ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرداری در تهران ⚖️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل شهرداری در تهران بپردازیم. یکی از مهم ترین ارگان مدیریت شهری، شهرداری ها هستند. شهرداری یکی از سازمان های عمومی محسوب می شود دعاوی و امور مربوط به شوراهای اسلامی شهرها، شورای عالی شهرسازی و معماری کمیسیون ماده 5 و شکایت از طرح تفصیلی جزو دعاوی مرتبط با شهرداری است. همراهان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل شهرداری در تهران کیست؟

بهترین وکیل شهرداری در تهران کیست؟

منظور از بهترین وکیل شهرداری، وکیلی است که به تمام زیر و بم های مربوط به شهرداری آشنایی دارد. تخصص های مربوط به دعاوی شهرداری، برای وکلای دادگستری به منظور تسلط کامل و تمام بر مسائل مربوط به قوانین و مصوبات شهرداری برای حفظ حقوق شهروندان است. بهترین وکیل تهران برای رسیدگی به پرونده های شهرداری باید آشنا به قوانین، آئین نامه ها و بخشنامه های شهرداری باشد تا عدالت را میان طرفین دعوی برقرار سازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل شهرداری در تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای شهرداری در تهران همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل شهرداری در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل ملکی در تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر:
 تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰


مرتضی احمد پور

جناب آقای مرتضی احمد پور

آقای احمدپور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از موفق ترین وکلای ایران متخصص دعاوی ملکی، پیمانکاری، شرکت ها و دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. از سوابق حرفه ای آقای احمد پور می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت های بزرگ پیمانکاری گرید 1 کشوری (شرکت ساختمانی ارکان سازان مهر آریا)
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت ساختمانی سازه پردازان سدید کویر
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب
 • وکیل شرکت مهندسین توزین دقت
 • مدیر حقوقی و وکیل شرکت هلیکوپتری بالگرد افق کیش
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • قبول دعاوی در تمام زمینه های حقوقی، کیفری، ثبتی دیوان عالی کشور
 • دیوان عدالت اداری
 • قبول دعاوی ایرانیان مقیم خارج از کشور

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوسی شرق، مابین خیابان وفا آذر و علی حسینی، پلاک 308، واحد 20 طبقه 4

شماره تماس: 02144061092

محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی ورشکستگی، ملکی، سرقفلی، و حق کسب پیشه، خانواده، ارث و قراردادهای می باشد. آقای حاجیلو آماده ارائه ی خدمات حقوقی، زیر نظر تیم های خصوصی در زمینه های مختلف از جمله دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی طلاق و مطالبه مهریه، کمک به تنظیم قانونی و ثبت شرکتها، وصول مطالبات، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی و ارائه خدمات ورشکستگی می باشد.

آدرس دفتر: تهران، ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

ندا قوامی

سرکار خانم ندا قوامی

 ندا اقوامی وکیل پایه یک دادگستری کارشناس ارشد حقوق خصوصی متخصص در دعاوی حقوقی از جمله قراردادها، شرکت ها ، خانواده، تجاری (چک، سفته و …)، ارث، امور حسبی می باشد. وی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان با کارنامه درخشانی که از خود در این زمینه به جا گذاشته است توانسته است یکی از وکیل های خوب تهران شود.

آدرس دفتر: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4، مجتمع استاد شهریار، طبقه دوم جنوبی

شماره تماس: 09124585704

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری وکالت در کمیسیون های ماده 100 شهرداری، وکالت در دادگاه های اصل 49 قانون اساسی و مصادره اموال، تنظیم قراردادهای تجاری داخلی و بین الملل، دعاوی ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه و ارث و دعاوی خانواده. ایشان موسسه حقوقی داوری صلح صدرا هستند.

به عنوان اولین موسسه ارائه دهنده خدمات داوری به صورت رسمی و قانونی و با انجام وکالت در کلیه مراجع قضائی افتخار دارد با کادری متخصص و مجرب اعم از وکلا پایه یک دادگستری و کارشناسان با تجربه حقوقی نسبت به ارائه خدمات تخصصی در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی ملکی، سرقفلی، حق کسب و پیشه و ارث و دعاوی خانواده طلاق، مطالبه مهریه و… طرح شکایت و یا دفاع در کلیه جرایم کلاهبرداری، جعل خیانت در امانت، انتقال مال غیر و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی شرکت های داخلی و خارجی اقدام می نمایید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغان (یازدهم) پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

سپهر نظری

جناب آقای سپهر نظری

آقای سپهر نظری وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان قبول دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و قراردادها، بررسی کامل مدارک و ارائه مشاوره تخصصی پیش از انعقاد قرارداد، دفاع در تمام مراحل رسیدگی در مراجع قضایی در صورت پذیرش پرونده می باشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اندرزگو، بلوار کاوه، پلاک 2

شماره تماس: 09121121944

زهره محمد آبادی

سرکار خانم زهره محمدآبادی

خانم زهره محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ارث و تقسیم ترکه می باشد. ایشان وکیل دادگستری و رتبه 12 کانون وکلا دادگستری مرکز (تهران)، رتبه 21 قضاوت، رتبه 33 ارشد حقوق خصوصی، مدرس جزا و کیفری دانشگاه علم وفرهنگ تهران، نویسنده مقالات علمی در زمینه حقوق مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری می باشد.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

منا محمدی سام

سرکار خانم منا محمدی سام

سرکار خانم منا محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری، بیش از 12 سال فعالیت حقوقی و دارای سابقه قضایی می باشند. سال اخذ پروانه وکالت 90/3 از کانون وکلای دادگستری در شهر همدان را دارد. فعالیت در دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و … را دارد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، برج ستاره، پلاک 7، ط 10، واحد 36

شماره تماس: 09124126404

مهدی جعفرزاده مزاری

جناب آقای مهدی جعفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 18 سال سابقه وکالت در زمینه های دعاوی خانواده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، شهرداری، دعاوی ملکی ( موجر و مستاجر، تملک اپارتمان ها، عقود و معاملات و …) دعاوی راهنمایی و رانندگی، وی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین نبش سروش پلاک ٦١ واحد ١٢

شماره تماس: 09123099018

محمدرضا کریمی

جناب آقای محمدرضا کریمی وکیل شهرداری

جناب آقای محمدرضا کریمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با بیش از چند سال سابقه وکالت در زمینه هایی همچون کلیه دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری، اعم از شکایت از آرای کمیسیون های ماده 100 شهرداری در باب تخلفات ساختمانی، شکایت از عوارض شهرداری موضوع مصوبات شورای شهر و کمیسیون ماده 77 شهرداری، الزام شهرداری به صدور مجوز ساخت، کلیه امور شهرداریهای سراسر کشور، اعتراض به آراء گزینش سازمانهای دولتی و … را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بین چهارراه ولیعصر و امیر اکرم، خیابان هاشمی فر، پلاک ۲۶، طبقه ۵ واحد ۲۲

شماره تماس: 09125253824


وکیل شهرداری کیست و چه وظایفی دارد؟

شهرداری، ستون اصلی هر شهر است و نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارند. آن ها مسئول اطمینان از ایمن بودن جاده ها، استاندارد بودن ساختمان ها و دفع زباله ها هستند. وظیفه یک وکیل شهرداری این است که به دعاوی مربوط به شهرداری ها بپردازد.

یکی از مهمترین وظایف وکیل شهرداری در تهران این است که به طور جامع به قوانین شهرداری مسلط بوده و به طور کامل به زیر و بم های مربوط به شهرداری آشنا باشد. یک وکیل شهرداری باید قادر باشد با دیدن اسناد و مدارک مربوط به پرونده های رأی دادگاه را بشناسد. وکیل شهرداری باید به آیین نامه ها، بخشنامه ها، کمیسیون شهرداری و … به خوبی آشنا بوده و سعی در ایجاد عدالت به این دعاوی گردد که یک طرف آن شهرداری است.

یک وکیل شهرداری باید ابتدا در صورت امکان شرایط صلح را فراهم آورد. همچنین اگر در امور ساختمانی خود به مشکل برخوردید می توانید به بهترین وکیل کمسیون ماده 100 شهرداری تهران نیز مراجعه کنید.

نکات مهمی که یک وکیل شهرداری باید به آن توجه کند؟

وکیل شهرداری باید دارای تخصص و تجربه کافی برای دفاع از شما در مورد امور مربوط به شهرداری باشد. یک وکیل شهرداری، باید به کلیه قوانین تدوین شده تسلط داشته باشد و از پیچیدگی های قانون کامل مطلع باشد. به همین دلیل احتمال اینکه پرونده های شما مقابل شهرداری به پیروزی برسد بیشتر است. یک وکیل شهرداری چون در این حوزه تخصص دارد، پرونده های شما روند قانونی سریع تری را پیش می گیرد.

گاهی ممکن است شهرداری به دلیل مشکلات کوچک و بزرگ مانع رسیدن پرونده ساخت به دست صاحبان ملک شود و یک شخص باید تمام وقتش را برای گرفتن مجوز ساختن ملک هدر بدهد. در این شرایط با گرفتن یک وکیل خبره می توان روند کار را جلو انداخت.

شغل وکالت به دلیل دخالت در امور کیفری و قضایی و عدالت، دارای نقش به سزایی در حقانی کردن امور مختلف عدلی است. یک وکیل حرفه ای با داشتن هوش بالا و تجربه کافی مانع زیر پا گذاشتن قوانین می شود. در ادامه می خواهیم ویژگی های یک وکیل حرفه ای در شهرداری تهران را برایتان ذکر کنیم:

 • یک وکیل حرفه ای در شهرداری دارای پروانه وکالت در دادگستری می باشد.
 • وکیل کارکشته در شهرداری با داشتن مدارک از پرونده موکل سوء استفاده نکند.
 • صادق باشد و از ناآگاهی مردم نسبت به امور اداری و حقوقی استفاده سودجویانه نکند.
 • یک وکیل خوب در امور علمی و تخصصی دارای صلاحیت باشد و از قوانین اطلاع داشته باشد.
 • وکیل حرفه ای و خوب به دنبال تبلیغ نیست و رضایت موکل هدف اصلی او می باشد.
نکات مهمی که یک وکیل شهرداری باید به آن توجه کند؟

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل شهرداری در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای شهرداری پرداختیم. امیدوارم که در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا