وکیل

10 تا از بهترین وکیل سمنان ⚖️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم که به توضیح بهترین وکیل سمنان بپردازیم. در شرایط دشوار، افراد و شرکت ها ممکن است به شدت دنبال راهنمایی یک فرد متخصص و حقوقی باشند. یک وکیل خوب می تواند که تاثیر چشمگیری بر زندگی موکل خود داشته باشد. اگر در شهر سمنان به دنبال وکیل برای پرونده های حقوقی و کیفری می گردید در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سمنان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل سمنان کیست؟

بهترین وکلا کسانی هستند که می توانند با موکل خود ارتباط خوبی برقرار کنند و در دادگاه نظر طرفین را به خود جلب نمایند. وکلا باید با طیف گسترده ای از افراد مختلف ارتباط داشته باشند. خیلی از افراد، برای پرونده های حقوقی خود به دنبال وکیل مورد اعتماد هستند که بر کار خود مسلط باشد و بتواند پرونده آنها را به سرانجام برساند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل سمنان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای سمنان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل سمنان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سیدعبدالرسول ترابی

سیدعبدالرسول ترابی

آقای سید عبدالرسول ترابی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می باشند. ایشان با داشتن سابقه و تخصص در امور وکالت، تخصص و تجارب ارزشمندی را کسب نموده اند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید عبدالرسول ترابی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09122319667
آدرس دفتر:
سمنان، باغ فردوس، مجتمع فردوس ۱، طبقه دوم


حمیدرضا کاشفی

جناب آقای حمیدرضا کاشفی

آقای کاشفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سمنان می باشند. ایشان تخصصی در دعاوی اراضی، املاک، شهرداری، تغییر کاربری و … دارند. همچنین آقای کاشفی سابقه بالایی در وکالت تمامی دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری و … دارند.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، مجتمع بهرامی، طبقه 3

شماره تماس: 09121318438

عباس پهلوان زاده

جناب آقای عباس پهلوان زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، در شهر سمنان می باشد که با سابقه بالای کاری خود در آن شهر توانسته است یکی از وکلای موفق آن شهر باشد و همینطور با پرونده های درخشان قبلی خویش نیز توانسته است کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد.

آدرس دفتر: سمنان، گرمسار، آرادان، نبش میدان معلم، ساختمان مروارید 3

شماره تماس: 09122543840

پیمان منصوریان

جناب آقای پیمان منصوریان

آقای پیمان منصوریان وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در انجام امور خانوادگی می باشد. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری هستند. از سوابق کاری آقای منصوریان می توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک صادرات می باشد.

آدرس دفتر: سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان امیر، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09125318656

مهدی فامیلی

جناب آقای مهدی فامیلی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در شهر سمنان می باشد. وی با سابقه بالای خویش در زمینه وکالت، پرونده موفق بسیاری داشته اند. تخصص های وی در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و … است.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، خیابان میرزای شیرازی پلاک ٤٤ طبقه ٤

شماره تماس: 09121311967

اقدس رهائی

سرکار خانم اقدس رهائی، در سال 1389 موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری شده و فعالیت خود را آغاز نموده است. مشاور حقوقی سمنان که هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری فعالیت می کنند. خانم رهائی وکیل پایه یک دادگستری سمنان، با راهنمایی‌ های دقیق و به جای خویش، موکلین را در مسیر شکایت یا عدم شکایت یاری می‌رساند. ایشان دارای پرونده‌های زیادی در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری داشته که موفقیت در بیشتر آن پرونده‌ها دیده می‌شود.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

شماره تماس: 09127312405

مهدی برهانی

جناب آقای مهدی برهانی، وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی سمنان که در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری قبول پرونده کرده و با راهنمایی کامل و آشنا کردن مراجعین با قوانین پرونده مربوطه آنها را در ادامه یا عدم ادامه پرونده یاری می‌رساند. در سال 1392 آقای برهانی با پشتکار خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری سمنان شده است.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود

شماره تماس: 09122310171

محمدرضا افراسیابی

محمدرضا افراسیابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری سمنان

آقای محمدرضا افراسیابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در سمنان مشغول وکالت می باشد و به صورت تخصصی در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی مراحل پرونده با صبر و شکیبایی منحصر به فرد و با دانش حقوقی پرونده موکل خود را به موفقیت می رساند. جهت کسب مشاوره از ایشان می توان با تعیین وقت قبلی به دفترشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار میرزا شیرازی، اول باغ فردوس، مجتمع اسفندیاری، طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۲۰۲۶۰


هر آن چه که در مورد وکیل و موکل در سمنان باید بدانیم؟

زمانی که بین افراد میان حق و حقوقشان اختلاف پیش می آید، این افراد برای حل اختلافشان به مراجع قضایی و دادگاه می روند، در اصطلاح حقوقی ابن افراد اقامه ی دعوا می کنند.

وقتی فردی از دیگری شکایت می کند قانون این حق را برای فرد در نظر گرفته که در مقابل ادعایی که مطرح شده است اقامه دعوی کند که به آن دعوی متقابل می گویند.

وکیل دادگستری دارای اطلاعات عمومی بالایی راجع به قوانین است، اما با این حال وکالت نیز مانند مشاغل دیگر دارای تخصص های متعدد می باشد که عبارتند از:

 • وکیل تجاری
 • وکیل خانواده
 • وکیل کیفری
 • وکیل امور حسبی

سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که تخصص وی با موضوع پرونده شما یکی باشد.

در ایران سه گروه از وکلا می توانند به عنوان وکیل رسمی پیگیر پرونده های قضایی شما باشند: وکیل پایه یک دادگستری، وکیل پایه دو دادگستری، کارآموز وکالت. برای انتخاب بهترین وکیل در سمنان، باید از سطح پیچیدگی پرونده خود و همچنین پایه وکیل مورد نظر خود مطلع باشید.

علاوه بر تخصص وکیل و گرایش تحصیلی وی تجربه علمی وکیل، از اهمیت بالایی برخوردار است. سابقه کاری، زمان فعالیت، حوزه تخصصی وی از مواردی می باشد که بهتر است مدنظر قرار گرفته شود.

 هر آن چه که در مورد وکیل و موکل در سمنان باید بدانیم؟

وکیل خوب و با تجربه در سمنان را چگونه انتخاب کنیم؟

قبل از این که بخواهیم در مورد روش پیدا کردن بهترین وکیل سمنان صحبت کنیم بهتر است که از ویژگی های مهم که هر وکیل خوب و با تجربه باید داشته باشد را بررسی کنیم.

 • ارائه اطلاعات جامع به موکل و آگاه سازی او
 • تخصص در موضوع پرونده شما
 • امین بودن و حفظ اسرار موکل
 • داشتن آداب و رفتار مناسب

از ویژگی های وکیل خوب در سمنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرخی که وکیل برای قبول پرونده پیشنهاد می دهد بیشتر و یا کمتر از عرف نباشد.
 • در حوزه پرونده شما فعالیت کند و سابقه کاری در این زمینه داشته باشد.
 • صحبت وکیل با شما مودبانه باشد و شما با او احساس راحتی کنید.
 • سخن شما را درک کند.
وکیل خوب و با تجربه در سمنان را چگونه انتخاب کنیم؟

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل سمنان همراه ما بوده اید. در این مقاله سعی کردیم که 10 مورد از بهترین وکلای شهر سمنان را به شما معرفی کنیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا