وکلا

10 تا از بهترین وکیل صومعه سرا⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

پیچیدگی پرونده های حقوقی و کیفری موقعیتی را فراهم کرده است که در آن افراد برای کسب پیروزی مستلزم بهره مندی از یک وکیل مجرب و زبده هستند. در واقع حضور موفق در دادگاه برای رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و از آن جایی که عموم جامعه تخصص لازم در این زمینه را ندارند، می توان چنین برداشت کرد که در همه حال نیاز به استخدام یک حقوقدان خبره احساس می شود؛ اما مشکلی که در این مسیر وجود دارد این است که یافتن و استخدام وکلای شاخص و مطرح با دشواری هایی همراه است؛ اما جای نگرانی نیست. چون ما در سایت برترین وکیل در کنار شما هستیم تا بهترین وکیل صومعه سرا را به شما معرفی کنیم. از شما دعوت می کنیم تا انتهای مقاله برای دسترسی به اطلاعات دقیق در خصوص وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل صومعه سرا

بهترین وکیل صومعه سرا کیست؟

در هر حال باید خود را نیازمند به استخدام بهترین وکیل صومعه سرا بدانیم. چرا که هر گونه اقدام غلط در محاکم قضایی ممکن است خسارتی به دنبال داشته باشید. مسائل حقوقی با پیچیدگی هایی همراه هستند. برای درک بهتر مسائل حقوقی لازم است دانش لازم را در اختیار داشته باشیم و به قوانین و مقررات مربتط با دعاوی مختلف مسلط باشیم. تنها بهترین وکیل صومعه سرا است که می تواند به واسطه تحصیلات آکادمیک مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل صومعه سرا

بهترین وکیل صومعه سرا از فن بیان قابل توجهی برخوردار است چرا که خوب می داند مهم ترین سلاح بهترین وکیل صومع سرا برای ارائه دفاعیات موثر در دادگاه کلام او است. بهترین وکیل صومعه سرا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا احاطه کاملی بر قوانین و مواد مختلف آن داشته باشد تا شاید به این شکل بتواند علم خود را به روز نگه داشته و خود را در جریان آخرین تغییرات قوانین قرار دهد. بهترین وکیل صومعه سرا همواره منافع موکل خود را مد نظر قرار می دهد و در جهت تامین آن ها گام بر می دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در صومعه سرا را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل صومعه سرا سال 1403

امین مصطفوی

امین مصطفوی بهترین وکیل صومعه سرا

آقای امین مصطفوی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان میباشند که با سابقه درخشان در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی (باسابقه کار ثبتی) و موفقیت در پرونده هایی نظیر ابطال معاملات، اثبات مالکیت، حکم تخلیه، انواع مطالبات مالی و دعاوی شرکتها و همچنین پرونده های کیفری از قبیل جعل، استفاده از سند مجعول، معاملات ربوی، سرقت، مواد مخدر، افترا و بسیاری جرائم دیگر میزان رضایتمندی حداکثری را در بین وکلا داشته و یکی از بهترین وکلای استان گیلان باشند.

تخصص و مهارت:

  • وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، استرداد جهزیه، حضانت، الزام به تمکین، مطالبه مهریه
  • وکالت در دعاوی مالی و تجاری شامل اختلافات مالی، چک، سفته، فاکتور عادی
  • تخصص در پرونده های ثبتی و ملکی از جمله اثبات مالکیت، خلع ید، تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی، رفع ممانعت ازحق،الزام به تنظیم سند رسمی، اعتراض به برگ تشخیص(با سابقه ثبتی)
  • تخصص در دعاوی مربوط به اراضی ملی
  • تخصص در پرونده های کیفری شامل مواد مخدر، سرقت، رباخواری، توهین، افترا، تهدید، خیانت در امانت، کلاهبرداری ورابطه نامشروع و آدم ربایی و غیره
  • سابقه موفق در وکالت ایرانیان خارج از کشور
  • سابقه موفق در پرونده اثبات تقصیر پزشکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای امین مصطفوی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112494275
آدرس دفتر:
 صومعه سرا، خیابان برشنورد، سرسه راه فرمانداری سابق، ساختمان کارگزاری بیمه، طبقه اول

اسمعیل یزدانی

اسمعیل یزدانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری صعومه سرا

آقای اسمعیل یزدانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشغول است. ایشان یکی از وکلا نام دار در صعومه سرا می باشد چرا که پرونده های مهمی را پشت سر گذاشته است و به مراجعین با توجه به پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: صومعه سرا، خیابان برشنورد، ساختمان بهاران، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۳۶۵۶۸۲

بتول‌ چینه‌ وری‌

بتول‌ چینه‌ وری‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری صعومه سرا

خانم بتول‌ چینه‌ وری‌ وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یک از وکلا نام دار صعومه سرا با بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت پرونده موکلین را در محضر دادگاه به موفقیت می رساند. او به صورت حضوری و تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره می دهد و می توان از ویژگی های فردی او به اخلاق نیکو و رازداری اشاره کرد.

آدرس دفتر: گیلان، صومعه سرا، خیابان امام خمینی، روبروی مسجد ولیعصر، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۵۷۳۵۷

ملیحه ستایش صومعه سرائی

ملیحه ستایش صومعه سرائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری صعومه سرا

خانم ملیحه ستایش صومعه سرائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار صعومه سرا با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین در زمینه های مختلف حققوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های مهم و متعددی را به موفقیت رسانده و از این رو بهترین وکیل زن در صعومه سرا نامیده می شود و می توان با اطمینان پروندهای حقوقی و … را به ایشان سپرد.

آدرس دفتر: گیلان، صومعه سرا، خیابان شهید برشنورد، کوچه شهید ستایش، ساختمان آزمایشگاه مهر، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۸۳۹۵۶۰

حمیرا صادقی نوپاشانی

حمیرا صادقی نوپاشانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری صعومه سرا

خانم حمیرا صادقی نوپاشانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و خبره در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به با توجه به قانون وکالت در محضر دادگاه با تبحر کامل از موکل خود دفاع می کند و پرونده را به سمت موفقیت سوق میدهد.

آدرس دفتر: صومعه سرا، خیابان امام خمینی، پاساژ ولی عصر، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۳۶۶۳۴۵

کیانوش سلیمانی

کیانوش سلیمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری صعومه سرا

آقای کیانوش سلیمانی یکی از وکلا متخصص و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در صعومه سرا به صورت حرفه ای در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و مراجعین را با توجه به سختی پرونده راهنمایی میکند. او یکی از وکلا نام دار در این شهر می باشد.

آدرس دفتر: صومعه سرا، خیابان شهید برشنورد، کوچه عباسی، ساختمان میلاد، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۳۹۶۵۶۳

تکلیف حق الوکاله وکیل صومعه سرا در صورت شکست در پرونده

اخلاق حرفه ای حکم می کند تا بهترین وکیل صومعه سرا تمام تلاش خود را در محاکم قضایی به کار بگیرد تا در نهایت بتواند دغدغه های موکل خود را تامین نماید. او نباید در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار کند و می بایست تمامی تعهداتی که به موکل خود دارد را در زمان تعیین شده به اجرا بگذارد؛ اما گاهی ممکن است که برخلاف تلاش هایی که از برترین وکیل صومعه سرا شاهد هستیم، شکست در پرونده حاصل شود و اینجاست که باید بدانیم تکلیف حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در صومعه سرا چه می شود؟

وکیل خوب در صومعه سرا به هر اندازه هم که تخصص لازم در خصوص مسائل مربوط به پرونده را در اختیار داشته باشد، باز هم ممکن است در مسیر رسیدگی به پرونده با شکست رو به رو شود. باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که وکیل ملزم به انجام تعهداتی است که بر اساس قرارداد به او واگذار کرده اید و نباید به طور قطع توقع داشته باشید که کسب پیروزی در پرونده حاصل شود؛ اما همواره با استخدام وکلای شاخص و مطرح می توانید احتمال کسب پیروزی را افزایش دهید.

حق الوکاله عبارت است از میزان دستمزدی که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت کنید که البته میزان آن می تواند با توافق طرفین تعیین شود. دقت داشته باشید که پیش از هر گونه اقدام برای منعقد کردن قرارداد لازم است در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به توافقات کامل برسید و در نهایت کلیه تعهدات را با جزئیات در متن قرارداد مکتوب نمایید. این اقدام باعث می شود تا اگر در آینده اختلافی پیش آمد، بتوان با رجوع به متن قرارداد آن را برطرف کرد.

یکی از اختلافات رایج بین موکل و وکیل، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده هایی است که به وکیل واگذار شده است. لازم است در ابتدا با وکیل خود در این خصوص به تبادل نظر بپردازید. این مسئله به حد زیادی به توافق شما بستگی دارد. برای مثال ممکن است توافق کرده باشید که در صورت شکست مابقی حق الوکاله وکیل پرداخت نشود یا اینکه وکیل در صورت شکست در پرونده نیز بتواند به کلیه حقوق خود دست پیدا کند. به هر حال همه چیز به توافقات فی ما بین بستگی دارد.

بهترین وکیل صومعه سرا

سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل صومعه سرا

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره داشتیم لازم است در ابتدا معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید بهترین وکیل صومعه سرا را شناسایی کرده و مقدمات لازم برای استخدام وی را فراهم کنید. ممکن است افراد به دلیل عدم تخصص و تحصیلات لازم در خصوص مسائل حقوقی با اشتباهاتی در انتخاب وکیل مواجه شوند. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین این اشتباهات اشاره داشته باشیم تا شاید به این شکل بتوانیم قدمی در خصوص افزایش دانش حقوقی شما برداریم.

به دلیل دستمزد وکیل قید استخدام وی را نزنید: متاسفانه تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلا باعث شده است تا بسیاری از افراد ترجیح بدهند به شخصه رسیدگی به پرونده را در اختیار بگیرند و قید استخدام وکیل را بزنند. باید اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می شود و شما می توانید به دنبال آن دسته از وکلا باشید که رقم معقولانه تری را دریافت می کنند. همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه شکست در پرونده به مراتب بالاتر از دستمزد وکیل است.

جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست: ممکن است فردی تمایل داشته باشد تا وکالت پرونده خود را به یک وکیل زن یا مرد بسپارد. این مسئله به انتخاب و سلیقه او باز می گردد و نباید به آن خرده گرفت. مشکل در آن جایی بروز پیدا می کند که فرد در زمان انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه کند. در صورتی که تمایل دارید که با یک وکیل زن یا مرد برای رسیدگی به پرونده همکاری کنید، لازم است معیارهای دیگری را نیز در نظر داشته باشید تا دچار اشتباه در انتخاب نشوید.

الزاما سابقه وکلای مسن تر بالاتر نیست: سابقه یک وکیل را می توان مهم ترین معیار برای انتخاب او در نظر گرفت. با توجه به سابقه ای که یک وکیل دارد می توان به تجربیات او پی برد؛ اما نباید به اشتباه تصور کنیم که اگر وکیلی سن و سال بالاتری دارد پس الزاما سابقه بالاتری نیز به همراه دارد. ممکن است وکیلی در عین جوانی به دلیل پر مشغله بودن، توانسته باشد به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کند.

بهترین وکیل صومعه سرا

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل صومعه سرا آشنا کنیم تا از میان گزینه های موجود شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه به حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز سه اشتباه مهلک در انتخای وکیل را بررسی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا