وکلا

10 تا از بهترین وکیل بوشهر ⚖️【سال1403】

در جوامع امروز به دلیل افزایش جمعیت، مشکلات زیادی برای اشخاص به وجود می آید که برای حل این مشکلات و چالش ها، اشخاص ترجیح می دهند این مسائل را به عهده ی یک وکیل خبره و متخصص قرار دهند تا پرونده های حقوقی یا کیفری آن ها را با درصد بالایی به موفقیت برسد و مراحل دادرسی خود را طی کند. اگر به دنبال بهترین وکیل بوشهر هستید ما را در وب سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل بوشهر

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل بوشهر کیست؟

بوشهر یکی از بزرگترین شهر های جنوب ایران محسوب می شود. در این شهر همانند دیگر شهر ها تعداد زیادی پرونده های حقوقی و کیفری در دادسرا های آن وجود دارد و روزانه بر تعداد این پرونده ها افزوده می شود. افراد زیادی در بوشهر به دنبال وکیل خوب هستند تا بتوانند پرونده های خود را به آن ها بسپارند تا در مراحل دادرسی تسریع ایجاد کنند و به نتیجه ی مد نظر خود برسند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل بوشهر را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای بوشهر همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بوشهر ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مسعود مشفق زاده

آقای مسعود مشفق زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضائیه به مدت 10 سال و دارای پروانه وکالت به شماره 47532 می باشند.

قبول دعاوی زیر پس از مطالعه پرونده و احراز ضریب موفقیت انجام می پذیرد:

  • انواع دعاوی خانواده
  • انواع دعاوی کیفری
  • قراردادها
  • اسناد تجاری اعم از چک و سفته
  • حمل نقل و تجارت دریایی
  • دعاوی پیمان کاری و دعاوی ناشی از کارت بازرگانی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مسعود مشفق زاده، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09179067231 09375345921
آدرس دفتر:
بوشهر، سه راه بازرگانی، ساختمان احمدی، طبقه اول


غلام رضا غلامرضا پور

جناب آقای ابوالفضل غلامرضا پور

جناب آقای غلام رضا پور یکی از بهترین وکلایی هستند که در شهر بوشهر در حال فعالیت می باشند. از جمله تخصص های ایشان می توان در زمینه های کیفری و حقوقی نام برد. ایشان یکی از متخصص ترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند.

شماره تماس: ۰۹۱۵۰۲۶۷۴۷۶


سیروس شهریاری

جناب آقای سیروس شهریاری

از وکلای خبره و متخصص در بوشهر می توان از جنای آقای سیروس شهریاری نام برد. ایشان وکیل یایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه هستند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری و حقوقی می باشد.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان امام خمینی، روبروی استانداری، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۷۱۱۸۷۴


سعادت نوذری

سعادت نوذری بهترین وکیل بوشهر

خانم سعادت نوذری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 6 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی، بانکی و … و یکی از وکلای خبره در شهر می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سعادت نوذری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171230293
آدرس دفتر:
بوشهر، خیابان سنگی، جنب فروشگاه اتکا، ساختمان وکلا، طبقه دوم، واحد 3


مهدی شعبان زاده

جناب آقای مهدی شعبان زاده

جناب آقای مهدی شعبان زاده از وکلای پایه یک دادگستری هستند. عضو کانون وکلای دادگستری و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان باغ زهرا، روبروی خیابان هلالی، جنب بیمه ی ایران، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۷۱۷۵۸۹

حسین زنده بودی

جناب آقای حسین زنده بودی وکیل پایه یک دادسگتری و مشاور حقوقی در شهر بوشهر می باشد. وی با سابقه بالای خویش در زمینه وکالت توانسته است پرونده هایی بسیاری را به موفقیت برساند و سابقه درخشانی را برای خود ایجاد کند.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان شهید آوینی، سمت راست نبش کوچه سوم پیک

شماره تماس: 09173773061

سعید هاجری

جناب آقای سعید هاجری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون دادگستری شهر بوشهر می باشند که وی با سابقه بالای کاری خویش در زمینه وکالت بر پرونده هایی همجون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … تواسته است تا جایگاه ویژه ای را بین وکلاتی دادگستری شهر بوشهر کسب کند.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان باغ زهرا، خیابان بهشت صادق، نبش فردوس ٢ ساختمان سام ٣ طبقه دوم واحد ٦

شماره تماس: 09177095409

فرهاد ذوالفقاری

جناب آقای فرهاد ذوالفقاری وکیا پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه تهران، مدیر موسسه حقوقی و وکالت برهان عدالت، مشاوره و پذیرش وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده وملکی در سراسر کشور و تنظیم انواع لوایح دفاعی، دادخواست، شکوائیه و قرارداد از جمله خدمات وکالتی آقای ذوالفقاری است. دارای شماره پروانه وکالت که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1395 صادر شده است، می‌باشد.

آدرس دفتر: بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع تجاری اداری زیتون، بلوک c، طبقه دوم، واحد c201

شماره تماس: 09395041276


تمام ویژگی های یک وکیل متخصص و خبره

همان طور که می دانید شغل وکالت از دیگر شغل ها، از شان خاصی برخوردار است. یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل متخصص و کار بلد این است که کار موکل خود را با کار خود یکی بداند و کار او را با دلسوزی به نحو احسنت به انجام برساند و همان اندازه که موکل دغه دغه انجام آن را دارد او نیز به همان اندازه دغه دغه آن را داشته باشد.

یک وکیل خوب و متخصص در راستای انجام کار وکالت ، باید تمامی تلاش خود را برای رسیدن به حق موکل خود انجام دهد و به هیچ عنوان نمی تواند نتیجه را ضمانت کند. بنابراین با تلاش خود در راستای رسیدن به حق موکل خود باید با داشتن تخصص و انجام کار حرفه ای در مقابل موکل خود پاسخگو باشد. بنابراین وکالت برای یک وکیل خوب در مقایسه با دیگر مشاغل دارای احساس مسئولیت به همراه دقت فراوان خواهد بود.

بهترین وکیل زن در بوشهر بر همه ی قوانین مسلط است. یک وکیل خوب امانت دار، قابل اعتماد است و می توان به راحتی تمام اسناد مرتبط با پرنده را در اختیار او قرار داد و نگران فاش شدن اسرار خود توسط وکیل نبود. همچنین یکی از ویژگی های ظاهری او مرتب بودن و تمیزی او می باشد. یک وکیل کار کشته با مطالعه ی پرونده ارائه تحلیل علمی درست می دهد و توانایی علمی وکیل متبحر و حرفه ای بالاست.

تمام ویژگی های یک وکیل متخصص و خبره

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

در مراجع قضایی با توجه به نوع دعاوی، طرح دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارد و شما می توانید برای هر دعاوی به یک وکیل توانمند مراجعه کنید.

اولین تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در این است که شما برای دعاوی حقوقی می توانید به دادگاه های حقوقی و یا دادگاه های مدنی مراجعه کنید در حالی که برای طرح دعاوی کیفری باید به دادسرا ها و دادگاه های کیفری مراجعه کنید.

دعاوی حقوقی در واقع دعاوی هستند که وقتی در دادگاه مطرح می شود، پس از صدور حکم، حق به یکی از طرفین داده می شود. حکم در دعاوی حقوقی با توجه به مدارک و شواهد صادر می شود. همچنین در نظر داشته باشید در دادگاه حقوقی برای فردی که حکم به ضرر او است، هیچ جریمه یا مجازاتی در نظر گرفته نمی شود.

اما در مورد دعاوی کیفری باید گفت علاوه بر این که به تحقق رسیدن حق برای یکی از طرفین صورت می گیرد، برای طرف دیگر که محکوم می شود مجازاتی در نظر گرفته می شود.

می توان گفت فرق بین وکیل حقوقی و کیفری در وظایف آن ها در روند پرونده ها مشخص می شود. در نظر داشته باشید دعاوی کیفری آن دسته از دعاوی هستند که برای جرم هایی در نظر گرفته می شود که دولت برای مقابله با آن ها مجازات هایی تعریف کرده است.

جرایم کیفری اصولا به این صورت هستند که در صورت اثبات جرم، متهم محکوم به مجازات می شود. مجازات هم می تواند نقدی و هم می تواند شامل زندان باشد. دعاوی کیفری مانند دزدی، قاچاق، ضرب و شتم، کلاهبرداری، مواد مخدر، تسخیر اموال، روابط نا مشروع، چک بی محل و بسیاری از مثال های دیگر اشاره کرد.

با توجه به نوع اتهام هر کدام از این دعاوی در یک دادگاه کیفری مطرح می شود. مسائل مربوط به جرایم کیفری باید در دادگاه های کیفری مطرح شود و ربطی به دادگاه های مدنی ندارد. این مسائل با توجه به نوع اتهام در دادگاه های مختلف کیفری مطرح و بررسی می شودند.

برای انجام مراحل شکایت کیفری می توان از یک وکیل کیفری کمک گرفت تا با تنظیم یک شکوائیه و تقدیم آن به دادسرا، روند شکایت شروع شود. توجه داشته باشید، دعاوی کیفری با مراجعه افراد به کلانتری آغاز می گردد‌. بعد از تحویل شکوائیه به دادسرا ، پرونده های مختلف با توجه به انواع آن ها به دادگاه های مربوط ارسال و با اعلام به طرفین، دادگاه ها تشکیل می شوند.

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی بر این بود که اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل بوشهر، تفاوت وکیل حقوقی و کیفری و همچنین ویژگی های یک وکیل متخصص در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا