طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد ⚖️【سال1403】

بسیاری از زوجینی که در آستانه طلاق هستد، این تصور را دارند که هر وکیلی می تواند پرونده طلاق را بر عهده گیرد. اما این تصور کاملا غلط است چرا که یک وکیل نیز مانند هر فرد شاغل دیگری فقط در بعضی از زمینه ها دارای تخصص می باشد و در زمینه مربوط به تخصص خود از دانش بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در خرم آباد در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خرم آباد

بهترین وکیل طلاق در خرم آباد کیست؟

وکیل طلاق به فردی گفته می شود که پس از اخذ نمودن پروانه وکالت، به شکل کاملا تخصصی در حوزه امورات حقوقی خانواده قبول وکالت می کند و در مقابل دریافت دستمزد مشخص و معقول، در حدود موضوع وکالت برای تامین نمودن منافع موکلین خود اقدام می کند. یک وکیل طلاق علاوه بر پیگیری پرونده طلاق موکل خود، می تواند به حق و حقوق مالی مولک و حضانت فرزندان هم رسیدگی کند. 

انتخاب صحیح یک وکیل طلاق خوب و مجرب می تواند نقش بسیار مهمی در اتمام پرونده طلاق ایفا کند. واگذار کردن پرونده طلاق به وکیلی که در این حوزه تجربه کافی ندارد و حوزه تخصصی فعالیت او نیست، می تواند منجر به ضرر و زیان های مالی زیاد و عدم حاصل شدن نتیجه مدنظر شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

 یکی از بهترین روش ها جهت پیدا کردن وکیل طلاق خوب، پرسیدن از آن دسته از افرادی است که پرونده مشابه پرونده شما را داشته اند و از وکیل برای حل پرونده خود کمک گرفته اند. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در خرم آباد سال 1403!

شکوفه سپهوند

شکوفه سپهوند وکیل طلاق در خرم آباد

خانم شکوفه سپهوند، یکی از وکلای خوب خرم آباد می باشد که در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و … فعالیت می کند. توانایی علمی، تبحر و تسلط بر قوانین، حائز شدن رتبه ۸ وکالت سال۹۴ و۲۲۰ قضاوت کل کشور توسط ایشان کسب شده است.

ویژگی های خانم شکوفه سپهوند:

 • امانت‌دار و قابل اعتماد و فوق العاده صبور و در عین حال جسور و پیگیر با حاکمیت وجدان کاری
 • شخصیت عالی و تعامل اجتماعی مناسب با قضات ویژگی برجسته ی ایشان است که افزون بر توانایی علمی بالا، زمینه ساز موفقیت در پرونده های محوله به خانم سپهوند شده است.
 • مجرب ترین وکیل، کسی است که علاوه بر بروزرسانی اطلاعات حقوقی ،دارای قدرت تکلم و فن بیان بالا در دفاع از موکلش باشد که چنین خصوصیاتی رامیتوانید در این وکیل بیابید
 • موفقیت های چشمگیر ایشان در دعاوی حقوقی با موضوعاتی همچون اختلافات ملکی، ثبتی، خانوادگی و دعاوی کیفری من جمله قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل ایشان را در زمره ی زبده ترین وکلای استان لرستان قرارداده است.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای لرستان
 • رتبه ۸ وکالت سال ۹۴ لرستان و ۲۲۰ قضاوت کل کشور
 • سابقه ی همکاری با بانک ها
 • قبول وکالت پرونده های ملکی وخانواده وموفقیت دربه انجام رساندن این دعاوی وپرونده های کیفری (جعل وکلاهبرداری وقتل)

شماره تماس: 09163663857

جهت اعطای وکالت به خانم سپهوند و دریافت مشاوره حقوقی میتوانید با شماره بالا با ایشان تماس بگیرید.


خدیجه غلامیاری

خدیجه غلامیاری وکیل طلاق در خرم آباد

خانم خدیجه غلامیاری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای لرستان، دارای 7 سال سابقه وکالت حرفه ای می باشند و وکالت در کلیه شهرستان های استان، خصوصا خرم آباد و نور آباد توسط خانم خدیجه غلامیاری پذیرفته می شود.

برخی از تخصص خانم غلامیاری:

 • دعاوی خانواده (طلاق توافقي، حضانت، نفقه، اجرت المثل و تمکین)
 • کلیه دعاوی حقوقی (دعاوی ناشی از قراردادها دعاوی ملکی و اسناد تجاری)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل، سرقت، خیانت در امانت و … )

آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار پژوهنده، پشت ساختمان دادگستری، واقع در بلوار حج، بین بنفشه ۱۱ و

شماره تماس: 09165523472

مهدی حسنوند

جناب آقای مهدی حسنوند

جناب آقای مهدی حسنوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از قوه قضائیه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند. برخی از مشخصات ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • عضو مرکز داوری وکلای قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا
 • دارای 10 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مختلف
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، خیابان رازی، طبقه دوم داروخانه سینا

شماره تماس: 0916614351

علی آزادی باغی

جناب آقای علی آزادی باغی

جناب آقای علی آزادی باغی یکی از مجرب ترین وکلای شهر خرم آباد می باشد. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین قرار می دهد. آقای آزادی دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری هستند. تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند به موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد، رفع تصرف عدوانی و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، روبروی آراسته سوم

شماره تماس: 09168886670

فرانک رومیانی

سرکار خانم فرانک رومیانی

سرکار خانم فرانک رومیانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد می باشد. ایشان دارای کارنامه کاری قابل قبولی هستند و در طول فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی مختلفی را با موفقیت به اتمام برساند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه کار
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، نرسیده به چهارراه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه سوم

شماره تماس: 09193510480

حمیدرضا فلاحیان

جناب آقای حمیدرضا فلاحیان

جناب آقای حمیدرضا فلاحیان یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: لرستان، خرم آباد خیابان انقلاب، روبروی بیمارستان عشایر، ساختمان کلینیک دندان پزشکی آریا، نبش کوچه شهید بهرامی، دفتر وکالت حمیدرضا فلاحیان

شماره تماس: 09169609673

آزاده احمدی چگنی

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد می باشد. ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت که در حوزه پرونده‌های مختلف هستند که توانسته اند رضایت کامل موکلین را بدست آورند و به عنوان یکی از بهترین وکلای خرم آباد به حساب می آیند. برخی از خصوصیات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • اخذ پرونده های حقوقی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی اسناد رسمی و تجاری، عقود و معاملات، خانواده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، شهرداری، ارث و وصیت، مطالبه خسارت، ملکی، اعسار، موجر و مستاجر، اجراییات، قصاص، تملک آپارتمان‌ ها و …

آدرس دفتر: خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: 09163970398


درخواست طلاق از سوی زن به چه صورت است؟

به طور کلی از لحاظ قانونی، داشتن حق طلاق از سوی زن از چندین روش امکان پذیر است. یکی از این روش ها وکالت در طلاق و دیگری طلاق با داشتن عسر و حرج یا شرایط دیگری می باشد. با درنظر گرفتن کلیه پرونده های موجود در مراجع قضایی، درخواست طلاق از سوی زن جزوء آن دسته از پرونده هایی است که رسیدگی و نظارت بر آن علاوه بر نیاز به دلایل قانونی و موثق، راهی دشوار و پیچیده پیش روی خواهان قرار می دهد که نیاز به حضور بهترین وکیل طلاق در خرم آباد آگاه به جزئیات قوانین حقوقی به خوبی حس می شود.

راه هایی که می توان در طلاق از سوی زن به آن اشاره نمود عبارت است از:

عدم پرداخت نفقه از سوی مرد: بر اساس قانون در صورت سرپیچی شوهر از پرداخت نفقه و عدم امکان اجراء حکم محکمه و اجبار او به دادن نفقه، زن این حق را دارد که برای طلاق به قاضی مراجعه کند و قاضی شوهر او را وادار به طلاق می کند.

عسر و حرج زن: در یک توضیح کلی بر طبق قانون، عسر و حرج عبارت از به وجود آمدن وضعیت دشواری است که ادامه زندگی را برای زن با سختی و مشقت همراه ساخته، به گونه ای که تحمل آن بسیار سخت شود. موارد زیر از نمونه های واضح عسر و حرج محسوب می شوند که عبارتند از:

 • ترک خانه و خانواده توسط مرد: حداقل به مدت ۶ ماه متوالی و یا نه ماه متناوب در مدت یک سال بدون هیچ گونه عذر موجه
 • اعتیاد داشتن مرد به یکی از انواع مواد مخدر: داشتن اعتیاد به مواد مخدر یا مشروبات الکلی که به بنیان زندگی خانوادگی آسیب وارد می کند و مرد در طی مدت زمانی که دادگاه تعیین می کند، ترک اعتیاد نکرده باشد و یا به ترک اعتیاد پابند نباشد. در شرایطی که مرد به تعهد خود عمل نکند و یا پس از ترک، دوباره به مصرف مواد مخدر روی بیاورد، بنا به درخواست زن، طلاق انجام می گردد.
 • ضرب و شتم یا بروز هر گونه سوء رفتار مستمر مرد که عرفا با درنظر گرفتن وضعیت زن قابل تحمل نباشد.
 • مبتلا شدن مرد به بیماری های صعب العلاج روانی، مسری یا هر گونه عارضه صعب العلاج دیگری که زندگی مشترک را مختل نماید.
درخواست طلاق از سوی زن به چه صورت است؟

نکات مهم درباره وکیل طلاق

وکیل طلاق در درخواست طلاق از سوی مرد: بر طبق قانون و شرع، طلاق حق مرد است و مرد این اختیار را دارد که هر زمان که بخواهد همسر خود را طلاق بدهد و جهت انجام طلاق هیچ گونه نیازی به رضایت زن ندارد. اما پیش از اینکه صیغه طلاق که به درخواست مرد انجام می گیرد، جاری شود جلسات مشاوره ارجاع به داور و حضور در دادگاه واجب است.

در نتیجه بهتر است که جهت اجرای چنین طلاقی از بهترین وکیل خانواده در خرم آباد کمک گرفته شود. چرا که موجب می‌ شود که مرد کمتر در مراحل رسیدگی حاضر شود و همچنین متوجه شود که در قبال طلاق می‌ بایست چه حقوقی را به زن پرداخت نماید.

حدود اختیارات وکیل طلاق توافقی: در طلاق توافقی که بر اساس ازدواج دائم است، هر یک از طرفین پس از مدتی به این نتیجه می‌ رسند که ادامه زندگی مشترک با یکدیگر برای آنها امکان پذیر نیست. به همین دلیل با توافق دو سویه تصمیم به جدایی از هم می‌ گیرند.

زیرا اساس و شرایط طلاق تواقفی بر طبق توافق زن و مرد است زوجین قبل از ثبت چنین طلاقی در زمینه مسائلی که برای آنها اهمیت دارد با همدیگر گفتگو کرده و حاصل گفتگوی خود را که بر مبنای تصمیم هر دو است بر روی برگه‌ای نوشته و به عنوان مستندات نگه می‌دارند.

نکات مهم درباره وکیل طلاق

کلام آخر

از تمامی افرادی که تا پایان مقاله همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در خرم آباد هستند، قرار دهیم و رزومه کاری هر وکیل را به اختصار شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا