ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یاسوج ⚖️ + شماره☎️️【سال1403】

فتاح سلیمانی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، خیابان فردوسی، روبروی مهر سازی پناهی، ساختمان حسینی
رزومه وکیل فتاح سلیمانی

آقای فتاح سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در یاسوج به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعوی ملکی وکالت می پذیرد و پرونده های موفق و متعددی را در رابطه با خلع ید، سرقفلی، تعهد رهنی و اسناد ضمانت و … در سابقه وکالت خود جای داده است. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

فرامرز انصاری‌
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، خیابان هجرت ۲، ساختمان موسوی، طبقه ۱
رزومه وکیل فرامرز انصاری‌

جناب آقای فرامرز انصاری‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه در یاسوج وکالت می پذیرد.ایشان در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارد.او در زمینه دعاوی ملکی وکیلی نام دار است چرا که با دانش حقوقی و فن بیان شیوا پرونده موکلین را با موفقیت به اتمام می رساند.

غلام جدید خواه
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج سردار جنگل شمالی ساختمان مجتمع فدک طبقه سوم واحد ۱۲
رزومه وکیل غلام جدید خواه

آقای غلام جدید خواه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت در یاسوج مشغول وکالت است. ایشان در تمامی دعاوی علل الخصوص دعاوی ملکی تبحر خاصی دارند و پرونده های مهمی را عهده دار بوده اند. آماده ارائه مشاوره با توجه به تجارب بالا و دانش حقوقی خود هستند.

عزیزالله جهانبازی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، سردار جنگل شمالی، نبش هجرت ۲، ساختمان دکتر موسوی پور، طبقه دوم
رزومه وکیل عزیزالله جهانبازی

جناب آقای عزیزالله جهانبازی با بیش از 9 سال سابقه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسوج مشغول وکالت است. او یکی از وکلای خبره در زمینه دعاوی ملکی می باشد همچنین در خصوص دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی می توان از ایشان مشاوره گرفت.

سید روح اله تقوی زاده
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، معصوم آباد، ابوذر ۱۲، پلاک ۳
رزومه وکیل سید روح اله تقوی زاده

آقای سید روح اله تقوی زاده وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری در یاسوج با فن بیان شیوا، دانش حقوقی و تلاش های لازمه پرونده های عهده دار را با موفقیت به اتمام می رساند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و تخصص اصلی ایشان پرونده های ملکی است.

کیامرز آویژه
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، نجف آباد، خیابان قائم شرقی، قائم ۶، پلاک ۸
رزومه وکیل کیامرز آویژه

آقای کیامرز آویژه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت در یاسوج مشغول وکالت است. ایشان وکیلی توانا در حوزه دعاوی ملکی می باشد همچنین او در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.او با تعیین وقت قبلی تجارب و دانش حقوقی خود را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر اجاره یا خرید و فروش ملک می تواند از بروز اختلافات در آینده جلوگیری کند. همچنین اگر فرد با حقوق خود در دعاوی ملکی آشنا باشد می تواند با اعتماد به نفس بیشتری در دادگاه حاضر شده و جلوی پایمال شدن منافع خود را بگیرد؛ اما مشکل اینجا است که عموم مردم به دلیل عدم تحصیلات آکادمیک در این حوزه از چنین دانشی بی بهره هستند و در این شرایط تنها استخدام یک وکیل خبره و مجرب است که می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در یاسوج آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

بهترین وکیل ملکی در یاسوج کیست؟

عده ای تصور می کنند که با مراجعه به هر وکیلی می توانند به موفقیت های قابل قبولی دست پیدا کنند. این در حالی است که نتایج دلخواه در دادگاه تنها با مراجعه به آن دسته از وکلا امکان پذیر است که در شغل خود جزو سرآمدترین و شاخص ترین گزینه ها به شمار می آیند. برای این کار لازم است در ابتدا مهارت و توانایی وکلای مختلف اعم از حقوقی یا کیفری را به دقت مورد بررسی قرار دهیم تا در نهایت بتوانیم از میان انبوه گزینه های موجود به سراغ وکلای مطرح و خبره برویم.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل یاسوج

بهترین وکیل ملکی در یاسوج دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل ملکی در یاسوج در تلاش است تا با اعتماد به نفسی مثال زدنی در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع کند. بهترین وکیل ملکی در یاسوج که در دعاوی ملکی تخصص دارد، سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و همین فعالیت های حقوقی تجربیات گران بهایی را در اختیار او قرار داده است. این تجربیات در حل و فصل پرونده های پیچیده به وکیل کمک خواهد کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل ملکی در یاسوج

باید همواره به این حقیقت توجه داشته باشد که نتیجه ای که در دادگاه به دست خواهد آمد به میزان زیادی به توانایی وکیل شما بستگی دارد. وکیل با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل دارد و می تواند بهترین راهکار برای عبور از مشکلات ملکی را در اختیار شما قرار دهد. با این حال ممکن است افرادی انتخاب بهترین وکیل ملکی در یاسوج را جدی نگرفته و در این مسیر به دلیل ضعف حقوقی خود تصمیمات غلطی اتخاذ کنند. در ادامه به سه اشتباه مهلک در انتخاب وکلای ملکی خواهیم پرداخت.

در هر حالت به وکیل نیازمند هستنید: گاهی افراد تصور می کنند دانش حقوقی آن ها به اندازه ای است که خودشان می توانند در دادگاه از منافع خود دفاع نمایند. این تصور زمانی به دست می آید که افراد گمان می کنند که قانون حق را به آن ها داده است و تحت هر شرایطی می توانند در دادگاه پیروز باشند. این افراد از این نکته غافل هستند که دعاوی ملکی با پیچیدگی هایی همراه است و در صورت عدم آگاهی از جزئیات مربوط به این دعاوی چه بسا فرد نتیجه را به کلی واگذار کرده و شکست بخورد.

در زمان انتخاب به جنسیت وکیل توجه نکنید: اینکه تمایل دارید در رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی از وکلای زن یا مرد استفاده کنید به میزان زیادی به سلیقه و نظر شخصی شما باز می گردد و البته نمی توان به آن خرده ای هم گرفت؛ اما زمانی تصمیمات شما مشکل آفرین می شود که وکیل ملکی خوب در یاسوج را تنها به دلیل جنسیت او انتخاب کرده و به مهارت و توانایی های او توجه نداشته باشید. اگر به استخدام وکلای زن تمایل دارید لازم است تحقیق کنید تا شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید.

عدم افشای راز در مقابل وکیل ممنوع: گاهی ترس و گاهی نیز شرم و حیا باعث می شود تا عده ای از بیان واقعیت ها در مقابل بهترین وکیل ملکی در یاسوج خودداری کنند. دقت داشته باشید که اطلاع وکیل از زوایای ناپیدای پرونده می تواند او را در گرفتن تصمیمات درست یاری کند. هرگز نباید هیچ ناگفته ای با وکیل خود داشته باشید. دقت داشته باشید که حتی بی ارزش ترین اطلاعات را می بایست در اختیار وکیل قرار دهید چرا که ممکن است همین اطلاعات کوچک منجر به ارائه راهکارهای موثر شوند.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

چه عواملی باعث می شود وکیل ملکی یاسوج دستمزد بیشتری را بخواهد؟

حق الوکاله به میزان دستمزدی اتلاق می شود که لازم است از سوی موکل در ازای انجام امورات حقوقی مربوط به پرونده در اختیار بهترین وکیل ملکی در یاسوج قرار بگیرد. میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد؛ یعنی موکل و وکیل پس از کسب اطلاع و تبادل نظر در خصوص پرونده، بر سر میزان و زمان پرداخت آن به توافقات لازم دست پیدا کرده و در نهایت قرارداد امضا می کنند؛ اما عواملی باعث می شود تا وکیل مبلغ بیشتری را از موکل خود درخواست کند که در ادامه ذکر خواهیم کرد.

پیچیدگی پرونده: پیچیدگی پرونده یکی از عواملی است که وکیل بر اساس آن دستمزد بیشتری را از موکل خود درخواست خواهد کرد. در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا از کلیات آن اطلاع حاصل نماید. چنانچه مشخص شود که لازم است وکیل برای به نتیجه رساندن دعاوی ملکی زمان زیادی را صرف نماید، به طور قطع از موکل مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله درخواست می کند. علاوه بر این در دعاوی ملکی پیچیدگی ریسک شکست در داگاه برای وکیل وجود دارد.

سابقه وکیل: یکی از موارد موثر بر میزان حق الوکاله وکیل ملکی معتبر در یاسوج، سابقه وکیل مورد نظر است. در واقع با توجه به سابقه وکیل می تواند تا حد زیادی به تجربیات او پی برد. البته هرگز نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرید. ممکن است یک وکیل مسن تجربیات کمی داشته باشد و در عین حال سابقه یک وکیل جوان به میزان قابل توجهی بالا باشد. این نکته لازم به ذکر است که هر چه سابقه یک وکیل بالاتر باشد، مبلغ بیشتری را در ازای دستمزد از شما مطالبه خواهد کرد.

شهر محل سکونت وکیل: باید دقت داشته باشید که به طور معمول وکلای شاغل در کلان شهرهایی نظیر تهران، اصفهان، مشهد و… در ازای قبول وکالت پرونده های مربوط به دعاوی ملکی، دستمزد بیشتری را از موکل درخواست می کنند. این در حالی است که هزینه وکیل در شهرهای کوچک تر مانند یاسوج به مراتب کمتر خواهد بود. البته این نکته همیشگی نیست و از آن جایی که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد، ممکن است یک وکیل در تهران مبلغی مقرون به صرفه و در یاسوج مبلغی هنگفت را خواستار باشد.

بهترین وکیل ملکی در یاسوج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در یاسوج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب و استخدام نمایید. در ادامه سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و علاوه بر این عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را ارزیابی کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا