کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد ⚖️【سال1403】

انتخاب یک وکیل کیفری حرفه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می بایست توجه زیادی به آن شود. انتخاب وکیل کیفری بدون تحقیقات هوشمندانه، کار بسیار غلطی است و عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. بنابراین توصیه می شود که بهترین و کاربلد ترین وکیل را انتخاب کنید که به کار و امورات وکالتی آگاه باشد و راه و روش های بسیار صحیحی را جهت حل مشکلات دعاوی کیفری به کار ببرد. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در خرم آباد در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خرم آباد

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟

اخذ وکیل کیفری خوب در خرم آباد مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. یکی از مهمترین مزایا کاهش میزان تنش ها و اضطراب موکلینی است که دچار مشکلات حقوقی شده اند و از طریق واگذار کردن کلیه امورات حقوقی به وکیل کیفری، خیالشان راحت می شود و این اطمینان را دارند که وکیل با استفاده از علم و دانش حقوقی خود می تواند پرونده کیفری را به بهترین صورت ممکن انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟

مسئولیت پذیری و متعهد بودن یک وکیل کیفری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باعث می شود با سرعت بالاتری امورات حقوقی را انجام دهند و تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد پرونده خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

انتخاب بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کار بسیار دشواری است و نیاز است به رزومه وکلای معروف دقت بسیاری شود. در این مسیر می توان از سایت ها و مجلات حقوقی، موسسات حقوقی و یا افرادی که قابل اعتماد هستند، کمک گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد سال 1403

علیرضا بستامی

جناب آقای علیرضا بستامی وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای علیرضا بستامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. آقای بستامی دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام (ره)، میدان پلیس، طبقه فوقانی بیمه آرمان

شماره تماس: 09161612115

عباس مرادی

جناب آقای عباس مرادی وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای عباس مرادی یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر خرم آباد می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر قراردادها، مناقصات، چک، داوری، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان علوی، بالاتر از میدان امام، مجتمع هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

شماره تماس: 09165046708

جمشید میرزایی

جناب آقای جمشید میرزایی وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای جمشید میرزایی یکی دیگر از وکلای دادگستری در شهر خرم آباد هستند که در کار خود بسیار حاذق می باشند. ایشان دارای رزومه بسیار قوی و قابل توجهی هستند و تا به امروز در جاهای مختلفی فعالیت حقوقی داشته اند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده و …
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری اولین همایش ملی آینده پژوهی، علوم انسانی و امنیت اجتماعی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان یکی از اعضای شورای سیاست گذاری، راهبردی اولین همایش ملی یافته های نوین در علوم انسانی و امنیت اجتماعی

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان ولیعصر، جنب تلفن همگانی ولیعصر، بالاتر از 16 متری بوعلی

شماره تماس: 09161613335

مهین آروانه

سرکار خانم مهین آروانه وکیل کیفری در خرم آباد

سرکار خانم مهین آروانه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای خرم آباد تبدیل شود. برخی دیگر از مشخصات خانم مهین آروانه عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه کار
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهار راه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

شماره تماس: 09166637380

علی آزادی

جناب آقای علی آزادی وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای علی آزادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر خرم آباد هستند. ایشان یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در این شهر می باشند و دارای رزومه قابل قبولی در حوزه وکالت هستند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و …

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، روبروی آراسته سوم

شماره تماس: 09168886670

انواع مختلف وکالت

وکیل کیفری به کسی گفته می شود که به جای موکل عهده دار مجموعه اقداماتی می باشد که خود موکل توانایی انجام آن را ندارد. اگر وکالت از طریق سند عادی و یا سند رسمی واگذار شود، جهت اجرای امورات اداری و یا انجام معاملات می توان از آن استفاده کرد. آیین دادرسی مسائل دشوار و پیچیده ای دارد که تسلط بر آن ها برای افراد غیر حقوقدان به راحتی امکان پذیر نیست. به همین دلیل استفاده از وکیل می تواند مفید و چاره ساز باشد.

انواع مختلف وکالت

به طور کلی وکالت در دو دسته تقسیم بندی می شود:

وکالت مطلق: وکالت مطلق به نوعی از وکالت گفته می شود که فردی را جهت انجام تمامی کارها وکیل کند و این نوع وکالت امور اداری و مالی موکل را نیز شامل می شود، اعم از فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این نوع وکالت، وکیل اجازه موکل را نیاز ندارد.

وکالت مقید: وکالت مقید به نوعی از وکالت گفته می شود که مورد وکالت مشخص و معین شده است و وکیل موظف است در همان مورد معین، عمل نماید، اعم از خرید خانه و یا فروش ماشین.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در خرم آباد

جرایم کیفری به چند نوع تقسیم می شوند؟

جرایم کیفری شخصی: جرایم کیفری شخصی به آن دسته از جرایم گفته می شود که موجب آسیب جسمی یا روحی به اشخاص می گردد. این گونه از جرایم شامل دو گروه اصلی، قتل و دیگر جرایم خشونت آمیز می‌ باشد. برخی از نمونه های جرایم شخصی خشونت آمیز عبارت است از: ضرب و شتم، آتش سوزی، کودک آزاری، آدم ربایی، تجاوز جنسی و …

جرایم کیفری رایانه‌ ای: جرایم کیفری رایانه‌ ای به دسته ای از جرایم گفته می شود که طی آن شخصی از طریق کامپیوتر به انجام عمل مجرمانه اقدام می کند. در این نوع از جرایم دسترسی به صورت غیر قانونی به حریم خصوصی و اطلاعات شخصی افراد انجام می‌ گردد. برخی از نمونه های جرایم کیفری رایانه ای عبارت است از: انواع جاسوسی‌ های کامپیوتری، جرایم علیه عفت و اخلاق، کلاهبرداری‌ های کامپیوتری، جعل کامپیوتری و … .

جرایم کیفری به چند نوع تقسیم می شوند؟

جرایم کیفری مالی: منظور از جرایم کیفری مالی در واقع مواردی است که موجب فریب یا کلاهبرداری غیر قانونی می شود. یکی از انواع رایج این جرایم مالی، جرایم یقه سفید است. از انواع گوناگون این جرایم می‌ توان به اختلاس، باج گیری، فرار مالیاتی، پولشویی، کلاهبرداری، جرایم سایبری و … اشاره نمود.

جرایم کیفری اینترنتی و جرایم سایبری: نوع دیگری از جرایم کیفری اینترنتی، جرایم سایبری می باشد که تحت فضای وب رخ می دهد. این نوع از جرایم نیز در صورت مشاهده پیگیری قانونی دارد.

جرایم کیفری علیه اموال: به صورت کلی اینگونه می توان گفت که جرایم علیه اموال در واقع جرایمی می باشند که لازمه آن دخالت در اموال افراد دیگر است. در این شرایط ممکن است آسیب جسمی یا روحی به شخص دیگری نیز وارد گردد که در این صورت موجب محرومیت از استفاده یا لذت بردن از اموال می‌ شود. برخی از موارد جرایم کیفری علیه اموال عبارت است از: جعل، کلاهبرداری، سرقت، خیابنت در امانت و انتقال و فروش مال غیر و … .

کلام آخر

از همه شما عزیزان تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. هدف از نگارش این مقاله این بود که بهترین وکیل کیفری در خرم آباد را به همراه رزومه کاری و تحصیلی هر کدام از وکلا را در اختیارتان قرار دهیم تا در مواقعی که افراد با مشکلات حقوقی و کیفری مواجه هستند، از وکلای مربوطه کمک بگیرند. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا