ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان ⚖️【سال1403】

گاهی در هنگام معاملات ملکی یا تصرف بر یک مال غیرمنقول از نوع املاک یا مستقلات ممکن است اختلافاتی پدیدار شود. در چنین شرایطی عمیق تر شدن اختلافات باعث ایجاد تنش هایی در بین افراد خواهد شد. برای جلوگیری از چنین تنش هایی، عاقلانه ترین کار این است که حل و فصل دعاوی ملکی را به محاکم قضایی سپرده و از قانون بخواهیم حقوق هر یک از افراد دخیل در پرونده را تعیین نماید. حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و به دلیل ضعف حقوقی عموم جامعه، استفاده از یک وکیل خبره و مجرب الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در سمنان آشنا کنیم. پس تقاضا می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

بهترین وکیل ملکی در سمنان کیست؟

دعاوی ملکی همواره با پیچیدگی هایی همراه است. قوانین مربوط به دعاوی ملکی بسیار تخصصی بوده و افراد عادی جامعه از آن ها اطلاع چندانی ندارند. همین موضوع باعث شده است تا با بالا گرفتن تنش ها نیاز به ارجاع دعوی به محاکم قضایی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. هرگز نباید بر این درک اشتباه پافشاری کنیم که چون از نظر قانونی حق با ما است، پس دیگر نیازی به وکیل نداریم و بدون استخدام وی نیز می توانیم راه را برای کسب موفقیت در پرونده ملکی به سلامت طی نماییم.

بهترین وکیل ملکی در سمنان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل ملکی در سمنان با اعتماد به نفسی مثال زدنی در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع می کند. بهترین وکیل ملکی در سمنان سال های زیادی را در دادگاه و سایر محاکم قضایی گذرانده و در این راه تجربیات ارزشمندی به دست آورده که در پیروزی موثر خواهند بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی ملکی در سمنان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان سال 1403!

مژگان ابراهیمی فرد

مژگان ابراهیمی فرد

سرکار خانم مژگان ابراهیمی فرد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در سمنان با بیش از 16 سال اسبقه موفق و درخشان در حوزه های مختلفی فعالیت دارد. ایشان با تبحر کامل در زمینه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد همچنین او با تعیین وقت قبلی به مراجعین در خصوص پرونده های ملکی به توجه به دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد. وی با توجه به پرونده های موفق بسیاری که در سابقه خود جای داده است یکی از بهترین وکلا سمنان می باشد.

آدرس دفتر: سمنان، ایوانکی، خیابان انقلاب، نبش کوچه حر

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۴۰۲۳۶

حمیدرضا ابراهیم زاده

حمیدرضا ابراهیم زاده

آقای حمیدرضا ابراهیم زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار حوزه دعاوی ملکی با بیش از 14 سال سابقه وکالت موفق در سمنان فعالیت دارد. ایشان در محضر دادگاه با فن بیان شیوا و ارائه مستندات محکمه پسند پرونده موکلین را به موفقیت می رساند همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری می توان از دانش ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی بهره مند شد.

آدرس دفتر: سمنان، خیابان فجر، بین ۶و۷، نبش شمالی، بازارروز، طبقه 1

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۴۹۰۱

احسان احسانی

احسان احسانی

جناب آقای احسان احسانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه موفق در سمنان فعالیت می کند. ایشان در تمامی زمینه ها پرونده های موفق بسیاری دارد اما در دعاوی ملکی آنچنان ماهرانه و با استفاده از دانش حقوقیشان پرونده موکلین را به موفقیت می رسانند که نامشان زبان زد خاصی در این زمینه دارد. آقای احسان احسانی با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: دامغان، میدان امام، خیابان۱۲فروردین، روبروی گرمابه، پاساژ ولی عصر، طبقه ۲، شماره۷۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۳۱۸۶۸۱

راضیه السادات اشرفی

راضیه السادات اشرفی

خانم راضیه السادات اشرفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در سمنان مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی ملکی پرونده های موفق متعدد زیادی دارد.همچنین او در 12 سال وکالت خود با تبحر و تخصص پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی زیادی را به موفقیت رسانده است.ایشان با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شاهرود، خیابان ۲۲بهمن، ابتدای خیابان شهربانی، ساختمان اداری، طبقه ۳، واحد۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۷۳۹۱۸۱

هادی احمدی افزادی

هادی احمدی افزادی

آقای هادی احمدی افزادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در سمنان فعالیت دارد. ایشان با بیش از 6 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده های مهمی را عهده دار بوده است همچنین در محضر دادگاه با تبحر و تخصص لازمه پرونده موکلین را به موفقیت می رساند. او در تمامی حوزه های دعاوی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: سمنان، گرمسار، میدان امام، خیابان امام، کوچه شقایق ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۳۳۸۶۷۱

اقدس رهائی

اقدس رهائی بهترین وکیل ملکی در سمنان

خانم اقدس رهائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در سمنان به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه ملکی فعالیت دارد ایشان پرونده های پیچیده و مهمی را در رابطه با موضوع دعوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعوای خلع ید، دعوی الزام به دریافت پایان کار، دعوای رفع تصرف عدوانی و … به پایانی خوش رسانده است. همچنین به صورت تخصصی و با تبحر کامل به افراد در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل ملکی در سمنان

در صورتی که قصد دارید در دعاوی ملکی به موفقیت دست پیدا کنید باید این نکته را مد نظر خود قرار دهید که انتخاب بهترین وکیل ملکی در سمنان نقش موثری در این هدف مهم دارد. چرا که بهترین وکیل سمنان با استفاده از مهارت هایی که در اختیار دارد می تواند مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و راه را برای رسیدن به نتایج مطلوب در دادگاه هموار سازد؛ اما اغلب افراد در انتخاب وکیل ملکی با اشتباهاتی رو به رو هستند. در ادامه قصد داریم به سه مورد از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره ای گذرا داشته باشیم.

وکلا را با دستمزدهایشان مقایسه نکنید: متاسفانه بسیار دیده شده است که برخی از افراد تصور می کنند که اگر دستمزد یک وکیل در مقایسه با دیگری بیشتر باشد، پس به طور قطع توانایی و مهارت بیشتری نیز داشته و می تواند به سهولت پیروزی در دعاوی ملکی را به ارمغان بیاورد. چه بسیار وکلای تازه کار و آماتوری که مبالغ هنگفتی را به موکلان پیشنهاد می دهند و چه بسیار وکلای با تجربه و متخصصی که حاضر هستند در ازای دریافت حق الوکاله ای معقولانه به پرونده رسیدگی کنند.

توجه به جنسیت وکلا ممنوع: دقت داشته باشید که از نظر جنسیت نمی توان وکیل انتخاب کرد. در واقع لازم است به دنبال وکیل ملکی خوب در سمنان باشید. حال اگر معیارهای مختلف را در نظر گرفتید و متوجه شدید چنین وکیلی مرد یا زن است، باید بدون قید و شرط به سراغ او بروید. چنانچه قصد دارید در حل و فصل پرونده های مربوط به دعاوی ملکی به طور قطع از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنید، لازم است از میان انبوه وکلای خانم یا آقا به سراغ با تجربه ترین و متخصص ترین آن ها برای هدایت پرونده بروید.

به دلیل حق الوکاله بالا، قید استخدام وکیل را نزنید: یکی دیگر از اشتباهاتی که بسیار دیده شده است افراد با آن مواجه هستند این است که به دلیل حق الوکاله بالای برخی از وکلا به کلی تمایل خود را برای استخدام حقوقدان از دست می دهند و ترجیح می دهند این مسیر حساس را به تنهایی طی نمایند. وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و دستمزد وکیل با توافق طرفین محاسبه می شود. لازم است جست و جوی خود را تکمیل کنید تا در نهایت به وکلای مقرون به صرفه تری بر خورده و از آن ها برای هدایت پرونده دعوت کنید.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

ویژگی های وکیل ملکی سمنان که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

در ابتدا لازم است با مهم ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل ملکی در سمنان آشنا شوید تا بتوانید آن ها را به کار گرفته و با استفاده از آن ها وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. چنین وکیلی می بایست در زمینه فعالیت خود جزو سرآمدترین گزینه های موجود به شمار آمده و تمام تلاش خود را برای حفظ منافع موکل به کار بگیرد. در ادامه سعی داریم شما را با مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی خوب در شهر سمنان آشنا کنیم. وجود این ویژگی ها موفقیت در پرونده را تضمین خواهد کرد.

فن بیان قوی: وکیل برای اینکه بتواند در دادگاه دفاع موثری از موکل خود داشته باشد، لازم است کلامی قوی و بیانی پر نفوذ در اختیار داشته باشد. همواره در انتخاب وکیل باید به میزان دانش حقوقی و تجربیاتی که او در اختیار دارد نیز توجه داشته باشیم؛ اما دانش حقوقی همواره از راه زبان وکیل است که جاری می شود. از این رو، باید در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده می شود، فن بیان وکیل ملکی را مورد ارزیابی قرار دهید.

آشنایی با اصول روانشناسی: دقت داشته باشید که افراد درگیر با یک پرونده ملکی غالبا با تنش هایی در زندگی خود مواجه هستند. پس نباید توقع داشت که این افراد ارتباط موثری با وکیل داشته و تمامی خواسته های او را برآورده سازند. لازم است وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند راه نفوذی به درون این افراد پیدا کرده و به این شکل اطلاعات جامعی در خصوص دعاوی مطرح شده به دست آورد. همچنین اعتماد سازی با در اختیار داشتن فنون رواشناسی ممکن می شود.

شهرت بالا: یکی دیگر از ویژگی هایی که می تواند به شما در انتخاب وکیل و کسب موفقیت در پرونده های ملکی کمک کند، بررسی شهرت وکیل مورد نظر است. در واقع وکیل ملکی پس از کسب موفقیت های پی در پی به شهرت می رسد. البته هرگز نباید تبلیغات پر رنگ و لعاب اینترنتی و تلویزیونی را با شهرت وکیل اشتباه بگیرید. چنین تبلیغاتی تنها جنبه بازاریابی برای وکیل مورد نظر را دارد و به هیچ عنوان نمی تواند بازتاب دهنده شهرت و سابقه درخشان وکیل باشد.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در سمنان آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به شاخص ترین گزینه ها دسترسی پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در زمان انتخاب وکیل ملکی را بررسی کنیم. در انتهای مقاله نیز به ویژگی هایی اشاره داشتیم که وجود آن ها در وکیل می تواند موفقیت را تضمین کند. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا