خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در سمنان ⚖️【سال1403】

مهریه در کنار نفقه و اجرت المثل جزو مهم ترین حقوق مالی زن می باشد. در واقع به واسطه نکاح مرد ملزم است که به صورت توافقی میزانی از مهریه را به شرط مطالبه و یا استطاعت مالی در اختیار زن قرار دهد؛ اما گاهی مطالبه مهریه و پرداخت آن با اختلافاتی همراه می شود. در چنین شرایطی لازم است با مراجعه به محاکم قضایی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده قدم های مثبتی برداشت؛ اما حضور در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. از این رو، استخدام یک وکیل مجرب و خبره می تواند در این زمینه ضعف های حقوقی را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در سمنان آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل مهریه در سمنان

بهترین وکیل مهریه در سمنان کیست؟

در واقع اگر تصور کنیم که در قانون حق با ما است و دیگر نیازی به استخدام وکیل نداریم، اولین گام برای شکست در پرونده را برداشته ایم. هرگز نباید خود را از پیش برنده ببینیم. دقت داشته باشید که کوچک ترین اقدام غلطی در دادگاه می تواند خسارت هایی جدی را به همراه داشته باشد. در دعاوی پیچیده ای مانند مهریه و طلاق هرگز نباید خود را از وکیل متخصص بی نیاز ببینید. بهترین وکیل مهریه در سمنان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است.

بهترین وکیل مهریه در سمنان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مرتبط با مهریه کرده و در این راه تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده است. بهترین وکیل مهریه در سمنان در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مهریه داشته باشد تا با ارائه راهکارهای مناسب بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل خانواده در سمنان همواره تغییرات قانون را نیز مورد بررسی قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی مهریه در سمنان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در سمنان سال 1403!

حمید وحیدی

حمید وحیدی وکیل پایه یک دادگستری

آقای حمید وحیدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سمنان فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره و نام دار استان سمنان هستند و بیش از 100 ها پرونده موفق در زمینه خانواده اعمم از طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … در سابقه خود جای داده اند. او با تبحر و تخصص مکفی در زمینه دعوی خانواده قبل از شروع دادگاه به دنبال جمع آوری ادله محکمه پسند می باشد و در روز موعد در محضر دادگاه محترم با توجه به اسناد در دست پرونده موکلش را به سمت موفقیت سوق می دهد و از این رو یکی از خبره ترین وکلا در این حوزه شناخته شده است. وی در تمامی مراحل پرونده با توجه به دانش حقوقی خود به مراجعین جهت موفیت پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: سمنان،شهرک گلستان، میدان امام علی، گلشن اول غربی، پلاک ۱۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۷۸۶۱

ناصر ناظمی

ناصر ناظمی حمید وحیدی وکیل پایه یک دادگستری

آقای ناصر ناظمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه موفق و درخشان در حوزه وکالت در سمنان مشغول کار است. ایشان یکی از وکلای متخصص و متبحر در زمینه دعاوی خانواده هستند و با بیان شیوا و هوش حقوقی خود پرونده موکلین را به موفیت می رساند و همچنین او در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: دامغان، خیابان پرستار ،مجتمع معلم۴، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۲۱۵۴۴

معصومه وفائی نژاد

معصومه وفائی نژاد حمید وحیدی وکیل پایه یک دادگستری

خانم معصومه وفائی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در سمنان می باشد و ایشان یکی از وکلا توانا در زمینه حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است. او برای روند بهتر پرونده چندین بار جزئیات پرونده را با موکلش مرور می کند و در نهایت با ارائه ادله و مستندات محکمه پسند پرونده را با موفقیت تمام پشت سر می گذارد. او در طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های موفق متعددی در زمینه خانواده دارد. با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری می توان از تجربیات ایشان جهت موفقیت پرونده خود از او مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: دامغان، بلوار پیروزی (جنوبی)، خیابان پرستار، کوچه پرستار ۲، ساختمان ازمایشگاه شفا، طبقه 2، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۳۱۲۶۵۴

مریم واحدی دارستانی

مریم واحدی دارستانی حمید وحیدی وکیل پایه یک دادگستری

خانم مریم واحدی دارستانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در سمنان در تمامی حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در محضر دادگاه پرونده را به موفقیت می رساند و قبل از شروع دادگاه با توجه به قوانین وکالت به جمع آوری مستندات محکمه پسند می گردد و در صورت لزوم به دادگاه محترمه ارائه می دهد. ایشان بیش از 8 سال در حوزه وکالت فعالیت دارند و در این مدت پرونده های متعددی در زمینه های طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، نفقه، حجت المثل و مهریه و … را با موفقیت پشت سر گذاشته است. او به صورت حضوری نسبت به پرونده مراجعین مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، ساختمان چشم انداز، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۸۶۳۲

علی همتیان

علی همتیان حمید وحیدی وکیل پایه یک دادگستری

آقای علی همتیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در سمنان مشغول وکالت می باشد. ایشان با بیش از 5 سال سابقه موفق و درخشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی ،حقوقی و کیفری پرونده های مهم و متعددی را بر عهده داشته. او با توجه به دانش حقوقی و فن نفوذ کلام قوی ای که دارند در محضر دادگاه با توجه به قانون وکالت پرونده ای را که عهده دار است به موفقیت می رساند. او در تمامی حوزه به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار نهضت، نبش هلال احمر ۲۱، طبقه اول، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۲۲۵۸۰

عباسعلی نیک نسب

عباسعلی نیک نسب بهترین وکیل مهریه در سمنان

جناب آقای عباسعلی نیک نسب وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تحصیلات عالیه و سابقه درخشان در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و همچنین در امور حقوقی، کیفری و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های پیچیده ای در زمینه نفقه، حضانت فرزند، طلاق و … را به موفقیت رسانده و این امر زمینه ساز شهرت ایشان در سمنان شده است.

آدرس دفتر: سمنان، میدان مشاهیر، خیابان یاسر، مجتمع فردیس، واحد۱

شماره تماس:۰۹۱۲۲۳۱۰۸۹۳


سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل مهریه در سمنان

همواره باید در انتخاب بهترین وکیل مهریه در سمنان تمام تمرکز خود را به کار بگیریم تا در نهایت به مطلوب ترین گزینه ها دست پیدا کنیم. باید دقت داشته باشیم که انتخاب وکیل و مهارت هایی که او در اختیار دارد، به طور مستقیم بر روی نتیجه پرونده تاثیرگذار است. از این رو، با افزایش سطح دانش حقوقی افراد حاضر در جامعه می توان از اتخاذ تصمیمات اشتباه جلوگیری کرد. در ادامه سعی داریم به بررسی سه مورد از مهم ترین اشتباهات افراد در زمان انتخاب وکلای مربوط به دعاوی مهریه بپردازیم.

جنسیت وکیل معیار مناسبی برای سنجش میزان توانایی های او نیست: همواره بسیاری از افراد تمایل دارند از وکلای زن برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مهریه استفاده کنند. البته ممکن است افرادی نیز وکلای مرد را ترجیح دهند. هر یک از این دو گروه دلایل خاص خود را دارند. باید اشاره داشته باشیم که هرگز نباید یک وکیل را صرفا بابت جنسیت او انتخاب کنید. این مانعی ندارد که از یک وکیل مرد یا زن استفاده کنید. مشکل اینجا است که به توانایی و مهارت های دیگر او توجهی نداشته باشید.

از روی سن و سال وکیل نمی توان به سابقه او پی برد: باید دقت داشته باشیم که یکی از مهم ترین مهارت هایی که در زمان انتخاب وکیل مهریه خوب در سمنان به آن توجه داشته باشید، سابقه حقوقدان مورد نظر است. چرا که از روی سابقه وکیل می توان به میزان زیادی به تجربیات او پی برد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد درگیر با یک پرونده مهریه تصور می کنند که اگر وکیلی سن و سال بیشتری داشته باشد، پس سابقه او نیز به همان میزان بیشتر است. در واقع سابقه از سن و سال مجزا است.

لازم نیست حق الوکاله وکیل را در همان ابتدا به او پرداخت نمایید: یکی از اشتباهات رایجی که اکثر افراد در زمان امضای قرارداد با وکیل با آن رو به رو می شوند، تصورات غلطی است که در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله دارند. دقت داشته باشید که میزان حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن بر اساس توافقی است که پیش از این با وکیل مورد نظر خود داشته اید؛ بنابراین اگر توانایی مالی مناسبی برای پرداخت دستمزد وکیل را ندارید، می توانید با کسب مجوز از وکیل آن را قسط بندی کنید.

بهترین وکیل مهریه در سمنان

مشاوره حقوقی با وکیل مهریه در سمنان چه مزایایی دارد؟

ممکن است شما نیز با مشکلاتی حقوقی دست و پنجه نرم کرده باشید و بخواهید پاسخ روشنی برای آن ها بیابید. در چنین شرایطی بهترین راه مراجعه به بهترین وکیل مهریه در سمنان و کسب اطلاع از وی است. در چنین شرایطی است که وکیل به مطالعه کامل پرونده پرداخته و در نهایت نظر خود را در خصوص آن اعلام می دارد. در واقع وکیل مهریه راهکارهایی را در جلسات مشاوره حقوقی ارائه خواهد داد که موکل با به کار گرفتن آن ها می تواند از گره های موجود در پرونده عبور نماید.

اگر چه عده ای ترجیح می دهند از همان ابتدا رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه را به بهترین وکیل خانواده سمنان بسپارند و تا رسیدن به مقصود در کنار او قدم بردارند، اما عده ای دیگر تمایل دارند که با دریافت مشاوره حقوقی و استفاده از تجربیات وکیل راهی مناسب برای کسب موفقیت در دادگاه پیدا کنند. باید اشاره داشته باشیم که هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی به مراتب پایین تر از به خدمت گرفتن وکیل است و شاید این موضوع را به عنوان یکی از مزایای مشاوره حقوقی در نظر گرفت.

هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند از یکی از روش های مشاوره حقوقی مانند مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شود. در مشاوره حقوقی امکان بررسی شواهد و مدارک توسط وکیل وجود دارد و در نتیجه پاسخ گویی به نیازهای موکل به شیوه ای دقیق تر صورت می پذیرد؛ اما اگر چنانچه حضور در دفتر وکیل برای شما مقدور نیست، می توانید از شیوه های آنلاین و تلفنی نیز برای جبران ضعف های حقوقی خود کمک بگیرید.

بهترین وکیل مهریه در سمنان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در سمنان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار داده و علاوه بر این مزایای مشاوره حقوقی را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا