وکلا

10 تا از بهترین وکیل آستارا ⚖️【سال1403】

عدم آگاهی از قوانین و مقررات و به طور کلی بی بهره بودن از دانش حقوقی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. لازم است فرد با اطلاعات حقوقی کامل روند رسیدگی به پرونده خود در محاکم قضایی را دنبال کند. از این رو، لازم است در دعاوی کیفری و حقوقی مختلف به یک وکیل شاخص و معتبر رجوع کنیم تا در تمامی مراحل در کنار ما باشد و ضعف ما را جبران کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل آستارا آشنا کنیم تا بتوانید با اطمینان بیشتری فرآیند انتخاب وکیل را طی کنید. همچنین در انتهای مقاله، مطالبی درباره نحوه تنظیم و ثبت لایحه حقوقی در اختیار شما قرار داده ایم.

بهترین وکیل آستارا

بهترین وکیل آستارا کیست؟

گاهی نیاز است برای رسیدگی به پرونده قضایی خود از کمک یک وکیل کاربلد و مجرب استفاده کنیم؛ اما تعدد وکلا باعث می شود که فرآیند انتخاب وکیل پیچیده شود. از این رو، لازم است متر و معیاری در دست داشته باشیم تا به کمک آن ها بتوانیم توانایی وکلا را ارزیابی کنیم. در واقع بهره مندی از دانش حقوقی مهم ترین ویژگی بهترین وکیل آستارا است. دانش حقوقی بهترین وکیل آستارا به او این امکان را می دهد تا قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مختلف را بشناسد و مطلوب ترین نتیجه را کسب کند.

لازم است بهترین وکیل گیلان در طی سال های مختلف در دادگاه های گوناگونی حضور داشته باشد و از این طریق کسب تجربه کرده باشد. تجربه مهم ترین عامل در موفقیت یک پرونده است. همچنین بهترین وکیل آستارا باید فن بیانی بالایی داشته باشد؛ زیرا علم و دانش همواره از راه زبان است که جاری می شود و چنین مهارتی برای وکیل امری ضروری است. بهترین وکیل آستارا شجاعت و جسارت لازم برای دفاع از حق موکل در دادگاه و ارائه ادله و مستندات به قاضی را دارد و تلاش می کند تا تمام توانایی و مهارت خود را به کار بگیرد تا نتیجه رای دادگاه به نفع موکلش باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل آستارا بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آستارا سال 1403!

شهرام سلامی

شهرام سلامی وکیل آستارا

آقای شهرام سلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در آستارا هستند. ایشان با سابقه بالا در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری یکی از وکلای به نام در این شهر می باشند. انجام کلیه امور وکالت و مشاوره حقوقی به متقاضیان توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان حکیم نظامی، بن بست پنجم، ساختمان ملک زاده، طبقه 5

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۲۵۲۵۵

شهریار فتحی

شهریار فتحی وکیل آستارا

آقای فتحی یکی دیگر از وکلای پایه یک در شهر آستارا هستند. ایشان سابقه بالایی در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان امام خمینی، پاساژ کارگر، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۸۳۶۹۷۸

یاسر سودایی

یاسر سودایی وکیل آستارا

آقای یاسر سودایی وکیل و مشاور حقوقی در آستارا، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی و همینطور دارای سابقه بالا در زمینه وکالت هستند. ایشان با تکیه بر توانایی ها و تجاربی که در سال های وکالت به دست آورده اند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان فارابی، روبروی هلال احمر، ساختمان قنبریان، طبقه 3

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۱۳۲۰۲

عرفان خندانی

عرفان خندانی وکیل پایه یک در آستارا

آقای عرفان خندانی وکیل پایه یک دادگستری در آستارا، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواگی و … هستند. ایشا سابقه بالایی در زمینه وکالت و حضور در عرصه وکالت دارند و انواع مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: آستارا، خیابان حکیم نظامی، بن بست پنجم، ساختمان ملک زاده

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۸۳۳۰۱۵

تنظیم لایحه قضایی توسط وکیل

گاهی لازم است بهترین وکیل آستارا، دفاعیات خود را به صورت مکتوب در اختیار قاضی مربوطه قرار دهد. در این صورت باید وکیل مورد نظر توانایی بالایی در نوشتن لایحه قضایی داشته باشد. در واقع لایحه قضایی که از آن با لایحه دفاعیه نیز یاد می شود، نوعی نامه مکتوب از طرف خواهان، خوانده یا وکیل است که برای پاسخ به ادعای طرف مقابل نوشته شده و به محاکم قضایی مختلف اعم از دادسرا، دادگاه بدوی، دادگاه تجدید نظر یا دیوان عالی کشور تحویل داده می شود.

اگر چه خود فرد نیز می تواند نسبت به تنظیم لایحه قضایی اقدام نماید، اما لازم به ذکر است که تنظیم لایحه امری تخصصی است و نیاز به دانش حقوقی بالایی دارد؛ بنابراین بهتر است در تنظیم آن از بهترین وکیل آستارا بهره مند شوید؛ زیرا وکیل از چگونگی نوشتن لایحه قضایی آگاه است و می تواند با ظرافت هر چه تمام تر، کلیه شواهد و مستندات را نیز به آن پیوست کند تا در نهایت بیشترین تاثیر را در قاضی مربوطه داشته باشد. تحریر لایحه قضایی مستلزم فراگیری برخی از آداب و رسوم نگارش نامه های حقوقی است.

در تنظیم لایحه قضایی توسط وکیل می بایست نکات و موارد مختلفی مانند معرفی سمت لایحه دهنده، شناسه پرونده مانحن فیه، گردشکار و شرح دعوا تا زمان تقدیم لایحه، دفاعیات لازمه اعم از دفاع شکلی و دفاع ماهوی و در پایان تقاضایی که از محکمه مورد استدعا است، با دقت هر چه تمام‌تر ذکر شود. با توجه به مواردی که بیان شد، این موضوع قابل دریافت است که تنظیم لایحه امری تخصصی و پیچیده است که دانش حقوقی در این زمینه را می طلبد. از این رو، بهتر است تنظیم لایحه به فردی حقوقدان نظیر بهترین وکیل آستارا سپرده شود.

لایحه قضایی

چگونگی ثبت لایحه قضایی

لازم است بهترین وکیل آستارا در نوشتن و ثبت لایحه قضایی نهایت دقت را به خرج دهد. در متن لایحه قضایی لازم است جان مطلب به صورت مختصر ولی مفید بیان شود؛ زیرا هر روزه تعداد زیادی لایحه و پرونده به مراجع قضایی ارسال می شود که مطالعه تمامی آن ها نیازمند صرف زمان زیادی از طرف قضات است. در صورت کوتاه بودن لایحه، تاثیر آن بر روی قاضی افزایش خواهد یافت. همچنین باید به این نکته توجه کنید که لحن لایحه باید رسمی باشد و به صورت کاملا محترمانه قاضی مربوطه را مخاطب قرار دهد. همچنین باید اصول نگارش به طور کامل در آن رعایت شده باشد.

پس از نوشتن لایحه قضایی با رعایت کامل مواد قانونی و با اتکا به مبانی حقوقی، می بایست آن را به دادگاه مورد نظر ارجاع داد تا در نهایت توسط قاضی مربوطه مطالعه شده و مورد ارزیابی قرار گیرد؛ اما ارسال و ثبت لایحه قضایی دارای مراحلی است که در اینجا به اختصار آن را شرح خواهیم داد. برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه ثبت و ارسال لایحه قضایی ملزم هستید با بهترین وکیل آستارا تماس گرفته و با او در این خصوص مشورت کنید.

در حال حاضر افراد برای ارسال لایحه باید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نمایند و با پرداخت هزینه مربوطه، پس از انجام ثبت نام در سامانه ثنا، لایحه دفاعیه خود را از طریق کارشناسان دفاتر خدمات قضایی در سامانه ثبت و ارسال کنند. در صورت بهره بردن از بهترین وکیل آستارا، می توان چنین مسئولیتی را به او سپرد و از صحت انجام کار اطمینان حاصل کرد.

ثبت لایحه قضایی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در ابتدا شما را با نام، مشخصات و حوزه های تخصص بهترین وکیل آستارا اشنا کنیم تا تمامی عناصر موجود برای انتخابی موثر در اختیار شما قرار گیرد. در ادامه نیز سعی کردیم مهم ترین ویژگی های وکلای برتر را به شما ارائه دهیم. همچنین به توضیح لایحه قضایی به عنوان یکی از پر کاربردترین مباحث حقوقی پرداختیم و در انتها نیز چگونگی ثبت و ارسال آن را تشریح کردیم. از اینکه با ما همراه بودید متشکریم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه، انتقاد یا نظری در این زمینه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا