وکلا

10تااز بهترین وکیل آران و بیدگل⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

حتماً شما هم با من هم نظر هستید که هر وکیلی نمی‌تواند در پرونده‌های قضایی به موکلان خود کمک کند و برای دسترسی به نتایج بهتر باید به سراغ وکلای برجسته از نظر مهارت‌های ارتباطی و فن بیان قوی برویم. از سوی دیگر لازم است وکیلی را به خدمت بگیریم که تحصیلات برجسته‌ای در زمینه حقوق داشته باشد. اما حقیقت امر این است که یافتن وکلای ماهر در شهرهای ایران به دلیل تعدد بالای گزینه‌های وکالت کار دشواری به نظر می‌رسد؛ بنابراین ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین وکیل آران و بیدگل را به شما معرفی کنیم؛ پس تقاضا می‌کنیم تا انتها در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل آران و بیدگل

بهترین وکیل آران و بیدگل کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آران و بیدگل علاوه بر اینکه تحصیلات خود را در یکی از مجامع آموزشی معتبر به پایان رسانده در نتیجه تلاش‌های خود نیز موفق به کسب مجوزهای لازم برای وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری شده است. این مسئله سبب می‌شود تا شما کار ساده‌ای برای حل مشکلات حقوقی خود به کمک وکلای برجسته در این زمینه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل اصفهان   کلیک کنید!

باید به دنبال این باشیم تا با یافتن بهترین وکیل آران و بیدگل شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و برای حل مشکلات خود از این وکلا راهکارهای منسجم و موثری را دریافت نماییم. یک وکیل خوب شخصی است که درک کاملی از جزئیات پرونده داشته و برای حل و فصل آنها استراتژی و برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد.

اگر معیارهای مهم برای انتخاب وکلا را به خوبی بشناسیم قطعاً می‌توانیم در جلسات ملاقات حضوری که با وکیل برگزار خواهیم کرد سطح توانمندی او را محک زده و به این شکل انتخاب مطلوب‌تری را تجربه نماییم. خواسته افراد این است که وکیل هرگز از تعقیب خواسته‌های حقوقی آنها ناامید نشده و جلوی ضایع شدن حقوقشان در محاکم قضایی را بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل آران و بیدگل سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل آران و بیدگل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

محمد آفتابی آرانی

محمد آفتابی آرانی

وکیل محمد آفتابی آرانی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای اصفهان می باشد. ایشان در حوزه ی حقوق خانواده ملکی کیفری ارثی حضانت فرزند و این چنین موارد فعالیت دارند. وکیل آفتابی با آگاهی و دانشی که در این حوزه دارد، در مشاوره های تخصصی و مطالعه ی پرونده های پیچیده و طرح دفاعیه ها مهارت خاصی دارند. ایشان با دفاعیه های موفق تعداد کثیری از دعاوی قضایی را به پیروزی رسانده است. ایشان با داشتن خصوصیات اخلاقی در بین مردم به عنوان وکیل معتمد شناخته شده اند.

آدرس: آران وبيدگل میدان امام حسن (ع) مجتمع پاسارگاد طبقه سوم واحد ۱۷

محمدرسول القاصی

محمدرسول القاصی

وکیل محمد رسول القاصی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای اصفهان هستند. وکیل القاصی با تسلط به علوم حقوق و کارشناسی های حرفه ای عنوان بهترین وکیل را به نام خود کرده اند. ایشان با احساس مسئولیت پذیری و انسان دوستی و در نظر گرفتن موقعیت مراجعین خود به معتمد ترین وکیل در بین مردم آران بیدگل و شهر های اطراف شناخته شده اند. وکیل القاصی به عنوان برترین وکیل در حوزه های حقوقی زیادی فعالیت میکنند و با تخصص کافی در وکالت جایگاه ویژه ای را در دادگاه از آن خود دارند.

آدرس: آران و بیدگل_میدان امام_ابتدای خیابان سید شهدا _طبقه ی فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره ۹

فاطمه السادات حجازی

فاطمه السادات حجازی

وکیل فاطمه السادات حجازی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای اصفهان می باشند. سیده سادات حجاری با رشد در محیط ساداتی دارای روحی سالم و منشی پسندیده است و با وجود آرامش درونی نسبت به مراجعین خود با نثار انرژی های مثبت و راهکارهایی عالمانه بیشترین توجه ها را به خود جلب کرده اند. ایشان با وجود رفتار حسنه که در وجودشان سرشار است و تخصص بالا و دفاعیه های کاملا حرفه ای، حق وکالت عادلانه و منصفانه پیشنهاد میدهند. وکیل حجازی مسلط به قوانین و حقوق قضایی در حوزه های خانواده، ارثی، حضانت فرزند، ملکی و کیفری مهارت و تخصص دارند. تخصص ویژه ی وی بیشتر در زمینه ی خانواده می باشد.

آدرس: آران و بیدگل- میدان امام- ابتدای خیابان سید الشهدا- طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره ۹

محدثه حسن پور سودرجانی

محدثه حسن پور سودرجانی

وکیل محدثه حسین پور وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای اصفهان می باشند. ایشان با تسلط به علوم قضایی و حقوق، موفقیت آمیز ترین وکالت ها را به سرانجام رسانیده اند. وکیل حسین پور با قلم سنگین و بیان قوی و مسلط به علوم دیگر دفاعیه های حرفه ای را در رزومه شغلی خود ثبت کرده اند. وی در حوزه ی خانواده ملکی ارثی کیفری فعالیت دارند. ایشان با مطالعه ی دقیق پرونده ها و طرح دعوی های مناسب و تصمیم گیری های به موقع، دربین بهترین وکلا جایگاه ویژه ای دارند.

آدرس: آران و بیدگل _ مرکزی است اله عاملی ، بلوار دانشگاه کوچه ۴۷ کد پستی ۸۷۴۱۱۳۸۱۳۸

محمد جواد سلامی

محمد جواد سلامی

وکیل محمد جواد سلامی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای اصفهان می باشند. ایشان در حوزه های حقوقی خانواده کیفری ملکی ارثی و موارد دیگر مشاوره های تخصصی می دهند و فعالیت گسترده دارند. وکیل سلامی برترین وکیل در بین وکلای اصفهان و آران بیدگل شناخته شده اند. ایشان نسبت به مردم شهر متعهد هستند و در هر شرایطی همراه مراجعین خود می باشند و پیگیر پرونده های آنان تا آخرین جلسه ی دادگاه هستند. حس مسئولیت پذیری وکیل سلامی زبان زد عام و خاص می باشد.

آدرس: آران وبيدگل بلوار آیت اله عاملی خیابان شهید بیگانه جنب شرکت عمران و توسعه دفتر وکالت


وکیل آران و بیدگل و مهارت‌هایی که باید در زمینه مسائل حقوقی داشته باشد

اقدام در جهت استخدام بهترین وکیل آران و بیدگل این مزیت را به دنبال دارد که شما در مدت زمان کمتری خواسته‌های حقوقی خود را در محاکم قضایی دنبال نموده و به نتیجه برسانید. ذکر این مسئله ضروری است که وکیل با روال قانونی رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی و اداری آشنایی بیشتری در مقایسه با شما خواهد داشت و همین مسئله در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند.

وقتی پرونده‌های حقوقی و کیفری را به وکلای متخصص می‌سپارید آنها می‌توانند با استفاده از مهارت‌های حقوقی خود در آنها تاثیر بیشتری گذاشته و پرونده را به نتیجه و موفقیت چشمگیر برسانند. در واقع وکیل با تسلط بالای خود بر روی قوانین و مقررات در این تلاش است تا راهکارهای موثرتر و منسجم‌تری را در اختیار موکل خود قرار داده و منافع او را تامین نماید.

وکیل می‌تواند در عرصه‌های حقوقی خوش بدرخشد که علاوه بر دانش حقوقی بالا و تسلط بر روی قوانین مهارت‌های کلامی او نیز زبانزد باشد. وقتی از مهارت‌های کلامی سخن به میان می‌آید منظورمان توانایی وکیل در صحبت کردن با موکل و ارائه دفاعیات در دادگاه با لحنی قاطع و شیوا است. در جلسات ملاقات حضوری عیار وکیل در این زمینه مشخص می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل زن در اصفهان

از سوی دیگر بهترین وکیل آران و بیدگل باید مهارت‌های ارتباطی خود را نیز افزایش داده تا بتواند با تمامی افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری ارتباط موثر برقرار نموده و به این شکل احقاق حقوق موکل را در مدت زمان کمتری انجام دهد. مهارت‌های ارتباطی یکی از مواردی است که باید در گفتگو با وکیل آن را مورد سنجش قرار داده و پس از اطمینان از آن اقدام به استخدام کنید.

همچنین وکلای برجسته و کارشناسان حقوقی می‌بایست بر روی مهارت مذاکره خود در جهت تقویت آن تلاش نمایند. گاهی برای حل مشکلات به وجود آمده در خصوص پرونده‌های قضایی نیاز است تا با افراد مختلف از نزدیک مذاکره کرده و نظر آنها را جلب کنید. اگر وکیل فاقد مهارت‌های مذاکره باشد قطعاً در این زمینه کارش لنگ خواهد ماند.

همچنین وکیل با تاکید بر روی مهارت‌های مذاکره خود می‌تواند با سایر همکارانش نیز درباره پرونده‌های قضایی مشورت کرده و از آنها نیز مشاوره دریافت نماید تا به این شکل نظر تمامی متخصصین حقوقی در خصوص پرونده شما پرسیده شود. علاوه بر این مهارت‌های اخلاقی وکیل و اینکه نظم و ترتیب داشته باشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین وکیل آران و بیدگل

وکیل آران و بیدگل برای وکالت در پرونده‌های قضایی چقدر دستمزد می‌خواهد؟

مرحله تعیین دستمزد به حق الوکاله یکی از مهمترین مراحل برای استخدام بهترین وکیل آران و بیدگل به شمار می رود. دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است و همین مسئله موقعیتی را فراهم می‌کند که شما درباره مقدار حق الوکاله با وکیل خود از نزدیک مذاکره کرده و با او در این زمینه چانه زنی نمایید تا در نهایت توافق مطلوب بین شما حاصل شده و جهت امضای قرارداد اقدام نمایید. وکیل به دنبال این است تا ابتدا پرونده را از جوانب مختلف بررسی کرده و سپس به صورت شفاف و صادقانه نظر خود را درباره ادامه همکاری اعلام کند. وکیل باید نهایت شفافیت را درباره مقدار دستمزد خود داشته باشد و هیچگاه از پاسخ دادن به سوالات موکل در این زمینه طفره نرود. چرا که موکل باید مقدار دستمزد را بداند تا برای آن برنامه‌ریزی کند.

یک اشتباه پرتکرار در انتخاب وکیل و تعیین دستمزد برای او این است که برخی از افراد تنها به مقدار حق الوکاله وکیل به عنوان معیار توجه دارند و سایر مهارت‌ها و توانمندی‌های او غافل می‌شوند؛ یعنی اگر وکیلی دستمزد پایینی را دریافت کند برخی از افراد تنها به همین مسئله بسنده کرده و دیگر کاری به بقیه ویژگی‌ها و صفات وکلای دادگستری ندارند. اما باید دقت داشته باشیم که این مسئله هرگز نمی‌تواند شما را به وکیل موفق در آران و بیدگل برساند. ابتدا وکیل مورد نظرتان را از طریق سنجش تمامی مهارت‌های او انتخاب کرده و سپس با توافق کامل مقدار دستمزد را تعیین نمایید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در پرونده‌های مختلف شاهد دریافت دستمزد متفاوت از سوی وکلا هستیم.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در اصفهان

دلیل این اقدام این است که پیچیدگی‌های موجود در پرونده‌ها با همدیگر متفاوت است و اگر پرونده پیچیده‌تر باشد قطعاً وکیل برای قبول وکالت در آن دستمزد بالاتری می‌خواهد. همچنین نوع پرونده و سابقه وکیل نیز در این زمینه موثر واقع خواهد شد. وکیلی که سابقه بیشتری دارد و از نظر رزومه در سطح بالایی قرار گرفته است قطعاً برای پیگیری پرونده‌های حقوقی و کیفری از شما دستمزد بیشتری می‌خواهد. به هر حال در صورت تعیین کردن نحوه پرداخت حق الوکاله و میزان دستمزد وکیل می‌بایست این مسئله را در قرارداد قید نمایید، چرا که همین مسئله‌های کوچک ممکن است در آینده مشکلات بزرگ را بین موکل و وکیل ایجاد نماید. از سوی دیگر باید ابتدا دانش حقوقی خود را درباره حق الوکاله و نحوه تعیین آن افزایش دهید تا در جلسات امضای قرارداد مشکلی از این بابت نداشته باشید.

بهترین وکیل آران و بیدگل

کلام آخر

هدف اصلی ما در این مقاله این بود تا از میان تعداد زیادی از وکلا که در زمینه‌های حقوقی و کیفری مشغول به فعالیت هستند، لیست کاملی از وکلای شاخص را به شما معرفی کنیم تا از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشید. همچنین نکات مهمی را در خصوص ویژگی و تخصص بهترین وکیل آران و بیدگل به شما ارائه کردیم تا اطلاعات شما درباره وکلا افزایش پیدا کند. حالا به شما توصیه می‌کنیم که مهم‌ترین نقطه نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا