ملکیوکلا

10تااز بهترین وکیل کمیسیون ماده 100شهرداری تهران⚖️【سال1403】

کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری مرجعی برای رسیدگی به تخلفات ساختمانی از لحاظ ضوابط شهرسازی و ایمنی است. اگر شهروندانی که در ساخت و ساز دست دارند در زمینه ساختمان سازی مرتکب تخلفی شوند، این تخلف در کمیسیون ماده 100 مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. افزایش ساخت و سازهای ساختمان در تهران و در راستای آن افزایش مشکلات ساختمانی موجب نیاز مردم به وکیل متخصص شده است. در ادامه مقاله بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران به مهرفی وکلای متبحر و متخصص می پردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران کیست؟

بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران کیست؟

ساخت و ساز در محدوده ی شهر یا حریم آنها در اغلب کشورها ضوابط خاصی دارد. ضوابطی که در کمیسیون ماده 100 شهرداری وجود دارد از یک سو برای تامین امنیت شهروندان و از طرف دیگر برای زیباسازی شهر است. این قانون نیز ممکن است توسط برخی از افراد عمدا و یا سهوا نادیده گرفته شود که در نتیجه آن مشکلاتی به وجود می آید که باید به صورت تخصصی به آن رسیدگی شود.در صورت وجود مشکل در امور ساختمانی خود به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران  کلیک کنید!

کمیسیون ماده 100 وظیفه رسیدگی به تخلفات ساختمانی را دارد. اگر ساختمانی بدون مجوز باشد و یا بعد از ساخت و ساز بخش های دیگری به آن اضافه شود. کمیسیون ماده 100 شهرداری به آن رسیدگی می کند. مطابق این ماده، مالکان املاک و اراضی موظف هستند پیش از ساخت و ساز، از شهرداری پروانه و مجوز ساختمانی دریافت کنند و همینطور ماموران شهرداری نیز موظف هستند از عملیات های ساختمانی نظارت کنند و درصورت تخلف به آنها رسیدگی نمایند.

افرادی که به شغل ساخت و ساز و عمران می پردازند در اغلب موارد با مشکل کمیسیون ماده 100 برخورد می کنند و باتوجه به تخلفاتی که مرتکب شده اند احضار و یا جریمه می شوند و در اکثر موارد مبلغ جریمه بسیار بالا است. بنابراین به دنبال راهی هستند تا مبلغ جریمه را کمتر کنند. مراجعه به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران کمک می کند تا حد امکان جریمه تصویب شده کاهش یابد.

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری در تهران نقش بسیار مهمی را در جهت احقاق حقوق موکلین انجام می دهد، نحوه دفاع در کمیسیون ماده 100 پیچیدگی هایی دارد، چنانچه پیگیری این پرونده بدون وکیل انجام شود، ممکن است مجبور باشیم جریمه بسیار بالایی را بپردازیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران قصد داریم به معرفی تعدادی از وکلای خبره و متبحر در این زمینه بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای تهران در این حوزه در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران سال 1403!

نرگس عبدالله زاده

نرگس عبدالله زاده بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

خانم نرگس عبدالله زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در زمینه دعاوی مرتبط با کمیسیون ماده 100 شهرداری در تهران هستند.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری بصورت تخصصی، قرارداد نویس حرفه ای، قرارداد نویسی بصورت جامع و مانع، دعاوی ملکی، قراردادهای مشارکت، الزام به تنطیم سند ابطال سند، صلح نامه ،مبایعه نامه، فسخ قرارداد
 • دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و …
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع
 • متخصص دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره، مطالبه چک و سفته و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09197738931
آدرس دفتر:
تهرانپارس، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی شهید باهنر، پلاک ۲۸
مشاهده پروفایل وکیل


مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز می باشند. با 22 سال سابقه کار وکالت و به عنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارند با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و به ویژه در امور ملکی همکاری نمایند. آقای اسلامی مهر، یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند.

از جمله خدمات ایشان عبارتند از:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

از مهمترین اهداف آقای اسلامی مهر به عنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا، ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد.

برای اعطای وکالت به آقای مسعود اسلامی مهر، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09121932428
تلفن تماس: 02126413766 – 02126413763 – 02126413112
نشانی: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2


محمد حاجیلو

محمد حاجیلو وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای محمد حاجیلو از بهترین وکلای پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • وکیل متخصص در امور ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی
 • متخصص در امور تجاری و ورشکستگی
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی میان اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط اسناد تجاری
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده ، کلاهبرداری و جعل اسناد ، انحصار وراثت،مصادره و….

برای اعطای وکالت به آقای محمد حاجیلو، یکی از وکلای خوب تهران میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121275588
شماره تماس دفتر: 28425688-021

آدرس دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2


بهاره فیض

بهاره فیض وکیل ملکی تهران

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

شماره همراه: 0912143150609124478815
شماره دفتر: 02128426866 02128426766
آدرس دفتر وکالت:
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، خیابان بابک بهرامی، پلاک ۹۴، طبقه اول، واحد۱۰۴
(استفاده از پارکینگ برای مراجعین محترم امکان پذیر است)

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره بالا تماس بگیرید:


دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰


دکتر علیرضا توفیق

 دکتر علیرضا توفیق وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای دکتر توفیق وکل پایه یک دادگستری در تهران و مستشار سابق دادگاه تجدیدنظر هستند. مدرک دکترای حقوق دارند و مدیرعامل موسسه حقوقبان جوان در تهران می باشند. از وکلای متخصص در حوزه پرونده های کمیسیون ماده 100 شهرداری محسوب می شوند و بیش از 20 سال سابقه فعایت قضایی دارند.

آدرس دفتر: تهران، میدان شیخ بهائی، خیابان دانشور شرقی، نبش خیابان دانش دوست، پلاک 26، طبقه اول، واحد B1

شماره تماس: 09120525074

نصیر عبادی پور

دکتر نصیرعبادی پور وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای عبادی پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در کمیسیون ماده 100 شهرداری هستند. ایشان مدرس دانشگاه و وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، بیمه، تنظمی قراردادهای اخلی و بین المللی و … را می پذیرند. همینطور آقای دکتر عبادیپور مدیریت موسسه حقوقی دادورزان را برعهده دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک 210، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 02188806889

محمد حاصلی

جناب آقای محمد حاصلی

آقای حاصلی وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان برجسته کشور هستند. کلیه دعاوی مربوط به شهرداری، تمامی دعاوی کیفری، حقوقی، بین المللی و دعاوی بانکی توسط ایشان پذیرفته می شود. از جمله تخصص آقای حاصلی وکالت پرونده‌های مربوط به شهرداری شامل اخذ پایان کار و کمیسیون ماده 100 است. همینطور یشان از وکلای مجرب در دیوان عدالت اداری کشور هستند.

آدرس دفتر: تهران، شهریار، میدان فرمانداری، مجتمع آسمان، طبقه 4، واحد 26

شماره تماس: 09123590452

محمدرضا کریمی

 محمدرضا کریمی وکسل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای کریمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در زمینه پرونده های کمییون ماده 100 شهرداری هستند. دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل شکایت از آرای کمیسیون های ماده 100 شهرداری در مورد تخلفات ساختمانی، دعاوی الزام شهرداری به صدور مجوز ساخت، شکایت از عوارض شهرداری موضوع مصوبات شورای شهر و کمیسیون ماده 77 شهرداری، اعتراض به رای هیات های تخلفات اداری و … است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بین چهاراره ولیعصر و امیر اکرم، خیابان هاشمی فر، پلاک 26، طبقه 5، واحد 22 (زنگ وکالت و دندانپزشکی)

شماره تماس: 09125253824

محمود قائدی

 آقای محمود قائدی وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران

آقای قائدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یک از برترین وکلا در حوزه دعاوی شهرداری و کمیسیون ماده 100 هستند. دیگر تخصص ایشان رسیدگی به دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی و دعاوی خانوادگی است. دعاوی حقوقی ازجمله: دعاوی ملکی، دعاوی ثبتی، املاک و اراضی، املاک و مستغلات، قراردادها، الزام به تنظیم سند، ابطال سند، ابطال مبایعه‌ نامه، ابطال اجراییه، اعتراض ثالث، دعاوی مشارکت در ساخت، دعاوی سرقفلی، دعاوی حق کسب و پیشه، خلع‌ید، اسناد تجاری، چک، و … است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت‌آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد

شماره تماس: 09122201537


پرونده چه تخلفاتی در کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران بررسی می شود؟

برای حفظ امنیت، هماهنگی در ساخت و ساز و همینطور حفظ قوانین کشوری، باید ساخت و سازها تحت قوانین از پیش تعیین شده انجام شود که به این منظور شهرداری ها وظیفه نظارت بر اجرای قوانین از سوی مالکان را دارند. در این راستا مالکان نیز موظف به رعایت این قوانین هستند، در غیر این صورت مشمول جریمه خواهند شد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل ملکی در تهران

ماده 100 شهرداری به دلایل مختلفی اتفاق می افتد:

 • اگر فردی اقدام به بازسازی ساختمان خود کند و در این بازسازی، بخشی از معابر شهری را بگیرد، تخلفی که انجام داده از ماده 100 به حساب می آید.
 • اگر فردی اقدام به افزایش زیربنای ساختمان خود بیشتر از میزان درج شده در پروانه ساخت نماید، تخلفی که مرتکب شده، مربوط به ماده 100 شهرداری است.
 • اگر فردی در ساخت و ساز ساختمان پارکینگ حذف شود و یا پارکینگ غیرقابل استفاده باشد. تخلف از ماده 100 شهرداری محسوب می شود.
 • چنانچه تغییر کاربری در ملکی صورت بگیرد. بدین ترتیب اگر ملکی مسکونی برخلاف مندرجات پروانه ساخت به ملک تجاری تبدیل شود، تخلف صورت گرفته توسط شهرداری در کمیسیون ماده 100 مطرح می شود.
 • اگر شخصی که در کار ساخت و سز ساختمان است از مصالح ایمن و استاندارد برای این کار استفاده نکند و بنای او استحکام کافی را نداشته باشد، تخلف کرده و مطابق ماده 100 شهرداری، می توانند سازه او را تخریب کنند.
 • مهندسین ساختمانی نیز وظیفه دارند بر عملیات های ساختمانی نظارت کنند تا خارج از موارد درج شده در پروانه ساخت نباشد. در صورتی که سازه با مشخصات درج شده در پروانه ساخت مطابقت نداشته باشد، مهندس تخلف از ماده 100 شهرداری را مرتکب شده و جریمه می شود.
معرفی وکیل متخصص کمیسیون ماده صد شهرداری تهران

نحوه رسیدگی به پرونده در کمیسیون ماده 100 شهرداری

کمیسیون ماده در اصل شامل دو کمیسیون بدوی و تجدید نظر است. پرونده ها در ابتدا در کمیسیون بدوی مطرح می شوند و بررسی های لازم به عمل می آید. اعضای مختلفی کمیسیون بدوی را تشکیل داده اند که همه چیز به رای و نظر آنان بستگی دارد. افرادی که پرونده آنها به هر دلیلی وارد کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران شده است باید یک لایحه کتبی برای دفاع از خود ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

به تصمیمات و نتایجی که در کمیسیون بدوی اعلام می شود امکان اعتراض وجود دارد. کمیسیون تجدید نظر مرجعی است که مجددا پرونده مربوطه را بررسی می کند. درصورتی که به رای کمیسیون ماده 100 اعتراض وارد شود، شخص فقط 10 روز مهلت دارد تا این درخواست را به کمیسیون تجدیدنظر اعلام کند. رایی که در کمیسیون تجدیدنظر اعلام شود قطعی و غیرقابل تغییر است.

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری فردی است که به تمامی قوانین و شرایط رسیدگی به پرونده در این کمیسیون آگاه است و بهتر از هر شخص دیگری می تواند ما را در این مسیر کمک کند. واگذاری و اعطای وکالت پرونده به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران موجب می شود تا کارهای مربوطه در سریع ترین زمان و با حداقل جریمه ممکن انجام شود.

وکیل متخصص کمیسیون ماده صد شهرداری تهران

کلام آخر

شهرداری ها یکی از ارگان های رسیدگی به نحوه ساخت و ساز ساختمان در شهرها هستند. این نهاد به امنیت ساختمان ها و نوع کاربری آنها رسیدگی می کنند و هرگونه تخلفی که مشاهده نمایند به کمیسیون ماده 100 ارجاع می دهند. توجه به امنیت از مهم ترین عوامل در ساخت و سازها است و هرگونه تخلفی مجازات دارد. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران پرداختیم تا درصورت مواجه شدن با این مشکل، به بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب گفته شده در این مقاله مورد توجه تان قرار گرفته باشد. لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا