خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در لنگرود ⚖️【سال1403】

پایه و اساس هر جامعه را خانواده تشکیل می دهد  و خانواده از جمله خصوصی ترین و شخصی ترین وجهه  و دارایی هر فرد به حساب می آید؛ بنابراین کاملا مشهود است که امور و دعاوی مرتبط با خانواده از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.  مشخص  است که افراد تمایل دارند تا این امر حساس و احساسی، توسطی فردی ماهر و خبره انجام شود. بدین منظور، ما در مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در لنگرود پرداختیم تا شما بتوانید با متخصصین این حوزه ، اشنایی کافی و کامل را داشته باشید. تا انتها این مقاله با ما همراه بمانید.

 بهترین وکیل خانواده لنگرود

مهارت های بهترین وکیل خانواده

با توجه به حساسیت دعاوی امور خانواده و میزان استرس و آسیب های روحی طرفین، بهترین وکیل خانواده در لنگرود وظایف مهم و حساسی را در این زمینه خواهد داشت. یکی از ویژگی ها و وظایف بسیار مهم تمامی وکلا ، از جمله وکلا خانواده، به روز بودن و آگاهی از تمامی تغییرات روز دنیا در رابطه با قوانین می باشد. این مهم، منجر می شود تا وکیل بتواند به بهترین شیوه ممکن مشکل و دغدغه موکل خود را حل نماید. داشتن تجربه کافی و مناسب نیز از دیگر ویژگی هایی است که می تواند یک وکیل خوب را از سایر همکاران خود، موفق تر جلوه بدهد. داشتن تجربه حضور در دادگاه های مختلف خانواده و به موفقیت رساندن پرونده های بسیار نیز، منجر به اعتماد و اطمینان بیشتر موکل به وکیل خود خواهد شد.

پیگیری به موقع و وقت شناسی، یکی از خاص ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده می باشد؛ زیرا، امور دادگاهی و خانواده نیاز به پیگیری بسیار زیاد و حضور به موقع در دادگاه دارند و درغیراین صورت، منجر به شکست پرونده خواهند شد.صلح جویی، از جمله ویژگی هایی است که بهترین وکیل را از سایرین متمایز می سازد. بهترین وکیل همواره به دنبال برقراری صلح و اشتی در کانون خانواده است و در صورت عدم موفقیت بودن این روش، در نهایت به سایر روش ها روی خواهد آورد.

داشتن مهارت بین فردی بالا، و توانایی مذاکره با اقشار مختلف جامعه، از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده به شمار می آید. امرخانواده امری حساس می باشد و مراجعین به دادگاه های خانواده، همواره از استرس بالا و احوال ناخوش برخوردار می باشند؛ بنابراین یک وکیل خوب و کاربلد با داشتن توانایی و مهارت بین فردی بالا و موثر قادر به مدیریت دشوارترین موقعیت ها نیز خواهد بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل خانواده در لنگرود سال 1403!

اگر اهل و ساکن لنگرود هستید و برای پیگیری امور خانوادگی خود به دنبال بهترین وکیل خانواده در لنگرود هستید، ما در اینجا 10 تا از بهترین وکلا لنگرود را با ذکر آدرس و تلفن ، به شما معرفی خواهیم نمود.

ایمان داداش خواه

ایمان داداش خواه

جناب آقای داداش خواه، با سابقه درخشان و دانش و مدرک بالا در حیطه وکالت حوزه های مختلف از جمله امور خانواده، یکی از بهترین افراد برای پیگیری دعاوی خانوادگی در شهر لنگرود به شمار می روند. ایشان همچنین نماینده سه دوره وکلای کانون وکلا در لنگرود بودند و در حیطه وکالت از تخصص بالایی برخوردار می باشند.


آدرس: لنگرود، جنب مسجد جامع، پاساژ معبودی، طبقه دوم

شماره تماس: 09112452701

پوریا فرخ نیا

پوریا فرخ نیا

اگر به دنبال وکیلی متخصص و ماهر در حوزه وکالت خانواده هستید، ما به شما وکیل پوریا فرخ نیا را پیشنهاد می کنیم. ایشان با مدرک پایه یک دادگستری و داشتن تسلط و تجربه کافی در مذاکرات بین المللی که یکی  از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل می باشد، برخوردار هستند؛ بنابراین، با خیالی راحت می توانید دعاوی خانوادگی مربوطه را به ایشان واگذار نمایید.

آدرس: لنگرود، خیابان مدرس، روبروی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه سوم، دفتر وکالت وکیل فرخ نیا

شماره تماس: 09114330455


ابراهیم عبدی

ابراهیم عبدی

وکیل عبدی، از جمله وکلا پایه یک دادگستری می باشند که توانسته اند در سالهای اخیر نامی خوش را در خاطره موکلان خود، ثبت نمایند. ایشان علاوه بر تخصص و مهارت در حوزه خانواده، در پیگیری و رسیدگی به سایر دعاوی نظیر حقوقی و کیفری و … نیز سابقه ای درخشان دارند.

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی ره، نبش سه راه چمخاله، جنب بانک ایران زمین، مجتمع دکتر طاهرزاده، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۴۴۲۹۷

اسماعیل یکتایی

اسمائیل یکتایی

جناب آقای اسماعیل یکتایی، از دیگر وکلا معروف و مشهور شهرستان لنگرود می باشند که موکلین میتوانند با خیالی آسوده، دعاوی مرتبط با طلاق، حضانت و … خود را به ایشان بسپارند و از موفق بودن پرونده خود مطمئن باشند.

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه رزاقی، جنب آزمایشگاه دکتر رحیمی، ساختمان یکتا، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۲۶۲۱۱

هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌

هنگامه‌ بنای‌شاهانی‌

از موفق ترین بانوان حوزه وکالت در شهرستان لنگرود، سرکار خانم هنگامه بنای‌شاهی می باشند. ایشان با داشتن تخصص بالا و مهارت مذاکره عالی، بسیاری از دعاوی کیفری، حقوقی و … موکلین خودرا به سرانجام رسانده اند. همچنین وکیل بنای‌شاهی، در حوزه دعاوی خانواده نیزدر سطح شهرستان بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی، کوچه کفش ملی، جنب آزمایشگاه دی، ساختمان آراد، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۵۳۳۰۶

وظایف وکیل خانواده در لنگرود

در بین تمای رشته های حقوق، وکالت خانواده به دلیل درگیری بعد احساسی فرد، از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. وظیفه بهترین وکیل خانواده در لنگرود از پیگیری و برسی امور طلاق و دعاوی خانوادگی تا حضانت فرزند و فرزند خواندگی می تواند متغییر باشد.

یکی از اولین وظایف بهترین وکیل خانواده در لنگرود، تنظیم درخواست  و ارائه درخواست موکل خود به دادگاه می باشد. وکیل خانواده موظف است تا به نمایندگی از موکل خود در جلسات دادگاه، از حقوق وی به بهترین شیوه ممکن و با ارائه مستحکم ترین مدارک، دفاع نماید. در صورت هرگونه تجدید نظر، درخواست اتمام محاکمه و … از سمت موکل، پیگیری و رسیدگی به امور مربوطه، از جمله وظایف بهترین وکیل خواهد بود. همچنین با توجه به اهمیت فراوان پرونده های خانوادگی و حضانت فرزند برای موکلین، وکیل خانواده موظف است تا از تمام توان و دانش و تجربه خود، به منظور موفقیت پرونده و محقق شدن خواسته موکل خود استفاده نماید.

دعاوی رایج در دادگاه خانواده

در اینجا به بررسی چند مورد از رایج ترین دعاوی خانوادگی در دادگاه ها ،که پیگیری آنها از وظایف وکلا خانواده می باشند، خواهیم پرداخت:

طلاق

یکی از رایج ترین و شایع ترین دعاوی خانواده در کشور ما، دعاوی مرتبط با طلاق می باشند. طلاق ممکن است به صورت توافقی یا به درخواست هر کدام از طرفین باشد که پیگیری این امور، ثبت ،  نگارش و ارائه به دادگاه از وظلایف وکلا خانواده می باشد.

مطالبه مهریه

یکی دیگر از شایع ترین دلایل مراجعه مراجعین به دادگاه های خانواده، مطالبه مهریه می باشد. مهریه، مالی است که شرعا و عرفا در ابتدا عقد، مرد متعهد به پرداخت آن می شود و نیازی به پرداخت درجا ان در ابتدا نخواهد بود؛ اما در صورت درخواست زن در هرزمان، مرد موظف به پرداخت آن می شود. به منظور درخواست و مطالبه مهریه و پیگیری آن نیز زوجه میتواند از وکلا خانواده کمک بگیرد.

حضانت و ملاقات فرزندان مشترک

از دیگر امور حساس و احساسی دعاوی خانواده، دعاوی مرتبط با حضانت فرزند و ملاقات فرزندان مشترک می باشد. بر طبق قانون، حضانت فرزندان تا 7 سالگی برعهده مادر و پس از آن تا بلوغ بر عهده پدر می باشد. والد دیگر در این هنگام، با حکم دادگاه می تواند فرزندان خود را ملاقات نماید. در صورت برروز هرگونه مشکل یا شکایتی در این هنگام، بهترین وکیل خانواده در لنگرود میتواند به والد کمک نماید.

بهترین وکیل خانواده لنگرود

سخن آخر

در این مقاله به برسی مهارت ها و وظایف بهترین وکیل خانواده لنگرود پرداختیم. همان گونه که ذکر شد، بهترین وکیل خانواده از مهارت هایی نظیر مذاکره بین فردی، منظم بودن، صلح جویی و … برخوردار می باشد و پیگیری و رسیدگی به تمامی امور موکل در دادگاه خانواده برعهده وی می باشد.دعاوی مرتبط با خوانواده نیزدر دادگاه، بیشتر پیرامون مسائل مرتبط با طلاق، مهریه و حضانت فرزند می باشند. در نهایت نیز به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده لنگرود پرداختیم تا در صورت نیاز به مشاوره در زمینه خانواده، با متخصصین این حوزه آشنا باشید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا