کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بوشهر ⚖️【سال1402】

همه افراد در سطح جامعه ممکن است حداقل یکبار در عمر خود با جرایمی نظیر سرقفت، کلاهبرداری، ضرب و جرح و… رو به رو شوند. دعاوی کیفری معمولا از پیچیدگی و حساسیت خاص خود برخوردار هستند و میزان تنش در آن ها بسیار بالا است. از این رو لازم است حل و فصل آن ها به محاکم قضایی سپرده شود؛ اما باید دقت داشته باشیم که برای حضور موفق در دادگاه و انجام دفاعیات لازم می بایست از یک وکیل توانا و کاربلد استفاده کنیم. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بوشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی پیدا کنید، همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

بهترین وکیل کیفری در بوشهر کیست؟

در شهر بوشهر تعداد زیادی از دفاتر و موسسات حقوقی مربوط به وکلای پایه یک دادگستری وجود دارد که متقاضیان با مراجعه به هر یک از آن ها می توانند وکالت پرونده خود را به یک حقوقدان بسپارند؛ اما باید دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در گرو انتخاب بهترین ها است. از این رو لازم است معیاری برای سنجش وکلای مختلف در اختیار داشته باشید. بهترین وکیل کیفری در بوشهر دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود، بهترین راهکار را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. او از جسارت بالایی در پیگیری پرونده برخوردار است و می تواند با اعتماد به نفس حقوق از دست رفته موکلش را احقاق کند. بهترین وکیل بوشهر سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات گران بهایی کسب کرده است. این تجربیات کلید پیروزی شما در دعاوی کیفری است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در بوشهر را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل با ما همراه باشید:

علی اصغر باستین

علی اصغر باستین وکیل کیفری در بوشهر

آقای علی اصغر باستین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر، مشاور حقوقی، وکیل متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری، دارای سابقه حقوقی بالا هستند و بدین منظور به عنوان یکی از وکلای خبره در بوشهر شناخته می شوند. ایشان مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: بوشهر، تنگستان، خیابان انقلاب، روبروی بانک ملی، پاساژ تنگستان، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۰۰۳۱۰

هوشنگ خدادادی

هوشنگ خدادادی وکیل کیفری در بوشهر

آقای هوشنگ خدادادی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و مشاور حقوقی در شهر بوشهر هستند ودر رزومه ایشان پرونده های موفق بسیار زیادی در حوزه دعاوی کیفری دیده می شود. 15 سال سابقه وکالت دارند و به انواع دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی، تنظیم قرارداد، تنظیم شکوائیه و … رسیدگی می کند.

آدرس دفتر: بوشهر

شماره تماس:

سید علی حسینی

سید علی حسینی وکیل کیفری در بوشهر

آقای علی حسینی وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، قتل، آدم ربایی، سرقت و … می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان شهید مطهری، روبروی اداره برق، ساختمان کامکاری، دفتر آقای هادی مسیح زاده

شماره تماس: 09171435077

قاسم امیری

قاسم امیری وکیل کیفری در بوشهر

آقای قاسم امیری وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر و یکی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و به صورت تخصصی به وکالت در دعاوی کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت و … می پردازند.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان مطهری، نبش خیابان مدرس، طبقه فوقانی بانک مسکن، پلاک 18

شماره تماس: 09171732798

عنایت رضایی

عنایت رضایی وکیل کیفری در بوشهر

آقای عنایت رضایی یکی دیگر از وکلای متخصص در بوشهر می باشند. ایشان سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و تجارب ارزشمندی را در این سال ها به دست آورده اند. سایر تخصص اقای رضایی وکالت در دعاوی کلاهبرداری، سرقت، جعل، قتل، خیانت در امانت و … می باشد.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان مطهری، چهارراه باهنر، ساختمان بهار، طبقه پنجم

شماره تماس: 09171798403

وظایف وکیل کیفری مجرب در بوشهر

به طور کلی می توان دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را به دو دسته دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی دسته بندی کرد. در دعاوی کیفری، ضایع کردن حقوق دیگران با انجام نوعی جرم همراه بوده است. برای شروع رسیدگی به پرونده های کیفری لازم است شکایت تنظیم کرد. در واقع فرد با تنظیم شکایت، علاوه بر دستیابی مجدد به حقوق از دست رفته اش، به دنبال مجازات فرد متخلف نیز خواهد بود. بهترین وکیل کیفری در بوشهر با اصول نگارش و نکات حقوقی تنظیم شکواییه آشنا است و شما را یاری می کند.

بر طبق قوانین آیین دادرسی وکیل کیفری از همان ابتدا می تواند در کنار موکل خود باشد و به وظایفی که قانون برای او تعیین کرده است، بپردازد. در صورت مواجه شدن با هر گونه جرم و جنایتی لازم است شکایت خود را به دادسرا ارائه داده و برای شروع دعاوی کیفری اعلام آمادگی کنید. در دادسرا ادله و مستندات و نیز استشهاد محلی جمع آوری شده و رسیدگی پرونده به دادگاه سپرده می شود. بهترین وکیل کیفری در بوشهر با روال انجام قانونی کارها آشنایی کامل دارد و می تواند شما را در این مسیر راهنمایی کند.

لازم است بهترین وکیل کیفری در بوشهر در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده در کنار موکل خود باشد. حتی ممکن است علی رغم دفاعیات صورت گرفته، دادگاه علیه موکل رای صادر کند. در این حالت نیز وکیل کیفری می تواند با تجدید نظر خواهی مجددا برای تبرئه موکل خود تلاش کند و از منافع او تا آخرین لحظه دفاع نماید. لازم است وکلای کیفری در قبال موکل خود احساس مسئولیت کند و تا رسیدن به هدف حتی یک لحظه موکل خود را رها نکند. او وظیفه دارد هر اقدامی که برای نتیجه بخش بودن پرونده موثر است را انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

چند نکته در خصوص حق الوکاله وکیل کیفری در بوشهر

در ابتدا باید به این نکته دقت داشته باشید که دعاوی کیفری از پیچیدگی و حساسیت بیشتری در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده در دادگاه برخوردار است. از این رو، بدیهی است که میزان حق الوکاله مطالبه شده توسط بهترین وکیل کیفری در بوشهر با توجه به پیچیدگی های موجود در پرونده تعیین خواهد شد. از سوی دیگر میزان حق الوکاله وکیل کیفری به صورت توافقی میان دو طرف تعیین می گردد و لازم است در جلسه ای میان وکیل و موکل در خصوص آن به تبادل نظر پرداخت و در پایان قرارداد امضا کرد.

لازم به ذکر است که وکیل کیفری کار سختی برای تبرئه موکل خود خواهد داشت. وکیل کیفری تمام دانش و مهارت خود را به کار خواهد بست تا پرونده را پیروز شود و موکل خود را از اتهامات وارده تبرئه کند؛ اما هر پرونده ای دو رو دارد و ممکن است وی علی رغم تلاش ها در دادگاه شکست بخورد. وکیل مامور به وظیفه است نه مامور به نتیجه! پس باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که اگر نتوانید در پرونده مربوط به دعاوی کیفری پیروز شوید، باز هم ملزم هستید طبق قرارداد حق الوکاله وکیل را بپردازید.

یک تصور غلط در خصوص حق الوکاله در بین افراد جامعه شایع است. اول اینکه اکثرا تصور می کنند که بهترین وکیل کیفری در بوشهر رقم بالایی را به عنوان حق الوکاله مطالبه می کند. این موضوع کاملا غلط است. بسیاری از وکلا هستند که حاضرند وکالت پرونده کیفری شما را با معقولانه ترین دستمزد قبول کنند. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که شکست در دعاوی کیفری با مجازات همراه خواهد بود؛ بنابراین هزینه شکست در پرونده های کیفری به مراتب بیشتر از حق الوکاله وکیل خواهد بود.

بهترین وکیل کیفری در بوشهر

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان با ما همراه بودید، متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در بوشهر آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکیل در دعاوی کیفری را تشریح نماییم تا با شناخت بیشتری در صدد استخدام وکلا برآیید. در انتهای مقاله نیز تلاش کردیم نکاتی در خصوص حق الوکاله وکلای کیفری به شما ارائه دهیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا