حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران ⚖️【سال1403】

گاهی لازم است برای طرح موضوعی در دادگاه و سایر مراجع قانونی لایحه‌ای تنظیم شده و به مقصد محکمه مورد نظر ارسال گردد. در واقع انواع مختلفی از لایحه قضایی وجود دارد که در اصلی‌ترین آنها می‌توان به لایحه دعاوی و لایحه دفاعی اشاره نمود؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص بدانید این است که تنظیم انواع لوایح قضایی مستلزم بهره‌مندی از دانش حقوقی است. از این رو وب‌ترین امر این می‌باشد که تنظیم لایحه را به یک وکیل مجرب و خبره بسپارید. دقت داشته باشید که برای تنظیم لایحه قضایی نیاز است تا وکیل مورد نظر تسلط کاملی بر مواد قانونی مختلف داشته باشد. از سوی دیگر میزان تجربه‌ای که وکیل در اختیار دارد نیست می‌تواند در تنظیم یک لایحه حقوقی موثر تاثیرگذار باشد. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران آشنا کنیم. پس دعوت می‌کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران کیست؟

در ابتدا لازم است این موضوع را ذکر کنیم که تنظیم لایحه قضایی یک امر کاملاً تخصصی است و تقریباً می‌توان گفت که انجام چنین وظیفه‌ای از افراد عادی در سطح جامعه ساخته نیست. در صورتی که لوایح به صورت دقیق و تخصصی تنظیم نشده باشند ممکن است در مراجع قانونی مختلف اعم از دادگاه یا دادسرا به آنها ترتیب اثر داده نشود و اینجاست که تمامی زحمات فرد به هدر رفته چه بسا با خسارت‌های جبران ناپذیر در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری روبرو شود.

دریافت مشاوره آسان و دسترسی سریع به بهترین وکیل تهران را از دست ندهید!

در لایحه دعاوی بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران سعی دارد دعوایی اعم از حقوقی یا کیفری را در محاکم قضایی اقامه نماید. از سوی دیگر برترین وکیل تنظیم لایحه تهران با ارسال لایحه دفاعی به مراجع قضایی دفاعیات موثر خود را از موکل به انجام می‌رساند. باید در نظر داشته باشید که وکیل تنظیم لایحه خوب در تهران آماده است تا انواع متون حقوقی را به شیوه‌ای کاملاً اصولی و با در نظر گرفتن تمامی نکات حقوقی تحریر کند. علاوه بر این وکیل با پیوست مدارک و مستندات به لوایح تنظیم شده اثربخشی آنها را بیشتر خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تنظیم لایحه در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران سال 1403!

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل تنظیم لایحه در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان اعلام وکالت و دفاع از حقوق موکل در پرونده های جرائم اقتصادی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده وکیل تهران

آقای عباس مقبل زاده وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه وکالت فعالیت دادر. ایشان در تمامای امور حقوقی، کیفری ،ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و افراد را با توجه به سختی پرونده موجود راهنمایی میکند. او وکیلی توانا و مبتکر می باشد و برای کسب موفقیت در پرونده های عهده دار با تلاش های فراروان به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد با ارائه این مستندات رای مثبت دادگاه را از آن موکل خود می کند.

آدرس دفتر: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

شماره تماس: 09352577075

محمد ایاز

محمد ایاز

وکیل محمد ایاز به مدت ۱۰ سال است که در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، تنظیم لایحه، خانوادگی، فعالیت می کند. این وکیل یکی از بهترین وکلای منطقه تهران است که تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده است.

برخی از خدمات این وکیل:

 • دعاوی کیفری، اعم از قتل، دزدی، ضرب و جرح، تجاوز
 • دعاوی ملکی، فروش مال غیر، تنظیم سند، خلع ید
 • تنظیم لایحه
 • دعاوی خانوادگی، نفقه، مهریه، سرپرستی، تغییر نام

آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، روبروی خیابان ایرانشهر، پاساژ میلانی، پلاک۷۴۲، طبقه۲، واحد۲

شماره تماس: 02166736717

مهرداد ابراهیم

مهرداد ابراهیمی وکیل تنظیم لایحه تهران
S

مهرداد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری ، یکی از بهترین وکیل های شهر تهران است که به مدت ۹ سال است که فعالیت می کند این وکیل در طول دوره خدمت خود پرونده های زیادی را حل کرده است. اگر به دنبال وکیلی برای تنظیم لایحه می گردید می توانید به این وکیل اعتماد کنید.

برخی از خدمات این وکیل:

 • قبول پرونده های کیفری
 • قبول پرونده های حقوقی
 • دعاوی خانوادگی
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم شکوایه
 • دعاوی ملکی
 • مشاوره

آدرس: تهران خیابان کارگرشمالی، بالاتر ازنصرت، ساختمان سامان، واحد۵۰۱

شماره تماس: 02166581027

طیبه ابراهیمی

طیبه ابراهیمی وکیل تنظیم لایحه در تهران

طیبه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری است که از سال ۱۳۹۸ وکالت را آغاز کرده و تا الان ۵ سال است که پرونده های زیادی را حل و فصل کرده است اگر به دنبال وکیل برای تنظیم لایحه، تنظیم شکوایه، دعاوی حقوق، خانوادگی، ملکی، طیبه ابراهیمی انتخاب درستی است.

خدمات ارائه دهنده این وکیل:

 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی ملکی
 • تنظیم شکوایه
 • تنظیم لایحه

آدرس: خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ۷، پلاک ۳۹

شماره تماس: 02188396089

محسن قنبری

محسن قنبری بهترین وکیل تنظیم لایحه در تهران

جناب آقای محسن قنبری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تخصص و تبحر منحصر به فرد خود در حوزه دعاوی حقوقی فعالیت دارد. ایشان وکیلی توانا متخصص در زمینه تنظیم لایحه می باشند و همچنین قابل ذکر است که ایشان پرونده های موفق متعددی را در این رابطه کسب و در سابقه وکالت خود جای داده است. از ویژگی های اخلاقی وی می توان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دکتر بهشتی، پلاک 19، برج زرین، واحد 2/5

شماره تماس: 09121719100

سعید ابراهیمی

سعید ابراهیمی

سعید ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری مدت ۱۰ سال است که در زمینه وکالت و همچنین تنظیم لایحه به فعالیت خود ادامه داده است او در طول مدت فعالیت خود سابقه درخشانی را به جای گذاشته است.

خدمات این وکیل:

 • قبول پرونده های حقوقی
 • قبول پرونده های اشخاص حقوقی و حقیقی
 • قبول پرونده های کیفری
 • قبول پرونده های خانوادگی
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم شکوایه
 • مشاوره

آدرس: تهران خیابان آزادی، خیابان کارون، بین امام خمینی هاشمی، پلاک۳۲۸

شماره تماس: 02155733038

حسین وهابی

حسین وهابی
btr

اگر به دنبال وکیل پایه یک دادگستری خبره برای تنظیم لایحه در تهران می گردید حسین وهابی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این وکیل ۱۲ سال است که در حوزه وکالت خدمات ارائه می دهد و همچنین یکی از وکلای است که سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته است.

خدمات این وکیل:

 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده
 • تنظیم شکایات
 • تنظیم قرارداد
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم شکوایه
 • مشاوره قبل از قبول پرونده

آدرس: تهران سهروردی شمالی، هویزه غربی، پلاک۱۰۷، طبقه۲، واحد۴

شماره تماس: 02188176387


ضرورت ملاقات حضوری با وکیل تنظیم لایحه تهران

در ابتدا به عنوان یک موکل ملزم هستید تا تمام معیارها و ویژگی‌های بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران را مد نظر قرار دهید تا به این شکل بتوانید از میان گزینه‌های متعددی که در زمینه فعالیت‌های حقوقی مشغول به کار هستند شاخص‌ترین و معتبرترین گزینه‌ها را استخدام کنید. لازم به ذکر است که اگر به سراغ وکلای با سابقه و متخصص در زمینه تنظیم لایحه بروید در مدت زمان کمتری می‌توانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید و گام‌های محکمی را برای تحریر یک لایحه قضایی اصولی و قوی بردارید.

زمانی که از انتخاب خود اطمینان حاصل کردید لازم است مشخصات وکیل را استخراج کرده و با استفاده از آنها با دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی که وکیل در آن مشغول به فعالیت است تماس گرفته و خواسته‌های خود را مطرح کنید. در چنین شرایطی اگر وکیل تمایل به همکاری داشته باشد زمانی را برای ملاقات حضوری به شما اعلام می‌کند. اصول حرفه‌ای حکم می‌کند که وکیل در زمان مقرر در دفتر خود حاضر شده و با موکل دیدار نماید. از همین لحظه می‌توانید رفتارها و خلقیات وکیل مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

مشاوره آنلاین با بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

در دیدار با بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران می‌بایست خواسته‌های خود را در خصوص لوایح قضایی منتقل کنید. از دغدغه‌های خود با وکیل صحبت کرده و اهداف مشترکی را تعریف نمایید. همچنین باید این موضوع را در نظر داشته باشید که پیش از حضور در دفتر وکیل می‌بایست تمامی مدارک و مستنداتی که به پرونده مربوط است را جمع آوری کرده و به همراه ببرید. بسیاری از این مدارک برای اثربخشی بیشتر در محاکم قضایی  به لایحه پیوست می‌شود و از قضات مربوطه برای ترتیب اثر دادن به آنها پعوت به عمل می‌آید.

علاوه بر این باید دقت داشته باشید که شما در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌توانید روی کمک‌های وکیل مورد نظر و خدمات حقوقی او حساب ویژه‌ای باز کنید. در جلسات ملاقات حضوری می‌توانید از وکیل برای رسیدگی به سایر مراحل قضایی در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی مطرح شده در دادگاه دعوت کنید. در صورتی که تمایل به همکاری بلند مدت با وکیل مورد نظر دارید در ابتدا لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده به توافقات کامل رسیده و در نهایت قراردادی را به امضا برسانید.

4 ویژگی وکیل تنظیم لایحه تهران که موفقیت در پرونده را تضمین می‌کند!

4 ویژگی وکیل تنظیم لایحه تهران که موفقیت در پرونده را تضمین می‌کند!

تخصص در زمینه تنظیم لایحه: دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در زمینه تنظیم انواع لوایح قضایی و قانونی کمک کند. چرا که تنظیم لایحه دفاعیه و انواع لایه‌های دیگر به نوعی از تخصص نیاز دارد. برخی از وکلا به واسطه تحصیل در این زمینه یا کسب تجربیات قابل اتکا در طی سال‌های متمادی بازدهی بیشتری را از خود در زمینه تنظیم لایحه به نمایش می‌گذارند. در صورتی که تمایل دارید لایحه تنظیم شده تاثیر بیشتری را در مراجع قانونی از خود به جای بگذارد باید برای تنظیم و تحریر آن از بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران کمک بگیرید.

سابقه بالا در زمینه تتظیم لایحه‌های قضایی: تصور کنید وکیلی سال‌های زیادی از عمر خود را صرف تنظیم انواع لایحه‌های حقوقی و قانونی کرده باشد در چنین شرایطی میزان سابقه او در این زمینه بالا خواهد رفت با سهولت بیشتری می‌تواند اهداف تعیین شده را برای شما محقق نماید. در شرایطی که به دنبال بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران هستید باید پیش از هرگونه اقدام تحقیقات خود را در این زمینه به کار بگیرید تا میزان سابقه وکیل مورد نظر برای شما مشخص شود؛ اما باید بدانید که سابقه یک وکیل با سن و سال او ارتباطی ندارد.

بیشتر بخوانید بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

قدرت برقراری ارتباط با موکل: وکیل و موکل نیازمند تعامل موثر با یکدیگر هستند. لازم است دو طرف در خصوص پرونده و لایحه‌های مورد نیاز با یکدیگر تبادل نظر داشته و بتوانند به نقطه نظر مشترکی برسند. در صورتی که ل نتواند راه موثری را برای ارتباط گرفتن با موکل پیدا کند گفت و گویی بین آنها شکل نمی‌گیرد و همین مسئله باعث می‌شود تا تعامل مطلوبی نیز به وجود نیاید. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر برگزار می‌کنید باید مهارت‌های ارتباطی او را به دقت زیر نظر گرفته و بسنجید.

آشنایی با اصول نگارشی: وکیلی می‌تواند در زمینه تنظیم لایحه و سایر متون حقوقی به شما کمک کند که با اصول نگارشی زبان فارسی به طور کامل آشنایی داشته باشد. وکیلی که با این اصول آشنایی نداشته باشد هرگز نمی‌تواند مفاهیم حقوقی را به شیوه‌ای درست بیان کند. تنظیم لایحه روش خاص به خود را دارد و تا وکیلی به این شیوه و روش آشنایی نداشته باشد هرگز نمی‌تواند متنی قابل قبول را به رشته تحریر درآورد لایحه‌ای می‌تواند بر روی قضات دادگاه تاثیر بگذارد که به شیوه‌ای اصولی و با در نظر گرفتن تمامی علایم نگارشی تنظیم شده باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با مشحصات بهترین وکیل تنظیم لایحه تهران آشنا کنیم تا بتوانید وکلای شاخص را به خدمت بگیرید. در ادامه اهمیت ملاقات حضوری با وکیل را گوشزد کردیم و پس از آن معیارهای مهم برای انتخاب وکیل را ارزیابی نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا