وکیل

10 تا از بهترین وکیل بلوار فردوس ⚖️【سال1403】

مشکلات و دغدغه های افراد در زندگی روزمره موجب بروز مسائل حقوقی متعددی شده است. افراد برای حل این مشکلات نیاز به وکیل متخصص دارند تا پرونده آنان در محاکم قضای به بهترین شکل ممکن حل کند. وکیل متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری فردی است که باید به او مراجعه کنید. بسیاری از افراد در بلوار فردوس به دنبال وکیل متخصص هستند، لذا در ادامه تصمیم داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بلوار فردوس بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و اطلاعات وکلای متخصص در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بلوار فردوس کیست؟

بهترین وکیل بلوار فردوس کیست؟

وکیل خوب در بلوار فردوس، به دلیل دانش و آگاهی کاملی که از قوانین و مقررات حقوقی دارد، به موکل کمک می کند تا نتیجه مورد قبولی از پرونده دریافت کند و به حقوق قانونی خود برسد. بلوار فردوس یکی از مناطق غرب تهران است که افراد بسیاری در این منطقه به دنبال وکیل می باشند.

شجاعت و جسارت بهترین وکیل یکی از مهمترین ویژگی های او محسوب می شود، پیگیری برخی از پرونده های کیفری و حساس نیاز به جسارت دارد که این کار از عهده ی بهترین وکلا برمی آید. بهترین وکیل بلوار فردوس به شما کمک می کند تا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … موفق شوید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در خرم آباد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بلوار فردوس سال 1403

حسنی داوری کیا

حسنی داوری کیا وکیل بلوار فردوس

خانم داوری کیا وکیل پایه یک دادگستر تهران و بلاور فردوس و مشاور حقوقی می باشند. انواع خدمات وکالتی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، امور ثبتی، جرایم رایانه ای، امور حسبی، امور تجاری و بانکی، شرکت ها و … توط خانم داوری کیا ارائه می شود.

آدزس دفتر: بلوار فردوس، گلشهر، چهارراه فاطمیه، ساختمان جام جم

شماره تماس: 09128759794

شهاب صیفی

شهاب صیفی وکیل در بلوار فردوس

آقای صیفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، خیابان گلستان شمالی، کوچه رفیعی، طبقه 3 واحد 5

شماره تماس: 09127006062

پیمان برهانی

پیمان برهانی وکیل بلوار فردوس

آقای پیمان برهانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و بلوار فردوس، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در پیگیری انواع دعاوی در دادگاه ها و مراجع قضایی هستند و تجارب ارزنده ای در سال های وکالت به دست آورده اند.

آدرس دفتر: بلوار فردوس شرق، بین خیابان عقیل و حسن آباد، پلاک 375، طبقه 4 واحد 29

شماره تماس: 09123062560

سید محمد ملازم امام

سید محمد ملازم امام وکیل بلوار فردوس

آقای ملازم امام وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی شرکت های مختلف می باشند. همینطور ایشان در زمینه مشاور و قبول وکالت در زمینه دعاوی جرایم رایانه ای و … نیز فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، فردوس، بزرگراه آیت الله کاشانی، بین وفا، آذر شمالی و عقیل، پلاک 348

شماره تماس: 09123014447

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل در بلوار فرودس

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و بلوار فردوس، مشاور حقوقی و متخصص در انواع دعادی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان در طول مدت فعالیت خود توانسته‌ اند موکلین خود را راضی نگه دارند و پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. آقای محمدی علاوه بر ایران در کشور امارات نیز به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

  • متخصص در حوزه دعاوی کیفری نظیر خیانت در امانت، جرایم مواد مخدر، مفاسد اقتصادی، کلاهبرداری و …
  • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، طلاق توافقی
  • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر وصول مطالبات، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، انتقال سرقفلی و …

آدرس دفتر: تهران، اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی، پلاک 192، واحد 12

شماره تماس: 09126095750

نکات مهم در انتخاب وکیل در بلوار فردوس

تخصص و دانش وکیل یکی از معیارهای مهم است که باید زمان انتخاب به آن دقت کنید، چرا که وکال شغلی تخصصی است و باید افرادی که در آن وارد می شوند تخصص های لازم را داشته باشند. باید گفت که تمامی وکلا سطح دانش بالایی دارند اما برخی از آنها به طور ویژه به برخی از پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و … می پردازند. این موضوع سبب می شود تا تجربه و دانش آنها در این زمینه، بسیار بالاتر از وکلای دیگر باشد.

باید به این موضوع توجه کنید که وکیل مورد نظر در چه زمینه ای تخصص دارد، وکیل کیفری با وکیل خانواده تفاوت دارد و می توان گفت که این دو قابل مقاسه با هم نیستند. بنابراین اگر در زمینه دعاوی خانواده پرونده های برای شما به وجود آمده باید به بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه کنید تا به صورت ویژه به پیگیری پرونده بپردازند.

زمانی که به وکیل متخصص در حوزه مرتبط با پرونده خود مراجعه کنید، نتیجه ای که قرار است در دادگاه به دست آورید تضمین شده است. علاوه بر تخصص و دانش کافی، اخلاق و شرافت یکی از موارد مهم در زمان انتخاب وکیل است.

وکیل خوب در بلوار فردوس

فواید پیدا کردن بهترین وکیل در بلوار فردوس

برخی از افراد ترجیح می دهند امور مربوط به دادگاه و مراجع قضایی که برای شان اتفاق افتاده را خودشان انجام دهند و برای این کار از وکیلی کمک نمی گیرند، اما باید توجه کنید که اگر در مرحله اول پیروز نشوند، برای اعاده دادرسی و رسیدگی مجدد به پرونده باید مراحل پیچیده ای را طب کنند و مدارک محکمه پسندی برای اثبات داشته باشند. در این شرایط اگر از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران استفاده کنید میزان پیروزی شما به میزان قابل توجهی بالا خواهد رفت.

همینطور باتوجه به وضعیت اقتصادی که در جاجعه وجود دارد، طبیعتا به صرفه نیست که سراغ چند وکیل بروید، عقلانی است با انتخاب یکی از وکلای خوب در بلوار فردوس، نتیجه مطلوب نظر را در همان مرحله اول بررسی پرونده در دادگاه کسب کنید. برای جلوگیری از ضررهای مالی بهتر است که یک بار به وکیل متخصص در زمینه مربوطه مراجعه نمایید.

کلام آخر

انتخاب وکیل یکی از حساس ترین مراحل رسیدگی به پرونده های موجود در محاکم قضایی است. لذا بهتر است برای این کار به نکات مهمی توجه کنید که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، همینطور فواید داشتن وکیل متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری را گفتیم. امیدوارم مطالب موجود در مطلب بهترین وکیل بلوار فردوس برای شما مفید بوده باشد، لطفا نظرات و انتقادات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا