کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گرگان ⚖️【سال1403】

در تمامی جوامع برخی اعمال و رفتار انسان ها به عنوان جرم به حساب می آید و طبق قوانین و مقررات کشور برای هر گروه از جرایم، مجازات خاصی تعیین می‌ گردد که از جمله آنها می‌ توان به مبارزه با مواد مخدر، قاچاق، سرقت و … اشاره نمود. در دعاوی کیفری طرفین دعوا حق داشتن وکیل را دارند حتی در شرایطی که انتخاب وکیل برای آنها مقدور نباشد، دادگاه موظف به فراهم کردن یک وکیل کیفری برای آنهاست. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در گرگان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در گرگان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل گرگان

بهترین وکیل کیفری در گرگان کیست؟

به صورت کلی یک سری وکلا وجود دارند که پس از اخذ نمودن مدرک کارشناسی در رشته حقوق، صرفا پرونده های کیفری و وکالت در جرایم کیفری را دریافت می کنند و در دیگر دعاوی حقوقی و دعاوی خانواده هیچ گونه فعالیتی ندارند. این گروه از افراد به عنوان وکیل کیفری مشهور هستند و دانش و مهارت لازم را در این حوزه کسب نموده اند.

یک وکیل کیفری مجرب و کاربلد می تواند در شرایط سخت و پیچیده ای که ممکن است افراد به عنوان متهم درگیر دادسرا و پروسه خسته کننده پرونده های قضایی باشند، مانند یک ناجی کمک رسان باشد. بهترین وکیل کیفری در گرگان فردی می باشد که قادر است با شناختی که نسبت به مراجع قضایی بدست آورده است، پرونده های کیفری مختلف را از سوی موکلین دریافت کند و با استفاده از دانش و تجربیات خود پرونده را در مسیر صحیح قرار دهد و از حقوق موکلین دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

انتخاب بهترین وکیل در حوزه دعاوی کیفری می بایست بر اساس یک سری معیارهای خاص و با توجه به رزومه کاری افراد انجام شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در گرگان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گرگان سال 1403!

غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان هستند. ایشان به عنوان یکی از اعضای اصلی کانون وکلای استان گرگان فعالیت می کنند و در رزومه کاری آقای میرزایی نژاد پرونده های موفق بسیار زیادی در حوزه دعاوی کیفری دیده می شود. برخی از مشخصات آقای غلامرضا میرزایی نژاد عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای قدرت بیان قوی در زمینه بکارگیری علوم جنایی و کیفری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، تمکین، مهریه، نفقه کیفری و …
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری نظیر رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، جرایم مالی، شرب خمر، کلاهبرداری، مواد مخدر، تجاوز، سرقت، قتل و …

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3

شماره تلفن: 09113775684

نسیم شریفیان

سرکار خانم نسیم شریفیان

سرکار خانم نسیم شریفیان یکی از وکلای مجرب در شهر گرگان می باشد که دارای چندین سال سابقه وکالت در حوزه پرونده‌های حقوقی و کیفری هستند. خانم شریفیان تا به امروز موفق شده است پرونده های بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برساند. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • خانم شریفیان یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری هستند
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی کیفری، سرپرست و قیم، دعاوی ثبت احوال، دعاوی مالی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، فاکتور، مناقصات، اختلافات مالی و …

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 16، پاساژ مرجان، طبقه 4، واحد 6

شماره تماس: 09112776987

مزدک تابان

جناب آقای مزدک تابان

جناب آقای مزدک تابان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان می باشد. ایشان در حوزه وکالت دارای رزومه درخشانی هستند و از جمله خدمات وکالتی ایشان می توان به اخذ پرونده های قضایی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری اشاره نمود. دیگر خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • فعالیت به عنوان وکیل بانک اقتصاد نوین
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، کلاهبرداری، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، ضرب و جرح، مطالبات مالی، حضانت فرزند و …

آدرس دفتر: گرگان، بین عدالت 12 و 14، مجتمع پزشکی رضا، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09112777330

مسعود رضایی

جناب آقای مسعود رضایی

جناب آقای مسعود رضایی یکی از وکلای مجرب در شهر گرگان می باشد و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان فعالیت می کند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، هویت قانونی، حضانت فرزند، دعاوی ارث و میراث، طلاق توافقی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی کیفری، مواد مخدر و قاچاق، دعاوی حقوقی و … . آقای رضایی همواره مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین خود قرار می دهند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 13، مجتمع سینا، طبقه 5

شماره تماس: 09121055819

سمیه دیانت

سرکار خانم سمیه دیانت وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر گرگان هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای موفق و کاربلد در حوزه دعاوی کیفری شناخته شده اند و توانسته اند نتایج قابل قبولی را در این زمینه بدست آورند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه کار
 • دارای عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز گرگان
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، الزام به اخذ پایان كار، تقسیم مال مشاع، الزام به مشارکت در تنقیه قنات، قصاص، تملک آپارتمان‌، الزام به تعمیر ساختمان مشاعی و …

آدرس دفتر: گرگان، بلوار ناهار خوران، مجتمع میلاد نور، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09124591287


قوانین کیفری شامل چه اصول و قوانینی است؟

ملیتی بودن حقوق جزا: قوانین کیفری در هر کشوری فقط در محدوده قلمرو آن کشور قابل اجرا می باشد. هر دولتی به صورت مستقلانه در حوزه تعیین و تدوین قوانین جزایی کشور و طریقه برخورد با رفتارهای مجرمانه در سرزمین خود تصمیم گیری می کند و فقط این اختیار را دارد که آن را برای مردم خود اجرا کند. بر همین اساس دولت‌ ها هیچ گاه نمی‌ توانند برای رفتارهای مردم دیگر دولت‌ هایی که در خارج از مرزهای سرزمینشان حاضر هستند، تعیین تکلیف کنند.

اصل قانونی بودن مجازات‌ها و جرائم: همان گونه که مطلع هستید مردم هر جامعه‌ ای وظیفه دارند قوانین حاکم بر آن جامعه را رعایت کنند و از معیارهای اخلاقی آن جامعه طبعیت کنند. این قوانین و معیارهای اخلاقی حتماً نباید با رفتارهای مجرمانه تطابق داشته باشند و یا جایگزین آن‌ ها به شمار بروند. به همین دلیل اگر در جامعه‌ ای قوانین کیفری وجود نداشته باشند، جرم و مجازاتی هم وجود ندارد.

قوانین کیفری شامل چه اصول و قوانینی است؟

مراحل دادرسی پرونده های کیفری چگونه است؟

یکی از سوالات متداولی که ممکن است در ذهنتان پدید آید، این است که مراحل دادرسی در پرونده های کیفری به چه شکل است و وکیل کیفری در کدام یک از این مراحل می تواند حضور داشته باشد؟ در پاسخ به این قبیل سوالات اینگونه می توان گفت که:

نخستین مرحله جهت شروع یک پرونده کیفری، ارائه نمودن شکواییه است. شاکی یا همان خواهان پرونده با ارائه شکوائیه جهت آغاز دادرسی پرونده کیفری اقدامات لازم را انجام می دهد. وکیل کیفری از همان شروع پرونده های کیفری می تواند به خواهان و خوانده پرونده کمک رسانی کند تا حقوقشان پایمال نشود. تنظیم شکواییه دارای اصول و قوانین خاصی می باشد که یک وکیل کیفری خوب در گرگان به خوبی با آن اشنایی دارد.

در مرحله بعد ضابطین دادگستری که به عنوان کارمندان دادسرا وارد عمل شده و تحت بازرسی مقام قضایی در کشف جرم و بازجویی و همچنین حفظ نمودن آثار و دلایل جرم و پیشگیری از فرار و مخفی شدن متهم و ابلاغ اوراق قضایی نظیر احضاریه و اجرای تصمیمات قضایی به واسطه قانون اقدام می کنند.

پس از انکه تحقیقات به شکل کامل انجام شد و کلیه دلایل و مدارک طرفین پرونده مورد بررسی قرار گرفت، بازپرس پرونده اتمام تحقیقات را اعلام می کند و آن را به دادستانی ارسال می کند.

در نهایت روند دادرسی پرونده کیفری شروع می شود.

مراحل دادرسی پرونده های کیفری چگونه است؟

کلام آخر

از همه شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل کیفری در گرگان به همراه رزومه کاری و تحصیلی هر یک را در اختیارتان قرار دهیم. دسترسی آسان به وکلای کیفری باعث می شود تا در زمان رویارویی با مشکلات، سریعا مسئله را با آنها در میان بگذاریم و مشاوره های لازم را دریافت کنیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا