خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در یاسوج ⚖️【سال1403】

مهریه از جمله تعهدات مالی مرد در زمان نکاح به زوجه است. تقریبا در همه حال مرد ملزم به پرداخت مهریه است و این حق از عهده او ساقط نمی شود. باید دقت داشته باشیم که مطالبه مهریه با افزایش آمار طلاق و نیز بالا رفتن میزان درخواستی مهریه از سوی بانوان در سال های اخیر با چالش هایی رو به رو شده است. همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که تنها با کسب آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی است که می توان اقدامات لازم را در این خصوص انجام داد و به حقوق قانونی خود دست پیدا کرد. پیشنهاد می دهیم برای این کار از وکلای شاخص و خبره استفاده کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در یاسوج آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل مهریه در یاسوج

بهترین وکیل مهریه در یاسوج کیست؟

دعاوی مهریه یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار می آید. هر روزه تعداد زیادی از این پرونده ها به دادگاه های مختلف در سطح کشور می رسد. برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مطالبه مهریه لازم است از همان ابتدا با یک وکیل همراه شده و تمامی اقدامات خود را با او هماهنگ کنید. چرا که هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد و آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد. گذشته از این، دسترسی به اهداف تعیین شده بدون وکیل غیر ممکن است.

بهترین وکیل مهریه در یاسوج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل مهریه در یاسوج سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف و رصد تغییرات قانون در این خصوص کرده است. این موضوعات به  بهترین وکیل خانواده در یاسوج  کمک می کند تا در صورت مواجهه با مشکلات در پرونده، بتواند موثر ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل مهریه در یاسوج همواره منافع موکل خود را تا رسیدن به مقصود دنبال می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای مهریه در یاسوج به شما ارائه دهیم تا با بررسی تخصص و مهارت هر یک از آن ها بتوانید پرونده های خود را حل و فصل نمایید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در یاسوج سال 1403!

بهنام عباسی

بهنام عباسی

جناب آقای بهنام عباسی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری تجربه و سابقه بالایی دارند. می توانید از تجربه های ایشان در پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: یاسوج، هجرت سوم، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول

تلفن تماس: 09173418020

سعید فرخی

سعید فرخی

آقای سعید فرخی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی و… هستند.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، جنب ساختمان شماره 2 دادگستری

تلفن تماس: 09173416608

سمیه صفری

سمیه صفری

خانم سمیه صفری یکی دیگر از وکلای با تجربه استان یاسوج هستند. ایشان با تخصص خود در دعاوی خانواده و حقوقی موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری خانم صفری استفاده کنید.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوارابوذر، بعداز بلوار کاشانی، ساختمان مهرشاد، طبقه 3، واحد 5

تلفن تماس: 09173228970

صدیقه روزبهی

صدیقه روزبهی

خانم صدیقه روزبهی متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه هستند. علاوه بر این مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. 

آدرس دفتر: یاسوج، خ سردار جنگل شمالی، جنب دادگاه عمومی، ساختمان سادات، طبقه 1، واحد 3

تلفن تماس: 09171463414

فریده تیموری مقدم

فریده تیموری مقدم

سرکارخانم فریده تیموری مقدم وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم تیموری مقدم شامل دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و … می شود.

آدرس دفتر: یاسوج، سالم آباد، بلوار آیت اله کاشانی، چندمتربالاتر از کاشانی 15

تلفن تماس: 09171457554

اقدامات غلط در انتخاب بهترین وکیل مهریه در یاسوج

باید اشاره داشته باشیم که با انتخاب درست بهترین وکیل مهریه در یاسوج می توانید نیمی از مسیر موفقیت در پرونده را با سهولت طی نمایید. وکیل تجربه و دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه را در اختیار دارد و می تواند در صورت لزوم شما را از پیچ و خم های مسیر آشنا کند. با این حال ممکن است عده ای از افراد دخیل در پرونده های مهریه با اشتباهاتی در انتخاب وکیل رو به رو باشند. در ادامه سعی داریم برای افزایش آگاهی عمومی به برخی از اقدامات غلط در این خصوص بپردازیم.

صرف توجه به جنسیت وکیل اشتباهی مهلک است: متاسفانه بسیار دیده شده است که برخی از افراد، در زمان انتخاب وکیل مهریه خوب در یاسوج تنها به جنسیت او توجه می کنند و از بقیه مهارت های او غافل می شوند. چنانچه تمایل دارید برای پرونده های مربوط به دعاوی مهریه از یک وکیل خانم استفاده کنید، این موضوع به سلیقه شما باز می گردد و هیچ گونه ایرادی هم ندارد؛ اما ایراد کار آنجا است که یک وکیل را صرفا به دلیل جنسیت او انتخاب کنید به مواردی نظیر تخصص و سابقه وکیل توجهی نداشته باشید.

سن و سال وکیل بازتاب دهنده سابقه او نیست: سابقه یک وکیل از جمله معیارهایی است که می بایست در هنگام انتخاب آن را در نظر داشته باشید. با این حال عده ای به اشتباه، سابقه وکیل را با سن و سال او یکسان در نظر می گیرند. دقت داشته باشید که ممکن است یک وکیل دیرتر از بقیه پای به عرصه وکالت گذاشته باشد و در عین مسن بودن، تجربه کمی در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر ممکن است یک وکیل جوان به سبب در اختیار گرفتن پرونده های مختلف از سابقه درخشانی برخوردار باشد.

به دلیل عدم توانایی مالی قید استخدام وکیل را نزنید: یکی از اشتباهاتی که گاها افراد دخیل در یک پرونده با آن دست و پنجه نرم می کنند، ترس از حق الوکاله وکیل مهریه و انصراف از به خدمت گرفتن یک حقوقدان مطمئن برای رسیدگی به پرونده است. دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می شود و با اندکی پرس و جو می توانید به وکلایی با دستمزد مقرون به صرفه نیز دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل مهریه در یاسوج

پس از انتخاب وکیل مهریه در یاسوج چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است خود را به معیارهایی مسلح کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت بهترین وکیل مهریه در یاسوج را مورد ارزیابی قرار دهید. تنها در این صورت است که می توانید وکلای شاخص در شهر خود را شناسایی کرده و برای به خدمت گرفتن آن ها اقدام کنید. در گام نخست لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص ابعاد مختلف پرونده، از وی برای ملاقات حضوری وقت بخواهید.

لازم است فرد در زمان تعیین شده از سوی وکیل در محل قرار حضور پیدا کرده و با وکیل مورد نظر ملاقات داشته باشد. در این جلسات موکل خواسته های خود را مطرح می کند و دغدغه های خود را با وکیل مهریه در میان می گذارد. او سوالات خود را در خصوص پرونده مطرح می سازد و مشاوره حقوقی دریافت می کند. بسیاری از ضعف های حقوقی فرد در همین جلسات برطرف می شود و موکل پس از این می تواند با اطلاعات کامل تری در خصوص پرونده اظهار نظر کرده و با حقوق خود آشنا شود.

بهترین وکیل زن یاسوج در این جلسات به مطالعه کامل پرونده می پردازد تا بتواند موقعیت موکل در دعاوی مطرح شده را تعیین نماید. او سعی می کند با پرسش هایی از موکل، اطلاعات خود را افزایش داده و از جوانب ناپیدای پرونده نیز کسب اطلاع کند. پس از این، وکیل با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده و مدت زمانی که لازم است برای رسیدگی به پرونده وقت صرف کند، مبلغی را به عنوان حق الوکاله درخواستی اعلام می دارد. البته در حالتی است که وکیل و موکل تمایل به ادامه همکاری را داشته باشند.

پس از کسب توافق در خصوص میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. انعقاد قرارداد در بین دو طرف از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کرده و راه را برای تعاملی سازنده هموار می سازد. در صورتی که قراردادی بین دو طرف به امضا نرسد یا مبلغی در آن تعیین نشود، حق الوکاله وکیل بر اساس تعرفه وکالت تعیین می شود. میزان تعرفه وکالت هر ساله در آیین نامه حق الوکاله اعلام می شود و هدف آن ایجاد نوعی وحدت رویه در بین وکلای مختلف است.

بهترین وکیل مهریه در یاسوج

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در یاسوج آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید از میان گزینه های موجود یک نفر را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اقدام غلط در خصوص انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی به نظر می رسد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا