خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در خرم آباد ⚖️【سال1403】

معمولا در زمان طلاق اولین موضوعی که چالش برانگیز می شود، مهریه است. مهریه در واقع تعهد مالی از سوی مرد به زن است که معمولا در هنگام طلاق زن آن را مطالبه می کند. برای رسیدگی به دعاوی مهریه در محاکم قضایی لازم است دانش حقوقی کافی در اختیار داشته باشید تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید. در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه ممکن است فرد با خساراتی همراه شود. استخدام یک وکیل ماهر و توانمند می تواند ضعف حقوقی متقاضیان را جبران نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در خرم آباد آشنا کنیم. پس در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خرم آباد

بهترین وکیل مهریه در خرم آباد کیست؟

در شهری مانند خرم آباد وکلای متعددی مشغول به کار هستند. همین تعدد وکلا باعث شده است تا یافتن بهترین ها از میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار مشخصی در اختیار نداشته باشیم از استخدام مطلوب ترین حقوقدان ها باز خواهیم ماند. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و آموزش های لازم برای حضور موفق در دادگاه را فرا گرفته است.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه دارد و می تواند بهترین راهکار و سریع ترین راه حل را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره در تلاش است تا از آخرین تغییرات قانون مطلع گردد و علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق و مهریه کرده است و تجربیاتی به دست آورده است. این تجربیات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شهر خرم آباد بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در خرم آباد سال 1403!

خدیجه غلامیاری

خدیجه غلامیاری وکیل مهریه در خرم آباد

خانم خدیجه غلامیاری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای لرستان، دارای 7 سال سابقه وکالت حرفه ای می باشند و وکالت در کلیه شهرستان های استان، خصوصا خرم آباد و نور آباد توسط خانم خدیجه غلامیاری پذیرفته می شود.

برخی از تخصص خانم غلامیاری:

  • دعاوی خانواده (طلاق توافقي، حضانت، نفقه، اجرت المثل و تمکین)
  • کلیه دعاوی حقوقی (دعاوی ناشی از قراردادها دعاوی ملکی و اسناد تجاری)
  • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت، خیانت در امانت و … )

شماره تماس: 09165523472
آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار پژوهنده، پشت ساختمان دادگستری، واقع در بلوار حج، بین بنفشه ۱۱ و 12

دکتر سهیلا بیرانوند

دکتر سهیلا بیرانوند وکیل مهریه در خرم آباد

خانم سهیلا بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری در خرم آباد، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و وکیل متخصص در پرونده های مهریه هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … دارند و تمامی دعاوی در این زمینه ها را برای وکالت می پذیرند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، بین کوچه آراسته 6 و آراسته 7، طبقه بالای کبابی بُناب

شماره تماس: 09166598506

بهزاد ماسوری

بهزاد ماسوری وکیل مهریه در خرم آّباد

آقای بهزاد ماسوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو هیات علمی دانشگاه و از وکلای متخصص در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … هستند. وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، امور مرتبط با قراردادها و تنظیم آن توسط آقای ماسوری انجام می شود.

آدرس دفتر: خرم آباد، میدان شهدا، دفتر وکالت ماسوری

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۱۹۰۸

سرمد فتح الهی

سرمد فتح الهی وکیل مهریه در خرم آباد

آقای سرمد فتح الهی وکیل پایه یک دادگستری در خرم آباد، دارای سابقه وکالت در دعاوی مهریه و طلاق و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … هستند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که در دفتر وکالت ایشان به متقاضیان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: خرم‌آباد، خیابان شهدای شرقی ، نبش پل شهدا، ساختمان مهر، طبقه اول

شماره تماس: 09163608304

حجت اله حیدری مقدم

حجت اله حیدری مقدم وکیل مهریه در خرم آباد

آقای حجت اله حیدری مقدم وکیل پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه، داور دعاوی و قراردادها، مشاور حقوقی مدیر عامل مؤسسه حقوقی عدالت اندیشان کاردان و وکیل متخص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و به ویژه طلقا و مهریه هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در دعاوی مختلف دارند و تجارب ارزشمندی را در این زمینه کسب نموده اند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان شهدای شرقی، نرسیده به پل شهدا، جنب پاساژ محمدزاده، ساختمان آپادانا، طبقه 2، واحد ۳، مؤسسه حقوقی و دفتر وکالت حجت اله حیدری مقدم

شماره تماس: 09163618365


وظایف وکیل مهریه در خرم آباد چیست؟

تنظیم دادخواست مطالبه مهریه: اگر زن به هر دلیلی به این نتیجه برسد که باید مهریه خود را مطالبه نماید می بایست دادخواست تنظیم کرده و آن را به محاکم قضایی تقدیم نماید تا به این شکل دعاوی مهریه مطرح شود و زن بتواند به حقوق خود دست پیدا کند. دقت داشته باشید که تنظیم دادخواست لازم است توسط شخصی انجام شود که به اصول نگارشی و قوانین حقوقی آگاهی کامل دارد. در واقع تنظیم دادخواست را می توان یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل زن در خرم آباد به حساب آورد.

تنظیم اظهارنامه قضایی: گاهی ممکن است فرد بخواهد برای آخرین بار پیش از مطرح شدن دعوای مطالبه مهریه، حق خود را از همسرش طلب نماید. در چنین شرایطی لازم است اظهارنامه قضایی تنظیم نموده و آن را تحویل مقامات قضایی دهد. در تنظیم اظهارنامه قضایی لازم است اصول نگارشی و نکات حقوقی را به طور کامل رعایت کرد. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مهریه می تواند این وظیفه را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

آشنایی با حقوق قانونی: قانون هر فردی را در دعاوی مطرح شده دارای یک سری از حقوق می داند و به او این اجازه را می دهد تا برای دستیابی حقوقش تلاش نماید. آگاهی از حقوق قانونی در دعاوی مهریه مستلزم داشتن دانش حقوقی است. یک وکیل مجرب و کاربلد قادر است مهم ترین حقوق قانونی موکل خود را به او گوشزد نماید و جایگاه او در پرونده را تعیین کند. در صورتی که فرد با حقوق و اختیارات خود در قانون آشنا باشد هرگز اجازه نخواهد داد که فردی حق او را پایمال نماید.

تشریح مسائل پیچیده حقوقی: دقت داشته باشید که تمامی مسائل حقوقی از پیچیدگی و دشواری های خاص خود برخوردار هستند. قوانین مربوط به دعاوی مهریه نیز از این مسئله جدا نیستند. فهم چنین قوانینی مستلزم دارا بودن تحصیلات و تخصص در این حوزه است. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد قادر است پیچیده ترین مسائل مربوط به مهریه را به زبانی کاملا ساده و قابل فهم برای موکل خود تشریح نماید و او را از پیچ و خم های مسیر آگاه کند. به این شکل دستیابی به اهداف سهولت پیدا می کند.

وظایف وکیل مهریه

ضرورت استفاده از وکیل متخصص در دعاوی مهریه در خرم آباد

برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی در خصوص توانایی و مهارت های وکیل مورد نظر داشته باشید. پس از انجام چنین تحقیقاتی لازم است با علم به مهارت های وکیل، جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک دیده و با او در خصوص جزئیات پرونده به تبادل نظر بپردازید. لازم است در این جلسات حضوری هر آن چیزی که لازم است وکیل از آن مطلع باشد را به او منتقل کرده و مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را نیز با او به اشتراک بگذارید.

در بالا لیستی از بهترین وکیل مهریه در خرم آباد را به شما ارائه داده ایم. در این لیست به بیان تخصص وکلای معرفی شده پرداخته ایم. لازم است در انتخاب وکلای مجرب و کاربلد دقت ویژه ای به تخصص ها داشته باشید. لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را مد نظر قرار دهید و برای رسیدگی به پرونده خود به دنبال وکلای متخصص در آن زمینه باشید. تجربه نشان داده است در صورت استفاده از وکلای متخصص در زمینه دعاوی مطرح شده، نتیجه بهتری به دست خواهد آمد.

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به مباحثی نظیر طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حق حضانت و… بوده است و پیچ و خم های مسیر را به طور کامل می داند و از جزئیات هر یک به طور کامل آگاهی دارد. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این موضوع شده است که در دعاوی مهریه کارایی و توانمندی بیشتری را از خود بروز می دهد. از این رو، تمایل و توانمندی او را به قبول پرونده های مربوط به دعاوی مهریه و موضوعات نزدیک به آن وا داشته است.

دقت داشته باشید که قوانین و مقررات بسیار جامع و گسترده هستند. برای مثال یک وکیل متخصص در زمینه ملکی با موضوعاتی نظیر فروش مال غیر، فروش سر قفلی، تصرف عوانی، اثبات مالکیت زمین روستایی، جعل سند ملکی و… دست و پنجه نرم می کند. حال آن که یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری لازم است با قوانین مربوط به سرقت، تجاوز، قتل، توهین، ضرب و جرح و… آشنایی داشته باشد. بدیهی است که هر یک از این وکلا با موضوعاتی کاملا متفاوت از یکدیگر درگیر هستند. از این رو، لازم است وکالت پرونده های خود را به وکلای متخصص در همان زمینه بسپاریم.

ضرورت استفاده از وکیل متخصص در پرونده هایمهریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در خرم آباد آشنا کنیم تا پس از این دغدغه ای از بابت انتخاب بهترین وکلا نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم مهم ترین وظایف وکلای مهریه را به اختصار توضیح دهیم. علاوه بر این ضرورت استفاده از وکلای متخصص در پرونده های مهریه را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص دعاوی مهریه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا