وکلا

10تا از بهترین وکیل آستانه اشرفیه⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

مطالعات حقوقی در زمینه های مختلف هرگز نمی تواند شما را از استخدام وکیل برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی بی نیاز کند. برای عبور از پیچ و خم های دادرسی لازم است روی مهارت و توانایی های وکلا حساب ویژه ای را باز کنید. حساسیت پرونده های حقوقی و کیفری بالا است و کوچک ترین اقدام غلط و شتاب زده می تواند شما را با خسارت های جبران ناپذیری رو به رو کند. در نظر داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند در این مسیر راهگشای شما باشد. شما برای جبران ضعف های حقوقی خود لازم است از میان انبوه وکلا، در نهایت شاخص ترین و معتبرترین وکیل را به خدمت بگیرید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل آستانه اشرفیه آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل آستانه اشرفیه کیست؟

بهترین وکیل آستانه اشرفیه کیست؟

در انتخاب بهترین وکیل آستانه اشرفیه لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری، به مهارت و توانایی هایی که حقوقدان مورد نظر در اختیار دارد توجه داشته و آن ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. مهارت های ارتباطی، مهارت های کلامی و مهارت های نوشتاری بخش اصلی توانایی های یک وکیل را تشکیل می دهند که از قضا نقش بسیار پر رنگی در کسب پیروزی شما در محاکم قضایی دارند. از سوی دیگر یک وکیل شاخص و ممتاز باید مهارت بالایی در مذاکره با قاضی و طرف دیگر دعوی داشته باشد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل گیلان

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آستانه اشرفیه سعی دارد تا از دانش حقوقی خود برای تحقق اهداف موکل و عبور از موانع موجود در مسیر استفاده کند. از سوی دیگر بهترین وکیل آستانه اشرفیه تجربیات بالایی در زمینه مسائل حقوقی دارد و می تواند از تجربیات ارزشمند خود در جهت بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده کرده و در نهایت موکل را به پیروزی و موفقیت نزدیک کند. وکیل خوب در آستانه اشرفیه شخصی است که از سابقه و تخصص بالایی در خصوص مسائل حقوقی بهره مند باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل آستانه اشرفیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آستانه اشرفیه سال 1402!

محمد طهرانی

محمد طهرانی بهترین وکیل لاهیجان

آقای محمد طهرانی وکیل پایه یک دادگستری حوزه قضایی استان گیلان شهرستان لاهیجان می باشند.

برخی از تخصص آقای محمد طهرانی:

  • قبول دعاوی حقوقی، کیفری در استان گیلان خصوصا شرق گیلان (آستانه اشرفیه، کیاشهر، لنگرود، سیاهکل، رودبنه، رودسر و شهرهای غرب مازندران
  • دعاوی املاک و مستغلات اثبات مالکیت فسخ قرارداد تصرف عدوانی خلع ید تقسیم ترکه فسخ معامله
  • پرونده های کیفری قتل جنایت تجاوز آدم ربایی، رابطه نامشروع موادمخدر، کلاهبرداری، اثبات تخلف پزشکی
  • دیوان عدالت اداری، ماده ۱۰۰ شهرداری، ماده ۷۷ ماده ۵، دعاوی کارگر کارفرما
  • وکالت ایرانیان خارج از کشور
  • دعاوی خانواده

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد طهرانی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09214229397
آدرس دفتر: لاهیجان، خیابان شهدا، بانک سرمایه، ساختمان پاستور، طبقه ۴، واحد ۱۲

محمد عباسی

محمد عباسی بهترین وکیل آستانه اشرفیه

جناب آقای عباس محمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابقه وکالت در آستانه اشرفیه یکی از وکلا نام دار و با تجریه امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. ایشان به صورت تخصصی در دعاوی مختلف به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین در طی سال های وکالت خویش پرونده های متعدد و پیچیده ای را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: آستانه اشرفیه، خیابان شهید بهشتی، جنب بانک صادرات مرکزی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۵۲۱۸۴

سلیمه صفرپورفلاح کماچالی

سلیمه صفرپورفلاح کماچالی بهترین وکیل آستانه اشرفیه

سرکار خانم سلیمه صفرپورفلاح کماچالی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در استان گیلان، آستانه اشرفیه با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه های کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرئ و به درستی در راستای قانون وکالت مراجعین را راهنمایی می کند و با تبحر و تخصص مکفی برای احقاق حقوق موکلین خود در دادگاه حاضر می شود.

آدرس دفتر: آستانه اشرفیه، خیابان شهید بهشتی، روبروی درمانگاه شبانه روزی شفاء، بالای داروخانه جهش، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۴۴۴۹۶

سیدهادی مرادحسینی جلالی

سیدهادی مرادحسینی جلالی بهترین وکیل آستانه اشرفیه

آقای سیدهادی مرادحسینی جلالی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 87 به صورت تخصصی و حرفه ای به امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می پردازد. وی با تخصص و تبحر لازمه در دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود و همچنین جهت بهبود روند پرونده با ارائه ادله محکمه پسند نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: آستانه اشرفیه ، خیابان امام، ساختمان کاسپین، طبقه ۳، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۴۲۰۳۶۰

جلیل غنم پرور جلالی

جلیل غنم پرور جلالی بهترین وکیل آستانه اشرفیه

آقای جلیل غنم پرور جلالی با تبحر و تخصص مکفی به صورت تخصصی و حرفه ای به دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی رسیدگی می فرماید. ایشان جز وکلا نام دار پایه یک دادگستری می باشد و همچنین با تبحر مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. قابل ذکر است که وی پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت در سابقه چندین سال خود جای داده است.

آدرس دفتر: گیلان، آستانه اشرفیه، خیابان امام (ره)، میدان امام (ره)، جنب حرم مطهر، طبقه فوقانی کفش بلا

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۱۸۰۱۶

علی فلاح اکبری نژاددستک

علی فلاح اکبری نژاددستک بهترین وکیل آستانه اشرفیه

آقای علی فلاح اکبری نژاددستک وکیل و مشاور پایه یک دادگستری از سال 1389 به صورت کاملا حرفه ای و با تخصص لازمه در دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی در حوزه وکالت فعالیت دارد و به مراجعین با توجه به سختی پرونده مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین بعد از مطالعه دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعه کننده اعلام می کند.

آدرس دفتر: آستانه اشرفیه، خیابان امام، پاساژ شاهوی، پلاک ۳۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۳۶۰۹۴


4 مهارت وکیل آستانه اشرفیه

مهارت مذاکره با افراد درگیر با پرونده: گره های موجود در پرونده گاهی تنها با مذاکره حل می شوند. در این راه لازم است بهترین وکیل آستانه اشرفیه به نمایندگی از موکل خود دست به کار شده و مذاکراتی با طرف های درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد. به هر حال وکیل لازم است در این راه دارای توانمندی های ویژه باشد و از آن ها برای حل مشکلات استفاده کند. در نظر داشته باشید که مذاکره با قاضی پرونده و دیگر طرف های دعوی می تواند به نفع موکل تمام شود.

مهارت های ارتباطی: در صورتی باید توقع تعامل موثر بین وکیل و موکل را داشته باشیم که وکیل با اصول روانشناسی آشنایی کامل داشته باشد و بتواند از این اصول برای برقراری ارتباط با موکل استفاده کند. در نظر داشته باشید که ارتباط موثر بین قاضی پرونده و وکیل نیز نقش پر رنگی در کسب پیروزی دارد. چرا که وکیل از این طریق می تواند قاضی را با ارائه دلایل محکم متقاعد کند تا در نهایت رای دادگاه را به نفع موکل صادر نموده و اهداف او را محقق نماید.

مهارت های کلامی: در صورتی که بهترین وکیل آستانه اشرفیه فاقد مهارت های کلامی باشد، هرگز نخواهد توانست از دانش حقوقی خود آن طور که باید استفاده کند و اینجاست که موکل نمی تواند به خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری برسد. مهم ترین ابزار و سلاحی که لازم است وکیل با خود در میدان دادگاه به همراه داشته باشد، فن بیان و قدرت نفوذ کلام است. البته باید به این موضوع نیز دقت داشته باشید که تفاوت زیادی بین فن بیان و حرافی وجود دارد.

مهارت های نوشتاری: یکی دیگر از مهارت هایی که لازم است وجود آن را در حقوقدان مورد نظر، بررسی کنید مهارت های نوشتاری است. وکیل برای تنظیم متون و اسناد حقوقی نیازمند مهارت هایی است که بتواند در این راه به او کمک کند. گاهی برای اقامه دعاوی حقوقی و کیفری نیاز به تنظیم دادخواست و شکواییه است. از سوی دیگر، در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در دادگاه لازم است وکیل لایحه قضایی تنظیم کند که تمامی این اسناد حقوقی برای تنظیم و تحریر نیاز به تبحر و تخصص دارند.

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل آستانه اشرفیه

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل آستانه اشرفیه

بسیاری از افراد پیش از اینکه نسبت به استخدام بهترین وکیل آستانه اشرفیه اقدام نمایند معمولا با دغدغه هایی در خصوص میزان حق الوکاله مواجه هستند. این افراد به دنبال این هستند تا بفهمند که وکیل مورد نظرشان برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری از آن ها چقدر دستمزد مطالبه خواهد کرد. این مسئله می تواند روی تصمیم گیری های آن ها نقش داشته باشد. لازم به ذکر است که دستمزد یک وکیل و هزینه های او جزو مهم ترین معیارها برای تصمیم گیری در خصوص استخدام وکیل به شمار می رود.

میزان و مقدار حق الوکاله یکی از معیارهای مهم است، اما تنها نباید به این معیار توجه داشته باشید؛ یعنی نباید یک وکیل را صرفا به دلیل اینکه مبلغ کمی را به عنوان دستمزد درخواست می کند به خدمت بگیرید. از سوی دیگر نباید تصور کنید که مقدار حق الوکاله ربط به توانایی یک وکیل دارد. این درست است که وکلای با سابقه دستمزد بالاتری را در مقایسه با سایر وکلا مطالبه می کنند؛ اما این طور نیست که اگر وکیلی دستمزد بالایی داشته باشد، الزاما سابقه و تجربه بالایی نیز در اختیار داشته باشد.

هرگز نمی توان فرمول مشخصی را برای محاسبه حق الوکاله معرفی کرد. بهترین وکیل آستانه اشرفیه دارای شغلی آزاد است و همین مسئله دست او را برای تعیین توافقی دستمزد باز می گذارد. شما لازم است با وکیل مدنظرتان ملاقات داشته باشید و خواسته های خود را با او در میان بگذارید. از سوی دیگر لازم است وکیل مطالعه دقیقی در خصوص پرونده داشته باشد تا به این شکل بتواند با شناخت کامل در خصوص دعاوی مطرح شده، نظرش درباره حق الوکاله را اعلام دارد.

علاوه بر میزان و مقدار حق الوکاله وکیل، نحوه و شیوه پرداخت آن نیز از طریق توافق بین وکیل و موکل تعیین می شود؛ بنابراین لازم است در جلسات محاسبه حق الوکاله، شرایط خود را به وکیل منتقل کنید. برای مثال اگر توانایی مالی شما اجازه پرداخت یکجای حق الوکاله را نمی دهد، می توانید از طریق توافق با حقوقدان مورد نظر، حق الوکاله را در دو یا سه قسط به او پرداخت نمایید. در شرایطی که در خصوص تمامی مسائل به توافق رسیدید، لازم است برای جلوگیری از بروز اختلاف، قرارداد امضا کنید.

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل آستانه اشرفیه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله هدف ما این بود تا شما را با بهترین وکیل آستانه اشرفیه آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیال آسوده با استخدام وکلای شاخص نیازهای حقوقی خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از مهم ترین مهارت های وکیل برای رسیدگی به پرونده های قضایی را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز فرمول محاسبه حق الوکاله را مورد بررسی قرار داده و همچنین نکات مهمی در خصوص آن بیان کردیم. اکنون از شما می خواهیم نظر خود را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا