وکیل

10 تا از بهترین وکیل رودسر ⚖️【سال1403】

شاید در نگاه اول چنین به نظر برسد که قانون حق را در دعاوی مطرح شده به شما داده است و دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارید و خودتان به شخصه می توانید از پس دفاع از پرونده در دادگاه بر آیید؛ اما چنین تصوری در اصل می تواند اولین قدم برای شکست در پرونده باشد. چرا که مسائل حقوقی همواره با گستردگی هایی همراه هستند و همین مسئله نشان می دهد که حضور در دادگاه بدون داشتن تخصص های لازم یک ریسک بزرگ است. همواره باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های موجود بتوانید در نهایت مطلوب ترین و شاخص ترین گزینه ممکن را به خدمت بگیرید؛ اما یافتن و جست و جوی وکلای مطرح در سطح شهر رودسر کاری دشوار است. از این رو، در این مقاله تلاش خود را خواهیم کرد تا شما را با بهترین وکیل رودسر آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل رودسر

بهترین وکیل رودسر کیست؟

تجربیات بهترین وکیل رودسر نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه خواهد داشت. او در طی سال ها حضور در محاکم قضایی توانسته راه را برای دستیابی به موفقیت هموار کند. او با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل پیدا کرده است و در صورت مواجهه با مشکلات و گره های ایجاد شده در پرونده می تواند اثر بخش ترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل رودسر حضور موفقی در دادگاه خواهد داشت و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود راهکارهای موثری را در اختیار موکل قرار دهد.

بهترین وکیل رودسر تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به اتمام رسانده و به این شکل مجوزهای لازم برای حضور در دادگاه را به دست آورده است. بهترین وکیل گیلان احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری در اختیار دارد و می تواند به عنوان مشاوره حقوقی این دانش را در اختیار مراجعه کنندگان نیز قرار دهد. دریافت مشاوره حقوقی و استخدام بهترین وکیل رودسر راهی برای استفاده موثر از تجربیاتی است که وکیل در طی سال های متمادی به دست آورده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در رودسر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل رودسر سال 1403!

شهلا یوسف خواه رودسری

شهلا یوسف خواه رودسری بهترین وکیل رودسر

خانم شهلا یوسف خواه رودسری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه در رودسر می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری و فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشکده تهران هستند و در زمینه ی کلیه ی دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی مربوط به امور قرار داد ها، دعاوی ثبتی و تجاری، دعاوی ملکی و غیره..‌. دانش و تجربه ی کافی دارند.

شهلا یوسف خواه وکیلی با تجربه و حرفه ای می باشد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت احقاق حق موکل خود می کنند و همواره در تلاش هستند تا پرونده سیر قانونی داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت برسد.

معرفی اجمالی پرونده هایی که به آن ها رسیدگی می کنند:

  • دعاوی حقوقی شامل: چک، سفته، برات، رسید های بانکی و ..‌‌.
  • دعاوی کیفری شامل؛ کلاهبرداری، قتل، سرقت، ضرب و شتم، تجاوز، فروش مال غیر و….
  • دعاوی خانوادگی شامل: طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، استرداد جهیزیه، دریافت خسارت نامزدی و…
  • دعاوی ملکی شامل؛ خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی بین موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، جرائم علیه اموال و اسنادو …
  • دعاوی ثبتی و تجاری شامل: باطل کردن سند رسمی املاک مشاع، دعاوی افراز ملک مشاع، ابطال معامله معارض، اختلافات ثبتی و امور اجرائی در وصول مطالباتی همچون مهریه و چک، همچنین دعاوی مربوط به ثبت شرکت، تغییرات شرکت ها، انحلال، ثبت اسناد و املاک، ثبت در مالکیت فکری از جمله اختراع، طرح صنعتی و برند و….

آدرس دفتر: گیلان، رودسر، میدان شهرداری، پاساژ آروندی، جنب منبع آب، دفتر وکالت شهلا یوسف خواه

تلفن تماس: 09113450627

افشین معارفی

افشین معارفی

جناب آقای افشین معارفی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی هستند که در دعاوی زیادی تجربه بالا دارند. آقای معارفی در دعاوی کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، جعل و دعاوی ملکی همانند اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: رودسر، نبش چهار راه ماهی فروشان

تلفن تماس: 09111438894

مهدیه صادقی

مهدیه صادقی

خانم مهدیه صادقی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی نیز هستند. خانم صادقی در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری سابقه بالایی دارند. شما می توانید در هر زمان از مشاوره های حضوری و غیر حضوری خانم صادقی استفاده کنید.

آدرس دفتر: رودسر، خیابان امام خمینی، جنب داروخانه آریا، ساختمان میاندهی، طبقه 1، دفتر وکالت

تلفن تماس: 09112457315

سید یزدان میرحبیبی رودسری

سیدیزدان میرحبیبی رودسری

یکی از وکلای با تجربه و سابقه شهر رودسر جناب آقای سید یزدان میرحبیبی هستند که در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. ایشان پرونده های دشوار زیادی را به خوبی پشت سر گذاشته اند و مورد رضایت موکلین خود هستند.

آدرس دفتر: رودسر،خیابان امام، چهارراه ماهی فروشان، ساختمان سیف اله کاظمی

تلفن تماس: 09113430458

شاپور شریفی‌ بازنشین‌

شاپور شریفی‌ بازنشین‌

جناب آقای شاپور شریفی بازنشین یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری هستند. آقای شریفی در دعاوی ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، دعاوی خانوادگی طلاق، مهریه، نفقه و… تخصص ویژه ای دارند.

آدرس دفتر: رودسر، خیابان امام خمینی، نبش کوچه جمهوری، ساختمان خزاعی

تلفن تماس: 09121859717

مدینه رنج کش نارنج کلا

مدینه رنج کش نارنج کلا

سرکار خانم مدینه رنج کش وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیر حضوری خانم رنج کش بهرمند شوید.

آدرس دفتر: رودسر، شهرک شهید انصاری، لاله7، پلاک35

تلفن تماس: 09122444607


حقایقی درباره دستمزد وکیل رودسر که باید بدانید!

عموم جامعه تخصص لازم برای در اختیار گرفتن وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند و همین مسئله باعث شده است تا برای این گونه امور اقدام به استخدام بهترین وکیل رودسر کرده تا به این شکل مسیر را برای رسیدن به موفقیت هموار کنند؛ اما لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از برترین وکیل رودسر مبلغی را به عنوان دستمزد در اختیار او قرار دهید که در اصطلاح به آن حق الوکاله گفته می شود. در ادامه به بیان سه حقیقت مهم در خصوص دستمزد وکلا می پردازیم.

می توان دستمزد وکیل را به صورت توافقی تعیین کرد: همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در رودسر را می توان به صورت توافقی تعیین نمود. هر ساله آیین نامه ای برای تعیین تعرفه حق الوکاله وکلا در پرونده های مختلف به چاپ می رسد و هدف آن ایجاد نوعی وحدت رویه در میان دستمزد وکلای مختلف است؛ اما با این حال از آن جایی که وکالت شغلی آزاد است، حقوقدانان ترجیح می دهند که دستمزدشان را به صورت توافقی تعیین نمایند.

عوامل مختلفی بر حق الوکاله موثر است: اشاره داشتیم که وکیل خوب در رودسر می تواند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. با این حال عواملی وجود دارند که باعث می شود بهترین وکیل پایه یک دادگستری در رودسر مبلغ بیشتری را از موکل خود درخواست نماید. یکی از این عوامل میزان سابقه ای است که وکیل در رسیدگی به پرونده های مختلف در اختیار دارد. گذشته از این پیچیدگی پرونده و نیز مدت زمانی که برای رسیدگی به پرونده نیاز است نیز در میزان حق الوکاله تاثیر خواهند داشت.

موکل نیز در میزان حق الوکاله نقش آفرین است: اشاره داشتیم که دستمزد وکیل را می توان به صورت توافقی تعیین نمود. این بدان معنا است که موکل نیز در صورت مواجهه با پرونده می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله داشته باشد. به این منظور موکل می تواند مبلغ پیشنهادی خود را با وکیل هماهنگ کند. در این مرحله لازم است در خصوص دستمزد دو طرف تبادل نظر کرده و در نهایت به مبلغ مشخصی دست پیدا کنند. در این حالت است که امضای قرارداد بین دو طرف ممکن می شود.

بهترین وکیل رودسر

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل رودسر

در ابتدا لازم است تمامی متر و معیارهایی که ممکن است شما را به بهترین وکیل رودسر برساند را در نظر گرفته و با استفاده از آن ها میزان مهارت و توانمندی گزینه های متعدد را زیر نظر بگیرید. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به نتایج مطلوب برساند و برای این کار لازم است تا تلاش خود را انجام دهید تا در میان گزینه های مختلف اولویت بندی کرده تا در نهایت به شاخص ترین و مطلوب ترین گزینه دست پیدا کنید تا به این شکل اهداف نیز در دسترس باشند.

لازم است با استفاده از اطلاعاتی که از وکیل در اختیار دارید با دفتر او تماس گرفته و جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری در نظر بگیرید. چنین جلساتی در ابتدای همکاری از اهمیتی بالایی برخوردار هستند. چرا که در این جلسات است که دو طرف می توانند شناخت کافی را از یکدیگر به دست آورند و اهداف مشترکی را تعیین نمایند. باید دقت داشته باشیم که ارتباط موثر میان وکیل حقوقی و کیفری و موکل می تواند کسب پیروزی در دادگاه را از هر زمان دیگری در دسترس تر قرار دهد.

در این جلسات می توانید تمامی ویژگی های وکیل را مورد سنجش قرار دهید. می توانید به فن بیان او دقت ویژه ای داشته باشید. چرا که دانش یک وکیل به هر اندازه ای هم که بالا باشد، باز برای انتقال دانش خود می بایست کلام قوی داشته باشد. علاوه بر این می توانید حسن اخلاق و رعایت اصول حرفه ای توسط وکیل را نیز رصد کنید. این موضوع می تواند به شما نشان دهد که آیا فرد مذکور همان وکیلی بوده است که شما از او توقع داشته اید یا خیر.

لازم است در این جلسات دو طرف در خصوص تمامی جزئیات پرونده به توافق برسند. برای مثال لازم است تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را مشخص کنید. چرا که این امکان وجود دارد که علی رغم تلاش های مداوم وکیل در خصوص پرونده باز هم با شکست رو به رو شود. به طور کلی انعقاد قرارداد بین دو طرف می تواند از بروز اختلافات جلوگیری کند. لازم است پیش از امضای قرارداد با وکیل دانش حقوقی خود در این خصوص را افزایش دهید.

بهترین وکیل رودسر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما ممنونیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل رودسر آشنا کنیم تا در کمترین زمان و با سهولت بیشتری وکیل مورد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا سه راز مهم در خصوص حق الوکاله را بیان کرده و در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود در خصوص مطالب یاد شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا