حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران ⚖️【سال1403】

ثبت اختراع یکی از پروسه های مهم و پیچیده ای است که فقط در تهران انجام می شود و مخترعان از سراسر ایران باید برای ثبت اختراع خود به تهران بیایند. مطمئنا این کار برای بسیاری از مخترعان وقت گیر بوده و هزینه زیادی دارد‌. در صورتی که به راحتی می توان با اعطای وکالت به یک وکیل، این کار را انجام داد. این موضوع باعث شد تا در این مقاله به نخبگان بپرداریم و 10 تا از بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران کیست؟

بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران کیست؟

ثبت اختراع یکی از زیرمجموعه های مهم مالکیت فکری است که همان حقوق ناشی از آفرینش ها و خلاقیت های فکری در زیرمجموعه های هنری، ادبی، علمی و صنعتی است. دانشجویان، دانشمندان و نخبه های بسیاری در تهران زندگی می کنند که به دنبال انجام کارهای ثبت اختراع خود می باشند. برای این کار باید به دنبال وکیل ثبت اختراع باشیم که در این زمینه تسلط علمی و دانش حقوقی داشته و به شرایط و نحوه ثبت اختراع کاملا آگاه باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران مشکلات حقوقی که در حوزه ثبت اختراع وجود دارد را برطرف می نماید و مراحل داخلی یا بین المللی ثبت اختراع را انجام می دهد. اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، مطمئنا اختراعی دارید که دنبال کارهای ثبت آن می گردید. شاید به خوبی به این مراحل آشنا نباشید و یا بر هر دلیلی به دنبال وکیلی متخصص می گردید که کارهای قانونی و حقوقی برای ثبت اختراع شما را انجام دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه لیستی از وکلای متخصص در ثبت اختراع را معرفی می کنیم. همراه ما در وبسایت حقوقی برترین وکیل باشید. در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

بهشید ارفع نیا

خانم بهشید ارفع نیا

خانم ارفع نیا یکی از برترین وکلای تهران در ثبت اختراع هستند. دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران ایشان کارشناسی ارشد و همینطور مدرک دکترای دولتی خود را در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه سورین پاریس دریافت نموده اند. خانم ارفع نیا با وجود پیشنهادهای بسیاری که در پاریس داشتند به ایران بازگشتند تا به هموطنان خود ارائه خدمت نمایند. در گذشته به عنوان عضو هیات علمی در دانشکده حقوق دانشگاه ملی (شهید بهشتی) به تدریس درس حقوق بین الملل خصوصی می پرداختند و اکنون عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه آزاد تهران مرکزی هستند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای خیابان شیخ بهایی شمالی، خیابان عرفی شیرازی، پلاک ۵، واحد ۷

شماره تماس: 09121016973

افشین پاشایی

آقای پاشایی از وکلای متخصص در ثبت اختراع و مسائل مریوط به مالکیت های فکری هستند. وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه مفید و کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران هستند. سوابق بسیاری در حرفه وکالت کسب نموده اند که کمک می کند تا در پرونده های بعدی فعالیت موثری داشته باشند.

از دیگر خدمات آقای افشین پاشایی، ارائه مشاوره و تنطیم و بررسی انواع قراردادهای مورد نیاز کسب و کارهای خصوصی و مسائل مربوط به الکیت فکری است. از دیگر تخصص آقای پاشایی، تسلط بر مدیریت راهبردی مسایل حقوقی شرکت ها در ابعاد مختلف است. از سوابق کاری مهم ایشان، وکیل و مشاور ارشد حقوقی شرکت بین المللی ماکسیم، وکیل مالکیت فکری هلدینگ ماموت، مدیر حقوقی شرکت کارگزاری بورس کالای توسعه کشاورز است.

درس دفتر،: تهران، طرشت، تسموری، شهید قاسمی، شهید حبیب طادگان، پلاک 69، طبقه 5، واحد 33

شماره تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۷۸۴۶

علی رفیعی

آقای علی رفیعی

آقای رفیعی به عنوان وکیل متخصص در ثبت اختراع در شهر تهران فعالیت می کنند. وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی حقوق هستند. بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه وکالت دارند. آقای رفیعی مشاور حقوقی در تهران و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خلنوادگی، علائم تجاری و طرح صنعتی هستند.

درس دفتر: تهران، خیابان مطهری، بعد از مترو مفتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی،پلاک 17، طبقه 2

شماره تماس: ۰۲۱۴۶۰۱۸۳۵۳

سعید شهبازی

جناب آقای سعید شهبازی

آقای شهبازی یکی از از وکلای ثبت اختراع در تهران هستند. ایشان در دفتر حقوقی خود با جمعی از وکلای خبره همکاری می کنند و در تلاش اند تا بهترین خدمات به متقاضیان ارایه گردد. آقای شهبازی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی گوناگون می باشند و به صورت اختصاصی به پیگیری آنها می پردازند.

از جمله دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل: خدمات ثبت (ثبت اختراع، ثبت برند، ثبت شرکت، کارت بازرگانی، جواز تاسیس، تغییرات شرکت)، دعاوی حقوقی (دعاوی علامت تجاری، دعاوی کارت بازرگانی، دعاوی طرح صنعتی، دعاوی چک و سفته و …)، اظهارنامه مالیاتی، حق امضا، ترازنامه، اصلاح کد پستی و … همینطور کلیه دعاوی کیفری و … است.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

شماره تماس: 02152712

قاسم نجفی بابادی

جناب آقای قاسم نجفی بابادی

آقای بابادی یکی از برترین وکلای تهران در زمینه ثبت اختراع می باشند. به کمک ایشان می توانیم از اختراعات قابل ثبت، روشهای ثبت اختراع در ایران و جهان، مدارک لازم برای ثبت اختراع و … مطلع شویم. ایشان مدیر حقوقی موسسه استیناف گر هستند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، خدمات متنوعی به متقاضیان ارائه می کنند. ایشان علاوه بر انجام مراحل ثبت اختراع، به انواع پرونده های کیفری، سرقت مسلحانه، سرقت بانکی و غیربانکی، سرقت اینترنتی و غیراینترنتی رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، مطهری، بعد از چهارراه مفتح، خیابان مهرداد، نبش کوچه درفش، ساختمان مهرداد، پلاک 4، واحد 10

شماره تماس: 09197552146

رضا عبدالمحمد

جناب آقای رضا عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری (IBA)، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص در حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها،داور حقوقی، املاک و مستغلات،پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده،ضمانت نامه بانکی، امور مهاجرت، کیفری و خانواده و جز یکی از بهترین وکیل های تهران در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری می باشد.

انجام خدمات:

  • مشاوره تلفنی و حضوری
  • انجام خدمات در کم‌ترین زمان ممکن
  • حفظ اطلاعات خصوصی موکلان
  • پذیرش صفر تا صد پرونده

آدرس دفتر: تهران، دستگری، خیابان فرید افشار، بلوار آرش شرقی، پلاک 5، واحد 5

شماره تماس: 09121574297

اکبر گراوند

وکیل ثبت اختراع در تهران

جناب آقای اکبر گراوند وکیل پایه یک دادگستری، متخصص حقوقی و امور اقتصادی در زمینه های امور مالی، بورس، بانک، پرونده ای مالیاتی، گمرکی، کیفری، اختلافات تجاری، داوری تجاری بین المللی، قراردادهای انتقال فناوری، ارزیابی موضوعات قابل ارجاع به داوری، مالکیت فکری و … به صورت تخصصی در شهر تهران فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان نیاوران، روبروی کاخ موزه نیاوران، پلاک 8 طبقه 4 واحد 501

شماره تماس: 09124715010

بهاره آتش پیکر

سرکار خانم بهاره آتش پیکر با چند سال سابقه موفق وکیل پایه یک دادگستری می باشد. خانم آتش پیکر توسط موفقیت های مستمری که در این زمینه بدست آورده از بهترین وکیل های ثبت اختراع تهران به شمار می رود. فعالیت ایشان تنها به ثبت اختراع محدود نمی باشد و در حوزه های حقوقی دیگر اعم از کیفری، تجاری، ثبتی و خانواده نیز فعالیت های موثری دارد و هم چنین به صورت حضوری و غیر حضوری به ارائه مشاوره می پردازد.

آدرس: تهران، ضلع شرقي ميدان نبوت، شماره ٣٩، طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢٤٨٥٧٥٥٨


ضرورت مراجعه به وکیل ثبت اختراع در تهران چیست؟

ثبت اختراع فقط در تهران و در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی انجام می شود. مراحل اولیه آن به صورت آنلاین است اما برای مراحل بعدی باید به صورت حضوری به اداره ثبت اختراعات تهران مراجعه کرد و مراحل بعدی آن را طی نمود.

یا درنظر گرفتن پیچیدگی های مراحل اداری ثبت اختراع در تهران، بهتر است این کار را بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران برعهده بگیرد. زیرا آشنا نبودن به مبانی حقوق مالکیت فکری موجب می شود تا پروسه ثبت اختراع با خطا روبرو شود. وکیل ثبت اختراع به خوبی می داند که چه اختراعاتی قابلیت ثبت دارند و همین موضوع باعث می شود تا فرد مخترع هزینه و وقت خود را بیهوده مصرف نکند. مثلا آثار هنری، نظریه های علمی و یا روش های تشخیص بیماری های مختلف، قابلیت ثبت ندارند. طبق همین موضوع می توانیم بفهمیم که اختراعاتی که به یک محصول صنعتی و کاربردی تبدیل شوند، قابلیت ثبت دارند.

برای مراحل ثبت اختراع نیز است که علاوه بر مدارک لازم شخص مخترع، نقشه های اختراع که یکی از مهم ترین مدارک این پروسه است نیز با دقت بالا تهیه شود. وجود وکیل متخصص در این مرحله، به موکل کمک می کند.

وکیل ثبت اختراع در تهران، تسلط کاملی به حقوق مالکیت فکری و مبانی اختراعات دارد، بدین ترتیب حقوق مخترع را در سازمانهای ذیربط محفوظ می دارد و می تواند حمایت انحصلری برای مخترع را بدون هدر رفت وقت و هزینه اضافی برقرار سازد. همچنین بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران، در مراحل نهایی پروسه ثبت، گواهینامه اختراع را دریافت نموده و آن را در مالکیت انحصاری مخترع قرار می دهد.

همجتین اگر شخصی از اختراع شما سوء استفاده کرده باشد و شما متحمل خسارت شوید، می توانید از طریق وکیل ثبت اختراع این موضوع را پیگیری نمایید. وکلای خبره در این زمینه به تمامی مسائل و مشکلاتی که ممکن است در امور ثبت اختراع داخلی و بین المللی ایجاد شود، آگاه اند و دانش لازم برای دفاع را دارند.

معرفی 10 وکیل ثبت اختراع در تهران

چه اختراعاتی قابلیت ثبت ندارند؟

مطابق ماده ۴ قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری موارد ذیل قابلیت ثبت ندارند:

  • کشفیات، نظریه های علمی روش های ریاضی و آثار هنری
  • آن چه که پیش تر در فنون و صنایع پیش بینی شده باشد.
  • منابع ژنتیک و اجزاء تشکیل دهنده آنها و همینطور فرآیندهای بیولوژیک تولید آنها
  • طرح ها و قواعد یا روش های انجام امور تجاری و دیگر فعالیت های ذهنی و اجتماعی
  • اختراعاتی که بهره برداری از آنها خلاف موازین شرعی و یا نظم عمومی و اخلاق حسنه است‌.
  • روش های تشخیص و معالجه بیماری های انسان و حیوانات ( این بند شامل فرآورده های منطبق با تعریف اختراع و مورد استفاده در روش های مزبور نمی شود)

خاطر نشان کنیم که اگر افشا اختراع ظرف مدت شش ماه قبل از تاریخ تقاضا و یا اینکه در موارد مقتضی پیش از تاریخ حق تقدم اختراع صورت گیرد، مانع ثبت اختراع نمی شود. همچنین اختراع مطلقا نباید قبلا منتشر شده باشد.چرا که دیگر اختراع نخواهد بود. اختراعات ثبت شده حقوقی برای مالک آن دارند که قابل انتقال است، یعنی در صورت فوت فرد مخترع، به ورثه او می رسد.

10 تا از بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران

کلام آخر

اخنراع حاصل تلاش فکری یک فرد و یا افرادی است که به دنبال یک محصول صنعتی یا فرآیند صنعتی هستند. بنابراین در تلاش اند تا محصول خاصی که توسط خودشان اختراع شده را به ثبت برسانند. در این مقاله تلاش کردیم 10 تا از بهترین وکیل ثبت اختراع در تهران را معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. امیدوارم مطالب سایت برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا