حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران ⚖️【سال1403】

ابطال قرارداد به معنای از بین بردن تمام آثار و تعهدات ناشی از یک قرارداد است؛ به عبارت دیگر، با ابطال قرارداد، گویی اصلاً قراردادی بین طرفین منعقد نشده است. دقت داشته باشید که برای ابطال قرارداد لازم است شرایط خاصی وجود داشته باشد و این موضوع در محاکم قضایی به اثبات برسد. از سوی دیگر شما برای ابطال قراردادهای امضا شده لازم است مراحل قانونی را طی نموده و آنها را از نظر قانونی و قضایی دنبال نمایید تا به این شکل بتوانید به اهداف مد نظرتان برسید. در صورت استفاده از وکیل و کمک گرفتن او در تمامی مراحل حقوقی شما می‌توانید در مدت زمان کمتری خواسته‌های مد نظرتان را محقق کرده و به اهداف مد نظر برسید؛ اما لازم است وکیلی که به خدمت می‌گیرید دارای توانمندی‌های ویژه‌ای در این خصوص باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران کیست؟

اگر دو طرف قرارداد اهلیت لازم را نداشته باشند می‌توانند با استفاده از شرایط خاصی قرارداد مربوطه را ابطال کنند. از سوی دیگر ممکن است موضوع قرارداد مبهم باشد یا اینکه شروطی در آن قید شده که از سوی طرف مقابل رعایت نگردد در تمامی این موارد طرفین قرارداد می‌توانند با مراجعه به بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران درخواست ابطال قرارداد مربوطه را بدهند؛ اما وکیلی که به خدمت می‌گیرید باید آشنایی کاملی در خصوص قوانین و مقررات داشته و بتواند با استفاده از دانش حقوقی خود اهداف شما را محقق کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل تهران

دقت داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران آماده است تا دانش حقوقی خود را از طریق مشاوره حقوقی در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند که ضعف‌های خود در زمینه پرونده‌های مربوط به ابطال قرارداد را برطرف نمایید. بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران از نظر فن بیان در سطح بسیار بالایی قرار داشته و می‌تواند دفاعیات موثری را در دادگاه و در محضر قاضی داشته باشد. شما می‌توانید با استفاده از وکیل ابطال قرارداد خوب در تهران گام بلندی را به سوی تحقق اهداف و رسیدن به منافع خود بردارید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

سعید حیدری

سعید حیدری وکیل ابطال قرارداد در تهران

جناب آقای سعید حیدری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان دارای 16 سال سابقه حقوقی در حوزه های مختلف هستند. وی در زمینه هایی مانند تنظیم انواع اسناد و قرارداد، ابطال قراردادها و تنظیم انواع شکواییه فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، فیروزکوه، خیابان پاسداران، کوچه لاسجردی، پلاک 291، طبقه 3

شماره تماس: 09123931965

مهدی آقامجیدی

مهدی آقامجیدی وکیل ابطال قرارداد در تهران

جناب آقای مهدی آقامجیدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. وی دارای تحصیلات عالی در رشته حقوق می باشند و دارای تبحر در حل بسیاری از دعاوی می باشند. حوزه اختصاصی ایشان در حوزه دعاوی تنظیم اسناد و ابطال قرارداد ها می باشد.

آدرس دفتر: تهران، شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، وروردی A3، واحد 8، طبقه 2

شماره تماس: 09123184878

سید حسن سیدی

سید حسن سیدی وکیل ابطال قرارداد در تهران

جناب آقای سید حسین سیدی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو وکلای دادگستری مرکز در تهران هستند. آقای سیدی، دارای بیش از یک دهه تجربه در حل دعاوی ابطال قرارداد را می باشند و تاکنون بسیاری از موکلین ایشان از او به دلیل تبحر بالای او در زمینه فعالیتشان، بسیار راضی و خرسند بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی، کوچه شهید صانعی، پلاک 25، واحد 1

شماره تلفن: 09126995238

محسن علی محمدی

محسن علی محمدی وکیل ابطال قرارداد در تهران

جناب آقای علی محمدی، دیگر وکیل خوب در تهران می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که دارای بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه حقوق را دارا هستند. حوزه فعالیت ایشان در زمینههای مختلف سندی و قراردادی است که برای ابطال قرارداد خود می توانید از ایشان یاری بطلبید.

آدرس دفتر: تهران، جوادآباد، کوچه ابوذر، خیابان شهیدبهشتی

شماره تماس: 09121154196

سید حسن حسینی بصیر

سید حسن حسینی بصیر وکیل ابطال قرارداد در تهران

وکیل دیگری که به شما معرفی می کنیم، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران، جناب آقای سید حسن حسینی بصیر می باشند. ایشان دارای بیش از یک دهه فعالیت در حوزه حقوق می باشند و در زمینه ابطال انواع قراردادها به مراجعین و موکلین مشاوره حقوقی ارائه می دهند تا از روند پرونده آگاه گردند وبتوانند به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

آدرس دفتر: تهران، شهر ری، میدان هادی ساعی، جنب بانک مسکن، مجتمع صدف، ورودی A3، واحد 8

شماره تماس: 09122714385


معیارهای مهم برای انتخاب وکیل ابطال قرارداد تهران

سابقه بالا: به هراندازه که سابقه فعالیت بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران بالاتر باشد و کارنامه درخشان‌تری را از خود به جای گذاشته باشد تجربه او بیشتر خواهد بود و می‌تواند خدمات با کیفیت‌تری را به شما در زمینه مسائل حقوقی ارائه دهد. باید دقت داشته باشید که وکیل با قبول پرونده‌های متعدد می‌تواند کسب تجربه کرده و گام بلندی را به سمت کسب پیروزی در آینده بردارد. اگر وکیلی تجربه بالایی در اختیار نداشته باشد هرگز شما نمی‌توانید در دعاوی مختلف از او انتظار داشته باشید که موفق عمل کند.

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: هر یک از وکلا ممکن است در بخشی از علم حقوق به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده و کیفیت بالاتری را در ارائه خدمات حقوقی از خود به معرض نمایش بگذارند. این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است که شما به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که به صورت تخصصی در زمینه ابطال قرارداد فعالیت داشته و می‌توانند تجربیات قبلی خود را به شما منتقل نمایند. در صورت اقدام به این شکل می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود در دعاوی ابطال قرار داد افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل ملکی در تهران

فن بیان قوی: یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران استفاده از فن بیان قوی و مهارت‌های کلامی یک وکیل متخصص و موفق به شمار می‌رود. به این موضوع توجه داشته باشید که هرچه میزان مهارت‌های یک وکیل در ادای جملات حقوقی و تشریح آن برای موکل و قاضی پرونده بیشتر باشد شانس کسب پیروزی شما نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد. این مسئله را در نظر بگیرید که پیش از انتخاب یک وکیل باید با او دیدار کنید و در جلسات ملاقات حضوری مهارت‌های کلامی را بسنجید.

قدرت برقراری ارتباط بالا: اگر وکیل نتواند به هر دلیلی آنطور که باید تعامل موثری را با موکل خود و سایر افراد دخیل در پرونده داشته باشد امورات حقوقی معطل باقی خواهد ماند و او هرگز نخواهد توانست از پس آنها برآید. وکیل باید بتواند با در نظر گرفتن اصول روانشناسی راه مناسبی را برای ارتباط گرفتن با موکل خود و قاضی پرونده پیدا کند از سوی دیگر در برخی از پرونده‌ها نیاز است تا فرد بتواند با طرف‌های دیگر دعوی نیز مذاکره کند؛ بنابراین لازم است پیش از استخدام وکیل درباره مهارت‌های ارتباطی او تحقیق کنید.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

توصیه‌های طلایی پیش از انتخاب وکیل ابطال قرارداد تهران

از استخدام وکلای تازه کار خودداری کنید: یکی از نکاتی که باید پیش از انتخاب بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران مورد بررسی قرار گرفته و از سوی شما جدی قلمداد شود این می‌باشد که همواره باید قید استخدام وکلای تازه کار را بزنید. شما باید از وکلای استفاده کنید که می‌توانند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند و شما را در مسیر درست بگذارند تا بتوانید به این شکل به اهداف مد نظر خود برسید اما حقیقت این است که وکلای تازه کار و بی‌تجربه فاقد چنین توانایی و مهارت‌هایی هستند.

با وکیل دیدار کنید: اگر در انتخاب از میان چند گزینه مردد هستید همواره باید بهترین تصمیم را بگیرید و به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که توانمندی بالایی را از خود به نمایش می‌گذارند. به این موضوع توجه داشته باشید که همواره ملاقات حضوری با گزینه‌های وکالت می‌تواند درک درستی از رفتارها و خلقیات آنها در اختیار شما قرار دهد همچنین شما می‌توانید توانمندی و مهارت‌هایی که آنها از نظر حقوقی در اختیار دارند را مورد بررسی قرار دهید و برای استخدام و اعطای وکالت در پرونده‌های ابطال قرارداد به جمع‌بندی برسید.

از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید: به عنوان یک توصیه طلایی در انتخاب بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که همواره باید از وکیل مورد نظرتان به عنوان متخصص مسائل حقوقی مشاور دریافت نمایند و آنها را در مسیر دادرسی در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی ابطال قرارداد به کار بگیرید. وکیل در چنین شرایطی می‌تواند پرونده‌های مربوط به ابطال قرارداد و مدارک مربوط به آن را مورد بررسی قرار داده و پس از این امورات حقوقی بهترین راهکار را به شما ارائه دهد.

درباره حق الوکاله به توافقات نهایی برسید: یکی دیگر از موضوعات مهم که باید درباره آن با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کنید مسئله حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می‌باشد. قانون این اختیار رو به وکیل مورد نظر داده است تا در ابتدا پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و شانس کسب پیروزی را محک بزند. پس از طی نمودن این مراحل است که وکیل می‌تواند مبلغ مورد نظرش را به عنوان حق الوکاله به موکل انتقال داده و نظر او را در این خصوص جویا شود و در نهایت توافق حاصل گردد.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله کوشیدیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران آشنا کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای تکیه به او در مسائل حقوقی انتخاب نمایید. در ادامه به سراغ آن دسته از معیارهایی رفتیم که می‌تواند در نهایت شما را به بهترین و شاخص‌ترین گزینه‌ها برای اعطای وکالت برساند و پس از آن نیز توصیه‌های طلایی در خصوص امضای قرارداد با وکیل و همکاری با او ارائه دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در این خصوص دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا