کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران ⚖️【سال1403】

جرایم مرتبط با قاچاق کالا و ارز، بسیار پیچیده هستند و باید آن ها را از جنبه های مختلفی بررسی کنیم. در واقع قاچاق یکی از جرایمی است که باید در دادگاه های کیفری مورد پیگیری قرار بگیرد و وکیل قاچاق کالا و ارز فردی است که به قوانین و مقررات جدید حوزه کالا و ارز آگاهی کامل دارد. ما در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران بپردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران کیست؟

حمل و نقل کالا از مرزهای بین المللی که ورود و خروج آن ممنوع است، قاچاق محسوب می شود. پرونده های مرتبط با قاچاق کالا و ارز، از جمله پرونده های سنگین کیفری هستند که قانون مجازات های بسیار سنگینی برای آن وضع کرده است. مطمئنا چنین دعاوی را نمی توانیم به تنهایی و بدون حضور وکیل متخصص پیگیری کنیم. اثبات بی گناهی در پرونده های قاچاق کالا و ارز سخت است و نیاز به حضور و کمک های وکیل خبره دارد. اگر در امور ارز و دیجیتال دچار مشکل شدید میتوانید به بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سعی و تلاش وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران این است که از حقوق موکل خود دفاع نماید. اگر پرونده ای در حوزه قاچاق کالا و ارز دارید و به دنبال بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران می گردید در صورت متهم شدن ضروری است که با وکیل پرونده های قاچاق کالا و ارز مشورت داشته باشید. در این مقاله همراه ما باشید تا بهترین وکیل تهران در این حوزه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم.

لیست 10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های قاچاق کالا و ارز می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


موسی الرضا میر

موسی الرضا میر بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها قاچاق کالا و ارز را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها دیوان عالی کشور را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص و به نام در دعاوی قاچاق کالا و ارز وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی قاچاق کالا و ارز
 • وکالت تخصصی در دعاوی سازمان تعزیرات حکومتی
 • وکالت در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت تخصصی در دعاوی قتل
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های مالی و بانکی
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ….
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های
 • رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای موسی الرضا میر، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر


محمدهادی رادفر

جناب آقای محمدهادی رادفر وکیل قاچاق در تهران

آقای رادفر وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای حاذق و کارکشته در حوزه قاچاق کالا و ارز تهران هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق حقوق جزا بوده و 28 سال سابقه کار قضایی و وکالت دارند. مشاوره تخصصی در خصوص پرونده های قاچاق کالا و ارز، دیوان عدالت اداری، اعاده دادرسی، قتل، جعل، تجاوز به عنف، ایجاد مزاحمت، توهین، نشراکاذیب، جرائم منافی، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، موادمخدر و … ارائه می دهند.

سایر تخصص های آقای رادفر در زمینه پیگیری و بررسی پرونده های خانواده، ازدواج، طلاق، الزام به تمکین، طلاق توافقی، اجرت المثل، وکالت در اعمال حق طلاق، جرائم رایانه ای، نظام وظیفه، مهاجرت، دعاوی مالی، چک، سفته اعسار، صنعت، گاز، تصادفات، بیمه، دیات، تعهدات، ارث و وصیت، ثبت احوال و … می باشد.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

شماره تماس: 09166679128

وحید وارسته نیا

جناب آقای وحید وارسته نیا وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

آقای وارسته وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خبره در حوزه قاچاق کالا و ارز در تهران هستند. با داشتن سابقه ایی بیش از 13 سال در حرفه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند. آقای وارسته نیا وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس و وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب بوده اند و هچنین با شرکت های تجاری متعددی همکاری و مشاوره داشته اند.

از خدماتی که توسط آقای وارسته نیا ارائه می شود می توانیم به دعاوی ملکی، خانواده، جرایم رایانه ای و سایبری، چک و سفته، امور بین الملل، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بازرگانی صادرات و واردات، بورس، بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، ثبت شرکت ها و برند، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، حقوق مالکیت فکری، شهرداری عقود و معاملات و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

کاظم منصورخاکی

جناب آقای کاظم منصورخاکی

آقای منصورخاکی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی قاچاق کالا و ارز در تهران هستند. ایشان وکیل با سابقه در امور ملکی، بانک ها، موسسات مالی، دیوان عدالت اداری، شهرداری ها، مطالبات، چک، سفته، اسناد تجاری، شرکت ها، صدها پرونده حقوقی و کیفری می باشند. دعاوی پذیرفته شده توسط آقای منصورخاکی شامل دعاوی ملکی موجر و مستاجر، دعاوی قاچاق، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دعاوی نیروهای مسلح، دیات دیوان عدالت اداری، دعاوی شرکت های تجاری و … است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

شماره تماس: 09122611762

بهنام رفیعی ساران

جناب آقای بهنام رفیعی ساران وکیل قاچاق ارز در تهران

آقای رفیعی وکیل پایه یک دادگستری تهران، متخصص در جرایم و تخلفات ارز و قاچاق کالا هستند. دانشجوی کارشناسی ارشد علوم تحقیقات تهران، مدرس و پشتیبان دوره خصوصی آزمون وکالت می باشند. همکاری با شرکت های متعدد از جمله بنیاد برکت، شرکت مهندسی عمرانی سرای شهر رضوان، هلی خودرو، فناوری مصالح نوین ایرانیان، بنیاد بتن و … از سوابق آقای رفیعی ساران است. ایشان دارای گواهینامه تخصصی در زمینه های حقوق جزای پزشکی، دعاوی الزام به تنظیم سند و دعاوی مرتبط، قراردادهای سرقفلی، جرایم و تخلفات ارزی، نظام حقوقی مناطق آزاد و … هستند.

از دیگر خدمات کاری آقای رفیعی ساران طرح و دفاع در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، فضای مجازی و تجاری، ارز دیجیتال و ماینر، تنظیم و نگارش انواع شکوائیه، دادخواست، درخواست، دفاعیه، لایحه تجدید نظرخواهی، واخواهی، اعاده دادرسی، فرجام خواهی با موضوعات مختلف است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، واحد B9

شماره تماس: 09127686427

ایمان جمشیدی

جناب آقای ایمان جمشیدی وکیل قاچاق کالا وارز

آقای جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی قاچاق کالا و ارز هستند. چندین سال سابقه وکالت دارند و مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند. مشاوره و پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی کیفری دیوان عالی کشور شهرداری، دعاوی مالیات، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قاچاق، دیات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه و دعاوی بین المللی نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، نبش 32 پلاک 126 ساختمان خانه سبز، طبقه دوم

شماره تماس: 09127118853

محمد حسین عندلیبی

جناب آقای محمد حسین عندلیبی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد که وی باسابقه بالای کاری خود در زمینه های حقوقی امور ثبتی، امور بین الملل، ارث و وصیت، اجراییات، اختلاف کارگر و کارفرما و دعاوی کیفری (تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، استنکاف از اجرای حکم و …) به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، روبروی خیابان قلندری، پلاک ۴۴۶، ساختمان بی تا طبقه سوم، واحد ۳۰۴

شماره تماس: 09125082740


مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

قاچاق کالا و ارز چیست؟ قانون آن در سال 1403!

در قاچاق کالا، جا به جایی کالاهایی از نقطه ای به نقطه دیگر یا از جایی به جای دیگر انجام می شود. حال ممکن است این جا به جایی در داخل کشور باشد یا خارج از کشور. به قاچاقی که در داخل کشور باشد قاچاق داخلی و اگر به صورت مخفیانه وارد مرزهای کشور شده و یا خارج شود به آن قاچاق خارجی می گویند. به هر صورت جرم اینکار قاچاق کالا است و قانون و دولت مجازاتی برای آن در نظر گرفته اند.

با توجه به ماده ی 1 قانون مبارزه با قاچاق ارز و کالا مصوب 1392، قاچاق کالا و ارز یعنی “هر فعل و یا ترک فعلی که باعث نقض تشریفات قانونی مرتبط با ورود و خروج کالا و ارز شود و بر مبنای این قانون و یا دیگر قوانین، قاچاق به حساب می آید و مجازاتی دارد. چه در اصول ورودی و یا هر بخش از کشور حتی محل عرضه ی آن در بازار داخلی کشف گردد.

در صورتی که جابه جایی کالایی خلاف محدودیت ها اتفاق بیفتد به آن قاچاق کالا می گویند. به عنوان مثال ورود و خروج کالاهای مجاز بدون پرداخت عوارض گمرکی، قاچاق عوارض گمرکی به شمار می رود. بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران فردی است که به صورت کامل به این قوانین آشنا است و بهترین مشاوره را ارئه می دهد.

بنابراین در صورتی که افراد بدون توجه به مقررات مشخص شده برای واردات و صادرات، بیش از نیاز شخصی کالاهای دارای تشریفات قانونی اقدام کنند، در واقع عمل قاچاق را انجام داده اند و مطابق قانون با توجه به نوع و میزان آن کالای ممنوع مجازات خواهند شد.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران

انواع کالا و ارز در جریان قاچاق

به هر نوع پول یا حواله ای که در روابط اقتصادی و بین المللی اعتبار داشته باشد، ارز می گویند. کالاهای مختلفی در قاچاق وجود دارد که بر سرنوشت مجرمان تاثیرگذار هستند مانند:

اقلام ممنوعه: یعنی کالاهایی که مطلقاً ممنوع هستند و ورود و خروج آن ها در ایران تحت هر شرایطی ممنوع است. مانند، مشروبات الکلی، ماهواره، تجهیزات قمار و … .

کالاهای مجاز مشروط: یعنی این کالاها در صورت گذراندن مراحل ترخیص و قوانین مربوط به ورود و خروج، کالای مجاز محسوب می شوند. به عنوان مثال: پارچه، وسایل الکترونیکی و … .

کالاهای مجاز: یعنی کالایی که صادرات یا واردات آن با رعایت تشریفات قانونی، نیازی به دریافت مجوز ندارد. تشریفاتی که بر اساس قانون در نظر گرفته شده اند عبارت اند از: تشریفات گمرکی و بانکی، یعنی عملیاتی مانند دریافت مجوز های مورد نیاز و ارائه آن به مراجع ذی صلاح که باید برای صادرات و یا واردات کالا در کشور مبدا و یا مقصد برای پرداخت مالیات و … از طریق صاحب کالا و یا نماینده ی قانونی وی صورت پذیرد تا کالا از گمرک ترخیص شود.

زمانی که قاچاق کالای ممنوع به صورت سازمان یافته و حرفه ای انجام شود، رسدگی به جریمه کالا و ارز انجام می شود. چنانچه قاچاق کالا و ارز از طریق ماموران دولتی انجام شود محکوم به حبس و یا انفصال از خدمات دولتی می گردد و رسیدگی به آن در صلاحیت دادگاه انقلاب و دادسرا خواهد بود.

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران کیست؟

کلام آخر

قاچاق یکی از موضوعات مهمی است که قانون برخورد سفت و سختی با آن دارد و تفاوتی ندارد که قاچاق در زمینه کالا و یا ارز بوده باشد. برای دفاع از حقوق خود و پیگیری صحیح پرونده بهتر است با بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران مشاوره ای داشته باشیم. در این مقاله تعدادی از وکلای خبره و حاذق در حوزه قاچاق را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدورام مطالب برای تان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال و انتقادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا