وکیل

10 تا از بهترین وکیل نازی آباد ⚖️【سال1403】

یکی از تصورات غلطی که همواره با افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری همراه است این می‌باشد که آنها تصور می‌کنند که پرونده آنها با پیچیدگی‌های بالایی همراه نیست و خودشان به تنهایی می‌توانند از پس آن برآمده و اهداف ترسیم شده را محقق کنند. پیچ و خم‌هایی که در مسیر رسیدگی به پرونده‌های قضایی وجود دارد بسیار بالا است و افراد بدون در اختیار داشتن تجربه و دانش حقوقی کافی هرگز نخواهند توانست از آنها به سلامت عبور کرده و اهدافی که در سر دارند را محقق سازند. برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی لازم است تمام تلاش خود را به کار بگیرید و ویژگی وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا از میان وکلایی که در محاکم قضایی مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند در نهایت شاخص‌ترین و مطرح‌ترین آنها را به خدمت بگیرید؛ اما یافتن این وکلا همیشه هم کار ساده‌ای نیست. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نازی آباد آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

 بهترین وکیل نازی آباد

بهترین وکیل نازی آباد کیست؟

لازم است پیش از حضور در جلسات دادگاه با یک وکیل با تجربه و مجرب در خصوص دعاوی مطرح شده مشورت کرده و نظر او را جویا شوید. بهترین وکیل نازی آباد به واسطه تجربه‌ای که از قبول پرونده‌های مختلف به دست آورده است می‌تواند گره‌های موجود را در کمترین زمان ممکن حل کرده و پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. وکلای نام برده شده در مقاله دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور هستند و می‌توانند در صورت نیاز راهنمایی‌های موثری را در اختیار شما قرار دهند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نازی آباد از اراعه قول خلاف واقعی در خصوص دعاویه مطرح شده پرهیز می‌کند و سعی دارد در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده با موکل خود صداقت داشته باشد. رفتار بهترین وکیل جنوب تهران به گونه‌ای است که حس اطمینان و اعتماد را در موکل شکل داده و باعث می‌شود تا او با خیال راحت به حقوقدان خود تکیه کند. دانش حقوقی وکیل خوب در نازی آباد به روز است و سعی می‌کند با مطالعات مداوم از سایر رقبای جدی خود در محاکم قضایی عقب نماند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در نازی آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نازی آباد سال 1403!

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی بهترین وکیل نازی آباد

سرکار خانم اعظم قاسمی وکیل پایه یک دادگستری، یکی از بهتریبن وکلای خانم در نازی آباد است، این وکیل دارای بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت است، همچنین ایشان توانسته در طول دوره وکالت خود بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، همینطور این وکیل ازهوش حقوقی ، وقت شناسی، فن بیان، قدرت کلام بالایی برخوردار بوده و توانسته مراجعه کننده گان زیادی را به خود جذب کند.

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی، میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، واحد۶

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۳۴۳۶۱۰

پیمان زمانی

پیمان زمانی بهترین وکیل نازی آباد

جناب آقای پیمان زمانی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از موفق ترین وکلای نازی آباد می باشد، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی است، تخصص های این وکیل در زمینه قبول دعاوی امور بین الملل، املاک، سرقفلی ،تقسیم ترکه و ارث، حقوق الکترونیک و در امور کیفری متخصص در جرایم رایانه ای و دفاع از حقوق متهم، خانواده، قتل، سرقت، مواد مخدر می باشد.

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان مدائن، روبروی بانک ملت، جنب پاساژ نگین، پلاک 373، رواحد 103

شماره تماس: 09126486479

علی رحیمی حسن آبادی

علی رحیمی حسن آبادی بهترین وکیل نازی آباد

جناب آقای علی رحیمی حسن آبادی وکیل پایه یک دادگستری در نازی آباد می باشد، ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و … می باشد، حقوقدان علی رحیمی به دلیل تبحر خاصی که در حل پرونده های حقوقی و کیفری دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کند.

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی، بعد از میدان بازار دوم، نبش خیابان یاسری، پلاک۳۶، طبقه۲

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۳۰۱۴۲۵

لیلا عباسی

لیلا عباسی  بهترین وکیل نازی آباد

سرکار خانم لیا عباسی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای خانم در نازی آباد عضو کانون وکلای مرکز می باشد، این وکیل دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت است و توانسته در طول مدت وکالت خود بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، همچنین حقوقدان لیلا عباسی به دلیل تبحری که در حل پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری دارد مراجعه کنندگان زیادی را در دفتر وکالت خود پذیرا است.

آدرس: تهران، نازی آباد، ميدان بازاردوم، خيابان نيكنام شمالي، بن بست اول، پلاك٤

شماره تماس: 09125597241

حسین عطائی پارسا

حسین عطائی پارسا بهترین وکیل نازی آباد

جناب اقای حسین عطائی پارسا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در نازی آباد است، ایشان یکی از وکلای حاذق درزمینه حل دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ملکی به شمار میروند و همچنین توانسته است در طول سابقه وکالت بیش از ۸ سال خود پرونده های زیادی را حل و فصل کرده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند. اگر بخواهیم کمی از ویژگی این وکیل صحبت کنیم می توانیم به فن بیان قوی، قدرت کلام، هوش بالای حقوقی، وقت شناسی، رفتار مناسب با موکلان اشاره کنیم.

آدرس: تهران، نازی آباد شرقی، بزرگراه رجایی بعد از ایستگاه ورزشگاه، جنب رستوران جوان، روبروی درمانگاه اطمینان، پلاک ٣٧٩، طبقه ٣

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۶۱۷۰۹


حق الوکاله وکیل نازی آباد در صورت شکست در پرونده

رفتار حرفه‌ای حکم می‌کند که بهترین وکیل نازی آباد تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا راه حلی را برای حل مسئله و عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص مسائل حقوقی پیدا کند؛ اما نکته‌ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که وکیل متعهد به انجام وظایفی است که موکل بر اساس قرارداد بر عهده او قرار داده است و او در خصوص نتایجی که در دادگاه به دست می‌آیدمسئولیتی نخواهد داشت. البته اگر شکست در دعاوی مطرح شده به دلیل کوتاهی‌های وکیل از وظایفش باشد بحث فرق می‌کند.

در شرایطی که وکیل از انجام وظایف خود کوتاهی نماید موکل در پایان کار می‌تواند دعوایی را علیه او در محاکم قضایی اقامه کند؛ اما ممکن است در شرایطی وکیل تمام توانایی و مهارت‌هایی را که در اختیار دارد به کار گرفته تا از میان راه حل‌های موجود در نهایت مسیری را برای کسب پیروزی و تحقق اهداف موکل پیدا کند؛ اما با وجود تمامی این تلاش‌ها ممکن است گاهی پرونده با شکست روبرو شود که در این حالت سعی داریم این موضوع را بررسی کنیم که تکلیف حق الوکاله وکیل چه خواهد شد.

به طور کلی می‌توان حق الوکاله را به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین نمود. از سوی دیگر لازم است دو طرف در خصوص تمامی جزئیات همکاری با یکدیگر به توافقات کامل دست پیدا کند. یکی از این جزئیات مهم که لازم است در خصوص آن به طور کامل تصمیم گیری شود و در نهایت متن تصمیمات را در قرارداد ذکر کنید مسئله حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد. در پایان نیز برای جلوگیری از اختلافات احتمالی لازم است قراردادی بین دو طرف منعقد و امضا شود.

بهترین وکیل نازی آباد

۴ معیار مهم در انتخاب وکیل نازی آباد

دانش حقوقی بالا: باید در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران سعی می‌کند تا همواره علم خود را به روز نگه داشته تا به این شکل بتواند با در نظر گرفتن قوانین مختلف حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری راهکارهای مناسبی را پیش روی موکل خود قرار دهد. او که تحصیل کرده یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است می‌تواند احساسات موکر را به شیوه‌ای درست درک کرده و با مرور قوانین برای او اهداف مطلوبی را ترسیم نماید. به هر حال وکیل نام برده شده در زمینه علم حقوق سرآمد سایر رقبا است.

سابقه بالا: سابقه و تجربه‌ای که یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در اختیار دارد می‌تواند جزو مهم‌ترین معیارها در انتخاب و استخدام وی به شمار آید. سابقه یک وکیل نشان می‌دهد که او چه میزان از تجربه را با خود به همراه دارد و در تمامی سال‌هایی که در محاکم قضایی مشغول به فعالیت‌های حقوقی بوده است چه نکاتی را با خود برای حل مشکلات پیش آمده همراه کرده است. پیش از هرگونه تصمیم گیری درباره وکیل لازم است به میزان سابقه و تجربه او توجه کافی داشته باشید.

مهارت‌های ارتباطی: در مسیر دادرسی در پرونده‌های قضایی لازم است بهترین وکیل نازی آباد با موکل خود به طور مداوم ارتباط گرفته و او را در جریان آخرین تغییرات مربوط به دعاوی مطرح شده قرار در صورتی که وکیل با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد می‌تواند به شیوه ساده‌تری با موکل خود ارتباط گرفته و او را از تنش‌های ذهنی‌اش نیز دور کند. معمولا افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند با مشکلات روحی و ذهنی مواجه می‌شوند که ارتباط گرفتن با آنها را سخت خواهد کرد.

صداقت وکیل: یکی دیگر از معیارهای مهم که می‌تواند نقش اساسی و اصولی در انتخاب وکیل داشته باشد صداقت و پرهیز از ارائه قول‌های خلاف واقع می‌باشد. وکیل ملزم است در ابتدا پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهد و شناخت کاملی از آن پیدا کند. در این صورت است که او می‌تواند صادقانه به سوالات موکل خود پاسخ داده و جایگاه او در دعاوی مطرح شده را مشخص نماید. به این موضوع دقت داشته باشید که صداقت یک وکیل همواره از رفتار حرفه‌ای او نشئت می‌گیرد.

 بهترین وکیل نازی آباد

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم از این بابت که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل نازی آباد آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از تخصص و مهارت‌های این وکلا جهت حل مشکلات پیش آمده استفاده کنید. در ادامه تلاش کردیم تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های قضایی را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به بیان برخی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا