وکیل

10 تا از بهترین وکیل عبدل آباد ⚖️【سال1403】

همانطور که برای رفع مشکلات جسمی خود به پزشک مراجعه می‌کنید لازم است در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی نیز از وکلای شاخص و معتبر کمک بگیرید. این مسئله باعث می‌شود تا مشکلات حقوقی خود را به صورت اصولی حل کرده و جلوی خسارت‌های احتمالی در آینده را بگیرید؛ اما برای این کار لازم است تحقیقات کاملی را در خصوص ویژگی و توانایی‌های گزینه‌های مختلف انجام دهید تا با چشمی باز تصمیم گیری کرده و وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به افراد واجد شرایط بسپارید. برای انجام درست این کار لازم است از وکلای شاخص استفاده کرده و معیارهایی را برای بررسی توانمندی آنها در نظر داشته باشید؛ اما این کار همیشه هم ساده نیست و با پیچیدگی‌هایی همراه می‌باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل عبدل آباد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل عبدل آباد

بهترین وکیل عبدل آباد کیست؟

دقت داشته باشید که بهترین وکیل عبدالله آباد به عنوان متخصص حقوقی لازم است علاوه بر دانش حقوقی و تحصیلاتی که در این زمینه دارد از ویژگی‌ها و توانمندی‌های دیگری نیز برخوردار باشد. برای مثال لازم است وکیلی که به او مراجعه می‌کنید از مهارت‌های بالا در زمینه ارتباط گیری با افراد درگیر در پرونده برخوردار باشد. برای این کار لازم است وکیل مورد نظر تا حدودی در خصوص اصول روانشناسی بداند تا بتواند با به کار گرفتن آنها ارتباط موثری را با قاضی و موکل برقرار سازد و گره‌های پرونده را باز کند.

این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در عبدل آباد دانش حقوقی خود را با تحصیل در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده است و می‌تواند از آنها برای مرور قوانین و ارائه راهکارهای مناسب بهره‌مند شود. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل جنوب تهران می‌تواند از تجربیات خود برای ارائه راهکارهای مناسب در خصوص پرونده های غذایی استفاده کرده و در نهایت نیازهای حقوقی موکل را برطرف سازد. باید درباره توانایی وکیل خوب در عبدل آباد تحقیق کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای عبدل آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل عبدل آباد سال 1402!

سید محسن موسوی سامه

سیئ محسن موسوی سامه بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای سید محسن موسوی سامه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دارد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و فن بیان شیوا برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود و نهایت همکاری را برای پیش برد بهتر پرونده با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه 4 غربی، واحد 33

شماره تماس: 09123253599

محمدرضا کلانکی

محمدرضا کلانکی بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای محمدرضا کلانکی وکیل پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و افراد را در زمینه های گوناگون با تسلط کامل بر قوانین وکالت راهنمایی می کند و آنان را از حق و حقوق خود مطلع می سازد.

آدرس دفتر: تهران، محله تولید دارو، بلوار معلم، خیابان کرمانی، کوچه یدالهی، پلاک 20طبقه اول، واحد سوم

شماره تماس: 09126178600

محمدرضا فولادی

محمدرضا فولادی بهترین وکیل شهرک ولیعصر

آقای محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تجارب ارزشمندی را به دست آورده و نسبت به سختی پرونده موکلین به جمع آوری ادله محکمه پسند زمانی را اختصاص می دهد و با ارائه این مستندات رای مثبت دادگاه را ازآن موکل خود می کند و همین امر موجب شده تا مراجعین بعد از جلسات مشاوره با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: شهرک ولیعصر، خیابان آقایی

شماره تماس: 09125022667

سهراب جلیل زاده

سهراب جلیل زاده بهترین وکیل عبدل آباد

آقای سهراب جلیل زاده وکیل و مشاور حقوقی توانمند در جنوب تهران با تخصص و تبحر چشمگیر در حوزه های گوناگون حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و با تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه حاضر می شود و قابل ذکر است که ایشان پرونده های متعددی را با دانش حقوقی مکفی و تجارب موفق به ثمر رسانده است.

آدرس دفتر: شهرک ولیعص، حیدری شمالی، طبقه ۲ بانک اقتصاد، واحد ۵

شماره تماس: 09128159423

راحله جوکار

راحله جوکار بهترین وکیل شهرک ولیعصر

خانم راحله جوکار وکیل پایه یک دادگستری با دانش حقوقی مکفی در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده، ملکی و … به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد. خانم جوکار پرونده های پیچیده ای را در زمینه های گوناگون به موفقیت رسانده است و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١٦٧، طبقه ٣، واحد ١١

شماره تماس: 09125076701


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل عبدل آباد

در زمانی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستید به طور قطع یکی از مسائلی که با آن توجه ویژه‌ای می‌کنید میزان دستمزدی است که باید به یک وکیل در ازای اعطای وکالت پرداخت کنید. به هزینه که بهترین وکیل عبدل آباد از شما در ازای ارائه خدمات حقوقی دریافت خواهد کرد حق الوکاله گفته می‌شود که نمی‌توان هرگز مقدار ثابتی را برای آن در نظر گرفت؛ یعنی نباید تصور کنیم که حق الوکاله رقم از پیش تعیین شده‌ای دارد و عوامل مختلف بر روی آن تاثیر خاصی نمی‌گذارد.

ذکر این نکته ضروری است که میزان دستمزد وکلا در بسیاری از پرونده‌های قضایی به صورت توافقی تعیین می‌شود و نظر مستقیم وکیل و موکل در آن نقش مهمی دارد. وکیل تنها در صورتی می‌تواند نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله ارائه دهد که اطلاعات خود را در خصوص پرونده افزایش داده و مدارک و مستندات مربوطه را نیز بررسی کند. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که وکیل در تعیین میزان حق الوکاله مد نظرش برای رسیدگی پرونده عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرد.

برای مثال پیچیدگی پرونده از جمله مسائلی است که باعث می‌شود بهترین وکیل عبدل آباد از شما در ازای قبول وکالت در آن پرونده دستمزد بیشتری را مطالبه کند. از سوی دیگر سابقه یک وکیل نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را در کوله بار خود دارد و هرچه میزان این سابقه بیشتر باشد به طور قطع حقوقدان مورد نظر از شما دستمزد بیشتری را مطالبه خواهد کرد. نوع پرونده یعنی حقوقی یا کیفری بودن آن نیز در تعیین حق الوکاله از سوی وکیل نقش موثری دارد و می‌تواند عامل موثری باشد.

بسیاری از افراد در خصوص شیوه پرداخت هزینه‌های مربوط به دستمزد وکیل نیز با دغدغه‌های بسیار زیادی همراه هستند چرا که این افراد در بسیاری از موارد توانایی پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند. باید به این موضوع توجه داشته باشید که مقدار حق الوکاله به مانند شیوه پرداخت آن به صورت توافقی مشخص و تعیین می‌شود؛ بنابراین اگر از این بابت با مشکلاتی روبرو هستید لازم است این مسئله را به وکیل انتقال دهید. لازم به ذکر است که امکان پرداخت قسطی حق الوکاله فراهم شده است.

بهترین وکیل عبدل آباد

چهار تفاوت بهترین وکیل عبدل آباد با سایر وکلا

دانش حقوقی بالا: زمانی که قصد استخدام بهترین وکیل عبدل آباد را دارید لازم است تمامی ویژگی‌های او را مورد بررسی قرار داده و به سراغ وکلایی بروید که از نظر دانش حقوقی سرآمد هستند. وکلایی که در این مقاله به شما معرفی کردیم تحصیلات خود را در دانشگاه‌های مطرح کشور به پایان رسانده‌اند و می‌توانند با تسلط بالایی که بر روی قوانین دارند راهکار حقوقی مناسبی را برای حل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری به شما ارائه دهند تا در نهایت به موفقیت برسید.

پشتکار و جسارت: هیچکس توقع ندارد وکیلی که به خدمت گرفته است زود ناامید شده و صحنه را ترک کند. در پرونده‌های پیچیده لازم است وکیل با تمام توان خود برای کسب پیروزی و موفقیت بجنگد و در نهایت موفقیت‌های زیادی را حاصل کند. وکلایی که در مقاله شما معرفی کردیم از جسارت و شهامت بالایی برخوردار هستند و در صورت بروز هرگونه تنش یا ناملایمت در مسیر رسیدگی به پرونده هرگز امید خود را از دست نخواهند داد و تا آخرین لحظه برای موفقیت موکل تلاش می‌کنند.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: یکی دیگر از تفاوت‌های بهترین وکیل عبدل آباد با سایر وکلایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند در این می‌باشد که آنها از مهارت‌های ارتباطی بالایی برخوردار هستند و می‌توانند ارتباط موثری را با افراد درگیر در پرونده‌های قضایی داشته باشند. ارتباط با موکل می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی در محاکم قضایی داشته باشد چرا که می‌دانیم تعامل بین دو نفر برای کسب موفقیت الزامی است. همچنین لازم است وکیل ارتباط خوبی با قاضی پرونده داشته باشد.

فن بیان قوی: از وجوه تمایز دیگری که می‌توانیم در خصوص وکلای نام برده شده در مقاله به آن اشاره داشته باشیم این است که آنها از مهارت‌های کلامی بالایی برخوردار هستند و می‌توانند از فن بیان خود به عنوان یک ابزار و سلاح موثر در محیط دادگاه استفاده کنند. وکیل با استفاده از فن بیان خود می‌تواند در جلسات دادگاه خوش بدخشد و قاضی پرونده را به گونه‌ای متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای را در نهایت صادر کند. فن بیان وکیل در ارائه مشاوره حقوقی نیز به کمک او خواهد آمد.

بهترین وکیل عبدل آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و با صبوری هرچه تمام‌تر ما را دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از ویژگی‌های مهم بهترین وکیل عبدل آباد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در مدت زمان کمی به خواسته‌های حقوقی خود دست پیدا کنید. در ادامه فرمول محاسبه حق الوکاله در پرونده‌های حقوقی و کیفری را مورد مطالعه قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ برخی از مهم‌ترین تفاوت‌های بین وکلای نام برده شده با سایر وکلا رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا