خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سمنان ⚖️【سال1403】

گاهی در سطح خانواده نیز با وجود پیوندهای عمیقی که در بین اعضای آن برقرار است، شاهد اختلافاتی حقوقی هستیم. در صورتی که عمق این اختلافات شدید باشد و نتوان از راه عادی آن ها را حل و فصل نمود، کار به جایی می رسد که دعوای حقوقی یا کیفری در محاکم قضایی مطرح می شود و اینجا است که اعضای یک خانواده در مقابل یکدیگر خواهند ایستاد. به هر حال برای حضور موفق در دادگاه لازم است از یک وکیل با تجربه و خبره بهره مند شوید تا اجازه ندهد منافع و حقوقی از شما پایمال شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در سمنان آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

بهترین وکیل خانواده در سمنان کیست؟

در دعاوی خانواده نظیر طلاق، مهریه، انحصار وراثت، تقسیم ارث، نشوز، تمکین و… لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به درستی از حقوق خود دفاع نمایید و در نهایت موفقیت در پرونده را تجربه نمایید. چرا که دعاوی خانواده دارای پیچیدگی هایی هستند. از سوی دیگر افراد درگیر در این نوع از پرونده ها، دارای نسبت های فامیلی با یکدیگر می باشند و همین موضوع باعث شده است تا حساسیت های کار برای ورود به چنین پرونده های بیشتر نیز باشد.

بهترین وکیل خانواده در سمنان به سبب سال ها علم آموزی در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور، مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده و می تواند از حقوق شما دفاع نماید. بهترین وکیل سمنان با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و با ارائه مدارک و مستنداتی که از پیش جمع آوری کرده است، مسیر رسیدگی به پرونده را به کلی تغییر داده و موفقیت را برای موکل خود به دست می آورد تا در نهایت منافع او را حفظ نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی خانواده در سمنان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سمنان سال 1403!

مهرعلی جمشیدی

مهرعلی جمشیدی وکیل خانواده در سمنان

آقای جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی در شهر سمنان هستند. ایشان یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … می باشند و موفقیت های بسیاری در پرونده های موکلین کسب نموده اند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: سمنان، بلوارمیرزای شیرازی، باغ فردوس، نرسیده به سه راه ولیعصر(عج)، مجتمع نشاط، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۱۴۵۳۸

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر وکیل خانواده در سمنان

خانم مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلا زن متخصص در این شهر هستند. سابقه وکالت موفقی دارند و به انواه پرونده های در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده به خصوص مطالبه مهریه و نفقه و طلاق می پردازند. مشاور حقوقی ایشان به دو صورت حضوری و تلفنی قابل ارائه است.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار۱۷ شهریور، خیابان منتظری، کوچه منتظری 3، پلاک 200

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۱۴۴۹۴

سید محمد امیر خلیلی

سید محمد امیر خلیلی وکیل خانواده در سمنان

آقای خلیلی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف و دارای سابقه حقوقی بالا در سمنان می باشند. ایشان به انواع دعاوی خانواده، ملی، کیفری، ثبتی، تنظیم انواع قرارداد و … تخصص دارند و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سمنان، میدان مشاهیر، جنب موسسه مالی واعتباری کاسپین، مجتمع تجاری طباطبائی، طبقه ۲، واحد۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۱۱۹۶۸

بنت الهدی بداقی

بنت الهدی بداقی وکیل خانواده در سمنان

خانم بداقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا در انواع زمینه های می باشند. از مهمترین تخصص های خانم بنت الهدی بداقی می توانیم به وکالت در پرونده های مختلفن خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، تنظیم انواع قرارداد و … اشاره نماییم.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان فجر، فجر دوم، طبقه دوم، پلاک ۵۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۳۵۳۷۸

پیمان خلیلی پور دارستانی

پیمان خلیلی پور دارستانی وکیل خانواده در سمنان

آقای پیمان خلیلی پور دارستانی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای خبره در دعاوی خانواده شهر سمنان هستند. ایشان در انواع مختلف دعاوی حوزه خانواده همچون انواع طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند و … تخصص دارند. مشاوره حقوقی ایشان به دو روش حضوری و غیر حضوری قابل ارائه است.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار موسوی، کوچه ابن سینا ۲، جنب پزشکی قانونی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۲۷۰۶۴

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل خانواده در سمنان

باید در گام نخست معیارهای مهمی را در اختیار بگیرید تا با استفاده از آن ها، مهارت و توانایی وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. تنها در این صورت است که می توانید اقدام موثری برای کسب موفقیت در پرونده انجام دهید. بهترین وکیل خانواده در سمنان تمام تلاش خود را برای دفاع از پرونده و جلب رضایت موکل انجام خواهد داد؛ اما در زمان انتخاب وکیل، اغلب افراد دچار اشتباهاتی می شوند که همین موضوع ممکن است آینده پرونده را با مشکلاتی جدی رو به رو کند.

در ادامه قصد داریم به بیان سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج در انتخاب وکیل خانواده خوب در سمنان بپردازیم. این اشتباهات به شرح زیر است:

توجه به جنسیت به عنوان یک معیار در انتخاب وکیل: دقت داشته باشید که وکلای زن و مرد هیچ گونه ترجیحی به یکدیگر ندارند و اینکه قصد داشته باشید وکالت پرونده خود را به یک وکیل مرد یا زن بسپارید، به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد و هرگز نمی توان به آن ایراد گرفت. ایراد کار تنها آن جایی است که فقط یک وکیل را به دلیل زن بودن یا مرد بودن آن انتخاب کنید. همواره در هنگام انتخاب، لازم است به تخصص و سابقه وکیل مورد نظر خود نیز توجه ویژه داشته باشید.

توجه به سن وکیل به جای توجه به سابقه وی: یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل، توجه به میزان سابقه او است. متاسفانه بسیاری از افراد به اشتباه، سن و سال وکیل مورد نظر را به منزله سابقه او در نظر می گیرند. برای مثال تصور می کنند که اگر یک وکیل مسن باشد پس به طور قطع تجربه او نیز در رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده بیشتر است. چه بسا وکیلی جوان باشد و سابقه او بیشتر از وکیل مسنی باشد که او را برای عهده دار شدن پرونده خود در نظر گرفته اید.

عدم استخدام وکیل به دلیل تصور غلط از میزان حق الوکاله: یکی از اشتباهات رایجی که اغلب افراد دخیل در یک پرونده با آن مواجه هستند، عدم استخدام وکیل به دلیل بالا بودن دستمزد او است. باید دقت داشته باشیم که بسیاری از وکلا با دستمزدهایی معقول نیز حاضر هستند وکالت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را بر عهده بگیرند. علاوه بر این باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که هزینه شکست در یک پرونده به مراتب بیشتر از مبلغی است که می بایست بابت حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در سمنان پرداخت کنید.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

در ملاقات حضوری با وکیل خانواده در سمنان چه کنیم؟

در سطح شهر سمنان با وکلای زیادی رو به رو هستیم. با مراجعه به هر یک از آن ها می توانید وکالت پرونده خود را به یک حقوقدان بسپارید؛ اما باید دقت داشته باشید که کسب نتایج رضایت بخش تنها با مراجعه به بهترین وکیل خانواده در سمنان امکان پذیر است. در ابتدا لازم است وکلای مختلف را ارزیابی کرده و از میان آن ها بهترین گزینه را برگزینید. در صورت انتخاب وکیل، لازم است با دفتر وی ارتباط گرفته و از وکیل مورد نظر پس از بازگو کردن موضوع پرونده، وقت بخواهید.

در جلسه ای که به منظور تبادل نظر با وکیل خانواده خوب در سمنان تدارک دیده اید، لازم است رفتارها و خلقیات وکیل مورد نظر را تحت رصد قرار دهید تا میزان توانایی او در فن بیان، زمان شناس بودن، حسن خلق و… مشخص شود. تنها در این صورت است که می توانید برای همکاری با حقوقدان مورد نظر به جمع بندی برسید. علاوه بر این لازم است اطلاعات دقیقی را در خصوص پرونده مربوط به دعاوی خانواده در اختیار وکیل قرار دهید.

هرگز نباید شرم، حیا، استرس، ترس و مواردی از این جنس شما را از بازگو کردن واقعیات و نکات جزئی در خصوص پرونده باز دارد. اکثر خانم ها برای راحتی در بازگو کردن حقایق، به بهترین وکیل زن در سمنان مراجعه می کنند، چرا که در میان گذاشتن همین نکات کوچک می تواند پلی به سوی پیروزی باشد. در صورتی که دو طرف در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به توافقات کامل رسیدند، می بایست قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. دقت داشته باشید که در صورت عدم انعقاد قرارداد یا عدم تعیین دستمزد، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت پرداخت خواهد شد.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

کلام آخر

بسیار تشکر می کنیم که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید. در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در سمنان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه به سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل خانواده اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز به اقدامات لازم در جلسه با وکیل اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا