ایشان سابقه موفقی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی در زمینه های ملکی، خانواده، کیفری و … رسیدگی می کنند.

از تخصص های خانم هدیه عزیزی:

  • وکالت در انواع دعاوی خانواد: طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند، ارث و انحصار وراثت و …
  • وکالت در انواع دعاوی کیفری: قتل، سرقت، تجاوز به عنف، کلاهبرداری و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی: املاک و اوقاف و …

آدرس دفتر: گرگان، عدالت ۷۳، محتمع حافظیه طبقه اول، دفتر وکالت هدیه عزیزی

شماره تماس: 09113778447

بیتا هاشمی راد

بیتا هاشمی راد وکیل طلاق در گرگان

خانم بیتا هاشمی راد وکیل پایه یک دادگستری در گرگان و از وکلای زن خبره در این شهر هستند. بیش از 6 سال سابقه وکالت دارند و زمینه فعالیت ایشان در پرونده های خانواده و به ویژه دعاوی طلاق، پرونده های ملکی، کیفری و اموال منقول است. خانم هاشمی راد سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی مرتبط در این حوزه ها رسیدگی می نمایند.

آدرس دفتر: گرگان، عدالت 5، مجتمع آریا، واحد صد

شماره تماس: 01732339490

علیرضا حیدری

علیرضا حیدری وکیل طلاق در گرگان

آقای علیرضا حیدری وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های طلاق هستند ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی طلاق توافقی، طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد، مهریه، نفقه و … را دارند. همینطور توسط ایشان، مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی به متقاضیان ارائه داده می شود.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول

شماره تماس: 09116630400

سید محمد نامنی

سید محمد نامنی وکیل طلاق در گرگان

آقای سید محمد نامنی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و متخصص در زمینه دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و دعاوی مرتبط در این حوزه هستند. آقای محمد نامنی در حرفه وکالت بیش از 16 سال سابقه فعالیت دارند و به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … رسیدگی می نمایند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت ۱۵، ساختمان آفتاب، طبقه ۳، ضلع شرقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۱۷۰۲۲

عبدالناصر بغدادی

آقای عبدالناصر بغدادی از وکلای متخصص در پرونده های طلاق می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری در گرگان، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و دارای بیش از 13 سال سابقه در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی طلاق هستند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، جنب عدالت۲۲، برج مروارید، طبقه ۷، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۵۶۰۶۷


استخدام وکیل در گرگان برای انواع طلاق

به گفته بهترین وکیل گرگان زمانی که زوجین برای جدایی از یکدیگر به جمع بندی رسیده باشند لازم است با مراجعه به محاکم قضایی روند قانونی پیش بینی شده را طی نمایند. در قانون ساز و کار مشخصی برای انواع طلاق در نظر گرفته شده است. بر طبق قانون حق طلاق با مرد است و زن در عوض حق برخورداری از مهریه را بر عهده دارد. به طور کلی طلاق را می توان بر اساس اینکه چه کسی برای آن پیش قدم می شود به سه دسته کلی تقسیم بندی کرد. طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی جزو این سه دسته هستند.

همان طور که گفته شد مرد می تواند از نظر قانونی برای گرفتن طلاق اقدام نماید. اما لازم است پیش از هر  گونه اقدام تمامی تعهدات خود در زمان ازدواج را به طور کامل انجام دهد. پرداخت مهریه مهم ترین تعهد مالی مرد است. همواره پرداخت مهریه و مطالبه آن با چالش های زیادی در بین زوجین همراه است و باعث ایجاد تنش های بسیاری می شود. استخدام بهترین وکیل طلاق در گرگان می تواند راهگشای مسائل این چنینی باشد و به حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک شایانی کند.

طلاق توافقی زمانی به وقوع می پیوندد که طرفین به طور همزمان خواستار جدایی باشند. در طلاق توافقی معمولا زن مقداری از حقوق خود را در ازای دریافت رضایت به طلاق از طرف شوهر می بخشد. در طلاق توافقی لازم است توافق نامه ای از تعهدات دو طرف تهیه شده و به امضای طرفین برسد. لازم است این توافق نامه به دادگاه دایر شده برای طلاق توافقی تحویل داده شود. می بایست در تنظیم توافق نامه طلاق توافقی اصول حقوقی را رعایت نمود و این کار فقط از یک وکیل خبره ساخته است.

در بالا اشاره کردیم که قانون حق طلاق را به مرد سپرده است. اما پس از مطالعه این جمله نباید چنین تصور کرد که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند از همسرش جدا شود. در زمان ازدواج مرد مختار به امضای شروط دوازده گانه موجود در عقدنامه است. در صورتی که مرد این شروط را در هنگام نکاح پذیرفته باشد و به آن ها عمل نکند، زن می تواند برای گرفتن طلاق پیش قدم شود. غیبت مرد به مدت چهار سال، ازدواج مجدد مرد و عقیم بودن مرد از جمله مهم ترین دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن هستند.

انواع طلاق با کمک وکیل

مزایای مراجعه به یک وکیل طلاق مجرب در گرگان

دقت داشته باشید که اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای آگاهی از حقوق قانونی خود را ندارند. عدم آگاهی از حقوق شخصی در دعاوی مختلف باعث می شود تا بتوانید دفاع موثرتری از خود داشته باشید و از ضایع شدن حقوق تان جلوگیری نمایید. بهترین وکیل طلاق در گرگان آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دارد و می تواند پس از مطالعه پرونده حقوق شما را یادآوری نماید. همین مسئله باعث می شود تا موکل بتواند خسارات ناشی از شکست را به حداقل میزان خود برساند.

بهترین وکیل زن در گرگان که در زمینه دعاوی طلاق تخصص دارد از روال انجام امور مربوط به طلاق آشنا است. او می تواند رسیدگی به پرونده را با بالاترین دقت ممکن انجام دهد و به دلیل تخصصی که دارد می تواند بهترین نتایج را کسب نماید. همچنین او می تواند رسیدگی به پرونده را در کمترین زمان ممکن انجام دهد و به نتیجه برساند. معمولا طلاق یک فرآیند زمان بر و طولانی مدت است. استخدام بهترین وکیل طلاق در گرگان به شما این امکان را می دهد که روال قانونی آن را به سرعت طی نمایید.

شکست در پرونده طلاق ممکن است عواقب ناگواری برای زوجین به همراه داشته باشد. ممکن است حقوق مادی بسیاری را از آن ها ضایع کند و علاوه بر این باعث بروز مشکلات روحی بسیاری در آینده شود. بهترین وکیل طلاق در گرگان به موکل خود این امکان را می دهد تا از گرفتن تصمیمات احساسی اجتناب کرده و به گونه ای عمل نماید که که دچار کمترین چالش ممکن با قانون شود. از این رو، مزیت استفاده از وکیل در پرونده های طلاق این است که خسارات وارده را به حداقل می رساند.

مزایای مراجعه به وکیل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در گرگان آشنا کنیم تا به کمک آن ها بتوانید قدم مثبتی برای طی کردن روال قانونی طلاق بردارید. همچنین در این مطلب تلاش کردیم تا ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب در امورات مربوط به انواع طلاق را گوشزد نماییم. در پایان نیز مهم ترین مزایای استفاده از وکیل در دعاوی طلاق را برشمردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مقاله دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا