وکلا

10 تا از بهترین وکیل یاخچی آباد⚖️ + شماره تلفن☎️【سال1403】️

یک وکیل مجرب و خبره به عنوان متخصص مسائل حقوقی می‌تواند در صورت بروز مشکلات و اختلافات در زمینه‌های مختلف به موکل خود کمک کند. البته باید دقت داشته باشید که هر یک از وکلا دارای توانمندی و ویژگی‌های خاص به خود است و لازم است برای حل مشکلات حقوقی و کیفری خود به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه مورد نظر متخصص هستند و می‌توانند مهارت بالایی را از خود به نمایش بگذارد؛ اما یافتن این وکلا هم ساده نیست و باید تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی گزینه‌های مختلف انجام دهید. انبوه گزینه‌های مشغول به کار در زمینه‌های حقوقی نیز کار را برای یک انتخاب مطلوب سخت و دشوار می‌کند. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل یاخچی آباد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل یاخچی آباد

بهترین وکیل یاخچی آباد کیست؟

اگر تصور می‌کنید که بدون استخدام بهترین وکیل یاخچی آباد می‌توانید مشکلات حقوقی خود را در مدت زمان کمی حل و فصل کنید سخت در اشتباه هستید چرا که مسائل حقوقی به صورت کاملاً تخصصی دنبال می‌شود و فرد تنها با حضور در دادگاه نخواهد توانست از پس گره‌های موجود در پرونده برایت. ذکر این نکته ضروری است که شما باید وقت زیادی را صرف بررسی گزینه‌های مختلف برای اعطای وکالت کنید تا در نهایت از میان آنها شاخص‌ترین و ماهرترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی انتخاب نمایید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل جنوب تهران

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاخچی آباد دارای مجموعه‌ای از مهارت‌ها مانند مهارت‌های کلامی و نوشتاری است که با استفاده از آنها می‌تواند خواسته‌های موکل را به بهترین شکل ممکن حل و فصل نماید. از سوی دیگر بهترین وکیل یاخچی آباد تلاش می‌کند تا از دانش حقوقی خود و تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی کسب کرده است برای حل مشکلات موکل بهره بگیرد. وکیل خوب در یاخچی آباد شخصی است که درک بالایی از دغدغه‌های موکل خود داشته باشد و رضایت او را جلب کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای یاخچی آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل یاخچی آباد سال 1402!

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی بهترین وکیل یاخچی آباد

خانم اعظم قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در جنوب تهران با تخصص و تبحر مکفی به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی لازمه در محضر دادگاه دفاعیات لازمه را جهت پیشبرد هر چه بهتر پرونده انجام می دهد.

آدرس دفتر: نازی آباد، خیابان خرمی ضلع شمالی، میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، واحد۶

شماره تماس: 09125202245

علی رحیمی

علی رحیمی بهترین وکیل یاخچی آباد

آقای علی رحیمی وکیل و مشاور حقوقی توانا با ارائه ادله محکمه پسند و تحقیقات لازمه قبل از شروع جلسات دادگاه به بهبود روند پرونده کمک شایانی می کند. ایشان با تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را به درستی راهنمایی می کند و از حقوقی که می توانند برخوردار باشند آگاه می کند.

آدرس دفتر: نازی آباد، بزرگراه رجایی، خیابان مشهدی، خیابان خیرخواه

شماره تماس: 09126865802

اکبر فتح الهی

اکبر فتح الهی بهترین وکیل یاخچی آباد

آقای اکبر فتح الهی وکیل و مشاور حقوقی خبره با چندین سال سابقه وکالت در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته موفقیت های مهم و متعددی را ازآن خود کند، چرا که ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب متعددی که در طول وکالت خود به دست آورده اند ماهرانه روند پرونده را پیش بینی می کند و برای احقاق حقوق موکلینش به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: خیابان سهروردی شمالی، بن بست مسجد، پلاک ۱، طبقه ۳، واحد ۸

شماره تماس: ٠٩١٢٨٢٤١٦٨٧

جهانگیر شاهواری

جهانگیر شاهواری بهترین وکیل یاخچی آباد

آقای جهانگیر شاهواری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در جنوب تهران به صورت حرفه ای و تخصصی در تمامی حوزه های وکالت فعالیت دارد. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی جهت پیش برد بهتر پرونده به موکلین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در طول پرونده همراهی می کند.

آدرس دفتر: خانی آباد نو، شهرک شریعتی، خیابان مهران، بین کوچه ٢٨ و٣٠، پلاک ٢١٣، طبقه همکف

شماره تماس: ٠٩٣٥٢٨٢٧١٠٢

مرضیه غلامرضا

مرضیه غلامرضا بهترین وکیل یاخچی آباد

خانم مرضیه غلامرضا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در جنوب تهران به صورت حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دارد و به عموم مردم در رابطه با پرونده های حقوقیشان مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر درست و قانونی قرار می دهد. وی به صورت تخصصی به مسائل مراجعین رسیدگی می کند و جهت صرفه جویی در وقت و هزنیه موکل خود قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، بعد از سمیه، کوچه بیمه، پلاک ١٢، واحد٩

شماره تماس: ٠٩١٢١٣٢٥٢٧٦


تعرفه حق الوکاله وکیل یاخچی آباد در صورت شکست در پرونده

تمامی افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری تمایل دارند پس از استخدام بهترین وکیل یاخچی آباد به نتایج مطلوب خود در محاکم قضایی دست پیدا کرده و موفقیت را حاصل نمایند. هر یک از افراد دارای هدف خاصی از پرونده‌های مفتوحه در مراجع قانونی است که اگر نتواند به آنها دست پیدا کند به نوعی با شکست روبرو شده است؛ اما سوال اینجا است که اگر وکیلی نتواند اهداف موکل خود را محقق کند و به نوعی در دادگاه شکست بخورد تکلیف حق الوکاله او در نهایت چطور خواهد شد؟

پیش از اینکه به سوال بالا پاسخ دهیم لازم است تعریف دقیقی از حق الوکاله ارائه کنیم. حق الوکاله را می‌توان میزان دستمزد مورد نیاز وکیل برای ارائه خدمات حقوقی دانست. در این بین ممکن است برخی از وکلا دستمزدهای بالایی را برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی از موکل خود درخواست نمایند در مقابل ممکن است برخی دیگر نیز با هزینه‌های معقول و مقرون به صرفه وکالت در پرونده‌های مختلف را قبول بنابراین نمی‌توانیم نسخه‌ای از پیش تعیین شده را برای محاسبه میزان حق الوکاله ارائه دهیم.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل تهران

اگرچه آیین نامه‌ها سعی دارند تا مبالغ مشخصی را برای حق الوکاله و هزینه‌های بهترین وکیل یاخچی آباد معرفی کنند؛ اما حقیقت این است که وکالت یک شغل آزاد محسوب می‌شود و همین مسئله دست وکیل را برای تعیین توافقی آن باز می‌گذارد. در واقع شما می‌توانید پرونده خود و مدارکی که مربوط به آن است را در دفتر وکیل به حقوقدان مورد نظرتان ارائه داده و نظر او را در خصوص میزان حق الوکاله بخواهید. در پایان می‌توانید با چانه زنی آن را به مبلغ مد نظر و ایده‌آل خود نزدیک کنید.

علاوه بر میزان حق الوکاله لازم است در خصوص سایر جزئیات نیز با وکیل خود به توافقات کامل برسید. ذکر این نکته ضروری است که میزان حق الوکاله در صورت شکست در پرونده نیز به صورت توافقی تعیین می‌شود. ممکن است توافق شما با حقوقدان مورد نظرتان اینگونه باشد که در صورت شکست مبلغی از دستمزد او به عنوان جریمه کم شود. از طرف دیگر ممکن است توافقات شما به شکلی باشد که حتی در صورت برآورده نشدن خواسته‌های شما باز هم حق الوکاله وکیل به طور کامل پرداخت شود.

بهترین وکیل یاخچی آباد

۴ عامل مهم در افزایش حق الوکاله وکیل یاخچی آباد

پیچیدگی پرونده: یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود بهترین وکیل یاخچی آباد در ازای قبول وکالت از شما به عنوان موکل درخواست حق الوکاله بیشتری را داشته باشد پیچیدگی پرونده است. در پرونده‌های پیچیده لازم است وکیل تلاش بیشتری را انجام دهد تا از میان راه حل‌های مختلف برای حل مسئله در نهایت مطلوب‌ترین آنها را در پیش بگیرد؛ اما در ازای تلاش‌های زیاد وکیل برای حل مشکلات حقوقی لازم است دستمزد بیشتری را به عنوان حق الوکاله در اختیار او قرار دهید تا در نهایت وکالت را بپذیرد.

نوع پرونده: هرگز نباید تصور کنید که وکیل در پرونده‌های مختلف دستمزدهای یکسانی را از موکلان درخواست و مطالبه خواهد کرد. دستمزد وکیل برای قبول وکالت در انواع پرونده‌های حقوقی و کیفری متفاوت است. برای مثال ممکن است هزینه‌ای که یک وکیل برای در اختیار گرفتن و رسیدگی به پرونده‌های کیفری از موکل خود درخواست می‌کند بسیار بیشتر از پرونده‌های مربوط به طلاق بنابراین در زمان تعیین حق الوکاله در دفتر وکیل و جلسات مورد نظر باید به این نکته نیز توجه بالایی داشته باشید.

سابقه وکیل: یکی از مهمترین معیارهایی که باید در انتخاب بهترین وکیل یاخچی آباد به آن توجه داشته باشید سابقه و کارنامه حقوقی درخشان او است؛ اما نکته‌ای که لازم است برای تکمیل این بحث به آن اشاره داشته باشیم این است که هرچه سابقه یک وکیل بالاتر باشد لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به او حق الوکاله بیشتری را پرداخت نمایید؛ بنابراین اگر به سراغ وکلای با تجربه و مجرب می‌روید لازم است تا به این موضوع نیز توجه داشته باشید که به هر اندازه سابقه او بالاتر باشد میزان دستمزد او نیز بیشتر است.

محل دفتر وکیل: به این موضوع توجه داشته باشید که محلی که دفتر وکیل در آن واقع شده است نیز از جمله مواردی است که می‌تواند باعث شود تا وکیل از شما حق الوکاله بیشتری را برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری درخواست نماید. برای درک بهتر این موضوع لازم است این مسئله را شرح دهیم که میزان دستمزد وکلای شاغل در تهران بسیار بیشتر از وکلایی است که در شهرستان‌ها مشغول به کار هستند. از سوی دیگر دستمزد وکلای شاغل در جنوب تهران کمتر از شمال تهران خواهد بود.

بهترین وکیل یاخچی آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله تلاش کردیم شما را به برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل یاخچی آباد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی خود را در مدت زمان کمی حل و فصل نمایید. در ادامه به بررسی تعرفه حق الوکاله در پرونده‌هایی که وکیل موفق به کسب پیروزی نمی‌شود پرداختیم. اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود در این باره را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا