ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد ⚖️【سال 1403】

دعاوی ملکی بسیار گسترده هستند و به علت حساسیت بسیار بالایی که دارند، نیاز است از یک وکیل مجرب و متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. یک وکیل ملکی خوب با تسلط و تجربه ای که در حیطه ملک و املاک بدست آورده است، می تواند از حقوق موکلین دفاع کند. استفاده از تجربه و تخصص یک وکیل ملکی، راهگشای بسیاری از مشکلات پیش روی و حتی جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی خواهد شد. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل ملکی در خرم آباد در اختیارتان قرار می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خرم آباد

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد کیست؟

وکیل ملکی فردی است که با داشتن مدرک دانشگاهی و آکادمیک در حوزه حقوق، تمامی تمرکز خود را بر روی راهنمایی، مشاوره و حل و فصل دعاوی در حوزه ملکی قرار داده است. یک وکیل ملکی برای آنکه بتواند درصد موفقیت بسیار بالایی را در حوزه های حقوقی مختلف بدست آورد، باید در حوزه های ملکی، ثبتی و قوانین کیفری مربوط به ملک، مطالعات وسیعی داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

انتخاب بهترین وکیل ملکی در خرم آباد کار دشواری است. یک وکیل ملکی خوب در خرم آباد باید تجربه علمی و کاربردی کافی در حوزه های ملکی پیدا کند، به قوانین ملکی و ثبتی مرتبط و غیر مرتبط تسلط لازم را داشته باشد و به خوبی از پس دفاع از حقوق موکل برآید.

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات لازم در این زمینه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد سال 1402

خدیجه غلامیاری

خدیجه غلامیاری وکیل ملکی در خرم آباد

خانم خدیجه غلامیاری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای لرستان، دارای 7 سال سابقه وکالت حرفه ای می باشند و وکالت در کلیه شهرستان های استان، خصوصا خرم آباد و نور آباد توسط خانم خدیجه غلامیاری پذیرفته می شود.

برخی از تخصص خانم غلامیاری:

 • دعاوی خانواده (طلاق توافقي، حضانت، نفقه، اجرت المثل و تمکین)
 • کلیه دعاوی حقوقی (دعاوی ناشی از قراردادها دعاوی ملکی و اسناد تجاری)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت، خیانت در امانت و … )
 • دعاوی ملکی

شماره تماس: 09165523472
آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار پژوهنده، پشت ساختمان دادگستری، واقع در بلوار حج، بین بنفشه ۱۱ و

رضا جمشیدی

جناب آقای رضا جمشیدی

جناب آقای رضا جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شود. آقای جمشیدی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • کسب رتبه 7 در آزمون مرکز وکلا در سطح کشور در سال 1386
 • دارای سابقه وکالت در چندین بانک، موسسه، شرکت های خصوصی، وکالت صندوق مهر امام رضا و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی نیروهای مسلح، امور بین الملل، دیوان عدالت اداری، دعاوی حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، مطالبه خسارت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، بازرگانی صادرات و واردات و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، کوچه 2 آراسته، نبش 20 متری دهخدا، طبقه اول

شماره تماس: 09161591937

احمد بشارت فر

جناب آقای احمد بشارت فر

جناب آقای احمد بشارت فر یکی دیگر از وکلای ملکی کاربلد در شهر خرم آباد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان عدالت، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09120543596

آزاده احمدی چگنی

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازد. خانم احمدی چگنی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر خرم آباد محسوب می شود. برخی از خصوصیات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، تجاری، خانواده، طلاق، کیفری و …

آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: 09163970398

فاطمه سرابی

فاطمه سرابی وکیل ملکی در خرم آباد

سرکار خانم فاطمه سرابی وکیل پایه یک دادگستری در شهر خرم آباد می باشد و سالیان بسیاری است که حوزه دعاوی ملکی به قبولی پرونده می پردازند. ایشان موفق شده اند رزومه کاری قابل قبولی را بدست آورند و اعتماد موکلین بسیاری را جلب کنند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی مالی و تجاری، دعاوی خانوده، دعاوی کیفری و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان 30 متری پژوهنده، بین بنفشه 11 و 12

شماره تماس: 09161598419

علیرضا بستامی

جناب آقای علیرضا بستامی

جناب آقای علیرضا بستامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد می باشد. ایشان یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، مطالبه خسارت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان شاپور خواست، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09161612115

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب در خرم آباد

 • یک وکیل ملکی خوب می بایست وکالت پرونده هایی را در اختیار بگیرد که امکان حاصل شدن نتیجه در آن به طور نصبی وجود داشته باشد مگر آنکه مراجعه کننده اصرار بر واگذاری پرونده به وکیل داشته باشد.
 • یک وکیل ملکی خوب باید حقیقت را به طور کامل به موکل بگوید حتی اگر به ضرر خود و تلخ باشد. متاسفانه برخی افراد اینگونه تصور می کنند که فریب دادن دیگران، به نوعی زرنگی است.
 • دادن وعده‌های پوشالی و دروغین به موکلین و بی دلیل امیدوار کردن آنها، خارج از اخلاق حرفه ای می‌ باشد. تعهد وکیل دادگستری، تعهد به نتیجه نبوده و تعهد به وسیله می‌ باشد.
 • یک وکیل باید امانت دار باشد. ممکن است شرایطی پیش آید و اسناد و مدارکی در دست وکیل، به رسم امانت سپرده شود که وکیل باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشد. امانت داری آنقدر مهم است که برخی آن را هم ردیف عدالت و صداقت قرار داده اند.
ویژگی های یک وکیل ملکی خوب در خرم آباد

دسته بندی دعاوی ملکی چگونه است؟

دعاوی ملکی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی دسته ای از دعاوی ملکی می باشد که در زمان نقض عهد یا هرگونه سهل‌ انگاری از سوی هر کدام از طرفین در انجام تکالیف مقرر در قرارداد اتفاق می افتد بدون اینکه عنصر مجرمانه‌ ای دخیل باشد. به عنوان مثال اخذ ثمن معامله، دعاوی مربوط به سرقفلی یا حق کسب و پیشه، دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی و الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی، فسخ قراردادهای ملکی، اخذ صورت مجلس تفکیکی، فسخ اجاره نامه و … نمونه هایی از دعاوی ملکی حقوقی هستند.

دعاوی ملکی کیفری: دعاوی ملکی کیفری زمانی رخ می دهند که یکی از طرفین دعوا، با داشتن سوء نیت، عملی مجرمانه نسبت به ملک دیگری مرتکب شود. به عنوان مثال فروش مال غیر، جعل سند ملکی، اجاره مال غیر، خیانت در امانت در خصوص ملک و … نمونه هایی از دعاوی ملکی کیفری هستند.

دعاوی ملکی ثبتی: دعاوی ملکی ثبتی در زمان نقض یا عدم رعایت هر گونه قانون ثبت املاک و اراضی اتفاق می افتد. به عنوان مثال از جمله دعاوی ملکی ثبتی می‌ توان به ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، ابطال عملیات اجرایی ثبت، دعاوی ابطال سند رسمی و … اشاره نمود.

دسته بندی دعاوی ملکی چگونه است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در خرم آباد

کلام آخر

از تمامی شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم اطلاعات جامع و مفیدی را درباره بهترین وکیل ملکی در خرم آباد در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم اطلاعات ارائه شده مفید واقع گردد. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا