وکلا

10 تا از بهترین وکیل شهرک فردوس⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

همانطور که برای مشکلات جسمی خود به یک پزشک مراجعه می‌کنید و به دنبال درمان از طریق دانش او هستید برای مشکلات حقوقی خود نیز حتماً باید به یک وکیل متخصص مراجعه کرده و حل اختلافات خود را از او درخواست نمایید. اگر تصور می‌کنید که حتی بدون وکیل نیز می‌توانید در دادگاه به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید باید خدمت شما عرض کنیم که این تصور کاملاً غلط است و می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. مسائل حقوقی معمولاً پیچیده هستند و افراد عادی بدون تحصیل در این زمینه هرگز نخواهند توانست گام‌های مثبتی را به سمت تحقق اهداف بردارند؛ اما لازم است با تحقیقات کامل به سراغ شاخص‌ترین و معتبرترین وکلا بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهرک فردوس آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شهرک فردوس

بهترین وکیل شهرک فردوس کیست؟

نخستین نکته‌ای که باید در استخدام بهترین وکیل شهرک فردوس به آن توجه داشته باشید میزان دانش حقوقی است که وکیل با تحصیل در رشته مربوطه به دست آورده و می‌تواند از آن برای حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده موثری کند. زمانی که به دفتر وکیل مراجعه می‌کنید لازم است از او تمامی سوابق کاری و تحصیلی اش را مطالبه کنید تا به این شکل اطلاعات شما در خصوص توانمندی‌ها و ویژگی‌های وکیل افزایش پیدا کرده و با دید جامع‌تری بتوانید در خصوص همکاری با او تصمیم گیری نمایید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل جنوب تهران

لازم به ذکر است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهرک فردوس سعی دارد تا از مهارت‌های نوشتاری خود برای تنظیم انواع اسناد حقوقی از جمله دادخواست و شکوایی استفاده کرده و نیازهای حقوقی موکل را برطرف نماید. از سوی دیگر برترین وکیل شهرک فردوس در تلاش است تا ارتباط خوبی با موکل خود داشته و به این شکل تعامل موثری را با او ترتیب دهد. اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل شهرک فردوس هستید همواره باید به موضوع پرونده و تخصص وکیل مورد نظر توجه ویژه داشته باشید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای شهرک فردوس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرک فردوس سال 1403!

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزادی با تکیه بر دانش حقوقی مکفی و تبحر و تسلط کامل بر قوانین وکالت برای رساندن حق به حق دار و بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد مستندات لازمه را به محضر دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: يافت آباد، ميدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه سوم شرقي، (آسانسور سمت راست)، واحد 4

شماره تماس: 09124937330

حامد ستاری

حامد ستاری بهترین وکیل شهرک فردوس

آقای حامد ستاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند با تسلط کامل بر دانش حقوقی و قوانین وکالت به افراد در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به فن بیان شیوا، رازداری و صبوری اشاره کرد. وی با موفقیت های پی در پی جز وکلا نام دار و سرشناس آقا قرار گرفته است.

آدرس دفتر: شهرک ولیعصر، خیابان دوازده متری شریعتی، پلاک ٢٦٧، واحد ٢

شماره تماس: 09124383417

محمد رضا فولادی

محمد رضا فولادی بهترین وکیل شهرک فردوس

آقای محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در تمامی امور حقوقی، کیفری، خاناوده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و قابل ذکر است که ایشان از تجارب موفق و متعددی که در طی چندین سال سابقه وکالت خود داشته مراجعین را راهنمایی می کند و آنان را از حقوق خود مطلع می سازد.

آدرس دفتر: شهرک ولیعصر، خیابان آقایی

شماره تماس: 09125022667

راحله جوکار

راحله جوکار بهترین وکیل شهرک فردوس

خانم راحله جوکار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین با تخصص لازمه به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهد. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را به آنها اعلام می دارد تا بااندیشه های لازم در راستای قوانین،حقوق خود را بازپسگیرند.

آدرس دفتر: شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١٦٧، طبقه ٣، واحد ١١

شماره تماس: 09125076701

کامران زندیه راد

کامران زندیه راد بهترین وکیل شهرک فردوس

آقای مامران زندیه راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره با تکیه بر دانش حقوقی خود و تسلط کامل بر قوانین وکالت برای احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه با مستندات محکمه پسند حاضر می شود. وی جهت پیشبرد هرچه بهتر پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: یافت آباد، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه ۴ غربی، واحد۳

شماره تماس: 09123806747


۳ معیار مهم در انتخاب وکیل شهرک فردوس

به این موضوع توجه داشته باشید که معیارها می‌توانند نقش موثری در انتخاب و استخدام بهترین وکیل شهرک فردوس داشته باشند چرا که با در نظر گرفتن این معیارها و سنجش توانمندی وکلا می‌توانید درباره آنها به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید و این نکته را مورد بررسی قرار دهید که آیا گزینه وکالت مورد نظر می‌تواند از پس پرونده‌های حقوقی و کیفری پیچیده برآید یا خیر. در ادامه مطلب سعی داریم سه مورد از مهم‌ترین معیارها برای شناسایی وکلای شاخص را به شما ارائه دهیم.

دانش حقوقی بالا: دانش حقوقی یک وکیل به او امکان می‌دهد تا تسلط بالایی بر روی مواد قانونی داشته باشد و با مرور آنها راهکارهای مطلوبی را برای حل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های قضایی استخراج کند. اگر به دنبال یک وکیل شاخص و مطرح برای اعطای وکالت در پرونده‌های قضایی هستید حتماً باید از سطح و عیار آنها اطمینان حاصل کنید. برای این کار می‌توانید سوابق تحصیلی و کاری وکیل مورد نظر را به دقت مورد بررسی قرار داده و در نهایت در خصوص استخدام یا عدم همکاری با او تصمیم‌گیری کنید.

برای آشنایی بیشتر با بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

فن بیان قوی: در انتخاب بهترین وکیل شهرک فردوس همواره باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که مهارت‌های کلامی بالایی را در اختیار دارند و در جلسات دادگاه می‌توانند به سادگی مفاهیم حقوقی را تشریح نموده و قاضی را به نفع موکل خود متقاعد سازند. از طریق مشاوره حقوقی می‌توانید از مهارت‌های کلامی و قدرت بیان وکیل اطمینان حاصل کرده و آن را مورد بررسی قرار دهید. البته باید به این موضوع نیست توجه داشته باشید که فن بیان یک وکیل متفاوت از حرافی وکلای بی تجربه است.

مهارت‌های ارتباطی: زمانی که با وکیل مورد نظرتان ملاقات می‌کنید همواره باید به مهارت‌های ارتباطی او توجه کنید و این نکته را مورد بررسی قرار دهید که آیا وکیل می‌تواند به سادگی با شما ارتباط برقرار کند و یا اینکه در این موضوع با مشکلاتی روبرو است. اگر وکیل با اصول روانشناسی آشنایی نداشته باشد به طور قطع در ارتباط گرفتن با دیگران کار ساده‌تری را در پیش روی خود خواهد داشت و به این شکل می‌تواند با قاضی پرونده و افرادی که به طور مستقیم و غیر مستقیم در پرونده دخیل هستند ارتباط بگیرد.

بهترین وکیل شهرک فردوس

تعرفه حق الوکاله وکیل شهرک فردوس چقدر است؟

همه ساله آیین نامه‌های تعرفه وکالت دچار تغییرات جدی می‌شوند و سعی دارند مبالغ مشخصی را برای دعاوی حقوقی و کیفری به متقاضیان معرفی کنند؛ اما نکته‌ای که لازم است در خصوص دستمزد وکلا به آن توجه داشته باشید این است که حق الوکاله بهترین وکیل شهرک فردوس در بسیاری از پرونده‌های قضایی به صورت توافقی و با تبادل نظر دو طرف تعیین و محاسبه می‌شود. وکالت شغلی آزاد محسوب می‌شود و همین مسئله سبب می‌گردد تا دست وکیل برای تعیین توافقی دستمزد و هزینه باز باشد.

در ازای دریافت خدمات حقوقی از وکیل مورد نظر مانند تنظیم انواع اسناد حقوقی و ارائه دفاعیات در دادگاه لازم است مبلغی را به او پرداخت کنید که آن را در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می‌نامند. حق الوکاله میزان از پیش تعیین شده‌ای ندارد و بسته به عوامل مختلفی ممکن است مقدار آن کم یا زیاد شود. در ابتدا وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار می‌دهد تا جوانب ناشناخته آن برایش به طور کامل عیان و مشخص شود. وکیل برای اینکه بتواند اطلاعات کاملتری را به دست آورد اسناد و مدارک که ارائه شده را نیز مطالعه می‌کند.

از سوی دیگر بهترین وکیل شهرک فردوس سعی دارد خواسته‌ها و دغدغه‌های موکل خود را نیز در نظر گرفته و میزان پیچیدگی پرونده را نیز مورد بررسی قرار دهد. در این صورت است که وکیل مبلغ مورد نظرش را به اطلاع موکل می‌رساند و اینجاست که موکل نیز می‌تواند با این مبلغ موافقت یا مخالفت کند. نباید تصور کنیم که موکل هیچ نقشی در تعیین حق الوکاله ندارد بلکه از نظر قانونی حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و معنای آن این است که موکل نیز می‌تواند نظر خود را ارائه دهد.

از سوی دیگر لازم است شرایط پرداخت حق الوکاله و هزینه وکیل نیز به صورت توافقی مشخص شود. برای مثال شما می‌توانید تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را مشخص نمایید. در شرایطی ممکن است شما به عنوان موکل توانای پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا و به یکباره را نداشته باشید در چنین شرایطی می‌توانید این موضوع را به اطلاع وکیل رسانده و در خصوص آن تبادل نظر کنید. در چنین شرایطی اغلب تصمیم گیری‌ها اینگونه است که حق الوکاله در چند قسط به وکیل پرداخت شود.

بهترین وکیل شهرک فردوس

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از اینکه تا پایان در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش ما بر این بود تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل شهرک فردوس آشنا کنیم تا شما بتوانید نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به وکلای ممتاز حل و فصل نمایید. در ادامه به بیان معیارهایی پرداختیم که با استفاده از آنها می‌توانید به وکلای مد نظرتان دست پیدا کنید و پس از آن نیز تعرفه حق الوکاله وکیل برای پرونده‌های حقوقی و کیفری را به دقت مورد ارزیابی قرار داده و تشریح نمودیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا