خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر ⚖️【سال1403】

در جوامع کنونی اختلافات زوجین رو به‌ افزایش بوده است و هر یک از افراد جامعه به نوعی ممکن است درگیر مشکلات حقوقی و خانوادگی باشند. در نتیجه نیاز است تمامی افراد از حق و حقوق خود آگاهی لازم را داشته باشند و بدون داشتن اطلاعات کافی، دست به هیچ گونه اقدامی نزنند. اصول و قوانین پیچیده و دشواری در زمینه مطالبه مهریه وجود دارد که فقط یک وکیل مهریه کاربلد از عهده آن بر می آید. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل مهریه در بوشهر در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در بوشهر کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل مهریه در بوشهر کیست؟

به صورت کلی اینگونه می توان گفت که یک وکیل مهریه خوب در مقابل خساراتی که ممکن است شامل حال موکل شود، مسئول است و هیچ گاه نباید از محدوده اختیاراتی که به او واگذار شده است، بالاتر برود. وکیلی که نسبت به وظایف خود آگاهی لازم را داشته باشد، می‌ تواند در مراحل دشوار، آرامش و احساسات خود را کنترل کند و با صبر کارهای لازم را انجام دهد. در چنین شرایطی نیز بدون شک تصمیمات مناسبی را می‌ گیرد و از دغدغه‌ های ذهنی افراد کاسته می شود.

نکته مهمی که باید بدان توجه شود این است که برای انتخاب یک وکیل مهریه خوب در بوشهر علاوه بر سنجش خصوصیات ممتاز وکیل، می بایست شرایط خود را نیز درنظر داشته باشید و کسی را انتخاب کنید که در حوزه مدنظر دانش لازم را داشته باشد. از دیگر خصوصیاتی که نیاز است وکیل مهریه از آنها برخوردار باشد، عبارت است از: اعتماد به‌ نفس بالا، فن بیان قوی، کنترل احساسات و … .

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مهریه در بوشهر بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بوشهر سال 1403!

امینه غلامی

سرکار خانم امینه غلامی

سرکار خانم امینه غلامی یکی از وکلای مطرح در حوزه دعاوی خانواده و مهریه در شهر بوشهر می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها، ماشین آلات و جواهرات و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و تجاری، قرارداد، چک، داوری، سفته، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: بوشهر، میدان امام، ساختمان بانک کارآفرین، طبقه دوم، واحد 2

شماره تماس: 09178222600

رضا سعادت نیا

جناب آقای رضا سعادت نیا

جناب آقای رضا سعادت نیا یکی دیگر از وکلای معروف و شناخته شده به خصوص در حوزه مهریه می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بوشهر هستند و به عنوان یک وکیل موفق و کاربلد محسوب می شوند. آقای دهنوی دارای یک سری مشخصات کاری و تحصیلی هستند که برخی از آنها عبارت است از:

 • دارای تعهد کاری بالا
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، اسناد رسمی و تجاری و …

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارسیان، طبقه دوم

شماره تماس: 09173747305

فرهاد ذوالفقاری

جناب آقای فرهاد ذوالفقاری

جناب آقای فرهاد ذوالفقاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بوشهر هستند. ایشان دارای رزومه درخشانی می باشند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 7 سال سابقه کار
 • داراری قدرت بیان و نفوذ کلام بالا
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه تهران
 • متخصص در حوزه استرداد جهیزیه، اعلام تمکین، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، تعدیل مهریه، دعاوی راهنمایی و رانندگی، الزام به تهیه مسکن، مطالبه نفقه، مطالبه نحله و اجرت المثل، تملک آپارتمان، تعیین مهرالمثل، تقسیط مهریه، تعیین تاریخ و مدت ملاقات، حضانت و استرداد فرزند، سلب حضانت، تحویل فرزند، تقسیط نفقه فرزند، صدور اجازه خروج از کشور و …

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع زیتون، واحد 201

شماره تماس: 09171733253

مهدیه کارگر

سرکار خانم مهدیه کارگر

سرکار خانم مهدیه کارگر وکیل پایه یک دادگستری در شهر بوشهر هستند. ایشان یکی از وکلای حرفه ای و کاربلد به ویژه در حوزه مهریه به حساب می آیند و پرونده های حقوقی متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده اند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، خانواده، مهریه، طلاق، مطالبه خسارت، ثبت اسناد و املاک، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، دعاوی ثبت احوال، داوری، عقود و معاملات و …

آدرس دفتر: بوشهر، کنگان، خیابان دارایی، ساختمان وکلا، طبقه اول، واحد اول، دفتر وکالت مهدیه کارگر

شماره تماس: 09177799417

بهنام زکی پور

جناب آقای بهنام ذکی پور

جناب آقای بهنام زکی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بوشهر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای زکی پور همواره در طول فعالیت خود بسیار خوش درخشیده اند و توانسته اند نتایج قابل قبولی را بدست آورند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و برخی از حوزه های تخصصی فعالیت ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و … .

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان مطهری، نبش خیابان مدرس، طبقه فوقانی بانک مسکن

شماره تماس: 09173701813


مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل مهریه در بوشهر

برای انتخاب یک وکیل مهریه خوب در بوشهر نیاز است حتما یک‌ سری نکات مهم و ضروری در نظر گرفته شود تا بعداً هیچ گونه مشکلی رخ ندهد و بتوان اقدامات لازم را به بهترین صورت ممکن انجام داد. در واقع می توان اینگونه گفت که دانستن این نکات می تواند بسیار کمک کننده باشد تا افراد با آگاهی کامل‌، یک وکیل متخصص برای حل موضوع مدنظر خود انتخاب کنند و از انتخابی که کرده‌اند پشیمان نشوند. برخی از این نکات عبارت است از:

 • نیاز است توجه داشته باشید که یک وکیل حرفه‌ ای می بایست پیش از دادگاه به‌ صورت کامل در جریان محتوای پرونده و همچنین جزئیات آن قرار بگیرد تا بتواند بررسی‌ های لازم را انجام دهد. پس‌ از آن با درنظر گرفتن اصل موضوع و شرایط، نیاز است مدارک و اسناد لازم را جهت دفاع از موکل گردآوری شود.
 • با درنظر گرفتن این مسئله که قوانین اکثر اوقات در حال تغییر و یا اصلاح هستند، وکیلی که انتخاب می‌ شود باید مطالعه مداومی داشته باشد و اطلاعات خود را بر اساس مباحث حقوقی به روز رسانی کند. در غیر این صورت ممکن است پرونده به ضرر موکل خاتمه یابد و مشکلات بیشتری پدید آید.
 • وکیلی که انتخاب می‌ شود، می بایست از صبر و آرامش کافی برخوردار باشد تا بتواند به موکل کمک کند جلسات دادگاه را با موفقیت پشت سر بگذارد.
 • از دیگر نکات مهمی که باید اشاره شود، در نظر گرفتن سابقه کاری و تجربه وکیل می باشد. در واقع مهم ترین و اولین مسئله ای که برای انتخاب بهترین وکیل در بوشهر باید درنظر داشت، میزان سابقه کاری و مهارت وکیل مدنظر است.
 • یک وکیل خوب و کاربلد اجازه نمی‌ دهد حق و حقوق موکل ضایع شود و با برخوردی درست و محترمانه، رسیدگی‌ های لازم را انجام می‌ دهد.
 • توجه داشته باشید وکیلی که انتخاب می‌ کنید علاوه‌ بر داشتن تخصص لازم در زمینه پرونده، می بایست از خصوصیاتی نظیر پاک‌ دستی، امانتداری و تلاش جهت صلح هر یک از طرفین در مواقعی که امکان سازش وجود دارد نیز برخوردار باشد و فقط به فکر منفعت خود نباشد.
 • یک وکیل خوب باید موارد و اطلاعاتی که در اختیار او قرار داده می شود را به‌ عنوان امانت نزد خود حفظ کند و اسرار مهم موکلین خود را برای دیگران بازگو نکند.
 • برای داشتن یک انتخاب درست، حتما باید درنظر داشت که وکیل موظف است موکلین خود را به‌ درستی راهنمایی کند و کلیه اخطارهایی که نیاز است موکل در جریان آنها باشد را به اطلاع او برساند تا آنها نیز بتوانند جهت اثبات درستی خود، مدارک و اسناد لازم را به دادگاه ارائه کنند.
مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل مهریه در بوشهر

چه زمانی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

به صورت کلی اینگونه می توان گفت که اصل کلی تعلق مهریه به زن است. در برخی موارد از پیش مقرر شده است که در چه شرایطی، مهریه به زن تعلق نمی‌ گیرد. موارد تعلق‌ نگرفتن مهریه به زن عبارت است از: بطلان عقد نکاح منعقد شده میان زن و مرد و نزدیکی‌ نداشتن آن دو موجب می شود که مهریه‌ ای به زن تعلق نگیرد. چرا که عقد نکاحی که مهریه را بر عهده مرد قرار داده، باطل گردیده است و عقد و تعیین مهریه به درستی انجام نشده است.

بر اساس قانون مدنی اگر یکی از زوجین، پیش از تعیین نمودن مهریه و قبل از رابطه بمیرد، زن مستحق هیچ‌ گونه مهریه ای نیست. در عقد دائم، زوجین می‌ توانند پس از عقد، مهریه تعیین کنند.

چه زمانی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بوشهر

کلام آخر

سپاس گزارم از تمامی شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله بهترین وکیل مهریه در بوشهر تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای مجرب و متخصص در این حوزه را معرفی کنیم. مسائلی نظیر مطالبه مهریه، از پیچیده ترین مسائل حقوقی به حساب می آیند و نیاز است از یک وکیل مهریه کاربلد کمک گرفته شود. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا