وکیل

10 تا از بهترین وکیل لنگرود ⚖️【سال1402】

زندگی در اجتماع با فراز و نشیب های بسیاری همراه است. گاهی ممکن است رفتار افراد جامعه در همین فراز و نشیب ها از حدود تعیین شده توسط قانون تجاوز کرده و شامل طرح دعوی در محاکم قضایی شود. رسیدگی به پرونده های قضایی نیازمند دانش حقوقی در این زمینه است و اگر فردی از قوانین و مقررات بی بهره باشد، ناچار خسارات مادی و معنوی بر او متحمل می شود. از این رو، مراجعه به یک وکیل مجرب در دعاوی حقوقی و کیفری الزامی می شود. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل لنگرود آشنا کنیم همراه ما باشید.

بهترین وکیل لنگرود

بهترین وکیل لنگرود کیست؟

گاهی یافتن بهترین وکیل در شهر مانند لنگرود نیز کار سخت و پیچیده ای به نظر می رسد؛ زیرا اعتماد و اطمینان به یک وکیل مجرب و معتبر آن هم در میان تعدد وکلا کاری دشوار است. از این رو، باید در انتخاب وکیل همواره شاخص هایی در اختیار داشت تا با استفاده از آن ها بهترین ها را برگزید. بهترین وکیل لنگرود فردی است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های قضایی را داشته باشد. او دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و اطلاعات کافی درباره مواد قانونی مختلف دارد.

بهترین وکیل گیلان در طی سال های طولانی با حضور مستمر در دادگاه های مختلف توانسته است تجربیات خاصی را به دست آورد که می تواند در آینده نیز او را در حل و فصل پرونده ها یاری کند. بهترین وکیل لنگرود همواره با موکل خود صادق است.

صحبت های او را با دقت می شنود، جوانب مختلف پرونده را بررسی می کند و در پایان به صورت شفاف و به دور از بازارگرمی، احتمال پیروزی در پرونده را شرح می دهد. بهترین وکیل لنگرود جسارت و شجاعت بالایی در دادگاه از خود نشان می دهد و قادر است با ارائه ادله و مدارک مورد نیاز، قاضی را متقاعد کند تا رای دادگاه را به نفع موکل او صادر کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در لنگرود بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

یوسف سمیعی ماچیانی

یوسف سمیعی ماچیانی وکیل لنگرود

آقای سمیعی وکیل پایه یک دادگستری در لنگرود، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی هستند. ایشان سابقه بالایی در امر وکالت دارند و به انواع پرونده ها رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام، کوچه رزاقی، آزمایشگاه دکتر رحیمی، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۱۲۸۷

محمد بزرگی کوشالشاهی

محمد بزرگی کوشالشاهی

جناب آقای بزرگی از وکلای پایه یک دادگستری در لنگرود می باشند. ایشان سابقه بالایی در امور وکالت و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری دارند و همواره تلاش می کنند نتایج قابل قبول موکلین را کسب کنند. ایشان در امور ثبتی، دعاوی تجاری، خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی و … تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: لنگرود، روبروی درب اصلی مسجد جامع، کوی یاسر، مجتمع بزرگی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۲۰۲۹۱

کبری نوروزی دهسری

کبری نوروزی دهسری وکیل لنگرود

خانم نوروزی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری در لنگرود می باشند. ایشان عضو کانون وکلا و متخصص در پرونده های حقوقی و خانوادگی می باشند. رسدگی به پرونده های مختلف اعم از طلاق، مهریه، نفقه و … توسط ایشان پذیرفته می شود. ارائه مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی یکی دیگر از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام خمینی، نبش سه راه جاده چمخاله، مجتمع دکتر طاهرزاده، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۴۲۰۲۸۸

محمد سالکویی

محمد سالکویی وکیل لنگرود

آقای محمد سالکویی وکیل پایه یک دادگستری در لنگرود، متخصص در پرونده های حقوقی، ملکی، خانوادگی و کیفری هستند و سوابق درخشانی را در این پرونده ها به دست آورده اند. از مشاوره های ایشان به صورت حضوری و تلفنی می توانید بهره مند شوید.

آدرس دفتر: لنگرود، ابتدای لاهیجان، روبروی اداره ورزش، نبش کوچه میراث

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۱۴۶۹

عیسی عسگری مقدم

عیسی عسگری مقدم وکیل لنگرود

آقای عسگری مقدم وکیل پایه یک دادگستری لنگرود، متخصص در پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و ثبتی و از وکلای باسابقه در لنگرود هستند. ایشان تخصص لازم برای وکالت در پرونده های مختلف را دارند و تلاش می کنند تا نتایج مورد قبولی را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان امام، کوچه کفش ملی، ساختمان پزشکان، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۲۲۳۶۲

ویژگی های بهترین وکیل لنگرود

لازم است که بهترین وکیل لنگرود زمان کافی را در اختیار موکل خود قرار دهد تا او نیز حق صحبت درباره دغدغه ها و اهدافش در خصوص پرونده را داشته باشد. او باید در ملاقات حضوری موکل را به حضور بخواند و ضمن ارائه مشاوره، مطلوب ترین راهکار را به او پیشنهاد دهد. همچنین لازم است بهترین وکیل لنگرود حسن اخلاق داشته باشد و در ملاقات های خود همواره رفتار حرفه ای را رعایت کند تا جلب رضایت مشتری محقق شود. همچنین بهترین وکیل لنگرود باید قدرت بالایی در برقراری ارتباط با موکل خود داشته باشد؛ زیرا این مسئله در پیشبرد اهداف موثر است.

لازم است بهترین وکیل لنگرود همواره خود را به روز نگه دارد و تغییرات قوانین در طی زمان را مورد ارزیابی قرار دهد. او همواره باید خود را با اصول جدید هماهنگ کند و از شیوه های جدید ارتباط بهره مند باشد. نیاز است تا موکل در همه شرایط بتواند به بهترین وکیل لنگرود دسترسی داشته باشد. از این رو، حضور وکیل در شبکه های اجتماعی و حفظ راه های ارتباطی در این زمینه امری ضروری به نظر می رسد.

ویژگی بهترین وکیل لنگرود

اظهارنامه قضایی چیست؟

در بسیاری از موارد اختلافات و مشکلات فراوانی در بین دو یا چند نفر پدیدار می شود. گاهی این اختلافات می تواند ناشی از عدم عمل کردن به تعهدات پذیرفته در یک قرارداد یا توافق نامه باشد. در صورتی که فرد بخواهد مشکلات پیش آمده را بدون مراجعه به محاکم قضایی حل کند، نسبت به ارسال اظهارنامه قضایی برای طرف مقابل اقدام می کند.

در واقع اظهارنامه قضایی یک درخواست مکتوب حقوقی است که از طرف اظهار کننده به مقصد اظهار شونده فرستاده می شود تا پیش از شروع دعوی در دادگاه به صورت مسالمت آمیز از او خواسته شود تا اقدامات لازم برای برآورده شدن تعهدات انجام شود.

اگر فردی مطالبات شما را پرداخت نکرده باشد یا اینکه به تعهدات خود در قبال شما وفادار نبوده باشد، شما با داشتن ادله و مستندات لازم می توانید بر علیه او اظهارنامه قضایی ارسال کنید. در واقع شما پیش از طرح دعوی در محاکم قضایی، یک فرصت دیگر به فرد مورد نظر می دهید تا تعهد خود در قبال شما را انجام دهد. برای ارسال اظهارنامه قضایی به فرد مورد نظر باید متن مکتوب خود را به دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه تحویل داده تا به دست اظهار شونده برسد. در واقع اظهارنامه قضایی نوعی درخواست رسمی برای مطالبه حق خارج از محاکم قضایی است.

پاسخ گویی اظهار شونده به اظهارنامه قضایی الزامی نیست؛ اما نباید از این نکته غافل شود که عدم پاسخگویی به اظهارنامه قضایی ممکن است طرف مقابل را برای انجام شکایت در محاکم قضایی و پیگیری مطالبات خود مصمم کند. همچنین اظهار شونده باید دقت داشته باشد که پاسخ مکتوب او به اظهارنامه قضایی بار حقوقی دارد و ممکن است توسط بهترین وکیل لنگرود در دادگاه مورد استناد قرار بگیرد.

اظهار کننده نیز باید این نکته را مد نظر قرار دهد که اگر اظهارنامه قضایی برای طرف مقابل ارسال شود، ممکن است او برای فروش اموالش از طریق معامله صوری اقدام کند. از این رو، لازم است پیش از ارسال اظهارنامه قضایی یا پس از دریافت آن با بهترین وکیل لنگرود در تماس باشید و از او در این خصوص مشورت بخواهید؛ زیرا هر گونه اقدام که ناشی از عدم آگاهی از مقررات و قوانین حقوقی باشد، ممکن است در آینده خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

اظهارنامه قضایی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل لنگرود را برای شما شرح دهیم تا شاید قدمی برای انتخاب برترین ها از سوی شما برداشته باشیم. در ادامه نیز مهم ترین ویژگی های یک وکیل معتبر را به رشته تحریر درآوردیم. در این مطلب همچنین به مبحث حقوقی اظهارنامه قضایی سرک کشیدیم و شما را با برخی از مسائل مربوط به آن آشنا کردیم. در پایان از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا