خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد ⚖️【سال1403】

خانواده کوچکترین عضو هر جامعه است و مجموعه ای از قوانین و مقررات آن را احاطه کرده است. عوامل مختلفی ممکن است بنیان خانواده را تحت تاثیر قرار دهد و در چنین شرایطی لازم است اختلافات قانونی را با مراجعه به محاکم قضایی حل و فصل نمود؛ اما رسیدگی به دعاوی خانواده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به آن است. در صورت عدم اطلاع از این قوانین و مقررات ممکن است فرد با خسارات جبران ناپذیری مواجهه شود. استخدام وکیل می تواند در این زمینه راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در خرم آباد آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد کیست؟

اگر قدمی در سطح شهر خرم آباد بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی متعددی رو به رو می شویم که وکلای زیادی را در خود جای داده اند. با مراجعه به هر یک از این وکلا می توانیم در صدد استخدام آن ها بر آییم؛ اما دقت داشته باشید که برای کسب نتایج مطلوب لازم است از بهترین ها استفاده کنید. بهترین وکیل خرم آباد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و تحصیلاتش به منزله مجوز ورود به محاکم قضایی است.

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد سعی دارد آگاهی خود از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا به این شکل بتواند بهترین راهکار و راه حل را به متقاضیان خود پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قانون را نیز مورد مطالعه قرار می دهد تا علمش را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در خرم آباد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های خانوادگی کرده است و می تواند از تجربیات خود برای حل و فصل اختلافات موکل نیز بهره ببرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در شهر خرم آباد می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد سال 1403!

خدیجه غلامیاری

خدیجه غلامیاری وکیل خانواده در خرم آباد

خانم خدیجه غلامیاری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای لرستان، دارای 7 سال سابقه وکالت حرفه ای می باشند و وکالت در کلیه شهرستان های استان، خصوصا خرم آباد و نور آباد توسط خانم خدیجه غلامیاری پذیرفته می شود.

برخی از تخصص خانم غلامیاری:

 • دعاوی خانواده (طلاق توافقي، حضانت، نفقه، اجرت المثل و تمکین)
 • کلیه دعاوی حقوقی (دعاوی ناشی از قراردادها دعاوی ملکی و اسناد تجاری)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت، خیانت در امانت و … )

شماره تماس: 09165523472
آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار پژوهنده، پشت ساختمان دادگستری، واقع در بلوار حج، بین بنفشه ۱۱ و

مهین آروانه

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

سرکار خانم مهین آروانه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای خرم آباد تبدیل شود. برخی دیگر از مشخصات خانم مهین آروانه عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه کار
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

شماره تماس: 09166637380

علیرضا بستامی

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

جناب آقای علیرضا بستامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. آقای بستامی دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان پلیس، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09161612115

آزاده احمدی چگنی

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازد. خانم احمدی چگنی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر خرم آباد محسوب می شود. برخی از خصوصیات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، تجاری، خانواده، طلاق، کیفری و …

آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: 09163970398

معصومه احمدی

سرکار خانم معصومه احمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی حوزه های قضایی پرونده قبول می کند ولی بصورت تخصصی در حوزه خانواده فعالیت کرده و به همین سبب از بهترین وکلای خانواده محسوب می شود. خانم معصومه احمدی موفقیت زیادی در رزومه کاری خود داشته و به صورت حضوری و مجازی به ارائه ی مشاوره می پردازد.

آدرس: خرم آباد، میدان بسیج، جنب دادگستری

شماره تماس: 09166976405

احمد بشارت فر

بهترین وکیل خانواده در خرم آباد

جناب آقای احمد بشارت فر یکی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده کاربلد در شهر خرم آباد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان عدالت، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09120543596

شاخص ترین ویژگی های یک وکیل خانواده مجرب در خرم آباد

فن بیان قوی: دقت داشته باشید که دانش از راه زبان جاری می شود. در واقع هر میزان هم که دانش حقوقی یک وکیل بالا باشد باز هم نیاز است که فن بیان او قوی باشد. در واقع فن بیان به عنوان کارآمدترین سلاح بهترین وکیل خانواده در خرم آباد در نظر گرفته می شود؛ زیرا او با استفاده از این سلاح می تواند دفاعیات موثری را از موکل داشته باشد و قاضی را متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای صادر کند. قدرت نفوذ کلام یک وکیل به او کمک می کند تا ادله و مستندات خود را به بهترین شکل به دادگاه ارائه دهد.

زمان شناس بودن: زمان شناس بودن وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید قادر باشید در زمان مقرر با وکیل خانواده خود دیدار کرده و دغدغه های خود را با او مطرح کنید و در جریان آخرین تغییرات روند رسیدگی به پرونده قرار بگیرید. در صورت بد قولی وکیل خانواده و عدم پایبندی به قرار ملاقات ها، حرفه ای بودن او زیر سوال رفته و به مرور زمان اعتماد موکل از او برداشته می شود. زمان شناسی وکیل باعث می شود تا همه چیز آن طوری که تعیین شده جلو برود و احتمال موفقیت افزایش پیدا کند.

تحصیلات بالا: در زمان انتخاب وکیل لازم است به تحصیلات و تخصص او نیز توجه داشته باشید. در واقع تحصیلات یک وکیل باعث می شود تا تمرکز و اطلاع او از قوانین و مقررات به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و او قادر باشد با دانش بیشتری موکل را در رسیدن به مقصود یاری کند؛ اما باید دقت داشته باشید که در انتخاب وکیل تنها نباید به میزان تحصیلات او بسنده کنید. یک وکیل خوب و مجرب باید مجموعه ای از مهارت ها و توانمندی ها باشد و تنها تحصیلات برای کاربلد بودن وکیل کفایت نمی کند

قدرت برقراری ارتباط: تجربه نشان داده است که هر چه قدر ارتباط بین بهترین وکیل خانواده در خرم آباد با موکل خویش نزدیک تر باشد، نتیجه مطلوب تری در پرونده حاصل می شود. لازم است برقراری ارتباط از سوی وکیل با رعایت کامل اصول حرفه ای صورت بگیرد و منجر به شکسته شدن حد و مرزها نشود. ارتباط نزدیک موکل و وکیل موقعیتی را فراهم می کند که موکل بتواند بدون هیچ دغدغه ای خواسته ها و دغدغه های خود را مطرح کرده و وکیل نیز از جزئیات پرونده اطلاع حاصل نماید.

ویژگی وکیل خانواده

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در خرم آباد

عموم جامعه از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده بی اطلاع هستند. همین عدم آگاهی از قوانین ممکن است عواقب ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد. در واقع تنها راه جبران چنین ضعف هایی، مراجعه به بهترین وکیل خانواده در خرم آباد و انجام مشاوره حقوقی با وی است. در واقع مشاوره با وکیل به شما کمک می کند تا درک بهتری از حقوق قانونی خود داشته باشید و برای به دست آوردن حق تان تلاش کنید. همچنین اجازه ندهید که هیچ فردی حقوق قانونی شما را پایمال نماید.

علاوه بر این ممکن است مباحث حقوقی مربوط به دعاوی خانواده با پیچیدگی های بسیاری همراه باشند و فرد از فهم آن ها بی بهره باشد. در واقع فهم مباحث حقوقی و اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر آن ها نیازمند تخصص و دانش است. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل زن در خرم آباد به متقاضی کمک می کند تا اطلاع کاملی در خصوص دعاوی خانواده و موضوعات مربوط به آن کسب کند. در واقع وکیل سعی می کند این مباحث را به زبانی کاملا ساده و قابل فهم برای مراجعه کننده تشریح نماید.

امروزه با رشد روز افزون فضای آنلاین و شبکه های اجتماعی، وکلای خبره و کاربلد نیز سعی کرده اند خود را به روز نگه دارند. در واقع وکلا علاوه بر روش های سنتی مانند مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری سعی دارند از طریق آنلاین نیز به متقاضیان مشاوره ارائه دهند. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر مسئله حقوقی مورد نظرتان چندان پیچیده نیست آن را به صورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و از او کسب تکلیف کنید. در صورت پیچیده بودن سوال حقوقی لازم است به صورت حضوری مشاوره دریافت کنید.

برای انجام مشاوره در خصوص دعاوی خانواده نظیر طلاق، مهریه، نشوز، تقسیم ارث، انحصار وراثت، حق حضانت فرزندان، اجرت المثل و… لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی در خصوص توانمندی و مهارت وکلای مختلف انجام دهید. پس از اطمینان یافتن از مهارت های وکیل مورد نظر لازم است با او تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری جهت مشاوره حقوقی تدارک ببینید. در این جلسه می بایست علاوه بر دریافت مشاوره، کاربلد بودن وکیل را نیز بررسی کنید تا مقدمات استخدام وی نیز فراهم شود.

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل خانواده در خرم آباد آشنا کنیم تا دیگر لازم نباشد زمان زیادی را صرف بررسی مهارت های وکلای مختلف کنید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین ویژگی های وکیل خانواده مجرب و متخصص را مورد بررسی قرار دهیم. در انتخای مقاله نیز ضرورت مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا