وکیل

10 تا از بهترین وکیل خرم آباد ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل خرم آباد موضوعی است که می خواهیم در این مقاله درباره ی آن توضیحاتی را ارائه دهیم. همان طور می دانید مشاوره با یک وکیل متخصص و با تجربه، بسیار به پیشبرد سریع تر مسائل حقوقی کمک می کند. در شهر خرم آباد روزانه تعداد زیادی پرونده ی حقوقی در دادگاه های این شهر در حال بررسی می باشد. افراد زیادی برای رسیدگی و به نتیجه رساندن سریع تر پرونده هایشان به دنبال بهترین وکیل خرم آباد هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل خرم آباد هستید ما را در وب سایت برترین وکیل دنبال کنید.

در این راستا بخوانید: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل خرم آباد کیست؟

وکیل خوب در خرم آباد باید شخصی متخصص در امور حقوقی و در انجام کار خود بسیار متبحر و با تجربه باشد. در خرم آباد افراد زیادی در حال فعالیت در حوزه ی وکالت هستند. برای انتخاب یک وکیل باید به چند ویژگی مهم در وکلا دقت کنید تا در پرونده های خود نتیجه ی مد نظر خود را کسب کنید.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی یک وکیل امانت داری و رازداری او است. وکیل متبحر نباید اسرار موکلش را برای هیچ کسی فاش کند. همچنین یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل متخصص اطلاعات به روز و آپدیت او می باشد تا بتواند با این اطلاعات به روز به درستی از موکلش دفاع کند و پرونده ی او را به دلیل اطلاعات کم او از تبصره ها و قوانین جدید به خطر نیندازد.

مطمعنا وکلای زبده، متخصص و متبحر زیادی در خرم آباد هستند که انتخاب بهترین وکیل از میان آن ها کاری دشوار می باشد، اما در این مقاله سعی داریم به معرفی ۱۰ نفر از بهترین وکیل خرم آباد بپردازیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

جناب آقای محمد جواد پور حسینی

یکی از بهترین وکلای دادگستری خرم آباد که عضو کانون وکلای دادگستری ‌هستند و درجه ی وکالت پایه یک دادگستری را دارند، جناب آقای محمد جواد پورحسینی می باشد. زمینه کاری او در دعاوی کیفری و حقوقی می باشد و در این زمینه ها بسیار متبحر هستند. ایشان در امور وکالت بسیار فعال و کوشا هستند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان مطهری، کوچه ی ارکیده، پلاک ۵۰

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۱۵۵۱

جناب آقای سعید غیاثوند

آقای غیاثوند یکی از فعالان در امور وکالت محسوب می شوند. وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری هستند. ایشان در امور دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری بسیار متخصص هستند.

آدرس دفتر: روبه روی دادگستری دفتر وکالت غیاثوند

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۳۸۵۲

سرکار خانم شکوفه سپهوند

خانم شکوفه سپهوند، یکی از وکلای خوب خرم آباد می باشد که در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و … فعالیت می کند. برخی از سوابق ایشان:

  • وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای لرستان
  • رتبه ۸ وکالت سال ۹۴ لرستان و ۲۲۰ قضاوت کل کشور
  • سابقه ی همکاری با بانک ها
  • قبول وکالت پرونده های ملکی وخانواده وموفقیت دربه انجام رساندن این دعاوی وپرونده های کیفری (جعل وکلاهبرداری وقتل)

جهت اعطای وکالت به خانم سپهوند و دریافت مشاوره حقوقی میتوانید با شماره زیر با ایشان تماس بگیرید.

شماره تماس: 09163663857

جناب آقای حمزه بیگی هرباغ

جناب آقای حمزه بیگی عضو هیات علمی دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند.زمینه ی وکالتی ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد.

آدرس دفتر: خرم آباد، پل دختر، روبروی بانک ملت، دفتر اسناد رسمی شماره ۶

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۶۹۹۶۰۷

جناب آقای ایرج جمشیدی

جناب آقای جمشیدی یکی از بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه ی وکالت می باشد. او عضو هیات علمیه و عضو کانون وکلا در خرم آباد هستند. زمینه ی تخصص ایشان در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری می باشد و در این زمینه ها بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام، پاساژ ایز، طبقه دوم

جناب آقای جمشید میرزایی

یکی دیگر از بهترین وکیل های دادگستری که در کار خود بسیار حاذق می باشد، جناب آقای جمشید میرزایی می باشد. زمینه های تخصصی او در حوزه ی وکالت، دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی می باشد. ایشان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان ولیعصر، جنب تلفن همگانی ولیعصر، بالاتر از ۱۶ متری بوعلی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۳۳۳۵

جناب آقای بهزاد ماسوری

آقای ماسوری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. یکی از فعالان در حوزه وکالت و متخصص در امور دعاوی حقوقی و کیفری هستند.

آدرس دفتر: خرم آباد، میدان شهدا، دفتر وکالت ماسوری

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۱۹۰۸

سرکار خانم زهرا سلاطی

خانم سلاطی یکی وکلای حاذق دادگستری هستند که در امور مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری بسیار خوش درخشیده اند. او وکیل پایه دادگستری همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند.

آدرس دفتر: خرم آباد، میدان امام، بلوار دکتر حسابی، نبش کوچه ارش یک

شماره تماس: ۰۹۳۶۲۲۵۱۷۱۸

جناب آقای جواد منتی

وکیل جواد منتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری شهر خرم آباد می باشد. تخصص در دعاوی های کیفری، خانواده، حقوقی و انواع دعاوی های دیگر می باشد که با سابقه بالای کاری توانسه است کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

آدرس دفتر: خرم آباد، پلدختر، میدان بسیج جنب دادگستری، دفتر وکالت خانم نسترن بهداد

شماره تماس: 09195502820

تفاوت دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری

دعاوی حقوقی از جمله دعاوی است که بعد از مطرح شدن آن در دادگاه و صدور حکم و حق استفاده از آن حکم به یکی از طرفین داده می شود و هیچ گونه جزا، مجازات و تنبیه و جریمه برای طرفی که حکم علیه او بود، ندارد. دعاوی حقوقی انواع مختلفی دارد و باید دادخواست ارائه شده به دادگاهی که صلاحیت ذاتی و محلی دارد، تقدیم شود.

برای مثال یک دعاوی حقوقی مانند نفقه ی زن، باید در دادگاه حقوقی مطرح شود و بنا بر نوع آن، دادگاه خانواده صلاحیت ذاتی رسیدگی به پرونده را دارد و همچنین باید دادگاه در محل زندگی اشخاص طرح شود که صلاحیت محلی نیز داشته باشد.

بالعکس برای دعاوی کیفری جرایمی در نظر گرفته می شود و دولت برای مقابله با آن ها و حفظ امنیت جامعه، مجازات و کیفر های گوناگونی را در نظر گرفته و اگر در دادگاه اتهام ثابت شود، شخص متهم در حکم صادر شده در دادگاه محکوم به تحمیل مجازات می گردد. دعاوی کیفری از این قبیل اتهامات مانند، دزدی، کلاهبرداری، ضرب و شتم، تسخیر اموال، روابط نامشروع، چک بیمحل، استفاده از مواد مخدر و … می باشد.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

اگر با یک موضوع حقوقی یا کیفری رو به رو شدید، برای رسیدگی بهتر و تسریع بخشیدن به امور به دنبال یک وکیل متخصص و کارکشته باشید. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری در چیست و کدام یک برای پرونده ی حقوقیتان مناسب تر است؟ مراحل رسیدن یک وکیل به عنوان وکیل پایه یک و وکیل پایه دو بدین شرح می باشد.

فارغ التحصیلان رشته ی حقوق برای کسب پروانه وکالت باید در آزمون وکالت که توسط کانون وکلای دادگستری و مراکز امور مشاوران قوه قضاییه برگزار می گردد، قبول شوند.این مراجع جزو معتبر ترین و رسمی مراجع محسوب می شوند. اشخاصی که آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری را قبول می شوند، ابتدا به صورت کارآموز و سپس سمت وکیل پایه یک را اخذ می کنند

اما کسانی که در آزمون مرکز امور مشاوران قبول می شوند، در ابتدا باید دوسال مراحل کارآموزی را طی کنند سپس وکیل پایه دو و در نهایت وکیل پایه یک می شوند. همان طور که می دانید نحوه ی گزینش کانون وکلا سخت تر از مرکز مشاوران است. اما کارآموزان هر دو مرجع باید باید پس از تمام شدن دوره ی کارآموزی در صورت قبولی در آزمون آزمون اختبار، پروانه ی وکالت کسب می کنند. با این تفاوت که قبول شدگان در مرکز مشاوران پس از گذشت دو سال از دریافت پروانه وکالت پایه دو، در صورت قبولی در آزمون دیگری پروانه وکالت پایه یک را به دست می آورند.

وکیل پایه یک می تواند در تمامی محاکم حقوقی فعالیت کند، بدون هیچ محدودیتی. اما وکیل پایه دو حق شرکت در آن دسته از محاکم کیفری را دارد که به جرایم شلاق، جزای نقدی، جرایم تعزیری حبس کمتر از ۱۰ سال و همچنین در محاکم حقوقی مانند، خواسته های غیر مالی به جز نکاح و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب، پرونده های مالی کمتر از ۲۵۰ میلیون را دارد.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی و بزرگوار سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی نمودید. ما در مقاله ی بهترین وکیل خرم آباد درباره ی موضوعاتی همچون ویژگی های یک وکیل کارکشته، تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری و همچنین تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو پرداختیم. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی و جامعی را در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا