کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در یاسوج ⚖️【سال1402】

باید دقت داشته باشیم که قانون برخی از اعمال را مساوی با جرم قلمداد کرده است. وقوع جرم ممکن است جان، مال، آبرو و حیثیت افراد را تحت تاثیر قرار دهد و از این رو، قانون برای ارتکاب چنین اعمالی مجازات هایی سنگین را در نظر گرفته است. گاهی ممکن است پرونده ای کیفری علیه فرد اقامه شده باشد و لازم باشد او با مراجعه به محاکم قضایی از حقوق خود دفاع نماید. همچنین ممکن است وقوع جرم منافع شخصی را تحت تاثیر قرار داده و قصد اقامه دعوای کیفری را داشته باشد. در تمامی این شرایط لازم است فرد تمامی اقدامات خود را با یک وکیل خبره و مجرب هماهنگ سازد تا بتواند نتایج مطلوب را ممکن سازد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در یاسوج آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در یاسوج

بهترین وکیل کیفری در یاسوج کیست؟

تعدد وکلا در شهر یاسوج یکی از عواملی است که باعث می شود انتخاب بهترین وکیل کیفری در یاسوج قدری سخت و دشوار به نظر برسد. در واقع در زمانی می توانیم به انتخاب های خوب دست پیدا کنیم که از قبل معیارهایی را در نظر گرفته و با استفاده از آن ها بتوانیم مهارت و توانایی وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم. تنها در صورتی می توانیم به کسب نتایج دلخواه در دادگاه نزدیک شویم که از پیش وکلای کاردان و کاربلد را به خدمت گرفته و راه را برای رسیدن به موفقیت هموار کنید.

بهترین وکیل کیفری در یاسوج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل کیفری در یاسوج با تحصیل در رشته حقوق به مجوز حضور در محاکم قضایی دست پیدا کرده است. او در طی سال ها حضور در محاکم قضایی به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده و می تواند آن ها را برای رسیدن به هدف به کار بگیرد. بهترین وکیل کیفری در یاسوج همواره قوانین و مقررات را تحت رصد قرار می دهد تا از آخرین تغییرات آن ها مطلع شده و علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری در یاسوج به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در یاسوج سال 1402!

حسین آقائی برزآباد

حسین آقائی برزآباد

آقای حسین آقائی برزآباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسئج مشغول وکالت در حوزه دعاوی های مختلف می باشد همچنین ایشان یکی از وکلای خبره و نام دار در یاسوج با تعیین وقت قبلی به مراجعین از دانش حقوقیشان مشاوره ارائه میدهد.ایشان پرونده های متعدد و مهمی در زمینه کیفری به موفقیت رسانده اند. از ویژگی های منحصر به فرد ایشان میتوان به اخلاق نیکو، فن بیان شیوا و انسانی عادل اشاره کرد.

آدرس دفتر: یاسوج، سردار جنگل شمالی، خیابان هجرت ۳، ساختمان هشت بهشت، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۱۳۸۳

صمد انصاری

صمد انصاری

آقای صمد انصاری با بیش از 9 سال سابقه وکالت در یاسوج می باشد. ایشان وکیل خبره ای در دعاوی کیفری می باشد و پرونده هایی را که عهده دار بوده است با بیانی شیوا و هوش حقوقی خود به موفقیت رسانده است. با تعیین وقت قبلی می توان از دانش حقوقی او بهره مند شد.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان دادگستری، شهدا ۱، پلاک ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۱۰۰۷

محسن پارسا نسب

محسن پارسا نسب

جناب آقای محسن پارسا نسب با بیش از 8 سال سابقه در تمامی حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و فعالیت چشم گیری در حوزه دعاوی کیفری دارند و با تبحری خاص در زمینه کیفری پرونده ها را با موفقیت تمام می کند.برای بهره مندی از دانش حقوقی ایشان با تعیین وقت قبلی می توان جهت مشاوره با ایشان دیدار کرد.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، هجرت سوم، طبقه فوقانی نوشت افزار مهر دفتر، وکالت محسن پارسا نسب

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۰۳۷۷

ایمان بخشایش امیرآباد

آقای ایمان بخشایش امیرآباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسوج است. ایشان وکیل توانایی در حوزه دعاوی کیفری می باشد و پرونده های مهم و موفق بسیاری در سابقه وکالت خود جای داده اند همچنین در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: یاسوج، نبش کاشانی ۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۶۲۰۰

امیرارسلان امیری

امیرارسلان امیری

آقای امیرارسلان امیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسوج مشغول وکالت است. ایشان در زمینه های کیفری پرونده های موفق بسیاری دارند و در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: یاسوج، فلکه ساعت (میدان شهدا) خیابان هجرت ۳، ساختمان هشت بهشت

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۱۴۶۷۳۴

مهناز باقری

مهناز باقری بهترین وکیل کیفری در یاسوج

خانم مهناز باقری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با علم و دانش حقوقی مکفی در حوزه های گوناگون حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفقی را اعم از سرقت، کلاهبرداری، فساد و … در حوزه کیفری در سابقه وکالت خود جای داده است. وی با صبر و حوصله جهت جمع آوری ادله محکمه پسند به گفته های موکل خود گوش فرا می دهد و در روز موعد با مستندات محکمه پسند دفاعیه ای قوی به دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر : یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی ،۱۵روبروی ساختمان جدید دادگاه شماره

تماس: 09170808470

رازهایی درباره دستمزد بهترین وکیل کیفری در یاسوج

همواره باید به این نکته توجه داشتهب اشید که بون استفاده از تجربیات بهترین وکیل کیفری در یاسوج دستیابی به نتایج دلخواه در پرونده دور از دسترس خواهد بود. چون عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای ورود به محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های کیفری را در اختیار ندارد. به میزان دستمزدی که لازم است به وکلا در ازای انجام امورات حقوقی پرداخت شود، حق الوکاله می گویند. در خصوص حق الوکاله وکیل کیفری خوب در یاسوج تصورات غلطی وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد: اگر چه هر ساله آیین نامه تعرفه حق الوکاله چاپ شده و برای ایجاد وحدت رویه در اختیار وکلای مختلف قرار می گیرد ولی از آن جایی که وکالت از جمله مشاغل آزاد دسته بندی می شود، وکلا ترجیح می دهند تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. در این شرایط وکلا بر اساس عواملی که بر میزان حق الکاله تاثیر گذار است، نظر خود را در این خصوص اعلام می دارند و در این شرایط موکل نیز می تواند در این مزیان دخل و تصرف داشته باشد.

می توان حق الوکاله را قسط بندی کرد: لازم نیست تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را در همان ابتدا به وکیل پرداخت کنید. در واقع علاوه بر میزان حق الوکاله، شما به عنوان موکل می توانید نحوه و زمان پرداخت را نیز با توافق طرفین تعیین نمایید. برای این کار لازم است شرایط خود را برای وکیل تشریح کرده و در نهایت به نقطه نظری مشترک دست پیدا کنید؛ اما به طور معمول حق الوکاله در دو یا سه قسط بسته به توافق طرفین به وکیل پرداخت می شود که هر کدام شامل نیمی از مبلغ تعیین شده است.

حق الوکاله معیار مناسبی برای سنجش توانایی وکیل نیست: متاسفانه این باور غلط در بین افراد دخیل در پرونده ایجاد شده است که هر چه حق الوکاله درخواستی از سوی یک وکیل بیشتر باشد، پس توانایی و مهارت او برای کسب پیروزی در دادگاه بیشتر است. این درست است که معمولا وکلای شاخص و دارای سابقه درخشان مبالغی بالاتر را از موکلین خود درخواست می کنند، اما خلاف این موضوع صادق نیست؛ یعنی اگر وکیلی دستمزد بیشتری را مطالبه کند، الزاما در مقایسه با دیگران وکیل بهتری نمی باشد.

بهترین وکیل کیفری در یاسوج

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری در یاسوج

در ابتدا لازم است معیارهایی که می تواند شما را به بهترین وکیل کیفری در یاسوج برساند را مد نظر قرار دهید. برای این کار لازم است سابقه و تخصص وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا از میان ان ها به مطرح ترین و سرآمدترین گزینه دست پیدا کنید. پس از اینکه از انتخاب وکیل خود اطمینان حاصل نمودید لازم است با استفاده از مشخصاتی که از وکیل در دست دارید، با او تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص پرونده، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید.

در این جلسات تا حد زیادی می توانید به زمان شناس بودن بهترین وکیل کیفری در یاسوج پی ببرید. دقت داشته باشید که زمان شناس بودن یک وکیل از اهمیت بالایی در روند رسیدگی به پرونده برخوردار است و می تواند رعایت اصول حرفه ای از سوی وکیل را نمایان کند. علاوه بر این، لازم است خلقیات و مهارت های دیگر وکیل را نیز مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توانید فن بیان و حسن اخلاق حقوقدان کیفری مد نظر خود را نیز مورد ارزیابی قرار دهید تا از انتخاب خود کسب رضایت کنید.

در بالا به این موضوع اشاره داشتیم که میزان حق الوکاله و نیز نحوه آن به صورت توافقی بین وکیل کیفری و موکل تعیین می گردد. از این رو، لازم است نظر وکیل مورد نظر را در خصوص حق الوکاله درخواستی جویا شوید. وکیل با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن آن و نیز سابقه ای که در اختیار دارد مبلغی را به عنوان هزینه درخواست می کند. در صورت دستیابی به توافقات کامل در این زمینه لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا از بروز اختلافات جدی جلوگیری کند.

لازم است در این جلسات موکل تمامی خواسته های خود را به صورت دقیق مطرح نماید و هیچ رازی را از وکیل خود پنهان نکند. چرا که بازگو نکردن نکات مهم پرونده ممکن است روند رسیدگی به پرونده را مختل سازد. علاوه بر این، وکیل نیز لازم است به مطالعه کامل پرونده بپردازد تا بتواند نظر خود را در خصوص ادامه همکاری اعلام دارد. در صورت قبول وکالت، لازم است همواره وکیل ارتباط موثری را با موکل خود داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در یاسوج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در یاسوج آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید وکلای مد نظر خود را شناسایی کنید. در ادامه تلاش کردیم تا رازهایی درباره دستمزد وکلا بیان کنیم و در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا