خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در یاسوج ⚖️ + تلفن☎️️【سال1403】

امین کریم پور علی آباد
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، سالم آباد، نبش کاشانی۱۴، ساختمان رز، طبقه همکف، پلاک ۵۴
رزومه وکیل امین کریم پور علی آباد

آقای امین کریم پور علی آباد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در یاسوج به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل و … را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

یونس نیک اندیش
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، تقاطع بلوار کاشانی؛ بلوار ابوذر روبروی دادگستری
رزومه وکیل یونس نیک اندیش

جناب آقای یونس نیک اندیش وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در یاسوج مشغول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد همچنین ایشان در زمینه های طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، حجت المثل، نفقه و … پرونده های موفق بسیاری را در سابقه وکالت خود جای داده است از این رو او یکی از وکلا نام دار یاسوج می باشد.او درتمامی حوزه ها در خصوص پرونده موکلین و مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

محمد ولایتی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، اول خیابان شهدای یک، پلاک۳
رزومه وکیل محمد ولایتی

آقای محمد ولایتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسوج است. ایشان در تمامی حوزه ها به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.او در دعاوی خانواده برای موفقیت پرونده موکلین با ارائه ادله محکمه پسند به محضر دادگاه تلاش می کند، وی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد.

علیرضا ندری
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، خیابان هجرت۳، نرسیده به پزشکی قانونی، مجتمع تجاری مسکونی آرامش، طبقه اول
رزومه وکیل علیرضا ندری

آقای علیرضا ندری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در یاسوج مشغول وکالت می باشد ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی خانواده اعم از طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، نفقه و … فعالیت دارد و پرونده های موفق بسیاری در این زمینه داشته اند.ایشان به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

مریم گودرزی
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج، بلوار ابوذر، ابوذر ۳
رزومه وکیل مریم گودرزی

خانم مریم گودرزی وکیل و مشاوره پایه یک دادگستری در یاسوج به صورت حرفه ای مشغول وکالت در حوزه دعاوی خانواده است. او در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های مهم و موفقی را در سابقه خود جای داده اند از این رو ایشان یکی از بهترین وکلا یاسوج می باشد.

محمدرضا هرمز فرد
وکیل پایه یک دادگستری
آدرس یاسوج ،سالم آباد، بلوار آیت اله کاشانی ،خیابان کاشانی ۱۴، پلاک ۵۴
رزومه وکیل محمدرضا هرمز فرد

آقای محمدرضا هرمز فرد وکیل و مشاور حقوقی یکی از وکلای نابغه در زمینه خانواده است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او با ارائه مدارک محکه پسند رونده موفقیت پرونده را جلو می برد.

در دعاوی خانواده معمولا با پیچیدگی های بیشتری رو به رو هستیم. در پرونده هایی نظیر طلاق، مهریه، نشوز، تمکین، حضانت فرزندان، تقسیم ارث و… معمولا افراد درگیر در یک دعاوی دارای نسبت های خانوادگی با یکدیگر هستند و همین موضوع حساسیت های کار را افزایش می دهد. بهتر است حل اختلافات در این زمینه را به یک وکیل خبره و مجرب بسپاریم تا با استفاده از دانش و تجربیاتی که در اختیار دارد، بهترین راهکار را برای عبور از مشکلات به موکل خود ارائه دهد؛ اما یافتن وکلای کاربلد و مطرح به همین سادگی هم نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در یاسوج آشنا کنیم. پس تقاضا می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

بهترین وکیل خانواده در یاسوج کیست؟

لازم است وکلایی را برای عهده دار شدن پرونده انتخاب کنیم که تجربیات لازم در این کار را در اختیار داشته باشند. برای این کار می بایست در ابتدا مهارت های وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم تا از انتخاب او مطمئن شویم. هرگز نباید چنین تصور شود که اگر از نظر قانونی حق با ما است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست و تحت هر شرایطی می توانتیم از دادگاه پیروز خارج شویم. حساسیت های مربوط به دعاوی خانواده باعث می شود تا به خدمت گرفتن وکیل بیش از هر دعوای دیگری الزامی به نظر برسد.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و توانسته مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورد. بهترین وکیل خانواده در یاسوج سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و در این راه تجربیاتی را به دست آورده است. بهترین وکیل یاسوج با اعتماد به نفسی مثال زدنی در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع می کند.

برای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل یاسوج کلیک کنید!

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل خانواده در یاسوج

عدم بهره مندی از دانش حقوقی در سطح جامعه در بین افراد درگیر با پرونده های مربوط به دعاوی خانواده باعث شده است که اغلب این اشخاص با اشتباهاتی در انتخاب وکیل مواجه باشند. دقت داشته باشید که با انتخاب بهترین وکیل خانواده در یاسوج چندین قدم از مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهید نمود. چرا که مهارت های یک وکیل نقش مستقیمی در کسب پیروزی در دادگاه دارد. از این رو، در ادامه تلاش داریم تا به بررسی سه اشتباه رایج در زمان انتخاب وکلای خانواده اشاره داشته باشیم.

جنسیت وکلا معیار مناسبی برای ارزیابی مهارت هایشان نیست: عده ای از مردم در هنگام مواجهه با دعاوی خانواده ترجیح می دهند که از وکلای زن استفاده کنند. این موضوع به سلیقه آن ها بر می گردد و در اصل نمی توان به آن خرده ای گرفت؛ اما باید توجه داشته باشیم اینکه صرفا وکیلی را به دلیل جنسیت آن انتخاب کنید یک اشتباه مهلک است. لازم است در ابتدا توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را انتخاب نمایید. خواه زن باشد یا مرد! شما می توانید وکالت پرونده را به بهترین وکیل زن در یاسوج بسپارید و موفقیت دلخواه را در دادگاه کسب کنید.

پیر یا جوان بودن وکیل اهمیتی ندارد: همواره یکی از اشتباهات رایجی که در بین افراد وجود دارد این است که تصور می کنند وکلای مسن در مقایسه با وکلای جوان از سابقه بیشتری برخوردار هستند. دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و همواره باید به آن توجه داشته باشید؛ اما سابقه با مسن بودن یک وکیل الزاما یکی نیست. ممکن است وکیلی دیر وارد عرصه حقوق شده باشد و تجربه و سابقه او در مقایسه با وکلای جوان شاغل در زمینه حقوق کمتر باشد.

دستمزد وکلای خوب الزاما بالا نیست: یکی دیگر از اشتباهاتی که افراد دخیل در یک پرونده گاها با آن دست و پنجه نرم می کنند، تصور غلط در خصوص این موضوع است که وکلای شاخص دستمزد بیشتری را مطالبه می کنند. حتی ممکن است عده ای به دلیل تصور غلطی که در این خصوص دارند، از انتخاب و استخدام وکیل خانواده خوب در یاسوج صرف نظر نمایند. دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد و می توانید به وکلای مختلف مراجعه کرده و در نهایت وکیلی با هزینه ای معقول به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در یاسوج

عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار ندارند. همین موضوع باعث شده است تا اغلب نتوانند آن طور که باید از حقوق خود در دادگاه دفاع کرده و راه را برای رسیدن به موفقیت هموار سازند. از این رو، مراجعه به بهترین وکیل خانواده در یاسوج برای افرادی که دانش حقوقی و تجربه لازم را در اختیار ندارند الزامی به نظر می رسد؛ اما استفاده از تجربیات وکیل ممکن است با دریافت مشاوره حقوقی و یا واگذاری وکالت در پرونده باشد.

عده ای ترجیح می دهند به محض مواجهه با اختلافات مربوط به دعاوی خانواده کار را به یک وکیل با تجربه و خبره بسپارند و در این مسیر از نبوغ وکیل مورد نظر بهره مند شوند و از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کنند. در این حالت موکل با مراجعه به وکیل در خصوص پرونده با وی تبادل نظر کرده و مهم ترین خواسته های خود را در خصوص پرونده اعلام می دارد. در صورت توافقات انجام شده میان دو طرف، قراردادی برای جلوگیری از اختلافات در آینده منعقد شده و به امضای وکیل و موکل می رسد.

در این بین عده ای دیگر تمایل دارند با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل یاسوج مورد نظر، دانش حقوقی خود را تکمیل کرده و با دستی پر در دادگاه حاضر شده و حقوق پایمال شده خود را مطالبه نمایند. در این روش از همکاری با وکیل، فرد پاسخی منطقی برای سوالات حقوقی خود پیدا می کند و راهکارهای مناسب برای حضوری موفق در دادگاه را از بهترین وکیل خانواده در یاسوج جویا می شود. همین موضوعات به او کمک می کند تا احتمال کسب پیروزی در دادگاه برای او به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

دریافت مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی مناسب تر است که دانش حقوقی مختصری در اختیار دارند و تنها به دنبال راهکاری برای جبران برخی از ضعف های حقوقی خود هستند. همچنین باید دقت داشته باشیم که هزینه های مربوط به کسب مشاوره حقوقی به مراتب کمتر از زمانی است که فرد اقدام به استخدام وکیل می کند؛ بنابراین اگر فردی توانایی مالی مناسبی در اختیار ندارد، می تواند با دریافت مشاوره حقوقی پای به عرصه دادگاه گذاشته و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با سربلندی از آن خارج شود.

بهترین وکیل خانواده در یاسوج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در یاسوج آشنا کنیم تا در کمترین زمان به گزینه دلخواه خود برسید. در ادامه تلاش ما بر این بود تا سه اشتباه رایج عموم مردم در هنگام انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز اهمیت دریافت مشاوره حقوقی در دعاوی مربوط به مسائل خانوادگی را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا