طلاقوکلا

10تااز بهترین وکیل طلاق در بوشهر⚖️+ آدرس و شماره☎️️【سال1403】

 بنیان زندگی مشترک ممکن است بنا به دلایل مختلفی متزلزل شود و در این صورت است که زوجین به طلاق فکر می کنند. طلاق یک روند قانونی است که برای انجام آن لازم است دانش حقوقی در اختیار داشته باشید. عدم اطلاع از قوانین و مقررات در دعاوی طلاق ممکن است فرد را با خسارات جبران ناپذیری رو به رو کند و عواقب ناگواری را برای او به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل ماهر و کاربلد می تواند این ضعف حقوقی را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بوشهر آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر

بهترین وکیل طلاق در بوشهر کیست؟

برای کسب نتایج مطلوب لازم است از شاخص ترین وکلا استفاده کنیم؛ اما انتخاب و استخدام بهترین وکلا کار سخت و دشواری است. در واقع اگر متر و معیار مشخصی برای انتخاب وکیل در اختیار نداشته باشیم ممکن است از یافتن بهترین حقوقدان ها باز بمانیم. بهترین وکیل طلاق در بوشهر دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است. تحصیلات یک وکیل برای او مجوز حضور در محاکم قضایی را صادر می کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خانواده در بوشهر

بهترین وکیل طلاق در بوشهر سعی می کند آگاهی کاملی از قوانین و مقررات لازم برای رسیدگی به دعاوی طلاق را کسب نماید تا به این شکل بتواند بهترین راهکار را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. بهترین وکیل طلاق در بوشهر همواره آخرین تغییرات قانون را مد نظر قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبایش عقب نماند. او سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و به این طریق توانسته تجربیات و سابقه درخشانی را کسب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای طلاق در بوشهر به شما ارائه دهیم تا با بررسی تخصص و مهارت هر یک از آن ها بتوانید پرونده های خود را حل و فصل نمایید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر سال 1403!

مسعود مشفق زاده

آقای مسعود مشفق زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضائیه به مدت 10 سال و دارای پروانه وکالت به شماره 47532 می باشند.

قبول دعاوی زیر پس از مطالعه پرونده و احراز ضریب موفقیت انجام می پذیرد:

  • انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و …
  • انواع دعاوی کیفری
  • قراردادها
  • اسناد تجاری اعم از چک و سفته
  • حمل نقل و تجارت دریایی

آدرس دفتر: بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان احمدی، طبقه اول

شماره تماس: 09179067231 – 09375345921

انجلا حیدری

خانم انجلا حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری با 13 سال سابقه در بوشهر مشغول وکالت است. او در حوزه دعاوی خانواده پرونده های موفق متعددی در زمینه طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه و.. را دارد.میتوانید از ایشان نسبت به پرونده های حقوقی،کیفری، خانواده و ملکی مشاوره بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۴۹۰۹۵

آدرس دفتر: بوشهر، دواس، کوچه دریا۱۱، پلاک ۹۰

ایمان نعمتی

آقای ایمان نعمتی وکیل پایه یک دادگستری در نوشهر متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … هستند. ایشان با تجارب بالایی که دارند جز وکلای نام دار نوشهر می باشند.

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۶۲۶۷۷

آدرس دفتر: بوشهر، دواس، کوچه دریا 11، پلاک 90

کاظم حیدری دوقزلو

آقای کاظم حیدری دوقزلو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دربوشهر فعالیت دارد.ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. او با سابقه کافی و درخشان در حوزه حقوقی، کیفری، ملکی و خانوده به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند.

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۱۳۲۵۲

عسلویه،روبروی دانشگاه پیام نور

بهرام فرهمند صابری

آقای بهرام فرهمند صابری وکیل پایه یک دادگستری. مشاور حقوقی در زمینه های حقوقی،کیفری خانواده وملکی در بوشهر می باشد.ایشان پرونده های حائز اهمیتی در حوزه خانواده داشته و با بیان شیوا و دانش حقوقی خود در دادگاه توانسته پرونده های خویش را به موفقیت تمام کند.

شماره تماس: ٠٩١٧١٧١٧٩٠٢

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان باغ زهرا، نبش بنیاد مسکن، کوچه سوم سمت چپ، پلاک ٥٤

سمیرا رزمی

سرکار خانم سمیرا رزمی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی خانواده تبحر خاصی دارد و پرونده های موفق زیادی در این زمینه در رزمه کاری خود ثبت کرده اند، همچنین در تمامی موارد فوق به صورت تخصصی مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان سنگی، بعد از ساختمان پزشکان پارس، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۷۲۳۹۰۵


وظایف وکیل طلاق مجرب در بوشهر چیست؟

بهترین وکیل طلاق در بوشهر وظیفه دارد تمامی اطلاعات لازم در خصوص پرونده را جمع آوری کرده و جزئیات کاملی در خصوص آن به دست آورد. اطلاع کامل وکیل از پرونده طلاق باعث می شود تا او بتواند دفاع موثر تری را از موکل خود انجام دهد و راهکارهای راهگشایی را به فرد پیشنهاد دهد. مهم ترین راه برای کسب اطلاعات جامع در خصوص پرونده، تبادل نظر با موکل است. برای این کار لازم است وکیل به دقت خواسته ها و دغدغه های موکل را بشنود و از اهداف فرد مطلع شود.

لازم است وکیل طلاق دارای جسارت و شجاعت مثال زدنی باشد تا بتواند بدون هیچ ترس و استرسی تمامی دفاعیات لازم را از موکل خود داشته باشد و قاضی را متقاعد کند تا به نفع موکلش رای صادر کند. همچنین وکیل وظیفه دارد تمامی ادله و مستندات تاثیرگذار در روند رسیدگی به پرونده را جمع آوری کرده و آن ها را در زمان مناسب به دادگاه ارائه دهد. تیزهوشی یک وکیل به او کمک می کند تا از تمامی ظرفیت های موجود برای اثر گذاری بر پرونده بهره مند شود و در نهایت پیروز شود.

برای کسب نتایج بهتر لازم است از همان ابتدا برای شروع دعاوی طلاق به وکیل مراجعه کنید. بهترین وکیل طلاق در بوشهر وظیفه دارد تا مراحل قانونی رسیدگی به درخواست طلاق را شروع کرده و بهترین راهکار برای تسریع در انجام مطالبات دو نفر را ارائه دهد. وکیل طلاق وظیفه دارد تا حقوق و منافع موکل خود را مد نظر قرار دهد و برای دستیابی به آن تلاش کند. او هرگز نباید اجازه دهد که این منافع توسط فرد دیگری پایمال شود و باید تا رسیدن به مقصود موکل خود را یاری نماید.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر

مهم ترین وظایف موکل در قبال وکیل طلاق در بوشهر

در بالا به مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق در بوشهر اشاره کردیم و اکنون وقت آن رسیده است که قدری هم درباره تعهدات موکل در قبال وکیل سخن به میان بیاوریم. شاید بتوان گفت که پرداخت حق الوکاله وکیل طلاق مهم ترین وظیفه موکل است. مراجعه کننده باید توجه ویژه ای به پرداخت سر موقع تعهدات مالی خود داشته باشد. در قراردادی که میان وکیل و موکل به امضا رسیده است، اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله ذکر شده است که موکل باید به آن پایبند باشد.

موکل باید به وکیل خود اعتماد داشته باشد. در واقع او باید به این نتیجه برسد که وکیل طلاق از تخصص و تجربه بالایی در رسیدگی به پرونده برخوردار است و می تواند با دفاعیات خود، منافع موکل را حفظ نماید. هر گونه دخالت در روند رسیدگی به پرونده از سوی موکل ممکن است فضای بی اعتمادی را بین دو طرف پدیدار سازد و همین موضوع می تواند ضربات مهلکی را به احتمال موفقیت در دادگاه وارد سازد؛ بنابراین می توان گفت که اطمینان به وکیل از وظایف مهم موکل است و باید به آن توجه داشت.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل تهران

در مواقعی لازم است موکل در دادگاه حضور پیدا کند و یا اینکه اوراقی را به امضا برساند. در چنین مواردی لازم است موکل از خود کوتاهی نشان ندهد و با سهل انگاری روند رسیدگی به پرونده را با اخلال مواجه نکند. موکل وظیفه دارد تمامی جزئیات مربوط به پرونده را برای بهترین وکیل طلاق در بوشهر بازگو نماید و در جمع آوری ادله و مستندات لازم به وکیل خود کمک کند. ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می تواند کلید پیروزی در دادگاه باشد و باعث شود دو طرف به اهداف تعیین شده خود برسند.

بهرین وکیل طلاق در بوشهر

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در بوشهر آشنا کردیم تا پس از این دغدغه ای از بابت انتخاب شاخص ترین وکلا نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف یک وکیل طلاق مجرب را به دقت شرح دهیم. در انتهای مقاله نیز تمام تلاشمان بر این بود تا نگاهی هم به وظایف موکل در قبال وکیل طلاق داشته باشیم و آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا