ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر ⚖️【سال1403】

امروزه اختلافات ملکی را می توان یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید و از قوانین و مقررات حاکم بر این دعاوی مطلع باشید. بی اطلاعی از قوانین و جزئیات در دعاوی ملکی ممکن است فرد را با خسارات جبران ناپذیری رو به رو سازد. استخدام یک وکیل کاربلد و مجرب می تواند شما را در این زمینه یاری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با تعدادی از بهترین وکیل ملکی در بوشهر آشنا کنیم تا دیگر دغدغه از بابت یافتن شاخص ترین وکلا نداشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

بهترین وکیل ملکی در بوشهر کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر بوشهر باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه از میان آن ها سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر از ویژگی های بهترین وکلا بی اطلاع باشیم ممکن از انتخاب و استخدام مطلوب ترین حقوقدان های شاغل در شهر بوشهر باز بمانیم. بهترین وکیل ملکی در بوشهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل ملکی در بوشهر توانسته است با تلاش و علم آموزی، تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان برساند و در آزمون های وکالت با موفقیت برگزیده شود.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل ملکی در بوشهر اطلاع دقیقی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند با استناد به این قوانین و دانش حقوقی که در اختیار دارد، بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره سعی دارد در جریان آخرین تغییرات قوانین ملکی نیز قرار بگیرد تا به این شکل علم خود را به روز نگه دارد و از رقبایش عقب نماند. بهترین وکیل ملکی در بوشهر سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و همین تجربیات می تواند راهگشای شما در حل اختلافات باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در شهر بوشهر به شما ارائه دهیم. شما می توانید اطلاعات مربوط به هر یک را مشاهده کرده و نسبت به استخدام آن ها اقدام نمایید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر سال 1403!

صغری کشفی

سرکار خانم صغری کشفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت؛دعاوی کیفری، حقوقی،ملکی و خانوده در شهر بوشهر فعالیت می کند، همچنین در زمینه های ثبتی پرونده های موفق زیادی دارد و با توجه به فن بیان شیوا و هوش حقوقی خود جز بهترین وکلای بوشهر است.ایشان در تمامی حوزه های وکالت با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین است

شماره تماس: ۰۹۱۷۵۹۰۷۰۹۳

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان مطهری، روبروی سه راه باهنر، ساختمان آفتاب، طبقه فوقانی تالار پارچه، واحد ۳

مهدیه کارگر

خانم مهدیه کارگر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق در شهر بوشهر فعالیت دارد.
ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. او با سابقه کافی و درخشان در حوزه حقوقی، کیفری، ملکی و خانوده به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند.
شماره تماس: 09177799419

آدرس دفتر: بوشهرف، کنگان. خیابان دارایی. ساختمان وکلا، طبقه اول واحد اول

رسول سعادت نیا

آقای رسول سعادت نیا وکیل پایه یک دادگستری با بیش از چند سال سابقه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بوشهر وکالت می کند.ایشان پرونده های زیادی را با تلاش و مهارت های لازمه به سرانجامی خوش رسانده است.با تعیین وقت قبلی میتوان از تجارب آقای سعادت نیا برای روند بهتر پرونده بهره برد.

شماره تماس: ٠٩٣٦٤٩٥٠٠١٧

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان امام خمینی، نبش بوستان ١١، ساختمان پارسیان،طبقه دوم

زهرا محمدی باغملایی

خانم زهرا محمدی باغملایی پایه یک دادگستری دربوشهر توانسته با هوش حقوقی و بیان شیوا پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای دهد، از این رو ایشان یکی از وکلای نام دار بوشهر در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشد و در 7 سال سابقه کاری وکالتش پرونده های مهمی در حوزه ملکی به سرانجام خوب رسانده.

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۰۰۳۵۱

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان مطهری، روبروی شیرینی سرای شهریار، ساختمان آراد

علی زارع راد

آقای زارع با 8 سال سابقه وکالت در حوزه های متفوات دعاوی جز وکلای نام دار بوشهر است.ایشان در تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، خانوده و ملکی مشاوره ارائه میدهد، همچنین در زمینه دعاوی ملکی تخصص و تبحر خاصی دارد.

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۱۷۳۸۸

آدرس دفتر: بو شهر، دیر، روبه روی دادگستری

فریبا غلامی

سرکار خانم فریبا غلامی وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، خانواده،تجاری و کیفری پرونده قبول می کند و سابقه خوبی در پرونده های ملکی در رزومه خود ثبت کرده است. خانم غلامی در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: بوشهر، باغ زهرا

شماره تماس: 09177889066

جاسم رستگار

جناب آقای جاسم رستگار وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری و … پرونده قبول می کند. آقای رستگار از بهترین وکیل های شهر بوشهر است که سابقه بسیار موفقی در حوزه کیفری و پرونده های زیرشاخه آن داراست. ایشان همچنین مشاوره های تخصصی در هر حوزه ای را ارائه می دهد.

آدرس: بوشهر، خیابان دارایی، مقابل اداره صنعت و معدن تجاری

شماره تماس: 09173725263

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی خبره در بوشهر

دقت داشته باشید که دعاوی ملکی با پیچیدگی های خاص خود همراه هستند. برای کسب موفقیت در این دعاوی لازم است از مشورت های یک فرد مطلع استفاده کرده و روی دانش بهترین وکیل ملکی در بوشهر حساب ویژه ای باز کنید. هر گونه شکست در دعاوی ملکی ممکن است خسارات مالی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. وکیل با تمامی جزئیات دعاوی ملکی آشنا کامل دارد. او به دلیل تجربیات گران بهایی که در طی سال ها جمع آوری کرده است می تواند به بهترین شکل شما را برای گرفتن حقتان راهنمایی کند.

خوشبختانه امروز با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی، امکان انجام مشاوره حقوقی از روش های آنلاین نیز فراهم شده است. در واقع اگر شما تمایلی به کسب مشاوره از طریق تلفنی و حضوری ندارید، می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین مطرح کرده و از وکیل ملکی مورد نظر کسب تکلیف نمایید. از این رو، دیگر هیچ بهانه ای برای عدم مراجعه به وکیل پذیرفته نیست. لازم است در جلسات مشاوره حقوقی به مهارت های وکیل ملکی توجه داشته باشید تا اگر او را مناسب دیدید وکالت پرونده را نیز به او بسپارید.

مراجعه کننده می بایست در مشاوره حقوقی توضیح کاملی در خصوص شرایطی که در پرونده های ملکی دارد، ارائه دهد. همچنین نیاز است مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود در این خصوص را مطرح نماید. یک وکیل ملکی مجرب و ماهر تنها با آگاهی یافتن از زوایای ناپیدای یک پرونده است که می تواند راهکار موثری را ارائه دهد و متقاضی را برای دستیابی به موفقیت راهنمایی نماید. لازم است با دقت به راهنمایی های وکیل ملکی توجه کرد و آن ها را به کار گرفت.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی کاربلد در بوشهر

فن بیان قوی: قدرت کلام بهترین وکیل ملکی در بوشهر به او کمک می کند تا دفاعیات لازم را به بهترین شکل از موکل خود داشته باشد. در واقع فن بیان یکی از مهم ترین ابزارهای یک وکیل ملکی است که با استفاده از آن قادر خواهد بود احتمال کسب موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. دانش یک وکیل ملکی هر چقدر هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم برای ارائه ادله و مستندات به قضات نیازمند فن بیانی قدرتمند است؛ زیرا همواره دانش از طریق زبان جاری می شود.

ارتباط نزدیک با موکل: یک وکیل ملکی خبره و کاربلد لازم است توانایی برقراری ارتباط با موکل خود را داشته باشد. البته چنین ارتباطی می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای انجام شود و نباید هرگز حد و مرزها از میان برداشته شود. ارتباط نزدیک میان وکیل ملکی و موکل کمک می کند تا وکیل اطلاعات کامل تری در خصوص پرونده کسب کند. از سوی دیگر موکل نیز می تواند در سایه این ارتباط نزدیک، مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود را مطرح کرده و اهدافش را برای وکیل ترسیم نماید.

جسارت و جنگندگی: جسارت و جنگندگی یک وکیل را می توان یکی از مهم ترین ویژگی های او در نظر گرفت. هرگز نباید بهترین وکیل ملکی در بوشهر تسلیم شرایط، جو دادگاه و خواسته های طرف مقابل شود. او باید بدون هیچ ترس و واهمه ای برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود قدم بردارد. جسارت و جنگندگی بهترین وکیل ملکی در بوشهر به او کمک خواهد کرد تا با اعتماد به نفس در دادگاه حاضر شود و ادله و مستندات لازم را به قضات ارائه دهد و به نوعی آن ها را مجاب نماید تا به نفع موکلش رای صادر کنند.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم! در این مطلب تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل ملکی در بوشهر آشنا کنیم تا به این شکل قدمی برای معرفی شاخص ترین وکلا به شما برداشته باشیم. همچنین تلاش کردیم مهم ترین مزایای انجام مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی را تشریح نماییم تا ضرورت مشورت با وکیل بیش از پیش مشخص شود. در پایان نیز تلاش کردیم به چند مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی اشاره کنیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا