وکلا

10 تا از بهترین وکیل بندر انزلی ⚖️【سال1403】

همواره انتخاب وکیل جزو مهم ترین دغدغه های افرادی بوده است که دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده خود در دادگاه را ندارند. فرآیند انتخاب وکیل قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد؛ زیرا پای اعتماد و اطمینان به دانش و مهارت آن ها در میان است. از این رو باید تحقیقات لازم در این مورد با دقت و وسواس بالایی انجام شود. در این مقاله سعی داریم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل بندر انزلی آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده برای حل مشکلاتان به آن ها مراجعه کرده و از مشورت هایشان در جهت حل اختلافات بهره مند شوید.

بهترین وکیل بندر انزلی

بهترین وکیل بندر انزلی کیست؟

یافتن بهترین وکیل بندر انزلی کاری پیچیده است و تحقیقات بسیاری را می طلبد. در انتخاب بهترین وکیل بندر انزلی مواردی قابل ذکر است که باید آن ها را همواره مد نظر قرار داد. بهترین وکیل بندر انزلی دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده شما را در اختیار دارد. از این رو، می تواند ضعف اطلاعات حقوقی شما را جبران کرده و شما را به موفقیت نزدیک تر کند. او همچنین در طی سال های متمادی توانسته تجربیات گران بهایی در دادگاه های حقوقی و کیفری کسب کند.

بهترین وکیل گیلان تجربیاتش را در پرونده شما به کار می گیرد تا کسب نتیجه مطلوب حاصل شود. لازم است بهترین وکیل بندر انزلی از شجاعت و جسارت بالایی در دادگاه برخوردار باشد تا بتواند با ارائه مدارک و مستندات قاضی را متقاعد به پذیرش صحبت های خود کند. او باید همواره رفتار حرفه ای را در برخورد با موکل خود رعایت کند و زمان کافی در اختیار او قرار دهد تا دغدغه های موکل در خصوص پرونده بازگو شود.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکیل خوب در بندرانزلی را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل بندرانزلی در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بندرانزلی سال 1403

سیده المیرا آتشی

سیده المیرا آتشی بهترین وکیل بندر انزلی

خانم سیده المیرا آتشی، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری گیلان با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در عرصه وکالت پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده است. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و دارای سابقه ی تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه هستند و به صورت تخصصی به دو روش حضوری و غیر حضوری (تلفنی) به افراد مشاوره ارائه می دهد.ایشان برای بهبود روند پرونده در راستای قوانین وکالت، نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

از جمله ی خدمات خانم سیده المیرا آتشی عبارتند از:

  • متخصص در دعاوی حقوقی: از جمله دعاوی ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه،مسکونی اداری ،خلع ید،رفع تصرف ،تقسیم ترکه، دستور فروش، مطالبه خسارت، دعاوی مالی و مطالبه وجه، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه،
  • متخصص در دعاوی کیفری: از جمله انتقال مال غیر،جعل کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی،مصرف مشروبات الکلی، قاچاق، مواد مخدر ، مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی و …
  • متخصص در دعاوی خانواده: از جمله طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و…
  • متخصص در تنظیم قرارداد ها: از جمله قرارداد بیع، اجاره و ایجاد سازش
  • صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی از جمله ویژگی های کاری ایشان است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سیده المیرا آتشی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113853185
آدرس دفتر:
بندرانزلی، خیابان مطهری، جنب داروخانه سینا، ساختمان تخت جمشید، طبقه دوم

نیما نهاوندی

نیما نهاوندی بهترین وکیل بندرانزلی

آقای نیما نهاوندی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری گیلان، مشاور حقوقی، دارای تحصیلات لیسانس حقوق و بیش از 13 سال سابقه وکالت دارند. قبول وکالت در انواع دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و … توط ایشان انجام می پذیرد.

تخصص های ایشان:

  • دعاوی حقوقی شامل: چک، سفته، مطالبه طلب و …
  • دعاوی کیفری شامل؛ کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، فروش مال غیر و … دعاوی خانوادگی شامل: طلاق، حضانت، نفقه، مهریه، و …
  • دعاوی ملکی شامل؛ خلع ید، تصرف عدوانی، دعاوی بین موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، بطلان معامله
  • دعاوی خانواده شامل طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای نیما نهاوندی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113402586 01344546973
آدرس دفتر:
بندرانزلی، خیابان مطهری، پشت اداره برق، ساختمان دکتر سودبخش، طبقه ۴، دفتر وکالت نهاوندی

سوزان خلیلی

سوزان خلیلی بهترین وکیل بندرانزلی

خانم خلیلی یکی دیگر از وکلای یندرانزلی هستند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: بندرانزلی، خیابان مطهری، دفتر وکالت آقای رامین رفعتی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۵۸۶۵۱

حسین اسمعیل زاده گنجی

حسین اسمعیل زاده گنجی وکیل بندرانزلی

آقای حسین اسمعیل زاده گنجی از وکلای با سابقه ی بندر انزلی می باشد و در حوزه های خانواده و حقوقی و کیفری بصورت تخصصی فعالیت می کند. آقای اسمعیل زاده بصورت حضوری و غیرحضوری مشاوره می دهد و رزومه ی موفقی در عرصه وکالت از خود ارائه داده است.

آدرس: بندر انزلی

شماره تلفن: ۰۹۱۱۱۳۸۴۶۶۸


منظور از وکیل پایه یک دادگستری چیست؟

بسیاری از ما با عبارت وکیل پایه یک دادگستری رو به رو شده ایم ولی به راستی منظور از این عبارت چیست؟ در واقع وکیل پایه یک دادگستری همان وکیل دعاوی حقوقی است که بعد از گذراندن دوره آموزشی و نیز آزمون‌های مربوطه موفق شده است تا پروانه وکالت را از کانون وکلای دادگستری بگیرد. این وکیل در صورت داشتن پروانه وکالت اجازه حضور در مراکز قضایی را دارد و می‌تواند براساس قانون اساسی و موازین تعیین شده از موکل خود به طور رسمی دفاع کند.

همانطور که گفته شد، وکلای پایه یک، دوره کارآموزی را به مدت دو سال سپری می‌کنند. این دوره کارآموزی معمولاً در انواع دادگاه‌ها و دادسراها گذرانده می‌شود تا کارآموزان وکالت، ضمن مطالعه انواع پرونده‌ها در مورد دعاوی مختلف تجربه کسب کنند. تجربه ثابت کرده است که وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین وکیل دعاوی حقوقی شناخته می‌شود و به کلیه دعاوی کیفری و حقوقی آگاهی کامل دارد و مسلط است. بهترین وکیل بندر انزلی تسلط خود را تنها مدیون دوره دو ساله کارورزی در مراکز قضایی است.

وکیل پایه یک دادگستری

وظایف بهترین وکیل بندر انزلی

بهترین وکیل بندر انزلی در قبال موکل خود وظایف مختلفی بر عهده دارد که رعایت هر کدام از آن ها الزامی است. وکیل باید همواره با موکل خود شفاف و صادق باشد. بهترین وکیل بندر انزلی پس از مطالعه پرونده و کسب اطلاع از پیچ و خم های آن، نظر خود را کاملا صادقانه به موکل خود بازگو می کند. او باید از دادن قول و قرارهای خلاف واقع جدا بر حذر باشد و به موکل خود امید کاذب ندهد. بهترین وکیل بندر انزلی جایگاه و شانس موفقیت موکل در پرونده را تعیین می کند و برای کسب نتیجه مطلوب تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

بهترین وکیل بندر انزلی در برخورد با موکل خود همواره رفتار حرفه ای را رعایت می کند. او به هیچ عنوان نظم را از دست نمی دهد و زمان کافی در اختیار موکل خود قرار می دهد تا به مشکلات او نیز رسیدگی کند. لازم است که بهترین وکیل بندر انزلی سخنان موکل خود را با دقت گوش دهد تا با استفاده از آن ها بتواند به جوانب ناپیدای پرونده دست پیدا کرده و به تبع آن بهترین راهکار ممکن را برای نتیجه بخش بودن پرونده ارائه دهد.

لازم است بهترین وکیل بندرانزلی، ادله و مستندات کافی در خصوص پرونده را جمع آوری کند تا در زمان دادگاه بتواند آن ها را ارائه داده و ورق را به نفع موکل خود بازگرداند. گاهی یک سند یا مدرک مرتبط با پرونده می تواند روند دادگاه را به کلی تغییر دهد. بهترین وکیل بندر انزلی سعی می کند با تیزهوشی خود مدارک و مستندات مختلف را در لایحه دفاعیه پیوست کند تا به این روش نفوذ کلام خود در قاضی را چند برابر کند. او همچنین با اصول نگارش لایحه و اظهارنامه و دادخواست آشنایی کامل دارد و می تواند این کار را به درست ترین شکل ممکن انجام دهد.

لازم است بهترین وکیل انزلی همواره دانش حقوقی خود را به روز نگه داشته تا با تغییرات قوانین آشنا باشد. او همچنین باید تجربه بالایی در زمینه رسیدگی به پرونده های مختلف داشته باشد تا زمانی که عهده دار پرونده شما شد، بتواند از تجربیات گذشته خود در جهت پیروزی و موفقیت موکل خود استفاده کند. لازم است بهترین وکیل بندر انزلی منافع موکل را همانند منافع خود در نظر بگیرد و با شجاعت و جسارت هر چه تمام تر برای موفقیت او تلاش کرده و در این راه از هیچ کمکی کوتاهی نکند.

ویژگی بهترین وکیل بندر انزلی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل بندر انزلی آشنا کنیم و نام، مشخصات و تخصص آن ها را به اختصار برای شما بازگو کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما قدری ساده تر به نظر برسد. در ادامه نیز تعریف دقیقی از وکیل پایه یک دادگستری به شما ارائه دادیم و به لزوم استخدام چنین وکلایی پرداختیم. در پایان مقاله نیز تلاش ما بر این بود تا شما را با چند مورد از مهم ترین وظایف وکیل در قبال موکل خود آشنا کنیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل در قسمت دیدگاه به اشتراک بگذارید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا