وکیل

10 تا از بهترین وکیل یاسوج ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله قصد داریم درباره موضوع بهترین وکیل یاسوج اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم همراه ما باشید. وکیل در لغت به معنی جانشین می باشد که می تواند توسط شخص دیگری، طی عقد قرارداد مامور به انجام کاری شود. وکلا می توانند پرونده های حقوقی و کیفری شما را به عهده بگیرند و در تسریع عمل دادرسی به شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل یاسوج

بهترین وکیل یاسوج را چگونه انتخاب کنیم؟

شهر یاسوج یکی از شهر های پرجمعیت ایران است. بهترین وکیل ایران که در این شهر فعالیت می کند، پرونده های متعددی را می پذیرد. اما انتخاب بهترین وکیل یاسوج، در بین تعداد بیشمار وکلا کار بسیار دشواری می باشد. ما در این مقاله به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم تا دسترسی و انتخاب وکیل برای شما راحت تر شود.

یکی از راهکارهای ساده برای انتخاب وکیل این است که از دوستان و آشنایان خود که آن ها هم قبلا درگیر پرونده های حقوقی یا کیفری بودند و پرونده ی آن ها با موفقیت رو به رو شده است، از آن ها بخواهیم وکیل خودشان را به ما معرفی کنند، یا می توانید در سایت برترین وکیل، وکیل خوب در یاسوج را پیدا کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل یاسوج را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای یاسوج همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل یاسوج ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مهناز باقری

 مهناز باقری وکیل یاسوج

سرکار خانم مهناز باقری، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای بیش از 15 سال سابقه حقوقی می باشند. ایشان در زمینه های مختلفی پرونده می پذیرند اعم از:

  • دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، و …)
  • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
  • دعاوی ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، فسخ قرارداد، جعل اسناد، و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم مهناز باقری، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09170808470 09173418470
آدرس دفتر: یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی ۱۵، روبروی ساختمان جدید دادگاه


فرهاد رئیسی

فرهاد رئیسی بهترین وکیل یاسوج

آقای فرهاد رئیسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک ارشد در رشته جزا و جرم شناسی با سابقه 20 سال وکالت در حوزه قضایی استان اصفهان و استان کهگیلویه و بویراحمد، 10 سال مسئول دفتر حقوقی اداره کل سازمان بهزیستی استان، 5 سال مشاور حقوقی کارخانجات قند و شکر یاسوج و کارخانه سیمان مارگون و 3 سال سابقه کارشناس حقوقی املاک و مستغلات سازمان صنایع دفاع اصفهان می باشند.

برخی از سوابق آقای فرهاد رئیسی:

  • متخصص در دعاوی کیفری، قتل، جرائم مربوط به مواد مخدر، جرائم رایانه ای، اختلاس، سرقت
  • متخصص در دعاوی حقوقی
  • متخصص در دعاوی ثبتی
  • دعاوی خانواده
  • دعاوی ملکی
  • دعاوی کار و کارگر
  • دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای فرهاد رئیسی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09173410781
آدرس فعلی دفتر:
یاسوج، خیابان جمهوری، نبش خیابان اقتصاد، روبروی شورای حل اختلاف، ساختمان باران، طبقه سوم


رحیم عسکری کُمِهری

رحیم عسکری کُمِهری بهترین وکیل یاسوج

آقای رحیم عسکری کُمِهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر یاسوج، عضو مرکز وکلای قوه قضائیه‌ و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، رفع مسدودی حساب در پلیس فتا و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رحیم عسکری کمهری، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09129179953
آدرس دفتر:
یاسوج، سالم آباد، کاشانی 14


شرافت کریمی

شرافت کریمی بهترین وکیل یاسوج

خانم شرافت کریمی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 7 سال سابقه وکالت توانسته با موفقیت های متعددی که در پرونده های کیفری ،حقوقی ،ملکی و خانواده کسب کرده یکی از وکلا نام دار بانو در یاسوج شناخته شود. ایشان به درستی و در راستای قوانین وکالت به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان درصد موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: یاسوج، ابوذر ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۲۴۹۰۵۰

حسین آقائی برزآباد

حسین آقائی برزآباد بهترین وکیل یاسوج

آقای حسین آقائی برزآباد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه کار، توانسته با کسب موفقیت های پی در پی جز وکلا نام دار یاسوج باشد. ایشان به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کند. وی با دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و َآنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: یاسوج ،سردار جنگل شمالی، خیابان هجرت ۳، ساختمان هشت بهشت، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۱۳۸۳

علیرضا امیدی

علیرضا امیدی بهترین وکیل یاسوج

جناب آقای علیرضا امیدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهر یاسوج به صورت تخصصی و حرفه ای به وکالت می پردازد. ایشان بیش از 15 سال سابقه وکالت دارد و در تمامی امور وکالت به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، بالاتر از دفتر خدمات قضایی، جنب فروشگاه لیمو

شماره تماس: ۰۹۹۰۷۵۳۹۲۱۲

محمدرضا هرمز فرد

محمدرضا هرمز فرد بهترین وکیل یاسوج

آقای محمدرضا هرمز فرد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت به افراد با توجه به سختی پرونده با تبحر و تخصص لازمه مشاوره ارائه می دهد. ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های بسیاری را به موفقیت رسانده است. او برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری با قاضی مربوطه را به عمل می آورد.

آدرس دفتر: یاسوج، سالم آباد، بلوار ایت اله کاشانی، خیابان کاشانی ۱۴، پلاک ۵۴

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۱۱۵۱۵

ایمان بخشایش امیرآباد

ایمان بخشایش امیرآباد بهترین وکیل یاسوج

آقای ایمان بخشایش امیرآباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای با دانش مکفی در علم حقوق توانسته یکی از وکلا نام دار در شهر یاسوج باشد. وی پرونده های موفق و متعددی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: یاسوج، نبش کاشانی ۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۶۲۰۰

طاهره انصاری

طاهره انصاری بهترین وکیل یاسوج

خانم طاهره انصاری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی یکی از وکلا با سابقه شهر یاسوج می باشد. ایشان برای رساندن حق به حق دار و بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد مستندات به دس آمده را به دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۶۶۰۹۶۷۴

مریم گودرزی

مریم گودرزی بهترین وکیل یاسوج

خانم مریم گودرزی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا شهر یاسوج با تخصص و تبحر به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان قبل از شروع جلسات دادگاه با جمع آوری مستندات مورد نیاز در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. از ویژگی های فردی او می توان به رازدار بودن ،فن بیان شیوا و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۴۴۹۰۸


تعرفه ی حق الوکاله ی وکیل

وکلا برای کارهایی که به وکالت از موکل انجام می دهند، می توانند حق الوکاله دریافت کنند. معمولا حق الوکاله در قرارداد وکالت قید می شود و با توافق موکل و وکیل تعیین می گردد. اگر در قرارداد وکالت مبلغی تحت عنوان حق الوکاله توافق صورت نگیرد، موکل موظف است مطابق تعرفه ی قانونی که از طرف قوه ی قضاییه تصویب شده، تعرفه ی وکالت و میزان حق الوکاله وکیل دادگستری را بپردازد.

حق الوکاله وکلا در قرارهای صادره از دادگاه بدین صورت است که اگر موضوع قرار، قرار ابطال دادخواست، پیش از پاسخ به دعوا و دفاع از آن باشد، نرخ تعرفه یک چهارم حق الوکاله مرحله نخستین می شود. اگر قرار رد دادخواست، پس از پاسخ به دعوا و دفاع از آن باشد، نرخ تعرفه یک دوم حق الوکاله مرحله ی نخستین است. قرار عدم استماع یا رد دعوا به عللی مانند مرور زمان و اعتبار امر مختوم و رد تقاضای اعاده دادرسی باشد، نرخ تعرفه تمام حق الوکاله مقرر برای آن حکم است.

به صورت کلی تعرفه ی مشخصی برای حق الوکاله وکلا وجود ندارد و این مبلغ با توجه به تجربه و دانش وکیل و پیچیدگی های پرونده تعیین می گردد.

تعرفه ی حق الوکاله ی وکیل

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی در چیست؟

وکیل حقوقی

یکی از انواع وکیل ها، وکیل حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به فردی اتلاق می شود که به امور حقوق مدنی و مشاوره ی حقوقی می پردازد. این وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، امور مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی، مطالبه ی نفقه، دعاوی مطالبه، مطالبه ی اجرت المثل و … ورود پیدا می کند و به رفع مشکلات موجود می پردازد.

وکیل کیفری

وکیل کیفری در دادگاه کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت دارد. همچنین در امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق اسلحه و … به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

تفاوت وکیل کیفری و وکیل حقوقی در چیست؟

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره بهترین وکیل یاسوج به همراه شماره تماس و آدرس وکلا در یاسوج را دراختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر واقع باشد. لطفا برای بهبود این مقاله نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا