وکلا

10 تا از بهترین وکیل مولوی⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

اگر تصور می‌کنید که پرونده شما به اندازه کافی پیچیده نیست و خودتان به تنهایی می‌توانید از پس رسیدگی به آن برآید پس سخت در اشتباه هستید و ممکن است در آینده‌ای نزدیک با شکست‌های بی‌سابه‌ای روبرو شوید. پرونده‌های قضایی هر چقدر هم که ساده به نظر برسند باز هم با پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند که رسیدگی به آنها از سوی افراد عادی هرگز نخواهد توانست ناهمواری‌های مسیر را کنار زده و فرد را به موفقیت نزدیک کند. برای حل مشکلات حقوقی خود لازم است از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید تا به این شکل شانس کسب موفقیت در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و اهداف ترسیم شده را به طور کامل محقق نمایید؛ اما لازم است با استفاده از تحقیقات کامل به سراغ شاخص‌ترین وکلا بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مولوی آشنا کنیم پس ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید.

بهترین وکیل مولوی کیست؟

بهترین وکیل مولوی کیست؟

اگر سری به کتابخانه‌ها و کتابفروشی‌های مختلف بزنید با تعداد زیادی از کتاب‌های حقوقی مواجه خواهید شد که هر یک از آنها ادعا دارند که با مطالعه‌شان می‌توانید در مدت زمان کمی به اطلاعات کافی در خصوص پرونده‌های قضایی مختلف دست پیدا کرده و از استخدام بهترین وکیل مولوی بی‌نیاز شوید. باید اشاره داشته باشیم که حل و فصل دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی نیازمند بهره‌مندی از دانش حقوقی و تجربیات کافی در این زمینه می‌باشد و بدون در اختیار داشتن تخصص‌های لازم نمی‌توانید به پیروزی برسید.

مشاوره و دسترسی آسان با بهترین وکیل جنوب تهران را از دست ندهید!

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مولوی تلاش زیادی خواهد کرد تا درک خود را از خواسته‌های موکل افزایش دهد و به این شکل راهکارهای مناسبی را برای تحقق آنها پیدا کند. برترین وکیل مولوی به عنوان متخصص در زمینه مسائل حقوقی می‌تواند مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های مختلف را درک کرده و راه حل مناسبی را برای برون رفت از آنها پیشنهاد دهد. بهترین وکیل مولوی به طور کامل بر مسائل حقوقی تسلط دارد و مواد قانونی را مورد مطالعه قرار می‌دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مولوی را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مولوی سال 1402!

زهرا صادقی

زهرا صادقی بهترین ویکل مولوی

خانم زهرا صادقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد و افراد را در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند. خانم زهرا صادقی برای بهبود روند پرونده در تمامی مراحل نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد و همچنین باید گف وی برای صرفه جویی در وقت و هزنیه موکل خود قبل از شروع جلسات دادگاه وقتی را به جمع آوری ادله محکمه پسند اختصاص می دهد.

آدرس دفتر: محله ولیعصر، خیابان حافظ، خیابان سمیه

شماره تماس:09361257200

مهرداد دلانی

مهرداد دلانی بهترین وکیل مولوی

آقای مهرداد دلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کارکشته در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در تمامی امور به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های احتمالی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: نازی آباد شرقی، بزرگراه رجایی

شماره تماس: 09125206229

مسعود بهاری

مسعود بهاری بهترین وکیل مولوی

آقای مسعود بهاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره و توانا در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان با موفقیت های پی در پی توانسته یکی از وکلا شناخته شده در جنوب تهران می باشد. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه دفاعیه های لازمه جهت اثبات بی گناهی، بازپسگیری حق موکل خود ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، میدان منیریه

شماره تماس: 09123834913

ولی اله احمدی

ولی اله احمدی بهترین وکیل مولوی

آقای ولی اله احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در استان تهران به صورت تخصصی و حرفه ای با قبول وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت چشمگیری دارد. وی با تکیه بر دانش حقوقی خود به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، میدان منیریه

شماره تماس: 09123723182

قدسیه بهار

قدسیه بهار بهترین وکیل مولوی

خانم قدسیه بهار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا با موفقیت های پی در پی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته جز وکلا نام دار بانو شناخته شود و همچنین با تبحر و تخصص لازمه بسته به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان جهت بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد شرقی، بزرگراه رجایی

شماره تماس:02155088727


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل مولوی

تعیین حق الوکاله بهترین وکیل مولوی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در استخدام حقوقدان مورد نظر در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که فرمول مشخصی برای تعیین حق الوکاله وجود دارد و به همین دلیل است که به دنبال آن می‌گردند تا با دید جامع‌تری در خصوص دستمزد وکیل درباره آینده قضایی خود تصمیم گیری نمایند. در ادامه این بخش سعی داریم اطلاعات جامعی را در خصوص تعیین حق الوکاله و میزان آن به شما ارائه دهیم.

برای تعیین میزان حق الوکاله به طور معمول آیین نامه‌هایی وجود دارد که در آنها فرمول‌ها و مبالغ مشخصی برای دستمزد وکلا در دعاوی مختلف ذکر شده است؛ اما هرگز نباید از این نکته غافل شوید که وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون به او این اجازه را داده است تا میزان حق الوکاله‌اش را به صورت توافقی با موکل تعیین و محاسبه نماید. با مطالعه آیین نامه‌های موجود در خصوص دعاوی مختلف به درک کاملی درباره دستمزدی که وکیل از شما در جلسات درخواست خواهد کرد برسید اما این تمام ماجرا نیست.

بهترین وکیل مولوی سعی دارد تا در ابتدا پرونده را از جوانب مختلف آن مورد بررسی قرار دهد و پس از اینکه اطلاعاتش در خصوص پرونده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرد رقم خود را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد دهد. در نظر داشته باشید که موکل نیز به عنوان یکی از طرف‌های قرارداد نقش موثری در تعیین حق الوکاله دارد و نمی‌توان گفت که تنها وکیل در این خصوص تاثیرگذار است؛ اما لازم است موکل اطلاعات خود را در خصوص حق الوکاله افزایش داده تا بتواند در خصوص میزان حق الوکاله چانه زنی نماید.

در نظر داشته باشید که علاوه بر میزان حق الوکاله که به صورت توافقی تعیین می‌شود شما می‌توانید شرایط پرداخت را نیز از طریق تبادل نظر مشخص کنید. به هر حال نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که لازم نیست شما تمام حق الوکاله مشخص شده را در همان ابتدا در اختیار وکیل قرار دهید. برای مثال شما می‌توانید با وکیل خود به گونه‌ای توافق کنید که حق الوکاله را در چند قسط و در مبالغی مشخص در اختیار او قرار داده و با او تسویه حساب کنید.

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل مولوی

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل مولوی

استخدام وکلای تازه کار: باید دقت داشته باشید تا برای رسیدگی به پرونده‌های مورد نظرتان از وکلای خبره و کاربلد استفاده کنید و هرگز به سراغ وکلای تازه کار و بی‌تجربه نروید. وکلای تازه کار عملاً تجربه‌ای برای ارائه به شما ندارند و اگر از آنها استفاده کنید شانس کسب موفقیت برای شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. در مقابل بهترین وکیل مولوی می‌تواند راهکارهای موثری را برای برون رفت از مشکلات پیش آمده به شما ارائه دهد؛ اما وکلای تازه کار تنها به دنبال آزمون و خطا هستند.

استخدام وکیل بدون در نظر گرفتن سابقه: یکی از اشتباهات بزرگ که می‌تواند نتایج منفی را به دنبال داشته باشد استخدام وکیل بدون در نظر گرفتن سابقه او است. سابقه یک وکیل به شما نشان خواهد داد که او تا چه اندازه مجرب و با تجربه است. البته هرگز نباید چنین گمان کنید که اگر وکیلی سن و سال بالایی به همراه داشت پس تجربیات او نیز بالا است. چرا که ممکن است وکیلی دیر وارد عرصه حقوق شده و به همین دلیل تجربیات کمی را داشته باشد و نتواند از پس پیچیدگی‌های پرونده برایت.

برای مشاوره با بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

انتخاب وکیل بدون توجه به تخصص: یکی دیگه از اشتباهات مهلکی که در انتخاب بهترین وکیل مولوی با آن روبرو هستیم این می‌باشد که بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده و تخصصی که حقوقدان مورد نظر به همراه دارد درصدد به خدمت گرفتن او برآیم و اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهیم. تمامی وکلا نمی‌توانند در بخش‌های مختلف علم حقوق به تخصص‌های لازم دست پیدا کنند و به همین سبب در یک یا دو بخش به صورت تخصصی کار می‌کنند. برای رسیدگی به پرونده خود به سراغ وکلای متخصص بروید.

انتخاب وکیل بر اساس میزان حق الوکاله: از اشتباهات مهمی که ممکن است در استخدام وکیل با آن مواجه شوید این است که بیش از حد به جنسیت او دقت داشته و تمام معیارهای خود را فراموش کنید… ممکن است احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم داشته باشید و مصر به انتخاب آنها باشید اما هرگز نباید به این مسئله بی‌توجه باشید که در گام نخست لازم است به سراغ تخصص و سابقه وکلای مد نظرتان بروید نه جنسیت آنها. درباره وکیل تحقیق کنید تاب شاخص‌ترین و ماهرترین گزینه‌ها برسید.

۴ اشتباه بزرگ در انتخاب وکیل مولوی

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صبورانه در کنار ما ماندید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل مولوی آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیم درستی را برای رسیدگی به پرونده خود در محاکم قضایی بگیرید. در ادامه فرمول محاسبه حق الوکاله را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز برخی از اشتباهات مهم که ممکن است در انتخاب وکیل دچار آن شوید را کنکاش نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در ذهن خود دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا