کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان ⚖️【سال1403】

قانون انجام برخی از اعمال را مساوی با جرم قلمداد کرده است. بر هر عضوی از جامعه الزامی است که از جرایم تعیین شده اطلاع حاصل کرده و از آن ها اجتناب نماید. گاهی ممکن است وقوع جرم حقوقی را از یکی از افراد جامعه پایمال کرده باشد. هچنین ممکن است فردی به اتهام ارتکاب جرم به محاکم قضایی خوانده شده باشد. در تمامی این شرایط لازم است دانش حقوقی افراد به میزان قابل توجهی بالا باشد. چرا که در غیر این صورت ممکن است خسارت هایی به فرد تحمیل شده و او به مجازات های تعیین شده برسد. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل خبره و کاردان می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در سمنان آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم که انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

بهترین وکیل کیفری در سمنان کیست؟

تعدد وکلا باعث شده است تا انتخاب یک گزینه مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت باشد؛ اما همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که نتایج خاص در دادگاه تنها با استخدام وکلای شاخص است که پدیدار می شوند؛ اما انتخاب وکلای مطرح نیز کار چندان ساده ای نیست. برای این کار لازم است در ابتدا متر و معیارهای مناسب برای سنجش توانایی های وکلا را بشناسید تا با به کارگیری آن ها بتوانید وکیل مورد نظر را جست و جو کرده و راه را برای کسب موفقیت و پیروزی هموار کنید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان با اعتماد به نفسی مثال زدنی پای به عرصه دادگاه می گذارد و در همه حال آماده است تا حقوق از دست رفته موکل خود را احقاق نماید. بهترین وکیل سمنان که در دعاوی کیفری تخصص دارد، دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل کیفری در سمنان سال های زیادی از عمر کاری خود را مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف در محاکم قضایی بوده است و همین ویژگی مثبت باعث شده است تا او تجربیات با ارزشی را به دست آورده و برای حل اختلافات به کار بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری در سمنان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان سال 1403!

حمید وحیدی

حمید وحیدی

جناب آقای حمید وحیدی وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرقت و … است. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: سمنان، شهرک گلستان، میدان امام علی، گلشن اول غربی، پلاک 121

شماره تماس: 09127317861

مریم واحدی دارستانی

مریم واحدی دارستانی

سرکار خانم مریم واحدی دارستانی وکیل پایه یک دادگستری هستند. در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارند. حوزه فعالیت خانم واحدی دارستانی در پرونده های کیفری شامل جرایم امنیتی و تبلیغی، موفقیت در پرونده بلاگرها مجازی، پرونده های قتل خشن، پرونده های ناموسی و تجاوز، پرونده رابطه های نامشروع و زنا، جرایم اقتصادی و پول شویی شرکت ها و… است.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، ساختمان چشم انداز، طبقه سوم

شماره تماس: 09127318632

مرتضی معمار

آقای مرتضی معمار یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری در استان سمنان هستند. زمینه فعالیت آقای معمار در پرونده های کیفری است. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان برای پیشبرد پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، خیابان شهید صفائیان، ساختمان ماندگار، طبقه3، واحد7

شماره تماس: 09124083521

عباسعلی نیک نسب

عباسعلی نیک نسب

آقای عباسعلی نیک نسب متخصص دعاوی کیفری، جزایی و جنایی و همچنین وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، خانواده و حقوقی نیز فعالیت دارند. در زمینه پرونده های کیفری موفقیت های بسیاری کسب کرده اند.

آدرس دفتر: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان یاسر، مجتمع فردیس، واحد 1

شماره تماس: 09122310893

ندا همتی

خانم ندا همتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم همتی تجربه بالایی در دعاوی کیفری دارند که می توانید در این زمینه از مشاوره های ایشان بهرمند شوید. خانم همتی در دعاوی دیگر همچون ملکی، حقوقی و خانواده هم فعالیت قابل توجهی داشته اند.

آدرس دفتر: سمنان، خیابان قدس، جنب رستوران رضا، ساختمان ارتا، طبقه 4

شماره تماس: 09124975602

حمیدرضا آبیار

جناب آقای حمیدرضا آبیار وکیل پایه یک دادگستری می باشد. از جمله خدمات او میتوان به تنظیم لایحه، دادخواست و تنظیم شکوائیه اشاره کرد. آقای آبیار بهترین وکیل کیفری سمنان می باشد و تعداد بالای پرونده های موفق او سندی بر سابقه ی خوب او می باشد.

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، مجتمع تجاری، طباطبایی، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۱۹۵۵۲


سه توصیه مهم در انتخاب وکیل کیفری در سمنان

دقت داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل کیفری در سمنان نقش مهمی در نتیجه ای دارد که از دادگاه حاصل می شود. به همین منظور باید تمامی تمرکز خود را در زمان انتخاب به کار بگیرید تا از میان انبوه گزینه های موجود به شاخص ترین آن ها برسید. دعاوی کیفری را می توان پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. از این رو، می بایست توصیه های اساسی را در انتخاب وکلای مربوط به اینگونه دعاوی به کار گرفت تا در نهایت نتایج مطلوب در دسترس تر از همیشه به نظر برسند.

به دلیل دستمزد بالای وکلا، قید استخدام آن ها را نزنید: متاسفانه یکی از اشتباهاتی که در سطح جامعه در خصوص دستمزد وکلا وجود دارد، این است که گمان می کنند حقوقدانان حق الوکاله بسیار بالایی را از موکلان درخواست می کنند. همین تصور باعث شده است تا بسیاری از افراد قید استخدام و به خدمت گرفتن وکلا را بزنند. باید اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد؛ بنابراین می توانید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که حق الوکاله معقولانه تری را دریافت می کنند.

در انتخاب وکیل به تخصص او توجه داشته باشید: در بالا لیست کاملی از وکلا را به شما ارائه دادیم. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را مورد ارزیابی قرار دهید و بر اساس آن به دنبال وکلای متخصص باشید. هر یک از وکلا در مقطعی از عمر کاری خود با این حقیقت رو به رو می شود که در برخی از دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی، بازدهی بیشتری دارد. گذشته از بحث مهارت وکیل، تمایل وکیل کیفری خوب در سمنان نیز بر این است تا در دعاوی کیفری نقش آفرینی داشته باشد.

فن بیان وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید: فن بیان یکی از معیارهای مهمی است که وجود آن در وکیل مورد نظر می تواند پیروزی در پرونده را به میزان زیادی تضمین کند. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل خود تدارک می بینید، لازم است قدرت نفوذ کلام او را مورد سنجش قرار دهید. دقت داشته باشید که دانش حقوقی و تحصیلات یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما تا زمانی که وکیل سلاحی از جنس فن بیان در اختیار نداشته باشد، نمی تواند منافع موکل را تامین نماید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

پس از انتخاب وکیل کیفری در سمنان چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است تمامی مهارت هایی که لازم است بهترین وکیل کیفری در سمنان در اختیار داشته باشد را مد نظر قرار دهید. سپس به سراغ ویژگی وکلای مختلف بروید و با ارزیابی این مهارت ها، گزینه های گوناگون را اولویت بندی کنید. در این مرحله لازم است با استفاده از مشخصاتی که از وکلا در اختیار دارید با آن ها تماس برقرار کرده و مختصری در خصوص نیاز حقوقی خود تبادل نظر کنید. علاوه بر این لازم است برای ملاقات نزدیک وکیل خود از وی وقت بخواهید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان و موکل ملزم هستند در زمان تعیین شده در محل قرار حضور پیدا کرده و در خصوص کلیات پرونده به تبادل نظر بپردازند. در جلسات مشاوره حقوقی نیاز است تا موکل مهم ترین خواسته های خود را مطرح کرده و در خصوص دغدغه های خود کسب تکلیف نماید. وکیل نیز لازم است اطلاعات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که تنها در این صورت است که می تواند راهکارهایی موثر در اختیار موکل قرار دهد.

همچنین لازم است در این جلسات، موکل تمامی ویژگی های وکیل کیفری را مورد سنجش قرار دهد تا در نهایت مشخص شود که آیا این همان وکیلی بوده که او انتظار داشته است یا خیر. در این جلسات که به منظور آشنایی دو طرف تدارک دیده می شود و به نوعی مشاوره حقوقی در آن ها جریان دارد، می توان زمان شناس بودن، فن بیان قوی و حسن اخلاق وکیل را مورد ارزیابی قرار داد و در نهایت برای ادامه همکاری یا رفتن سراغ گزینه های بعدی لیست از بین وکلا تصمیم گیری کرد.

چنانچه به ادامه همکاری با وکیل خود تمایل دارید، لازم است نظر او را در خصوص حق الوکاله درخواستی نیز جویا شوید. وکیل تنها با کسب اطلاع از پرونده است که می تواند نظر خود را اعلام دارد؛ بنابراین این کار ممکن است چند جلسه به طول بیانجامد. در نهایت وکیل کیفری با در نظر گرفتن پیچیدگی های پرونده و نیز سابقه ای که در اختیار دارد، دستمزد مورد نظر را اعلام می کند. دقت داشته باشید که در صورت رسیدن به توافق، لازم است قراردادی بین وکیل کیفری و موکل به امضا برسد.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در سمنان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید از میان انبوه وکلا، به حقوقدان مد نظر خود دست پیدا کنید. در ادامه توصیه های مهمی در خصوص انتخاب وکلای کیفری داشتیم و در انتهای مطلب نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا