وکیل

10 تا از بهترین وکیل یاسوج ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله قصد داریم درباره موضوع بهترین وکیل یاسوج اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم همراه ما باشید. وکیل در لغت به معنی جانشین می باشد که می تواند توسط شخص دیگری، طی عقد قرارداد مامور به انجام کاری شود. وکلا می توانند پرونده های حقوقی و کیفری شما را به عهده بگیرند و در تسریع عمل دادرسی به شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل یاسوج

بهترین وکیل یاسوج را چگونه انتخاب کنیم؟

شهر یاسوج یکی از شهر های پرجمعیت ایران است. بهترین وکیل ایران که در این شهر فعالیت می کند، پرونده های متعددی را می پذیرد. اما انتخاب بهترین وکیل یاسوج، در بین تعداد بیشمار وکلا کار بسیار دشواری می باشد. ما در این مقاله به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم تا دسترسی و انتخاب وکیل برای شما راحت تر شود.

یکی از راهکارهای ساده برای انتخاب وکیل این است که از دوستان و آشنایان خود که آن ها هم قبلا درگیر پرونده های حقوقی یا کیفری بودند و پرونده ی آن ها با موفقیت رو به رو شده است، از آن ها بخواهیم وکیل خودشان را به ما معرفی کنند، یا می توانید در سایت برترین وکیل، وکیل خوب در یاسوج را پیدا کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در این مقاله به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل یاسوج پرداخته ایم، با ما همراه باشید:

سعید بخشی گنجه

جناب آقای سعید بخشی گنجه

جناب آقای سعید بخشی گنجه وکیل پایه یک و مشاور حقوقی می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در پرونده هایی همچون دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، دریافت نفقه و …، دعاوی کیفری مانند خیانت، کلاهبرداری، ربا، تخریب عمدی اموال و …، دعاوی ملکی مانند جعل اسناد، خیانت در امانت، فسخ قرارداد، فک رهن، تخلیه ی اماکن تجاری و …، دعاوی حقوقی و دعاوی ثبتی، بیش از ۱۱ سال سابقه ی درخشان دارند. از جمله خدمات وکالتی ایشان می توان به اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: یاسوج، کاشانی ۱۵، پلاک ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۰۶۵۷

فرهاد رئیسی

فرهاد رئیسی بهترین وکیل یاسوج

آقای فرهاد رئیسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک ارشد در رشته جزا و جرم شناسی با سابقه 20 سال وکالت در حوزه قضایی استان اصفهان و استان کهگیلویه و بویراحمد، 10 سال مسئول دفتر حقوقی اداره کل سازمان بهزیستی استان، 5 سال مشاور حقوقی کارخانجات قند و شکر یاسوج و کارخانه سیمان مارگون و 3 سال سابقه کارشناس حقوقی املاک و مستغلات سازمان صنایع دفاع اصفهان می باشند.

برخی از سوابق آقای فرهاد رئیسی:

  • متخصص در دعاوی کیفری، قتل، جرائم مربوط به مواد مخدر، جرائم رایانه ای، اختلاس، سرقت
  • متخصص در دعاوی حقوقی
  • متخصص در دعاوی ثبتی
  • دعاوی خانواده
  • دعاوی ملکی
  • دعاوی کار و کارگر
  • دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای فرهاد رئیسی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09173410781
آدرس فعلی دفتر:
یاسوج، خیابان جمهوری، نبش خیابان اقتصاد، روبروی شورای حل اختلاف، ساختمان باران، طبقه سوم

محمد خالق حسنی

جناب آقای محمد خالق حسنی

جناب آقای خالق حسنی وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری یاسوج و مشاور حقوقی می باشد.زمینه کاری ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری است و در این حوزه ها بسیار متخصص و زبان زد می باشد.

آدرس دفتر: یاسوج، جنب دادگاه تجدید نظر س سامان، طبقه ی اول

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۷۹۵۷۰

الهام براتی

سرکار خانم الهام براتی

یکی دیگر از بهترین وکلای دادگستری که در زمینه های دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی بسیار متبحر می باشد، سرکار خانم الهام براتی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری یاسوج نیز می باشند.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل، ساختمان هشت بهشت، طبقه ی اول

شماره تماس: ۰۹۱۷۵۰۲۲۳۵۲

علی جانی پور

جناب آقای علی جانی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر یاسوج توانسته است تا یکی بهترین وکیل های شهر یاسوج شناخته شود. از تخصص های وی می توان به دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردارجنگل شمالی، ساختمان کسری، طبقه ٢

شماره تماس: 09171412634

مهناز باقری

 مهناز باقری وکیل یاسوج

سرکار خانم مهناز باقری، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای بیش از 15 سال سابقه حقوقی می باشند. ایشان در زمینه های مختلفی پرونده می پذیرند اعم از:

  • دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، و …)
  • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
  • دعاوی ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، فسخ قرارداد، جعل اسناد، و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم مهناز باقری، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09170808470 09173418470
آدرس دفتر: یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی ۱۵، روبروی ساختمان جدید دادگاه

رحیم عسکری کُمِهری

رحیم عسکری کُمِهری بهترین وکیل یاسوج

آقای رحیم عسکری کُمِهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یاسوج، عضو مرکز وکلای قوه قضائیه‌ و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رحیم عسکری کمهری، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09129179953
آدرس دفتر:
یاسوج، سالم آباد، کاشانی 14

کوروش قنبری مرداسی

جناب آقای کوروش قنبری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری یاسوج می باشند. وی رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان کهکیلویه و بویر احمد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و قبول کلیه دعاوی حقوقی، کیفری (جرائم)، امورقرارداد ها، اسناد تجاری، خانواده، ملکی، ثبتی، و… را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، ساختمان طلوع، طبقه ۲، واحد ۲

شماره تماس: 09171411327

سعید فرخی

جناب آقای سعید فرخی

جناب آقای سعید فرخی دارای ۱۲ سال در حوزه های دعاوی کیفری مانند خیانت، کلاهبرداری، ربا، تخریب عمدی اموال و …، دعاوی خانواده مانند طلاق، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، دریافت نفقه و …، دعاوی ملکی مانند جعل اسناد، خیانت در امانت، تخلیه ی اماکن تجاری، فک رهن و ….، دعاوی حقوقی و دعاوی ثبتی، که در این حوزه ها بسیار متخصص می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و همچنین مشاور حقوقی نیز هستند.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، جنب ساختمان شماره دو دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۶۶۰۸

تعرفه ی حق الوکاله ی وکیل

وکلا برای کارهایی که به وکالت از موکل انجام می دهند، می توانند حق الوکاله دریافت کنند. معمولا حق الوکاله در قرارداد وکالت قید می شود و با توافق موکل و وکیل تعیین می گردد. اگر در قرارداد وکالت مبلغی تحت عنوان حق الوکاله توافق صورت نگیرد، موکل موظف است مطابق تعرفه ی قانونی که از طرف قوه ی قضاییه تصویب شده، تعرفه ی وکالت و میزان حق الوکاله وکیل دادگستری را بپردازد.

حق الوکاله وکلا در قرارهای صادره از دادگاه بدین صورت است که اگر موضوع قرار، قرار ابطال دادخواست، پیش از پاسخ به دعوا و دفاع از آن باشد، نرخ تعرفه یک چهارم حق الوکاله مرحله نخستین می شود. اگر قرار رد دادخواست، پس از پاسخ به دعوا و دفاع از آن باشد، نرخ تعرفه یک دوم حق الوکاله مرحله ی نخستین است. قرار عدم استماع یا رد دعوا به عللی مانند مرور زمان و اعتبار امر مختوم و رد تقاضای اعاده دادرسی باشد، نرخ تعرفه تمام حق الوکاله مقرر برای آن حکم است.

به صورت کلی تعرفه ی مشخصی برای حق الوکاله وکلا وجود ندارد و این مبلغ با توجه به تجربه و دانش وکیل و پیچیدگی های پرونده تعیین می گردد.

تعرفه ی حق الوکاله ی وکیل

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی در چیست؟

وکیل حقوقی

یکی از انواع وکیل ها، وکیل حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به فردی اتلاق می شود که به امور حقوق مدنی و مشاوره ی حقوقی می پردازد. این وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، امور مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی، مطالبه ی نفقه، دعاوی مطالبه، مطالبه ی اجرت المثل و … ورود پیدا می کند و به رفع مشکلات موجود می پردازد.

وکیل کیفری

وکیل کیفری در دادگاه کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت دارد. همچنین در امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق اسلحه و … به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی در چیست؟

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره بهترین وکیل یاسوج به همراه شماره تماس و آدرس وکلا در یاسوج را دراختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر واقع باشد. لطفا برای بهبود این مقاله نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا