ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لنگرود ⚖️【سال1403】

دارایی های افراد بخش قابل توجهی از مستلاتشان میباشد و املاک یکی از مهمترین آنها محسوب می شودلذا چنانچه افراد در دعاوی حقوقی بخش املاک منقول یا غیر منقول و یا هر گونه مسائل حقوقی دیگری در این رابطه اطلاعات کافی نداشته باشند قبل از انجام اقداماتی خود سرانه که خسارت های جبران ناپذیری را تحمیل می نماید، عاقلانه ترین راه مشاوره با یک وکیل ملکی دادگستری که توانایی و تخصص در این حوزه را دارند، می باشد. بهترین وکیل ملکی در لنگرود می تواند شما را در دعاوی ملکی و دفاع از حقوق موکلین خود در دعاوی همچون الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، مطالبه وجه التزام، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، تقسیم املاک مشاع ابطال یا فسخ قرارداد و غیره یاری نماید در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در لنگرود آشنا کنیم پس تا انتها با ما همراه شوید.

چگونه بهترین وکیل ملکی در لنگرود را پیدا کنیم؟

حقوق املاک جزء آن دسته از قوانینی است که رویه های قضایی و اصطلاحات مختلف دارد و تغییراتی که پس از انقلاب اسلامی هم ایجاد شدبسیار تخصصی تر گردید و وکلایی که در این حوزه فعالیت دارندافرادی حرفه ای می باشند لذا وکیلی را که به این کار انتخاب میکنید باید صلاحیت و تخصص آن را داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند پس پیشنهاد ما این است که در زمان انتخاب بهترین وکیل گیلان، که بتواند عادلانه ترین دفاعیه را از شما به عمل آورد از میان گزینه های پر تعداد در بین وکلا شاخص ترین آنها را برگزینید.

به طور کلی پیدا کردن و انتخاب یک وکیل خوب برای بسیاری از افراد ممکن است دغدغه ساز باشد به همین دلیل با استفاده از تحقیقات کامل به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که توانایی های خود را طی سالهای متمادی به اثبات رسانده باشند. بهترین وکیل ملکی در لنگرود با در اختیار داشتن هوش بالای حقوقی، جسارت و شهامت، فن بیان مناسب، قدرت کلام، رفتار صحیح با موکلان به او این توانایی و قدرت را می دهد که در سخت ترین لحظات کنار موکل مانده و با ارائه ی راهکارهای هوشمندانه موکل خود را از مشکلات عبور دهد.

در اینجا با تجربه ترین و مجرب ترین وکلای ملکی شهر لنگرود که دارای پروانه در کانون وکلای دادگستری و مرکز وکلای قوه قضاییه،در سطح وکیل پایه یک دادگستری، تخصص در نظارت بر قوانین و رویه قضایی، امور ملکی، وکالت و مشاوره حقوقی و 90٪ موفقیت در پرونده ها و … می باشند را معرفی شده اند و شما می توانید بعد از مطالعه ی کامل با آگاهی و تعقل اقدام به انتخاب وکیل مورد نظر نمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لنگرود در سال 1403!

در ادامه سعی داریم بهترین وکلای ملکی لنگرود را معرفی نماییم اما قبل از هر چیز پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب بهترین وکیل ملکی در لنگرود به سوابق و تجارب و تخصص آنها توجه ویژه ای داشته باشید.

عیسی عسگری مقدم

عیسی عسگری مقدم

آقای عیسی عسگری مقدم وکیل با سابقه ی پایه یک دادگستری ،مشاور حقوقی، عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه، دارای معتبرترین مدرک دانشگاهی از برترین دانشکده های حقوق و علوم سیاسی ایران با بیش از سالها سابقه ی وکالت در محاکم قضایی یکی از شناخته شده ترین وکلای قوه قضاییه می باشند. ایشان با هوش بالای حقوقی، فن بیان مناسب، تخصص و توانایی در امر وکالت و دفاعیات پیروزمندانه ای که از پرونده های پیچیده ی حقوقی خود کرده اند، رضایت بیشماری از مراجعه کنندگان خود را به دست آورده اند مهارت و تخصص آقای وکیل با بیش از 90٪موفقیت در پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی در بین وکلای نامی، یکی از برترین های لنگرود شناخته می شوند.

آدرس: لنگرود، خیابان امام، کوچه کفش ملی، ساختمان پزشکان، طبقه سوم

شماره تماس: 09113922362

پوریا فرخ نیا

پوریا فرخ نیا

آقای پوریا فرخ نیا دانش آموخته و فارغ التحصیل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه های معتبر می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سالها تجربه و تخصص در زمینه وکالت و مشاوره می باشند. آمار بالای پرونده های موفق در دعاوی تخصصی، با توانمندی های بالا متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعالیت دارند. ایشان از ابتدا در تلاش بودند تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، پرونده های دشوار را تا حد توانایی، هموار نماید. که همین تخصص داشتن در حوزه حرفه ی خود، جدیت در پیگیری و بیش از 90٪ موفقیت در پرونده ها و پیروزی در دعاوی، توانسته اند جزو وکلای موفق در لنگرود به شمار آیند و مراجعه کنندگان زیادی را جذب کنند.

آدرس دفتر: لنگرود، خیابان مدرس، روبروی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه سوم، دفتر وکالت وکیل فرخ نیا

شماره تماس: 09114330455

محمد بزرگی کوشالشاهی

محمد بزرگی کوشالشاهی

آقای محمد بزرگی کوشالشاهی جزو یکی از برجسته ترین وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کیفری، وکیل و متخصص در دعاوی ملکی، امالک و اراضی در لنگرود می باشند. آقای کوشالشاهی به عنوان بهترین وکیل ملکی در این زمینه بیشترین تخصص و مهارت را دارند و بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در حوزه حل دعاوی ملکی ، یکی از شناخته شده ترین وکلای لنگرود به شمار می آیند. تخصص این وکیل درزمینه ی تحویل سند، دعوای تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، سرقفلی و …می باشد. تجربیات ، تخصص وموفقیت های حاصل از احقاق حقوق موکلین او، ارائه ی دلایل قوی و دفاع از حقوق موکلین در مراجع قضایی نشانگر توانایی وآگاهی او در حوزه مسائل حقوقی می باشد.

آدرس: لنگرود، روبروی درب اصلی مسجد جامع، کوی یاسر، مجتمع بزرگی

شماره تماس: 09113420291

رقیه طیب پاکیزه

رقیه طیب پاکیزه

سرکار خانم رقیه طیب پاکیزه وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای لنگرودهستند. ایشان مشاور حقوقی، دارای مدرک دانشگاهی از برترین دانشکده های حقوق را دارا می باشند. خانم پاکیزه به عنوان وکیل متخصص در زمینه ی املاک(ملکی ثبتی) تجاری و کیفری، خانواده وکالت دارند. خانم وکیل دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی با سالها سابقه ی وکالت و مشاوره حقوقی در این زمینه، تسلط کامل بر امور قراردادها، مهارت در مذاکرات، ارائه ی تعداد بیشماری مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه، دعاوی خانواده، جزء برترین وکلای زن در لنگرود شناخته شده اند. خانم پاکیزه طی سالها وکالت موفق خود در لنگرود تعداد زیادی پرونده های کیفری را وکالت نموده که درصد زیادی از آنها با موفقیت ایشان به پایان رسیده است. تخصص و مهارت خانم وکیل در این حوزه منجر به حل بسیاری از پرونده های ملکی شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است.

آدرس: لنگرود، خیابان ۱۷شهریور،بعد از بیمه آسیا، ساختمانتوسلی۷ پلاک۲۷۰

شماره تماس:01342545853

حمید غلامعلی زاده

حمید غلامعلی زاده

از وکلای توانمند و متخصص و معروف لنگرود آقای حمید غلامعلی زاده را می توان نام برد. ایشان یکی از وکلای پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی در حوزه های ملکی(اراضی)، ثبتی، تجاری کیفری، خانواده می باشند. آقای وکیل غلامعلی زاده بیش از سالها سابقه ی وکالت درخشان در این حوزه و به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش وذکاوت، و تخصص و سواد بالا در امر وکالت، در دسته ی بهترین و شناخته شده ترین وکلای لنگرود قرار گرفته اند. تعهد، انصاف و مسئولیت پذیری، هوش بالای حقوقی، فن بیان مناسب، پایبندی به زمان و رفتار صحیح با موکلان خود از ویزگی های بارز این وکیل با تجربه می باشد. مشاوره ی حضوری و غیر حضوری، تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف از دیگر خدماتی هستند که به مراجه کتننده ها ارائه می دهند.

آدرس: لنگرود،روبروی کفش ملی، مجتمع پارس، طبقه۴

شماره تماس: 01342553889

لزوم حضور وکیل ملکی در دادگاه چیست؟

وکلای حقوقی ملکی به دلیل داشتن دانش غنی در امور ملکی می توانند شما را در روند پرونده های ملکی حقوقی که بسیار متنوع ، گسترده و پیچیده بوده یاری نمایند. بنابراین، نظر به اهمیت ویژه مالکیت شما در چنین دعاوی، پیشنهاد می شودکه اصحاب دعوی با ارائه وکالت به یک شخص متخصص در حوزه وکالت ملکی در لنگرود، دعاوی ملکی خود را به آنها بسپارید تا در دادگاه حقوقتان تضییع نشود.

وکیل پایه یک دادگستری که به صورت تخصصی در حوزه ملکی فعالیت می کند فردیست که از قوانین و مقررات آگاهی کامل دارد و با تکیه بر حرفه ی خود و همچنین با تسلط بر دانش قوانین موجود در این حیطه می تواند با حضورش در دادگاه نتیجه را به نفع شما تغییر دهد. وکیل شما برای حل مشکلات حقوقی پرونده از راهکارهایی کمک میگیرد که طی سالیان طولانی با کسب تجربه و تخصصص به دست آورده است.

وکلا با در نظر گرفتن تمام جوانب بهترین دفاعیه را از شما میکنند و معقولانه ترین تصمیم را در خصوص پرونده ی شما میگیرد حضور وکیل ملکی در دادگاه علاوه بر مسائل حقوقی که بررسی شد از لحاظ صرفه جویی در وقت و هزینه نیز به نفع شما خواهد بود چرا که در بسیاری از موارد مشاهده شده افراد به دلیل تخصصی بودن رویه های قضایی، بعد از گذراندن مراحلی پیچیده، وقت گیرو با صرف هزینه های زیاد موفق به احقاق حقوق خود نبوده و شاید گرفتار سوء استفاده افراد سودجو شوند این در حالی است که همراه بودن با بهترین وکیل ملکی مانع بروز چنین مشکلاتی می شود. از مزایای حضور وکیل ملکی در دادگاه می تواند با افزایش شانس پیروزی، به کاهش استرس و اضطرابی که فرد در مراجع قضایی دارد، خاتمه یابد.

تصورات اشتباه درباره حق الوکاله ی وکیل ملکی در لنگرود

یکی از تصورات اشتباهی که افراد تصور میکنند این است که حق الوکاله و یا دستمزد وکیل رقم ثابتی دارد. در صورتی که این رقم همواره به صورت توافقی در میان وکیل و موکل مشخص و محاسبه می شود. آیین نامه هایی از طرف مراجع مربوطه در این رابطه وجود دارد که مبلغ مشخصی را بین طرفین اعلام میکنند اما از آنجایی که وکالت یک شغل آزاد است، در درجه ی اول وکیل میتواند دستمزد خود را مشخص نماید و سپس بین طرفین به صورت توافقی صورت می گیرد.

از دیگر تصوراتی که در این خصوص وجود دارد این است که افراد تصور میکنند بهترین وکیل ملکی در لنگرود برای قبول وکالت پرونده موکلان، رقم های نجومی رابه عنوان دستمزد درخواست میکنند. این در حالی است که باید بدانید حق الزحمه ی یک وکیل متخصص بر اساس پیچیدگی و تخصصی که در اختیار دارد تعیین میشودو لازم به ذکر است به این نکته هم توجه داشته باشید وکلایی هم هستند که می توانند پرونده ی شما را با دستمزد مناسبی قبول کنند.

نکته ای هم در این خصوص وجود دارد اینکه وکیل حق الوکاله خود را تعیین میکند؛ و این زمانی که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین میگردد منظورمان این است که وکیل و موکل هم زمان در تعیین مبلغ پیشنهادی نقش دارند. موکل تنها ملزم به پذیرفتن رقم پیشنهادی از طرف وکیل نیست وی میتواند نظر خود را مبنی بر نحوه ی پرداخت حق الوکاله بیان کند.

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی ملکی

آگاهی و دانش بالای وکیل ملکی در زمینه ی امور حقوقی ملکی، شما را الزام میکند برای کسب اطلاعات حقوقی به مشاوره با یک کارشناس و متخصص مراجعه کنید تا بتواند در این زمینه به حل مسئله ی شما کمک کند. مشاوره با یک وکیل ملکی راه حلی بسیار کم هزینه است.

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل دعاوی ملکی لنگرود این مزیت را دارد که شمابا خیال آسوده برای امور حقوقی خود در زمینه ی املاک، اقدام کنید همچنین با آگاهی بیشتر از اینگونه مسائل میتوانید از ضررهای احتمالی یا کلاهبرداری هایی که در این حوزه رخ می دهدمصون بمانید. قطعاً مشاوره گرفتن از متخصصین این حوزه و وکیل دعاوی، فوایدی نظیر آسودگی خیال، صرف کمترین وقت و هزینه، بازدهی بهتر و نتیجه ی رضایت بخشی را به دنبال خواهد داشت.

لذا می توان با یک وکیل ملکی آنلاین در لنگرود نیز در مورد جوانب پرونده صحبت نمودو برای جلسات بعدی و تکمیل اطلاعات قرار گذاشت. اگر به دنبال یک وکیل مجرب در این زمینه با بیشترین اطلاعات و مطالعه در این حوزه و با بیشترین موفقیت در پرونده های دعاوی ملکی در لنگرود هستید، برای دریافت مشاوره ی رایگان به صورت حضوری و آنلاین، از وکلای پایه یک دادگستری معرفی شده راهنمایی بگیرید.

کلام آخر

از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید صمیمانه از شما همراهان گرامی سپاسگزاریم. در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل ملکی لنگرود آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با بررسی سوابق حقوقی گزینه های نامبرده، برترین و متخصص ترین وکیل را که مرتبط با پرونده ی شما میباشد، با خیالی آسوده انتخاب کنید. در این مقاله سعی کردیم گزیده ای از ویژگی ها و وظایف و توانمندی های وکلای ملکی را برشماریم. همچنین ضرورت نیاز به مشاوره گرفتن با یک وکیل ملکی،برخی تصورات غلط در مورد حق الوکاله را دراختیار شما قرار دادیم اکنون از شما می خواهیم که اگر نظر یا پیشنهادی در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =

دکمه بازگشت به بالا