وکیل

10 تا از بهترین وکیل منیریه ⚖️【سال1403】

تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی و کسب اطلاع در خصوص دعاوی مطرح شده نمی‌توان امیدی به کسب پیروزی داشت. رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری با پیچیدگی‌های بالایی همراه است و همین عامل به عنوان دلیلی به حساب می‌آید تا به سراغ وکلای مطرح و ممتاز بروید و از آنها برای حل مشکلات خود کمک بگیرید. اگر به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار بروید در واقع شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی کاهش خواهید داد؛ اما کمک گرفتن از وکلای مجرب و خبره می‌تواند شما را در تحقق اهدافتان کمک کند. وکیل با پیچ و خم‌های مسیر آشنایی کامل دارد و در صورت لزوم می‌تواند راهکارهایی را برای حل مشکلات پیش آمده به شما ارائه دهد تا با استفاده از آنها بتوانید به منافع خود دست پیدا کنید. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل منیریه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل منیریه

بهترین وکیل منیریه کیست؟

اگر به دنبال یک وکیل ممتاز و خبره می‌گردید تا وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به او بسپارید در گام نخست باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر وکیل با هر میزان از توانایی نمی‌تواند راهگشای شما در حل گره‌های موجود باشد. لازم است تنها به آن دسته از وکلایی اعتماد داشته باشید که در طی سال‌های متمادی تجربیات ارزشمندی را جمع کرده و می‌توانند خواسته‌های موکل را به درستی درک نمایند. در واقع لازم است از میان گزینه‌های موجود به سراغ بهترین وکیل منیریه بروید و وکالت را به او واگذار کنید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در منیریه دارای تحصیلات کافی در رشته حقوق در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور است و می‌تواند با دانش حقوقی که در اختیار دارد شما را در حل مشکلات پیش آمده کمک کند. بهترین وکیل جنوب تهران شخصی است که مهارت‌های بالایی را در اختیار دارد و می‌تواند از این مهارت‌ها برای تحقق اهداف موکل استفاده کند. علاوه بر این فن بیان وکیل خوب در منیریه می‌تواند به او در ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه کمک شایانی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص منیریه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل منیریه سال 1402!

داریوش لطفی

داریوش لطفی بهترین وکیل منیریه

جناب آقای داریوش لطفی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 2 دهه وکالت در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی در منیریه تهران وکالت می پذیرد و همچنین در طی چندین سال وکالت خود پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است، از این رو افراد با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، وحدت اسلامی، جنب آگاهی مرکز، پلاک۳۰۶، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۸۵۰۰۱

مسعود بهاری

مسعود بهاری بهترین وکیل منیریه

جناب آقای مسعود بهاری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 89 با تخصص و تبحر مکفی در حوزه دعوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی مشغول وکالت می باشد. ایشان بیش از 100 ها پرونده موفق در زمینه های مختلف در سابقه وکالت خود جای داده است. وی با صبوری به صحبت های مراجعین گوش می سپارد و در نهایت با دانش حقوقی خود به مراجعه کننده مشاوره ارائه می دهد و او را از چالش های دادگاهی مطلع می سازد.

آدرس دفتر: خیابان حافظ، نبش چهار راه ابوسعید، پلاک ٨٥٦، طبقه سوم، واحد ٥

شماره تماس: ٠٩١٢٣٨٣٤٩١٣

حسن عبدالمحمدی

حسن عبدالمحمدی بهترین وکیل منیریه

آقای حسن عبدالمحمدی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از چندین سال فعالیت در حوزه های حقوقیريال کیفری، خانواده و ملکی توانسته یکی از وکلا خبره و نام دار در امور متفاوت حقوقی باشد و مراجعه کنندگان با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت کنند.وی به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به آنان اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان وحدت اسلامی، تقاطع خیابان ابوسعید، پلاک۸۵۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۱۴۰۱۹۸

مریم منافی نسب

مریم منافی نسب بهترین وکیل منیریه

خانم مریم منافی نسب وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با کسب موفقیت های پی در پی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی جز وکلا نام دار بانو شناخته شده است. ایشان برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد و همچنین قبل از شروع جلسات دادگاه برای رساندن حق به حق دار به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: یوسف آباد، خیابان بیستون، پلاک ٦٢، واحد ٤

شماره تماس: ٨٨٧٤٧٤٧٠

نوذر صادقی

نوذر صادقی بهترین وکیل منیریه

آقای نوذر صادقی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در منیریه با چندین سال سابقه وکالت و موفقیت های مکرر در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی جز وکلا شناخته شده و سرشناس می باشد. ایشان برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه با رعایت قوانین وکالت از موکل خود دفاع می کند. او با تعیین وقت قبلی به مراجعین ارائه خدمات می کند و همچنین بعد از اتمام جلسات مشاوره میزان موفقیت پرونده را به افراد اعلام می کند.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، میریه، بالاتر از میدان منیریه، کوچه سنایی، پلاک ١

شماره تماس: ٠٩١٢٣٢٣٣٧٧٠


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل منیریه

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی یکی از مهمترین خدماتی است که بهترین وکیل منیریه می‌تواند در اختیار شما به عنوان موکل قرار دهد. با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید در خصوص پرونده اطلاعات کاملی را به دست آورید. در صورتی که اطلاعات شما در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری کامل باشد به طور قطع تلاش بهتری را برای تامین منافع خود در دادگاه خواهید کرد. علاوه بر این وکیل در جلسات مشاوره حقوقی کمک می‌کند تا از حقوق و منافع قانونی خود مطلع شوید.

اگر فرد در جلسات مشاوره حقوقی از منافع قانونی خود کسب اطلاع کند به طور قطع در جلسات دادگاه اجازه نمی‌دهد که سوء رفتارهای دیگری حق و حقوقی را از او ضایع و پایمال نماید. از سوی دیگر باید دقت داشته باشید که اکثر افراد جامعه سواد حقوقی پایینی دارد و همین مسئله باعث می‌شود تا احاطه بالایی بر روی قوانین و تبصره‌های مربوط به آن نداشته باشند. یکی دیگر از وظایف وکیل در جلسات مشاوره این است که تا حدودی مفاهیم پیچیده حقوقی را ساده سازی کند.

در نظر داشته باشید که مشاوره با بهترین وکیل منیریه می‌تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. تا اینجا به برخی از مزایای مشاوره حقوقی اشاره داشتیم و پس از این نیز موارد دیگری را بیان خواهیم کرد. با حضور در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید از حجم اضطراب و استرس خود به عنوان فردی که لازم است در جلسات دادگاه حاضر شود بکاهید. در واقع شما می‌توانید با آرامش خیال بیشتری در جلسات دادگاه حاضر شده و در محضر قاضیه پرونده دفاعیات موثرتری را ارائه دهید.

با استفاده از مشاوره حقوقی تصمیمات غلط شما به شدت کاهش خواهد یافت و از میان راه حل‌های متنوعی که برای حل یک مشکل وجود دارد در نهایت بهترین و مطلوب‌ترین آنها را انتخاب خواهید کرد. در نظر داشته باشید که اگر حجم اشتباهات شما کاهش پیدا کند به طور قطع آینده بهتری را برای پرونده متصور خواهید بود. با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید ضعف‌های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی و حضوری از جمله مهم‌ترین روش‌های دریافت خدمات حقوقی است.

بهترین وکیل منیریه

چهار تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل منیریه

اضافه بودن حق الوکاله: اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که تصور می‌کنید استخدام بهترین وکیل منیریه و پرداخت هزینه‌های لازم برای حق الوکاله‌های او یک هزینه اضافه می‌باشد پس سخت در اشتباه است. در نظر داشته باشید که با استخدام وکیل می‌توانید شانس کسب پیروزی خود را چندین برابر کنید. از سوی دیگر خوب می‌دانیم که هزینه‌های ناشی از شکست در دعاوی حقوقی و کیفری به مراتب بیشتر از هزینه‌ای است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت شود.

ثابت بودن مقدار حق الوکاله: یکی دیگر از تصورات غلط که اغلب در بین افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری دیده می‌شود این است که گمان می‌کنند حق الوکاله یک رقم از پیش تعیین شده و کاملاً ثابت است و موکل نمی‌تواند از میزان آن بکاهد یا وکیل به میزان آن بیفزاید. این نکته را در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌شود و وکیل و موکل می‌توانند بسته به نظری که در این خصوص دارند آن را کاهش داده و یا اینکه افزایش دهند.

بی تاثیر بودن نظر موکل در حق الوکاله: بسیاری از افراد در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل منیریه گمان می‌کنند که نظر موکل در آن هیچ نقشی ندارد و تنها این وکیل است که می‌تواند نظر خود را در خصوص دستمزد اعلام دارد. این تصور کاملاً غلط است چرا که پیش از این توضیح دادیم که حق الوکاله در بسیاری از پرونده‌ها به صورت توافقی تعیین می‌شود و نظر موکل نیز در تعیین و محاسبه آن نقش موثری دارد. البته موکل زمانی می‌تواند نظر دقیقی درباره هزینه بدهد که در این خصوص اطلاعات کافی داشته باشد.

پرداخت یک جای حق الوکاله: یکی دیگر از تصورات غلط که در خصوص هزینه‌های لازم برای دریافت خدمات حقوقی از وکیل وجود دارد این است که اکثر افراد گمان می‌کنند که لازم است تمام دستمزد توافق شده را در همان گام نخست و به صورت یکجا در اختیار وکیل قرار دهند. اشاره داشتیم که شما می‌توانید حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمایید؛ بنابراین شما می‌توانید در خصوص شیوه پرداخت نیز با وکیل خود به توافقات کاملی برسید و حتی آن را به صورت قسطی نیز تسویه کنید.

بهترین وکیل منیریه

کلام آخر

تشکر می‌کنیم بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید. در این مقاله تلاش کردیم شما را با برخی از ویژگی‌ها و مشخصات بهترین وکیل منیریه آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید مشکلات پیش آمده را با استفاده از تجربیات وکلای ممتاز حل و فصل کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای مشاوره حقوقی با وکیل مجرب و خبره را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز نوبت به تصورات غلط اکثر افراد در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری رسید. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا