حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران ⚖️【سال1403】

گاهی در شکایات دادگاهی پیش می آید که حکمی به ضرر ما باشد، این حکمی که صادر شده است قطعی نیست و می توان به روش های مختلف به آن اعتراض کرد. در چنین شرایطی با مراجعه به وکیل اعاده دادرسی می توانیم به حکم اعتراض زده و رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهیم. وکیل اعاده دادرسی کسی است که علاوه بر تحصیلات در مقطع کارشناسی رشته حقوق، باید با انواع خدمات حقوقی آشنا باشد و همنیطور تجربه کافی در حل و فصل پرونده های مختلف را داشته باشد. در مقاله بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران قصد داریم تا به معرفی تعدادی از وکلای خبره در این زمینه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران کیست؟

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران کیست؟

اعاده دادرسی به معنی برگردان<p class=”has-text-align-center has-background” style=”background:linear-gradient(135deg,rgb(193,162,63) 0%,rgb(247,221,96) 100%);”>برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از <strong><a href=”https://bartarinvakil.com/best-computer-crime-lawyer-in-tehran/”> بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران</a>&nbsp;</strong> کلیک کنید!</p>دن پرونده به جریان دادرسی به دادگاه قبلی است البته با این هدف که رای صادر شده تصحیح شود. هدف از اعاده دادرسی احقاق حق و اجرای حکم عدالت به دست قانون در میان مردم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

دادرسی عادلانه یکی از حقوق افراد است که در تمامی جوامع پیشرفته قابل مشاهده است. همینطور با در نظر گرفتن این موضوع که قاضی در حل و حکم دهی به پرونده، ممکن الخطاست، می توانیم بفهمیم که در صورتی که اشتباهی از سوی قاضی رخ داد، تقاضای دادرسی و رسیدگی مجدد به پرونده را داشته باشیم. برای این کار باید به وکیل اعاده دادرسی مراجعه کنیم.

وکیل اعاده دادرسی از سوی موکل برگزیده می شود و به حکم صادر شده علیه موکل، اعتراض می زند. به واسطه وکالتی که موکل به وکیل اعاده دادرسی می دهد، وکیل حق دارد تا در تمامی جرییات پرونده وارد شود و با بررسی های دقیق، رایی که به اشتباه صادر شده است را اصلاح نماید و از حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران وظیفه دارد پیش از پذیرش وکالت، پرونده موکل را با جزییات تمام تحلیل و بررسی نماید، مدارک موجود را با رای صادر شده تطبیق دهد تا ببیند پرونده شامل اعاده دادرسی می باشد یا خیر؟ در ادامه مقاله قصد معرفی 10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را داریم. برای اطلاع از آدرس و شماره تمای وکلای متخصص، در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران سال 1403!

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل اعاده دادرسی در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در تنظیم و تقدیم اعاده دادرسی (ماده ۴۲۶ قانون آیین دادرسی مدنی و ماده ۴۷۴ قانون آیین دادرسی کیفری) و اعمال خلاف بین شرع (ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری) می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


موسی الرضا میر

موسی الرضا میر بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها دیوان عالی کشور را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت تخصصی در دعاوی قتل
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های
 • رایانه ای و سایبری
 • وکالت در پرونده های ملکی

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای موسی الرضا میر، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن تماس: 02188793415
آدرس:
 خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک


ساناز اسدی پور

ساناز اسدی پور وکیل اعاده دادرسی در تهران

خانم اسدی پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 7 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. متخصص در زمینه اعاده دادرسی، متخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، محاسبه مهریه، انحصار وراثت و … هستند. از دیگر خدماتی که در دفتر حقوقی خانم اسدی پور ارایه می شود، قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور است.

آدرس دفتر: تهران، فرمانیه، کوهستان هفتم

شماره تماس: 02188596231


محمدهادی پورسینا

آقای محمدهادی پورسینا وکیل اعاده دادرسی در تهران

آقای پورسینا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. از وکلای باتجربه در زمینه اعاده دادرسی می باشند و دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، داوری، وصول مطالبات، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال، اموال و مالکیت، مالکیت معنوی، ثبت اسناد و … تخصص و تجربه دارند.

ایشان موفق به کسب رتبه 7 آزمون وکالت، رتبه 9 آزمون کارشناسی ارشد و رتبه 2 آزمون اختبار را کسب کرده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کریمخان، خیابان شهید نجات الهی جنوبی، خیابان شهید لباف، پلاک 11، ساختمان پزشکان 21، طبقه اول

شماره تماس: 09125599257

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

خانم محبوبه حجتیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای زن در تهران هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان مولف کتب مختلف حقوقی از جمله کاهش حبس تعزیری، امور اراضی و مباحث خانوادگی هستند و همینطور کارشناس حقوقی صدا و سیما و وکیل خصوصی افراد چهره و بازیگران می باشند و موفقیت های چشمگیری در این زمینه به دست آورده اند.

از جمله تخصصی ترین خدمات ایشان شامل اعاده دادرسی کیفری، امور اراضی و محکومیت های اعدام و مصادره اموال است که همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه می دهند.

 • وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی و بانک ها. وکالت شهرداری و…
 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی. کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده.
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان. همشهری و…

اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICBایتالیا:

 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی

جهت اعطای وکالت به خانم محبوبه حجتیان و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09191490779 – 09121584013
آدرس دفتر: 
تهران، جردن، بعد از عاطفی شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان دولتشاد، طبقه اول، واحد7
مشاهده پروفایل وکیل


نسترن زمانی پور

خانم نسترن زمانی پور وکیل اعاده دادرسی در تهران

خانم زمانی پور از وکلای پایه یک دادگستری تهران و از وکلای مجرب در اعاده دادرسی می باشند ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت دارند و در انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، داوری، انحصاروراثت، قراردادها، اجرای احکام، جرایم اینترنتی، جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

شماره تماس: 09127796678

محسن علی گل تباربائی

 آقای محسن علی گل تباربائی وکیل عاده دادرسی در تهران

آقای وکیل محسن علی گل تباربائی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز تهران و مدرس دانشکده حقوق هستند. از وکلای خبره و متبحر در امور اعاده دادرسی می باشند و در این زمینه کمک های بسیاری به موکلین خود ارایه می کنند. مدرک کارشناسی ارشد دارند و در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشند.

آدرس دفتر: تهران، اندیشه، فاز 4، بازار نقش اندیشه، سرای فرخی یزدی، طبقه اول، پلاک 57 و 59

شماره تماس: 09355273338

مصطفی محمدی

آقای مصطفی محمدی وکیل اعاده دادرسی در تهران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر و مسؤل موسسه وکیل سرا هستند. متخصص در دعاوی کیفری، جرایم رایانه ای، اینترنتی و سایبری می باشند. ایشان به عنوان وکیل خبره در امور اعاده دادرسی، اطلاعات کامل و جامعی در خصوص قوانین می دانند. در جلسات مشاوره ای که با موکلین دارند، به طور کامل جزئیات پرونده را توضیح می دهند.

آدرس دفتر: تهران، سهرودی شمالی، بین مطهری و بهشتی، چهارراه کیان، خیابان زینالی غربی

شماره تماس: 09121582093


اعاده دادرسی چیست و انواع آن کدام است؟

یکی از روش ها برای شکایت از احکام صادر شده از سوی دادگاه، اعاده دادرسی است. معمولا در اعاده دادرسی، شاکی مدعی است که رای از روی اشتباه صادر شده و اجازه نمی دهد که چنین حکمی قطعی بماند. اصلی ترین هدف از اعاده دادرسی این است که عدالت اجرا شود.

در واقع اعاده دادرسی اعتبار احکام صادر شده را به چالش می کشد به همین جهت شرایط و مقررات خاصی برای آن در نظر گرفته شده و در مواردی که خود قانون مشخص کرده است قابل استفاده می باشد.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشیم که اعاده دادرسی فقط برای اشتباه قاضی نیست، بلکه در مواقعی ممکن است وکلای به نکته مهمی پس از رای قاضی دست یابند که می تواند رای دادگاه را به نفع موکل آنها تغییر دهد، در چنین شرایطی وکلا باید اقدام به اعلام نکته و درخواست اعاده دادرسی ذوباره پرونده را داشته باشند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

براساس قانون آیین دادرسی مدنی، اعاده دادرسی به دو دسته اصلی و طاری تقسیم می شود:

اعاده دادرسی اصلی: مطابق بند الف ماده 432 قانون آیین دادرسی مدنی، درصورتی که متقاضی اعاده دادرسی درخواست خود را به طور مستقل اعلام کند، درخواست او اعاده دادرسی اصلی محسوب می شود.

اعاده دادرسی طاری: اعاده دادرسی طاری زمانی صورت می گیرد که دادگاه ثانوی رای قطعی را صادر نکرده باشد. چنانچه در حین دادرسی، حکمی به عنوان دلیل ارائه شود، فردی که حکم علیه او است می تواند درخواست اعاده دادرسی کند. این نوع اعاده دادرسی را طاری می گویند. به گفته وکیل اعاده دادرسی، امروزه اعاده دادرسی طاری یکی از بندهای متروکه شناخته شده و کاربرد چندانی ندارد.

وکیل اعاده دادرسی در تهران

در چه مواقعی می توان درخواست اعاده دادرسی کرد؟

تنها در مواقعی که قانون مشخص کرده و تحت شرایط خاصی می توان اعاده دادرسی کرد. مطابق ماده 436 قانون آیین دادرسی مدنی، شرایط خاص برای اعاده دادرسی عبارتند از:

 • درصورتی که موضوع حکم مورد ادعای خواهان نبوده باشد. مثلا خواهان صدور حکم تخلیه را تقاضا کرده باشد و دادگاه علاوه بر صدور حکم تخلیه، پرداخت اجرت المثل را نیز صادر کند.
 • درصورتی که حکم بیشتر از خواسته صادر شده باشد. مثلا خواهان 20 میلیون تومان خواسته باشد اما دادگاه باتوجه به نظر کارشناس، حکم به پرداخت 30 میلیون تومان را صادر کند. در شرایطی که خواسته پول رایج ایران، پول خارجی یا مالی کلی باشد، این خواسته قابل تحقق است.
 • درصورت در تضاد در مفاد یک حکم که ناشی از استناد به اصول یا به مواد متضاد باشد. مثلا دادگاه شرط ضمن عقد را نامشروع دانسته و در عین حال با استناد به ماده 237 قانون مدنی، خوانده را ملزم به انجام همان شرط کرده است.
 • در صورتی که حکم صادر شده با حکم دیگری که درمورد همان دعوا و اصحاب آن است، قبلا توسط همان دادگاه صادر شده است، متضاد باشد، بدون اینکه دلیل قانونی موجب این تضاد شود.
 • چنانچه طرف مقابل درخواست کننده اعاده دادرسی با حیله و تقلب در حکم دادگاه تغییراتی ایجاد کرده باشد.
 • درصورتیی که حکم دادگاه مستند به اسنادی بوده که جعلی بودن آنها پس از صدور حکم ثابت شده باشد.
 • درصورتی که پس از صدور حکم، اسناد و مدارکی به دست آِید که ذلیل حقانیت درخواست کننده باشد و ثابت شود که این اسناد در جریان دادرسی مکتوم بوده و متقاضی آن را در اختیار نداشته است.

کلام آخر

اعاده دادرسی یکی از مراحل قانونی برای اعتراض به حکمی است که صادر شده است. بنابراین باید دلایل و مدارک درستی برای آن داشته باشیم. برای هزچه بهتر انجام شدن مراحل اعاده دادرسی می توانیم از وکیل متخصص در این حوزه که تجربه فراوانی در زمینه انواع دعاوی دارد کمک بگیریم. در مقاله بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران سعی کردیم تعدادی از وکلای متخصص را معرفی کنیم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به آنها داشته باشید. امیدوارم مطالب مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا